Kaip pasirinkti ir išugdyti kovos šunį

Daugelis yra susipažinę su tokiu žiauriu įdomumu kaip šunų kovos. Šiandien jie yra labai populiarūs, jie nėra labai populiarūs. Anksčiau kai kurie šunys buvo specialiai veisiami dalyvauti tokiose kovose. Idealus šunmas mūšiui buvo būti bebaimis ir pasiruošęs kovoti iki paskutinio kvėpavimo, tačiau tuo pat metu likti draugiškas žmonėms.

Kaip pasirinkti ir išugdyti kovos šunį

Dabar dauguma šalių įstatymai draudžia šunų kovą.

Iki šiol būdingos kovos uolų ypatybės yra masinis kūnas, didžioji galva, sunkus skeletas ir gerai išplėtotos raumenys.

Tačiau ne kiekvienas tokių parametrų šuo gali kovoti. Daugelis veislių buvo išvestos visiškai kitokiems tikslams (apsaugai, gelbėjimui ir kt.). Pavyzdžiui, neįmanoma pagaminti kovos šunų iš piemenų veislių.

Populiariausi buvo tokie veisliai kaip amerikiečių pitbulterjeras, Stafordšyro terjeras ir bulterjeras.

Skirtingos šalys naudoja savo veislę, todėl kovoti su šunų veisles gana platus sąrašas:

 • Akita-inu;
 • Anglų mastifas;
 • Argentinos dovanas;
 • Pakistani mastifas, arba Bulli Kutta;
 • Bordo bajoras;
 • Pakistano buldogas arba Gul Dongas;
 • Indijos mastifas, arba Gul-terr;
 • Kaukazo aviganis;
 • Korėjiečių hindi šuo;
 • Ca de Bou;
 • Canar dog or Presa Canario;
 • Tibeto mastifas;
 • Sharpei;
 • Phila braziliro;
 • Japonų toza-inu.

Verta paminėti, kad šiuolaikiniai šių veislių atstovai yra švelni ir švelnūs naminiai gyvūnėliai. Tai daugiausia dėka savininkų, nes tai, ką jie moko, tokie šunys bus.

Veislės ir jų savybės

Dabar Staffordsyro terjero veislės šuo yra plačiai paplitęs. Jie buvo paimti iš veislių buldogų ir terjerų. Dėl to mes turėjome tvirtą, drąsų gyvulį, energingą, greitą ir bebaimingą. Galingi ir dideli, šie keturkojo žmogaus draugai vienu metu turi judrumą ir judrumą.

Verta paminėti, kad Stafordas turi didžiulį dirglumą, tai yra, jie neleidžia ilgam laikui atsilikti. Šis bruožas paverčia šunį maloniu kompanionu. Jie gali išskirti tikrą grėsmę iš tariamų ir apsaugoti šeimininką be specialaus mokymo.

  Naminės katės gimdymas: kaip ir kaip padėti naminiams gyvūnėliams?

Šio tipo savybė yra atkaklumas, tačiau tai netrukdo mokymui. Šios veislės veisimo procese žmonės susidomėjo draugiškai. Staffordsyro terjero standartai turi būti lygūs ir geri mokymosi sugebėjimai, palyginti su kitais šios rūšies atstovais.

Dar viena įspūdinga veislė – japonų kovotojas šuo “Tozein”. Ji, kaip ir daugelis kitų, buvo atšaukta už kovą, kuri jau seniai buvo gerbiama “Kylančios saulės žemėje”. Reikėtų pažymėti, kad čia vykstanti kova yra gana specifiška – populiarus kovos menų sūmas jiems įtvirtino savo antspaudą.

Skirtingai nuo įprastų kovų su nešvariomis taisyklėmis, čia pagrindinis tikslas buvo paspausti priešą į žemę, jo laikinas sustabdymas. Ir kas labiausiai įdomu, agresyvūs šunys, ketinantys įkandinėti ir įtvirtinti priešą, buvo priverstinai išstumti iš mūšio ir užkirsti kelią tolesnėms kovoms.

Kaip pasirinkti ir išugdyti kovos šunį

Nepaisant to, tozaino temperamentas yra labai karštas, nes kryžiuočių metu vietiniai ir europiniai šunys – mastifai, buldogai, mastifai, bulterjeriai, rodyklė ir netgi šv. Bernardai. Kompetentingas atrankos būdas suteikė laukiamą rezultatą – sukūrė idealų kovotoją-sumoistą, ištvermingą ir sugebantį.

