Tatlılar için özlem | pangudownloads.com
Güzellik ve sağlık

Tatlılar için özlem

Sluggards çok yaygındır ve bugün birinin neden bir tatlı dişi istediğini düşüneceğiz. Sürekli çiğneme şekerleri olan insanlar akrabalarımız, dostlarımız, dostlarımız ve sadece tanıdıklarımız arasındadır.

Tatlılar için özlem

Bazen doğrudan vücudun durumuna veya sağlık sorunlarıyla ilgilidir tatlılar özlem, o kadar basit ve naif her zaman değil biraz yetişkin tatlı bir şey yemek alışkanlığı vazgeçemeyiz zaman, baharatlı, ama görünüyor.

Ve diyet aramaya başlamak için kalıp aramaya başlamak gerekir. Neden birinin her zaman tatlı olmasını istediğini anlamak için, bir insanın nasıl yediğini, ne tür bir kahvaltı yaptığını, öğle ve akşam yemeğini, hangi alışkanlıkları olduğunu, sabahın nasıl başladığını ve yatağa gitmeden önce nasıl bir yemek olduğunu öğrenmek gerekir.

Tatlı ve günlük rejim

Herkes kahvaltıda bir şey istemediğinizde durumu bilir ve küçük bir sandviçle bir fincan çay veya kahve içebilirsiniz. Ve eğer bir sigara içen ise, o zaman kahve sadece bir sigarayla ve bir sandviçle tüketilmez.

Bu beden, yavaş yavaş bilinç biraz daha yavaş uyanır çünkü, anlaşılabilir, ama aynı sigara stres ile elde edilen sonuç, öğle normalden daha fazla yemek istiyorum çünkü, yardımcı olmuyor ve vücut sıradan çorba talep edecek, ancak bir kişinin neyi - Tatlı bir şey. Bu, sadece glikoza ihtiyacı olduğu gerçeği ile açıklanabilir.

Bildiğiniz gibi, genel olarak emek ve zihinsel, özellikle çok miktarda karbonhidrat gerektirir. Zaman zaman kişinin zihinsel çalışmasıyla ve bazen de her zaman tatlı bir şekilde çalışmak. Örneğin, yaygın olarak çikolata yemenin vücudu mutluluk hormonları ile şarj edebileceğine inanılır ve bu bilimsel olarak topraklanmış bir gerçektir.

Sadece vücuttaki yüksek glikoz seviyesi onu iyi ruhlarda tutar. Ancak glikoz seviyesi düştüğünde - hemen düştüğünde ve ruh halindeyse, bazen apati bile gelir. Böyle bir kişi bir şey istemez, onsuz olur, sıkıcı olur ve verimliliği kaybeder. Bununla birlikte, bir kişi tarafından başarıyla sunulan yenen çikolata, bir mucizeye dönüşecek ve ruha aktivite ve hoş bir ruh hali getirecektir.

Tatlılar için özlem

İyileşme mekanizması oldukça basit bir şekilde açıklanmaktadır: karbonhidratlar insan vücudu için enerjinin neredeyse% 70'inin kaynağıdır.

İkincisinin yokluğu ya da yokluğu, bir glikoz açlığına yol açar ve her biri, neyin tatmin edilip doldurulacağına karar verir. Eğer böyle üzüm, elma, portakal, incir, üzüm gibi meyve ve çilek seçebilir veya meyve suyu içerseniz bu besinler oldukça hızlı bir şekilde işlenir basit karbonhidratlar, içerdiğinden, öyle görünüyor, ona şekil hakkında endişe duyuyor.

Bu meyvelerden alınan enerji çok hızlı bir şekilde vücut tarafından kullanılır ve tekrar talep etmeye başlar. Adamın tekrar yemeye ihtiyacı var. Diğer enerji kaynakları, patates, çeşitli tahıllar, makarna, ekmek, fasulye ve benzeri gibi karmaşık karbonhidratlara sahiptir.

Enerjiyi yenilemek için daha etkilidirler, çünkü insan vücudunda basit karbonhidratlara ayrılırlar ve daha uzun süre işlenirler.

