Jel podvodka: yuvarlak bir kavanoza kozmetik sihir | pangudownloads.com
Güzellik ve sağlık

Jel podvodka: yuvarlak bir kavanoza kozmetik sihir

Jel eyeliner, bir fırça yardımıyla güzel eller elde etmek için zaten adapte olmuş kişiler için gerçek bir hazinedir. Gözlerinizi kurşun kalemle ya da cayanla getirerek, sık sık sertlik ya da aşırı yumuşaklığıyla karşılaşırız, sonuç olarak, birkaç saat sonra makyajımız yuvarlanır, yüzer ya da parçalanır.

Jel jellerin avantajı nedir?

Jel podvodka: yuvarlak bir kavanoza kozmetik sihir

Sıvı podvodki de her fırsatta kabul edilemez: rüzgarlı havalarda, gözler sulanırken, sabah çabaları bir iz kalmayabilir. Ve iz kalırsa, bu çok çekici değildir. Ayrıca, küçük bir tutamaklı bir fırça, düzgün oklar oluşturmak için her zaman kullanışlı değildir.

Keçeli kalem şeklindeki gömlekler, tüm bu sıkıntılar ve göz kapakları için dekoratif kozmetiklerin temel avantajlarını emen gerçek bir pıhtı haline geldi. Fakat yaşam beklentileri çok kısaydı: gömlekler kapağı açtıktan sonra 2-3 hafta sonra kururlar.

Bugün, önde gelen kozmetik markaları müşterilerine değerli ve yararlı bir alternatif sunuyor: Jel rengi tutarlılığı.

Ürünün öncüsü kimdi - bilinmemektedir, ancak bazı kaynaklar, popüler bir visagiste yaratma fikrinin, modelin gözlerini sıradan rimel ile getirmeye karar verdiğini söylüyor. Bu arada, şüpheli iseniz - kozmetik bir ürün satın almak veya almamak için, efekti aynı şekilde test edin.

Astarın kıvamının jel gibi hafif jöle olduğunu tahmin etmek kolaydır. Buna rağmen, ürün zengin bir derin gölgeye sahiptir, yıkanmaz ve kötü havalarda bile yüzemez. Jelin stabilitesi, kalemlerden, işaretleyicilerden ve geleneksel sıvı astarlardan kesinlikle faydalanır.

Jel pufun, özel bir taban kullanılmadan hızlı bir şekilde uygulanması ve kurutulması kolaydır. Genellikle borular suya dayanıklıdır, bu da havuza veya plaja gitmeden önce kullanılmasına izin verir. En iyi kalitede jel eyeliner, MAS'ın profesyonel markası tarafından üretilmektedir.

Bununla birlikte, daha bütçe muadilleri bulabilirsiniz - Essense, Maybelline, L'oreal veya Smashbox. Gölgeler değişkendir: standart grafitten beklenmedik mor-menekşe rengine. Göz kalemi kendisi hassas bir ışıltı ile mat ve parlak olabilir.

Jel kalem nasıl seçilir

 • Büyüleyici oklar çizeceğiniz özel bir mağaza fırçasında önceden satın alın. Hafif kavisli ve hafif kavisli olmalı;
 • Olağan rimelde fırça kullanmayı deneyin: onun firması, rengi ve yaşının rolü oynamaz. Eski maskarayı bir damla su ile ya da gözler için temel nemlendirici damlalarla seyrelterek kullanabilirsiniz.
 • Youtube'daki çeşitli güzellik blogcularının derslerine göz atın: böylece yalnızca gelecekteki satın alma markasına karar vermekle kalmaz, aynı zamanda fırçayı kullanmaya da çalışın. Ürününüz için sorunlarınız ve gereksinimlerinize benzer olan kızların tavsiyelerini dinleyin. Örneğin, ağrılılıkla ilgili bir sorun yaşıyorsanız veya su aktiviteleri alıyorsanız, doğrudan su geçirmez jel göz kalemi üzerinde bulunan yorumlara bakın;
 • Astarın gölgesini seçin. Sarışınlar kahverengi veya gri tonlu, esmer, grafit ve zengin siyahı tercih eder. Kendi tarzınıza odaklanmak faydalı olacaktır: belki daha canlı ve sıra dışı bir şey size uygun olacaktır. Her zamanki makyajınıza da dikkat edin: hangi gölgelerden oluştuğunu, mat veya parlak, nazik "çıplak"Ya ölümcül"Smokey? ";
 • Mağazada, jelin yoğunluğuna ve viskozitesine dikkat edin - ne kadar yüksekse, o zaman öncü;
 • Kutlama için hazırlanıyorsanız ve okları uzun süre sabitlemeniz gerekiyorsa, kozmetik arsenalinizde mevcut değilse, önceden gölgeler altında özel bir üs almak için özen gösterin.

