"Kralların Taşı": vücutta "siyah" safir "sesi" ne var? | pangudownloads.com
Güzellik ve sağlık

“Kralların Taşı”: vücutta “siyah” safir “sesi” ne var?

Siyah safir ile süslenmiş takı ve mücevherler gerçekten asil, zengin ve zarif görünüyor. Bununla birlikte, bazı hipokondriaclar bu taşı negatif anlam ve karşılaştırmalar ile donatırlar. Sıradan insanlar arasında kıskançlık çekip, sahibini uyandırdığı için gurur duyduğuna dair bir görüş var. Bu doğru mu?

"Kralların Taşı": vücutta "siyah" safir "sesi" ne var?

Değerli taşlar uzun zamandır mistik bir şeyle ilişkilendirilmiştir. Ezoterikçiler ve büyücüler oybirliğiyle, yüksek kuvvetlerin maksimum enerjisinin taşlarda yoğunlaştığını ve gerçekten de onların sahibi ve şifacıları ve icracıları olabileceğini ileri sürerler.

Sadece çekici bir görünüm uğruna küpeler ya da taşlı bir yüzük alan bazı kadınlar ve erkekler, gerçekten mucizevi ya da tam tersine, takıların yıkıcı özellikleriyle yüz yüze gelirler.

Bu neden oluyor?

Siyah safir özellikleri ve amaçları

"Kralların Taşı": vücutta "siyah" safir "sesi" ne var?

Safir bir iddia var Bu dünyanın güçlü ve güçlü kralların, şeflerin, maharajasların ve dukların taşıdır. Bu kıymetli taşlar geleneksel olarak bağışlanmış ve yönetmenlere işlerine saygı, derin saygı ve onur ifadesi olarak verilmiştir. Prenses Diana düzenli olarak safir mücevher setleri aldı.

Ona Suudi Arabistan Prensi, Sultan Osman ve diğer dünyaca ünlü figürler tarafından sunuldu. Tarih, bilge Kral Süleyman'ın mührünün bu taştan yapıldığını belirtmektedir. Mısır'ın yüksek rahipleri boyunlarına taktılar. Safirler, büyük Kleopatra'nın taçlarıyla süslendi. Boris Godunov ve taşın özel, kutsal ve gizemli büyülü bir güce sahip olduğuna inandı.

Aslında, safirlerin büyülü özellikleri doğrudan insanın doğası ve karakteri üzerindeki yararlı etkisi ile ilişkilidir. Vücudun üzerine oturtulmuş safir, düşüncelerinin saflığını arttırdığı, erdem arayışını, bencilliği ve işbirliği yapma yeteneğini uyandırdığına inanılmaktadır. Tabiki "Yetişkin" Taşın genç bir kişiye hediye olarak sığması olası değildir. Mesleki ve sosyal alanlarda başarıya ulaşmış varlıklı insanlara sunmak kabul edilir.

Varlık sahibini bilgeliğe yöneltir, yaşam gücünü arttırır, barış ve olumlu bir tavır verir. Siyah safir, bilge taş olarak kabul edilir - felsefi düşünceye ve tefekkür etmeye meyillidir. Eski Roma'da, kutsal bir mücevher olarak kabul edildi ve Jüpiter'e adanmıştı. Eski Yunanistan'da, Zeus'un maskotuyla ilişkiliydi. Sadece bir rahip olarak giyilmesine izin verildi, çünkü bir taş şeklinde donmuş bir ölümsüzlük damlası olduğuna inanılıyordu. Bu iksir sadece Tanrılar içebilirdi.

"Kralların Taşı": vücutta "siyah" safir "sesi" ne var?

Nesnel olarak konuşursak, doğal taşlar mücevher korundum tipindedir. Mavi veya mavi damarlı siyah bir taş saf değildir: titanyum veya demir safsızlıkları içerir.

Safir, yüksek sert değerli bir taş olarak kabul edilir ve buna karşılık gelen bir değere sahiptir. Bir elmas kadar değerli değil, aynı zamanda nadir ve "Onursal". Çoğu zaman takı mağazalarında bulunabilir. Genellikle kolye, broş, küpe ve yüzüklerle dekore edilmiştir. Ürünün kendisi gümüş, altın ve platinden yapılabilir. İçinde Safir genellikle diğer taşlarla birleştirilir.

