Güzellik ve sağlık

Kendimizi bir visagiste uyandırıyoruz: elmacık kemiklerini “çizmeyi” öğreniyoruz

Yüzü şekillendirmek, herhangi bir yetkili makyaj tekniğindeki temellerin temelidir. Bu basit, ama oldukça zahmetli eylem ile, herhangi bir makyaj bile mükemmel yapabilirsiniz "nyudovy", kasten çiğ.

Chubby yanakları, modern moda trendlerinin nişini ve parlak kapaklardan bize bakan güzellikleri bıraktılar. "Batık", özetlenen elmacık kemikleri. Ve özellikle rafine, seksi ve çekici görünüyorlar. Ünlülerin plastik cerrahi ve estetik kozmetoloji yardımı ile bu etkiyi elde etmek için her türlü fırsatı vardır.

Ve cephaneliğinizde sadece görsel olarak böyle bir etki yaratabilen gerekli tüm kozmetik ürünleriniz var. Neden medeniyetin bu faydalarından faydalanmıyorsunuz ve etkileyici materyal maliyetleri olmadan Hollywood aktrisleriyle eşit değil?

Bronzlaştırıcılar, rouge, kanıt okuyucuları

Kendimizi bir visagiste uyandırıyoruz: elmacık kemiklerini "çizmeyi" öğreniyoruz

Neyse ki, modern kozmetik ürünler serbestçe kullanılabilir ve bugün her birimiz gerçek bir profesyonel makyaj sanatçısı gibi hissedebiliriz. "Elmacık kemikleri nasıl vurgulanır?" - Bu, güzellik ve moda trendlerine adamış forumlarda, bloglarda ve web sitelerinde çok sayıda kadın tarafından sorulan soru.

Minimalist makyaj - bu harika, sadece onun sabit uygulama porthole ya da bronzlaştırıcı yaklaşmak için korku neden değilse. Ne yazık ki, gölgeleri ve ürünleri kendileri seçememe sadece yeni başlayanlar tarafından değil, aynı zamanda birçok makyaj sanatçısı tarafından günah işliyor. Dekoratif kozmetiklerin karlı görünmesi için uygun şekilde seçilmeli ve kullanılmalıdır. Bu özellikle yüzün heykeltraşları için geçerlidir.

Kendiniz için yargıç - parlak tuğla yanaklı veya elmacık kemikleri bulunan bir kız ister misiniz? Tabii ki değil.

Ve bunu, doğal verilerinizi yeterince alarak, tonlarla aşırıya kaçmamak için bir kural olarak kabul etmelisiniz. Aksi takdirde, makyaj uygulayarak, elmacık kemikleri vurgulayarak, doğal bir palyaço olma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Doğru altı çizili elmacık kemikleri, nötr ve sağduyulu görünebilir, en kısa zamanda yıkamanın arzusuna neden olmaz. "Hamiline" makyaj. Aynı zamanda profesyonel bir çalışmışsa, alt gölge, doğal gölgenin düzeltilmiş çizgisini benimseyerek, tamamen yok sayılabilir.

Bronzlaştırıcıları, heykeltraşları ve allıklarını seçerken dikkat etmeniz gereken ilk şey, bu yüzden kendi cildiniz. Cildiniz ne biçim podton? Açık ve hafif pembe mi, yoksa ayrı bir altın not mu var? Bu görevle başa çıkmak için küçük bir test yapın. Bileğinizin arkasındaki damarları inceleyin.

Kendimizi bir visagiste uyandırıyoruz: elmacık kemiklerini "çizmeyi" öğreniyoruz

Soğuk bir tonda olan kızlarda mor veya mavi, aynı sıcak cilt tonunu taşıyanlar yeşilimsi, turkuaz veya zeytin damarlarına sahiptir. Bu adım yardımcı olmazsa, cildinize altın ve gümüş bir zincir takın.

Hangisinin daha az zıt ve daha karlı görüneceğini izleyin. Altın olursa, sıcak renkli bir rengin şanslı sahibisiniz. Gümüş ise, aristokrat estetiğin yaşayan bir örneğisiniz.

Bundan sonra ve özellikle yüz için kozmetik seçimine güvenmek gereklidir.

"Soğuk" Genç bayanlar sarı ton kremleri, altın bronzlaştırıcılar ve doymuş kahverengi kanıt okuyucuları onaylamaz. Bütün bunları sana bırak "Sıcak" kız arkadaşları. Kendiniz için havalı, grimsi, nötr tonları seçin.

Cilt renginiz ve tonlu cildiniz ne olursa olsun, yüz düzelticileri göze çarpmayan, hafif ve hafif olmalıdır. Hiç büyük parlak elemanları, zehirli tuğla allık ve kırmızı düzelticiler ile shimmerbronzery almayın.

Doğru makyajın nasıl seçileceğine dair birkaç hızlı ipucu

Mükemmel makyajı elde etmek için nelere dikkat etmeniz gerekiyor?