Tačiau tozainas gali tapti geru sargybiniu ir sargybiniu, bet tik su lyderio buvimu. Tai reiškia, kad tie, kurie nusprendė turėti tokį naminį gyvūnėlį, turėtų mokytis ir mokyti naminius gyvūnus tiesiog savo hobis.

Kovojant su šunimi

Dabar daugelis taip pat nori turėti kovos gyvūnų. Tačiau šis sprendimas turi būti pasvertas ir gerai apgalvotas, nes jiems reikia specialaus požiūrio, nepaisant to, kad tokie šunys nedalyvaus kovose.

Pirmasis žingsnis yra nustatyti paskirties įstaiga augintinio, pamatyti veislių sąrašą. Antrasis svarbus dalykas yra auklėjimas. Be teisės požiūriu, šeimos augintinis bus grėsmė aplinkinių gyvūnams ir žmonėms, ir net už savo šeimininką.

Jei šeima turi mažus vaikus, atsakomybė už šunų prijaukinimą padidėja kelis kartus. Patyrę, kvalifikuojami kinologai teigia, kad bet koks šuo yra saugus vaikui, tačiau tai tik tuo atveju, jei abu buvo tinkamai išsilavinę.

  Išsaugoti katę: kaip padėti savo augintiniui šilumos?

Koviniai šunys turi ypatingą atsidavimą, tačiau tik tuo atveju, jei savininkas galėjo įgyti valdžią iš jo palatos. Tuo pačiu metu jis turi nuolat įrodyti savo pranašumą prieš kitus šeimos narius. Tačiau turime prisiminti: nepaisant gyvūno nuolankumo ir paklusnumo, jis niekada negali likti vienas su vaiku.

Asmuo, kuris nusprendė pradėti kovoti su šunimis, turėtų vadovautis taisyklėmis – griežtai ir griežtai juos elgtis. Jei trūksta laiko treniruotėms, tai geriau atsisakyti šios įmonės, nes tokiems gyvūnams reikia nuolatinių mokymų ir pamokų. Mokymo stoka gali pasireikšti motyvuotoje gyvūnų agresijoje.

Savininkas turi nuolatos laikytis pagarbos ir autoriteto gyvūno akyse. Kiti šeimos nariai turi parodyti, kas yra prieš ją, ir ji yra pačioje hierarchijos žingsnių apačioje. Didžioji dauguma kinologų sako, kad optimalus kovinių veislių mokymo metodas yra verksmas, aukštas balsas ir net kūno bausmė.

Tai reiškia, kad visa tai reiškia, kad gyvūnas “Esu kapitonas, tu esi tik šuo” Kiti kovos su šunimi metodai nesupranta taip gerai, todėl ši galimybė yra tik tiesa.

Kaip pasirinkti ir išugdyti kovos šunį

Be to, būtina susipažinti su šios rūšies gyvūnų psichologija. Verta paminėti, kad jie netoleruoja triukšmo. Tai taikoma ne šaukti ne savo augintinio aukštų tonų per šeimos pokalbį. Tokiais momentais, taip pat gali išprovokuoti agresiją priepuolis, todėl rekomenduojama išsiaiškinti santykius nuo šuns.

Geras švietimo būdas – nuimti šuniuką iš kaulų. Pirmiausia jam reikia suteikti, o tada pasiimti. Tačiau jis neturėtų atsispirti.

Jei šuniukas padarė viską teisingai, tai jam suteikiamas nuolatinis gydymas. Tačiau, kai gyvuliai uolai, ragulai, kaulai neduoda ir parodo nepaklusnumą, tuomet valdovas klaidingai jį supranta.

Jei kyla sunkumų, susijusių su auklėjimu, jei asmuo pats negali susidoroti su jais, mokiniams reikia kreiptis į profesionalius kinologus. Kaip terjeras, ir bet kuris kitas bus apmokytas specialistu pagal priimančiosios reikalavimus.

  Kaip suteikti šuniui tabletes ligos ir kitų problemų atveju?

Bet net nepaisant gero elgesio, komandų vykdymo ir švietimo, žmogus turėtų prisiminti apie atsargumo priemones. Niekada neleiskite gyvūno prikabinti ir pašalinti snukio gatvėje. Tam tikromis vietomis šiam tikslui turėtų būti įlenkta vieta.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector