Sahte olmadan güzellik: makyaj olmadan dayanılmaz nasıl olunur? | pangudownloads.com
Güzellik ve sağlık

Sahte olmadan güzellik: makyaj olmadan dayanılmaz nasıl olunur?

Herhangi bir kız ve kadın hayalleri sadece güzel olaylara, ofiste ya da soliter toplantılarda değil, aynı zamanda sabah, kendi yatağında sevgili ile uyanmak için güzel görünmek için. Hatta bazıları, daha önce çok daha erken yataktan kalkıyorlar, böylece "yüzdeki pisliği" vurmamak ve eşin uyanmasından önce bile makyaj uygulamak için zamanları var.

Katılıyorum, yaşam için bir ihtimal çok cazip değil. Bu nedenle, kozmetik olmadan güzel olmak için adımlar atmak için, şimdi ihtiyacınız var! Emin olun - bu malzemede bize verilen basit ve hoş kuralları göz önünde bulundurarak, tam teşekküllü bir makyaj yapmadan bile görsel bir tazelik, uzun bir gençlik ve parlaklık elde edeceksiniz.

Adım 1: Uygun Bakım

Sahte olmadan güzellik: makyaj olmadan dayanılmaz nasıl olunur?

Kadınların kozmetik kullanarak saklamaya çalıştığı ilk şey, açık kusurlar ve hafif cilt kusurlarıdır. Yüzün tamamen yaşlılık lekeleri veya post-akne izleri ile kaplı olması zor olabilir.

Bir kızın cildini temiz ve parlak hale getirmek için sıradan bir arzusu yoksa, iyi doğal verilere sahip olduğunda, derinin görünümüne izin verirse ne diyebilirim?siyah noktalarBurnun ve yanaklarında mı?

Kozmetik olmadan nasıl güzel hale geleceğiniz sorusunun ana cevabı, kendi cildinizi geliştirmektir. Kendinizi günde iki kez yıkamak için bir kural atın - bu cildinizin zhirnitsya'ya hızlı bir şekilde girmesine ve kirlenmesine izin vermez. Yüzünü sabah ve akşam yıka. Geceleri yüzünüzde dekoratif kozmetik bırakmayın!

Kendinizi cilt tipi gereksinimlerinin hemen altında özenli bir kozmetik seçmeniz için kendinize hakim olun. Eğer yağınız varsa, en son Guerlain çizgisinden kuru bir "analog" için son derece çekici bir peynir altı suyuyla bile bir çift indirimde cazip olmayın.

Hemen hemen hiç durumda kullanışlı olmayan çeşitli dekoratif kozmetik ürünlerde harcadığınız paranın tamamı, kaliteli bir cilt bakımına akıllıca yatırım yapabilirsiniz. Ve bu işteki en önemli şey, sizin için doğru olan çare bulmaktır.

Böyle zor bir görevle baş edemiyorsanız, kalifiye bir güzellik uzmanından yardım isteyin. Bağımsız olması ve üzerinde çalıştığı ürünleri aktif olarak satmaması çok arzu edilir. Arkadaşlarınız arasında tarafsız bir uzman bulun, internetteki önerileri okuyun, canlı yorumları dinleyin, görsel içerikle karşılaştırın.

2. Adım: Temizleyin

Yüzü temizlerken Koreli kadınların kutsal kurallarını kullanın - 424:

 • 4 dakika masaj yapın ve cildinizi hidrofilik (veya herhangi bir bazik) yağ ile derinlemesine temizleyin;
 • Yıkama için yumuşak köpük veya jel ile standart yıkamada 2 dakika harcayabilirsiniz;
 • Gözenekleri güvenli bir şekilde kapatmak için yüzünüzü suyla, önce ılık ve daha soğukken 4 dakika durulayın.

Güzelliğin sırrı basit, ama sadece cilt temizliği değil. Güzel bir yüze sahip olmak için, onu cildi her adımda kovalayan çeşitli zararlı faktörlerden güvenilir bir şekilde koruyabilmeniz önemlidir.

Sahte olmadan güzellik: makyaj olmadan dayanılmaz nasıl olunur?

Kendileriyle yeteri kadar ilgilenen kızlar, doğal verilerini rejime alışmanın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Örneğin, 9.00 ve 20.00'da kendiniz için bir yıkama programı seçersiniz. Özel durumlar hariç, günlük olarak yapıştırın.

Aynı şey soyulma ile ilgilidir - yumuşak peeling, ciltte kirlenme oluşmasına bağlı olarak, en az 2 haftada bir, sürekli olarak yapılmalıdır. Yüzün yüzeyinde bulunan epidermisin azgın hücreleri, sadece görsel olarak daha kaba ve duller yapmakla kalmaz, aynı zamanda patojenik mikroorganizmaları da biriktirir.

Besleyici madde alan bakteriler, kalıcı inflamatuar süreçleri kışkırtırlar. Fakat akne, makyajsız güzel bir yüzün olmasını imkansız kılan şeydir.