Başka bir açıklama: Bir fırça seçeceğiniz zaman, sentetiklere tercih edin. Gerçek şu ki, jel doğal şekerleme tarafından mükemmel bir şekilde emilir ve bunu vermek çok isteksizdir.

Sentetik uygulama ile ilgili problemlerden sizi mahrum edecektir, bu yüzden özellikle profesyonel makyaj oluşturma konusunda yeniyseniz çok önemlidir. Fırçanın yığını eğimli, kubbeli veya düz olabilir. Kişisel tercihlerinize ve rahatınıza bağlı olarak hangisini tercih edeceğiniz size bağlıdır. 

Uygulama boya

Jel podvodka: yuvarlak bir kavanoza kozmetik sihir

İdeal podvodka bulundu ve satın aldı? Kutsal olayı başlatmanın zamanı - gözlere güzel ve pürüzsüz oklar uygulanması. Kendiniz için en iyi seçeneği seçerek farklı ok biçimlerini denemenizi öneririz.

Buna ek olarak, deneme adımları, katılımcının, kutlama, mezuniyet, düğün veya olağan tarih gibi heyecan verici etkinlikten önce niteliksel olarak uygulanacağı konusunda size güvence sağlayacaktır. 

Eğer çizim okları ile uğraşmadan önce - elinizi doldurmak için çok çalışmak zorunda kalacaksınız. İlk kez iyi bir şey olsaydı cesareti kırma. Bu durumda, bu önemli bir uygulamadır - çocukluğundan beri güvenli bir şekilde palet bıçağı tutan bir sanatçıyla tanıştın mı?

Size söz veriyoruz - bu zor konudaki deneyim kesinlikle elinize geçecek ve çok yakında gerçek bir profesyonel makyaj sanatçısı gibi çarpıcı oklar yaratmayı öğreneceksiniz!

 • İlk önce fırçayı çok sıcak akan suyla nemlendirin. Göz korneasını nemlendirmek için damla kullanmak daha iyidir;
 • Göz kapağında, tabanı (varsa) en ince tabaka ile uygulayın ve işaret parmağının pedini eşit olarak dağıtın;
 • Fırçanızı jel podvodkoj ile kavanoza batırın. Kepçenin jel maddede tamamen ıslatılmış olması gerekir;
 • Çizgiyi yumuşatmak için topakları ve fazla astarı fırçadan yavaşça çıkarın ve hiçbir şey uygulamalarını engellemedi;
 • Eğri bir fırça alın ve kirpiklerin büyüme çizgisi boyunca ince bir çizgi çizin. Bu, gelecekteki atıcının temeli;
 • Gözün dış köşesinde, kaşın ucuna doğru dikey bir vuruş yapın;
 • Gözünüzün orta kısmını görsel olarak belirleyin ve içindeki noktayı zihinsel olarak düzeltin;
 • Bu noktadan, gözün dış köşesinde inme için yavaş yavaş genişleyen bir çizgiye yol açar. Sonuç olarak, satırın en üstte olması gerekir;
 • Düzgün hale getirmek için satırdaki boşlukları işaretleyin;
 • Eğer çizgi mükemmel olmaktan uzaksa, fırçayı jelde yeniden ıslatmaya çalışın ve tüm eksiklikleri düzeltin;
 • Artık klasik oklar çizebilirsiniz!

İpucu: Her kullanımdan sonra fırçayı şampuanla yıkayın. Bir saç kurutma makinesi ve bir ısıtıcı kullanılmadan, sudan doğal olarak kurutulması arzu edilir. Bu düzgün ve güzel bir makyaj uygulamak için bir ön koşul.

Fırçayı her seferinde yıkamak için fırsatınız yoksa, makyajı gözlerden çıkarmak için evinizde bulunan disk ve tonikler ile ilgilenin. Fırçayı suyla nemlendirilmiş bir diskle temizleyin.

Jel podvodka: yuvarlak bir kavanoza kozmetik sihir

Boruların kendisi sıkı sızdırmazlık gerektirir. İhmali kabul ederseniz ve kutuyu bir kapakla kapatmayı unutursanız - çaresizlik etmeyin, evcil hayvanınız yine de hayata döndürülebilir.

Sadece bir damla bitkisel yağ girin, ama sadece bir tane! Burada aşırıya kaçmak, ürünü tamamen mahvedebilirsin.

Siyah jel podvodka - mevcut kozmetik koleksiyonuna ideal bir katkı. Emin olun - onunla muazzam bir makyaj oluşturmak için ayarladığınız anda, normal kalemlere ve sıvı astarlara artık ihtiyacınız olmayacak.

Asıl önemli olan, sabır ve kendini kontrol etmek, umutsuzluk yapmamak ve okları eğitmek için çok çalışmaktır. Görüntü oluştururken sonsuz güzellik ve bitmez hayal gücü diliyoruz!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

94 − = 92