Monica Bellucci: Güzellik ve Karizmanın Sırları | pangudownloads.com
Güzellik ve sağlık

Monica Bellucci: Güzellik ve Karizmanın Sırları

Ünlü İtalyan aktris ve model Monica Bellucci sıska olarak adlandırılamaz. Formları, yalınlık ve ponpon arasında bir yerde, görünüşüne özel bir cinsellik verir. Monica kendini güzel kedi olarak kabul eder, ancak bu herhangi bir kıyafette kendinden emin hissetmesini engellemez. Ve bugün bu muhteşem kadın hakkında konuşacağız ve güzelliğinin sırlarını ortaya çıkarmaya çalışacağız. 

Monica Bellucci'in Biyografisi

Monica Bellucci: Güzellik ve Karizmanın Sırları

Kısa bir biyografi ile başlayalım. Monica Bellucci, küçük İtalyan kasabası Citta di Castello'da bir sanatçı ve tarım işçisi ailesinde doğdu. Çocukluğundan beri, bir model ve bir aktris haline gelen kız, bir avukat olmayı hayal etti.

Ama kolejde okurken bir süre çalıştıktan sonra, Monica çocukluğunun hayalini değiştirdi ve gösteri işinde kaldı.

Zaferin bu muhteşem kadına hemen geldiğini düşünmeyin. Monica Bellucci'nin gençken sıradan bir kafede garsonluk yaptığı ortaya çıktı.

Ve sadece 1988 yılında yirmi dört yaşındaki model Milan'a taşındı ve Elit Model Yönetimi ile kader sözleşmesi imzaladı. Ve bir yıl sonra kız, Elle ve DolceGabbana gibi ünlü işadamları için poz verdi.

Modelleme işinde gördüğümüz gibi, Monica Bellucci oldukça fazla başarı elde etti. Ama bu iddialı kız biraz gibiydi ve kendini ve oyunculuğunu denemeye karar verdi. Filmdeki en göze çarpan rollerden biri "Malena". Bu rolün yardımıyla Monica, duygusallığını ve özel çekiciliğini göstermeyi başardı.

özel hayatında gelince, filmin setinde 1995 Monica "Daire" Vincent Cassel ile bir araya başlar. Ama hemen vurulduktan sonra, ona da bir teklif yaptı. Ama Monica bağımsız bir kadındı ve onların özgürlüğü için tüm hayatı savaştı ve bir adama bağlı olamayacağını kendi anlaşmazlık savunarak reddetti.

Fakat Vincent Cassel ısrarcı bir adamdı ve 1999'da bir sonraki teklifine rıza gösterildi. Gördüğünüz gibi, şu anda oyuncunun kişisel hayatı, profesyonel faaliyetlerin yanı sıra çok başarılı. Bu muhteşem kadının popülaritesinin sırrı nedir?

Monica Bellucci figürünün parametreleri

Şimdi bu aktrisin biyografisi bizim için bir sır değil, onun şekline ait parametrelerin neler olduğunu öğrenelim. Böylece, aktrisin büyümesi 63 kilogram olan 178 santimetredir. Dolayısıyla modelin büyümesinin ve ağırlığının genel kabul görmüş normlara uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ama Monica oldukça yuvarlak bir kalçaya ve yemyeşil göğüslere sahipken.

Rakamların dilini konuşmak gerekirse, o zaman rakamlarının parametreleri, genel olarak kabul edilen ideale karşılık gelir ve orantıyı telafi eder: 91-61-90.

Ayrıca, neredeyse ideal parametrelerle, Bellucci'deki figürün açısal veya çok gür görünmediğine dikkat çekmek gerekir. Tam tersine, bir kadının rahat hissettiği ve haysiyetini göstermekte tereddüt etmediği durum tam da budur. Ama kendini zihninde sunmalısın. Aksi takdirde, en güzel şekil bile uygunsuz seçilmiş kıyafet ve aksesuarların arka planında kaybolur.

Güzellik Monica Bellucci Sırları: diyet

Ancak garip gelebilir, Monica Bellucci her gün spor salonunu ziyaret etmek için zamana sahip değildir. Oldukça sıkı bir çalışma programı yüzünden, oyuncu sabah altıda kalkmak zorunda, bu yüzden sabah egzersizleri ile ilgili değil. Ama hala kendini formda tutmalısın. Bu sebepten ötürü, Monica, kilo kaybı için özel bir diyet kullanır, bunun menüsü de İtalyan mutfağının yemeklerinden oluşur.