3. Adım: yararlı alışkanlıklar

Cildi sağlıklı bir duruma getirmek için temel kurallar:

 • Düzenli olarak epidermisin yüzeyinden ölü hücreleri çıkarmak için bir ovma kullanmaya başvurulur;
 • Gece ve gece kremini, cilt tipine ve yaşına göre kullanın. Gündüz kremi, cildinizi ultraviyole radyasyondan korur, bu da fotoğraflama ve hiperpigmentasyon oluşumuna engel olur. Gece kremi, gününüzü ne olursa olsun, taze, parlak ve elastik hale getirmek için cildinizi besler ve nemlendirir. Doğal rejenerasyon süreçlerini canlandıran yüz için gece balzamıdır, bu da cildin hücresel düzeyde iyileştiği anlamına gelir;
 • Yüze bir tonik uygulayın. Aktif su dengesini, aktif tonlama ve güçlendirme olanaksız hale getirir;
 • Yatmadan önce daima makyajı yıkayın. Bu, taze ve bakımlı görünmek için zorunlu bir şarttır;
 • Akne kurtulmak. Salisilik asit ve benzen peroksite dayalı jelleri ve kremleri uygulayın - bunlar çekici olmayan sivilce ile mücadelede liderlerdir. Bu yardımcı olmazsa, size daha güçlü ilaçlar ve topikal antibiyotikler reçete edecek bir dermatolog-güzellik uzmanını ziyaret edin;
 • Sadece sıcak ve güneşli mevsimlerde değil, bakım ürünlerini SPF ile kullandığınızdan emin olun. Ultraviyole, berrak ve bulutlu havalarda eşit derecede kurnazdır;
 • Yüzüne asla kirli ellerle dokunmayın ve hiç dokunmayın;
 • "Unutma"iç mod": Cildin sekiz saatlik bir uykuya ve bol miktarda nemlendirmeye ihtiyacı var. Günde 5-8 bardak su içirin - bu, metabolik süreçleri geri kazanmanızı ve hücreleri nemli olarak beslemenizi sağlar.

İdeal cilt durumuna ulaştığınızda, makyajsız gerçekten güzel görünmenin nasıl bir sorusu kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

Öğeler için tam öz bakım

Önemli tavsiyeler: kozmetiksiz güzel bir kızın onu hiç ihmal etmediğini düşünmeyin. "Verebilecek olanlardan bir örnek alın"temizle ipucu". Yumuşak havadar bir örtü ile kaplı yüzünüzün pürüzsüz ve porselen olmasını sağlayacak bir gölge olmadan ağırlıksız bir toz kullanın.

Kirpiklere karşı renksiz jelin güçlendirilmesi, görüş açınızı açabilir, mürekkebin ve kayala olmadan onun ifadesini ve manyetik olmasını sağlar. Hijyenik ruj veya besleyici balsam dudaklarınızı yumuşak, şehvetli ve kadifemsi, sulu, parlak ve baştan çıkarıcı yapar.

Nasıl olunur makyajsız daha güzel?

Sahte olmadan güzellik: makyaj olmadan dayanılmaz nasıl olunur?
 • Sülfatsız bir şampuan kullanarak iki günde bir yıkayın. Bakım ürünlerini unutmayınız: maskeler, losyonlar, yağlı sıvılar, termal koruma kremleri;
 • Kaşları sıkın, periyodik olarak şekillerini ayarlayın ve tüyleri renksiz ağda ile şekillendirin;
 • Özel cımbız ile büküm kirpikler;
 • Özellikle bir bilgisayar kullanıyorsanız, göz damlası kullanın. Sadece görünüşünüzü açık ve net hale getirmekle kalmayacak, aynı zamanda gözlerinizi de koruyacaklardır;
 • Ağız boşluğu için uygun bakım sağlayın. Günde iki kez dişlerinizi fırçalayın, yemeklerden sonra özel bir iplik kullanın, dilin yüzeyini temizleyin, ferahlatıcı durulama kullanın;
 • Uyumlu yüz özellikleri yapmak için, özel bir masaja başvurabilirsiniz;
 • Makyajsız güzel görünmek nasıl? Tabii ki, genel görünümünü izlemek için! Temiz ve şık olun, sadece taze kıyafetler giyin, size uygun olmayan modellerden kaçının;
 • Doğru yiyin ve spor için gidin;
 • Sigara ve alkol verin.

Pahalı kozmetikler olmadan nasıl daha güzel olunur? Kendinize güvenin, yüzünüzü ve vücudunuzu iyi bir şekilde verin, duruşunuzu koruyun, görgü kurallarına uyun, daha çok gülümseyin. Ve emin olun - yakında hayranları büyülemek ve kadınlar arasında iyi bir kıskançlık uyandırmak için parlak bir makyaj gerekmez!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

20 + = 29