Kendimizi bir visagiste uyandırıyoruz: elmacık kemiklerini "çizmeyi" öğreniyoruz
 • Skimp yapmayın. Hammaddelerin yüksek maliyeti nedeniyle profesyonel, yarı profesyonel ve lüks kozmetikler ucuz olamaz. Eğer paha biçilemez bir insanı bile karıştırabilen EsteeLauder'dan bir bronzlaştırıcı görürseniz, sahteciliği garanti edersiniz. Kozmetik satın alırken aynı parayı saklamak uygunsuz. Bunu düşünün - yüzünüze uygularsanız ve 50 ruble için bir düzeltme kremi almaya karar verirseniz, daha sonra sivilce, haşlanma ve alerjik reaksiyonların yayılmasıyla şaşırmayın;
 • Sprey yapmayın. Hemen her şeyi almaya çalışmayın. İnternetteki yorumları okuyun, svatchi'yi değerlendirin, sizin için neyin gerekli olduğuna karar verin. Belki de mevsimlik ya da tatil satışına katılabilirsiniz. "Lezzetli bir morsel" büyük bir indirim ile, ama hala gereksiz şeyler elde etmek için gerekli değildir;
 • Korkma. Özellikle kremsi bir dokuya sahip ürünler. Tabii ki, çok daha kolay yönetmek için normal kuru veya top şeklinde allık ile, ama yine de daha etkili oldukları için, yeni ürünlerden korkmayın. Krem dokular, yüzünüzde hafif bir hava etkisi yaratabilir ve mükemmel bir şekilde karışabilir.

Belirli bir aracın seçimi için öneriler:

Kendimizi bir visagiste uyandırıyoruz: elmacık kemiklerini "çizmeyi" öğreniyoruz
 1. Bronzlaştırıcı, doğal ten tonunuza göre 1-1.5 ton daha koyu olacak şekilde seçilmelidir.
 2. Düzeltici olmayanlar parlamamalıdır. kesinlikle;
 3. Allık sesi, aldığınız anda cildinizin rengiyle eşleşmelidir. Yanaklarını hafifçe sıkın ve hangi rengin gösterildiğini kontrol edin. Bir kozmetik seçiminde sizin desteğiniz olmalı;
 4. Birkaç fırça aldığınızdan emin olun;
 5. Bir güzellik karıştırıcısı satın almanız önerilir - sıvı ve katı dokuları uygulamak için özel bir sünger, "Silah" her makyaj sanatçısının

Doğru makyaj yapmak

Elmacık kemiklerini ne kadar doğru ve doğal olarak vurgulamak?

Kendimizi bir visagiste uyandırıyoruz: elmacık kemiklerini "çizmeyi" öğreniyoruz
 • İlk önce, normal ton veya BB kremleri parmaklarınız, fırça veya süngerinizle uygulayın. Herhangi bir leke, leke veya kenar bırakmamaya dikkat edin;
 • Ağzını aç ve dudaklarını uzat "Balık". Bronzlaştırıcı veya düzeltici ile yanaktaki en derin boşluktan kulağın üst kısmına doğru bir çizgi çizin. Aksini yapabilirsin. Fırçanın sapını ağız köşesinden aurikulaya doğru takın. Bu satırın uygulanması tavsiye edilir;
 • Bronzlaştırıcıyı bir fırça, parmak veya süngerle iyice çalkalayın;
 • Sadece elmacık kemikleri rouge nasıl uyumlu vurgulamak için sadece kalır. Bunun için yanağın en dışbükey kısmını tanımlayın. Ona bir kozmetik uygulayın, tapınağa doğru gölgelendirin. Allık uygulama önerileri: Bir kerede çok fazla para kullanmayın. Kullanmadan önce fırçayı çalkalayın. Ürünü, iyi makyajı derhal yıkmak, kızarıklıkları ve yoğunluğunu aşmaktan daha fazla tekrarlamak daha iyidir;
 • Sonunda, büyük bir temiz fırçayı alın ve tüm makyajı tapınaklara doğru dışa doğru gölgeleyin. Doğru şekilde yürütüldüğü koşullar, hem gündüz hem de akşam giyilebilecek mükemmel, kolay bir makyaj için sizi yaratacaktır.

Yüz düzeltmesinin daha radikal bir çeşidi, bir saç kesimi yardımıyla açık elmacık kemiklerinin görselleştirilmesidir. Saç modeli - herhangi bir görüntüdeki ana vurgu, yani denemekten korkmuyorsanız, stil ile oynayın. Elmacık kemiklerini vurgulayan saç kesimleri arasında, uzun bir fasulye, yırtılmış bir kaskat, bir merdiven, bir asimetri ayırt edilir.

Kendi güzellik arsenalinizi düzgün bir şekilde yönetmek için profesyonel bir stilist ya da makyaj sanatçısı olmak zorunda değildir. Bir elin olması yeterli", Kendinizi-favori üzerinde pratik ve kendi makyaj bulmak, erdemleri vurgulamak ve belirgin kusurları yumuşatmak yeteneğine sahiptir.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

8 + 1 =