Her gün diyete daha detaylı bir bakalım:

Monica Bellucci: Güzellik ve Karizmanın Sırları
  • Ilk gün. Kahvaltıda küçük bir fincan kahve içebilir ve reçelli iki küçük bisküvi yiyebilirsiniz. Dikkat lütfen! Reçel çok tatlı olmamalı, çünkü çok şeker şekerleme çabalarınızı azaltacaktır. Zeytinyağlı sebze salatası ile öğle yemeği yiyebilirsiniz. Ayrıca, öğleden sonra atıştırmak için diyetinizi meyve salatası ile biraz çeşitlendirebilirsiniz. Akşam yemeği peynirli spagetti olmalıdır;
  • Ikinci gün. Kahvaltı olarak, taze meyvelerle doğal yoğurt yapabilirsiniz. Öğle yemeği için, kabak, domates ve yumurta akı ile biraz lecho pişirebilirsiniz. Ama 150 gram haşlanmış yağsız et ve meyve salatası yiyebilirsiniz;
  • Üçüncü gün. Üçüncü günde yer alan menü ilk güne benziyor. Kahvaltıda, reçelli iki ince tost yiyebilir ve bir fincan yeşil çay içebilirsiniz. Akşam yemeği için, ev yapımı peynirle kombine edilebilecek küçük patatesleri kaynatın. Akşam yemeği için - domatesli spagetti.

Diyetin süresi yedi gün olmalıdır. Aynı zamanda her üç günde diyet tekrarlanır, ancak yedinci gün, her gün diyet tekrarlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, bu diyet her kadın için oldukça uygun olduğu, bu nedenle gerçekten onun yaralanma getirmeden ekstra kilo kurtulmak istiyorsanız, böyle bir sistemin kullanılması mümkündür şey, ama hatta gerekli değildir.

Monica Bellucci'nin stili

Bellucci sistematik boyutlarını düzeltmek için benzer bir diyet kullandığı gerçeğine rağmen, onun kozu düzgün kıyafet seçmek ve benzersiz ve çok özgün bir stil oluşturma olanağı düşünmektedir.

Ve mükemmel bir görünümün ilk kuralı kendiniz için sevgidir. Evet, evet! Şaşırtıcı görünmek için, kendine saygı ve sevgiyle davranmanın gerekli olduğu ortaya çıkıyor. Sonuçta, hayat birdir ve kendinizin olduğu gibi kendinizi algılamanız gerekir!

Ayrıca, Monica Bellucci'nin büyüme, kilo ve figürü hariç, saçlarına dikkat etmelisiniz. İlk kural, haftada iki kez başınızı yıkamaktır. Saçın doğal olarak kuru olması istenir. Ayrıca, çeşitli stil ürünlerini kötüye kullanmayın.

Şimdi makyaj hakkında konuşalım. Hayatta, filmlerde olduğu gibi, Monica da güzel ama göz alıcı makyaj biçimlerini tercih ediyor. Günlük yaşamda, pratik olarak kozmetik kullanmıyor. Bir istisna sadece cildi pürüzsüzleştirmek için kullanılan tozla yapılabilir.

Monica Bellucci: Güzellik ve Karizmanın Sırları

Kıyafetlere gelince, Monica ve kocası rahatlığı tercih eden oldukça iddiasız insanlar. Bu sebeple günlük yaşamda sıradan kot veya tişörtlerde bulunabilirler.

Gördüğümüz gibi, Monica Bellucci ve kocasının hayatında özel bir şey yok. Ve eğer hepimiz yaşamaya başlasak, kongreye dikkat etmemeye ve efsanevi moda peşinden koşmazsak, o zaman kimse bizi iyi görünmekten alıkoyamaz.

Kendimden Sadece bir şeyi eklemek istiyorum: Monica Bellucci kişisel hayat her zaman birçok kadın için bir ilham kaynağı oldu olmasına rağmen, tamamen bu şaşırtıcı aktris çoğaltmak için çalışmayın.

Unutmayın ki hepimiz kendi değerlerimiz var, ve neyin gizleneceği ve neyin vurgulanması gerektiği ile ilgili karar kendimizi kabul ediyoruz. Yani başarı için kimsenin sırlarına güvenmeyin, ama mutluluk için kendi tarifi arayın!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 32 = 41