Özellikle uzmanlar arasında popüler yıldız mücevher olduğunu. Koyu bir renge sahiptir ve kendi içinde daha açık bir gölgenin büyülü ışıklı bir yıldızına sahiptir. Bu taşın en önemli yaşam hedeflerine ulaşmaya yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

Bir muska gibi siyah safir

Kendiniz veya sevdiklerinize asil bir siyah safir ile bir yüzük almaya karar verdiniz, ancak kadere olan olumlu etkisinden şüphe duyuyor musunuz? Şüphelerinizi ortadan kaldırmaya karar verdik ve bir kişinin hayatındaki gerçek gerçek etkilerini anlattık.

Vücutta siyah safir takmanın aşağıdaki etkilere yol açtığına inanılmaktadır:

"Kralların Taşı": vücutta "siyah" safir "sesi" ne var?
 1. Felsefi düşüncenin ve yaşam bilgeliğinin uyanışı;
 2. Diğer insanların düşüncelerini anlama ve onları aldatma, yalan söyleme, ihanete çabuk bir şekilde suçlama yeteneği;
 3. Yabancıların zararlı etkilerinden korunma (özellikle büyülü ve büyücülük);
 4. Nedensiz öfke ve korku bastırma;
 5. Zihinsel yeteneklerin gelişimi ve aklın netliği;
 6. İç uyum ve iç huzurun oluşumu;
 7. Özellikle iş seyahatleri, seyahat ve uzun yolculuklar (denizciler, araştırmacılar, vb. Için) şansının cazibesi;
 8. Kararlılık ve cesaretin güçlendirilmesi;
 9. Sahibine iç rıza, sıcaklık ve nezaket bir hediye;
 10. Malzeme durumunun korunması ve çoğaltılması.

Sabit giyen siyah yıldız safir da, planlarını ve bakış açılarını elde etmek sahibini yardımcı olur ona güven ve iç metanet uyanır daha yaygın dünyayı görmenin yapar, en gizli arzularını yerine getirir ve ani iyi şans getiriyor.

Ne görkemli mücevher davranır?

Mücevherlerin ve özellikle değerli taşların çeşitli iyileştirici etkileri olduğu bir sır değildir. Her bir taşın, hastalığın negatif enerjisini kasıtlı olarak emdiğine inanır ve dikkatli bir şekilde süzerek, jambon sahibini rahatlatır. Bu herkes tarafından inanılmamaktadır, ancak bir kişinin ilaç preparatlarından daha etkili bir şekilde tedavi edebilecekleri bir taş olduğu kanaati vardır.

İnançlara ve istatistiklere göre, siyah safir takmak aşağıdaki hastalıkların yenilmesine yardımcı olur:

"Kralların Taşı": vücutta "siyah" safir "sesi" ne var?
 • Yüksek tansiyon (hipertansiyon);
 • Kronik uykusuzluk;
 • Genellikle tekrarlayan soğuk algınlığı;
 • Arka ve lokomotor aparatla ilgili problemler;
 • Bronşiyal astım;
 • Bir kronik doğanın diğer bronş-pulmoner patolojileri;
 • Sinir sistemi hastalıkları;
 • Oftalmik patolojiler;
 • Onkolojik süreçler.

Bununla birlikte, iyileşme yalnızca düşünceleri saf olan ve ruhları soylu olanlara garanti edilir. Küpe veya siyah bir safir kolye satın almak isterseniz, ürünü giyen kişinin taşa ait büyülü özelliklerini herkesin yararına kullanmak istemeyeceğinden emin olun.

Doğalları seçmek, sadece onların estetik cazibesine odaklanmaya çalışın.

Kendiniz için mükemmel bir taş bulabilirseniz, en iyi olaylarla cömertçe hayatınızı ve kaderinizi bir araya getiren gerçek bir tılsım olacak.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

73 − 69 =