Yedikten sonra tatlı

Neden yedikten sonra tatlı yemeyi istersin? Bu sorunun da mantıklı bir açıklaması var. Herhangi bir yiyecek aldığınızda, pankreas belirli bir miktarda insülin salgılar. İnsülin, yenen karbonhidratlar için gerekli olandan daha büyük bir hacimde salınırsa, kan şekeri seviyesi düşer. Vücut onu dengelemeye çalışır ve tatlı şeyler gerektirir.

Genellikle iki durumda olur:

Tatlılar için özlem
  1. Kilonuz veya karbonhidratların ve vücudun fiziksel aktivitesi için yeterince kullanmazsınız, bu nedenle, glikoz eksikliğini telafi eder;
  2. Tatlılar alışkanlığınız ve zayıflıklarınızdır.

Yemekten sonra tatlı bir antidepresan olarak da kullanılabilir. Sonuçta, tatlılar beyinde serotonin üretimine katkıda bulunur. Ve bu kimyasal süreç bize iyi bir ruh hali ve mutluluk hissi veriyor.

Belki de tatlı değil, parlak pozitif duygularınız yok mu?

Serotonin üretimi de fiziksel aktiviteyi uyarır. Aşırı kilo ve düşük aktivite ile ilgili herhangi bir probleminiz yoksa, bir yemekten sonra 2-3 çikolatalı şeker ya da bir kaç tane kurabiye yiyebilirsiniz.

Tatlı ve kritik günler

Neredeyse tüm kadınlar periyodik olarak kendilerine şu soruyu soruyorlar: aylıktan önce niçin bir tatlı istersiniz?

Hepsi hormon. Vücutta, kadınlar adet döngüsünden sorumlu hormonlar geliştirir. Yumurtlamadan önce salınan östrojen "uyarıcı" dır ve progesteron "yatıştırıcı" bir hormondur. Aylıkdan önce, progesteronun seviyesi bir kadının vücudunda keskin bir şekilde düşer ve beynine alternatif bir “yatıştırıcı” kaynağı ihtiyacı duyulur, yani tatlıdır.

Bu amaçla, kalıcı oluklar yanlarındaki yatırılmaması "sakin", adet öncesi kompleks karbonhidratlar yemek, ancak belirtiler artırmak için kahve ve alkol, çekimser iyidir.

Yukarıdakiler göz önünde bulundurulduğunda, mantıklı bir soru ortaya çıkıyor, enerjiyle nasıl dolduracağınız, figürünüze bir çift ekstra pound almıyorsunuz? Cevap, ılımlılık içinde yenilenmesi gereken glikoz miktarı ile açlığın ölçülmesi kuralında yatmaktadır.

Tatlılar için özlem

Bütün kitaplar kalori alımı ve birçok insanın soruna ilişkindir olduğunu biliyoruz ve kek yarısı ve makarna bütün plaka hemen hemen aynı enerji değerine sahip, fakat şekil saygı anlamında makarna yemeye çok daha güvenlidir. Böyle kek ve hamur işleri gibi şekerlemelerde çok daha hızlı vücut yağ yatıyordu, ama daha az yağ lay makarna, sadece, hala uzun bir soğutma açlık vardır.

Bu şekilde kahvaltıdan sonra, öğle yemeğinden önce aperatifleri hatırlayamazsınız ve şeklinizi koruyabilirsiniz.


Yemekler arasında yemek yemek istiyorsanız ve bu arzu en güçlü, meyve ve sebze aperatif.

Formunuz aşırı kiloyu düşünmenize izin vermediğinde veya vücudunuz büyüdüğünde, kendinizi ve şekerleme ürünlerini de şımartabilirsiniz, aynı zamanda fanatizm olmadan da.

Yukarıda göz önüne alındığında, soru, "neden biz hep tatlı istiyoruz o kadar", varsayım bu arzu genellikle buna göre, insanlarda iyi bir ruh hali eksikliği enerji eksikliği ortaya çıkar ve bu oldukça muhtemel olabilir.

Lezzetli ye, kendini neşelendir, ama şekle dikkat et ve - mutlu ve sağlıklı ol!

http://youtu.be/fcod1fYWZjw

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

24 + = 27