Kaip siuvinėti šuniui skirtą marškinėlę: madingas apranga jūsų augintinei | pangudownloads.com
Gyvūnai leidžiami

Kaip siuvinėti šuniui skirtą marškinėlę: madingas apranga jūsų augintinei

Klausimas, kaip suknelė, lydėjo mus nuo neatmenamų laikų. Drabužiai ne tik apsaugo nuo šalčio ar karščio saulės, bet ir dekoruoja, todėl išvaizda yra elegantiška ir madinga. Tas pats pasakytina apie naminius gyvūnus, kurie gyvena su mumis.

Kodėl namukui skirtą drabužių spinta?

Kaip siuvinėti šuniui skirtą marškinėlę: madingas apranga jūsų augintinei

Žiemą, vaikščiojant, mūsų augintiniai yra per šalti. Šiek tiek šildykite naminį gyvūnėlį, šuniui galite siuvinėti marškinėlius. Jūsų augintinis bus šiltas, be to, gražūs drabužiai atrodo labai stilingi.

Veterinarai sako, kad gyvūnai, kurie reguliariai eiti vaikšto su savininkais, be tinkamos aprangos, jautrių kvėpavimo takų ligų, tokių kaip faringitas, bronchitas, pneumonija.

Tokie bėda gali atsirasti dėl hipotermijos šaltuoju metų laiku šunims su trumpu plauku. Šunys negali skųstis dėl šalčio ar nesijaudinimo, todėl jų savininkai dažnai nesupranta, kad jų augintiniai nėra geriausios formos.

Vyrauja nuomonė, kad gyvūnai turi kailį, kuris puikiai apsaugo juos nuo šalčio, nes jis rūpinosi gamtos ir tūkstančiai gyvūnų, gyvenančių gatvėse, su dideliu jausmu.


Tiesą sakant, keturkojo, gyvena kieme, ne mažiau kaip 8 valandas per parą, priprato prie oro ir rudenį užgaidų yra laipsniškas grūdinimas ir prisitaikymas prie šalčio. Priešingai, augintiniai, kurie įtraukti į kambarį visą laiką, neturi galimybę pasiruošti šaltai ir sukurti tinkamą ir pakankamą kailio storis apsauginio riebalinio audinio.

Maži šunys vaikščiojant turėtų būti apsirengę nepriklausomai nuo veislės. Ypač žiemą, kai jie susiduria su dideliu temperatūros skirtumu, kuris greitai užšąla ir tampa labiau pažeidžiamas dėl ligų.

Laimei, vis daugiau ir daugiau žmonių pripažįsta šį pavojų ir bando rūpintis savo augintiniais, įsigyti ar siuvinėti šiltų ir madingų drabužių. Neseniai spinta yra labai populiari ryškiomis spalvomis ir originaliais stiliais. Be to į šiltą smulkmenų, bėga nuo šalčio, galite siūti augintiniai vasaros suknelės ir marškinėliai Apsauga nuo saulės, drabužių šeimos šventes toiterjeras ir kitų smulkių akmenų, pelerinos ir antklodės lietingą rudens vakarą.

Kaip siuvinėti šuniui skirtą marškinėlę: madingas apranga jūsų augintinei

Parduotuvės vis dažniau pradeda savo klientams pasiūlyti platų šunų drabužių pasirinkimą bet kuriuo metų laiku. Pasirinkimas tikrai didelis - medvilniniai marškinėliai vasarai, vilnos raguotos marškinėliai rudeniui ir kailiniai švarkai žiemai.

Įmonės, gaminančios šunims skirtus drabužius, turi savo šablonus, kurie paprastai atitinka daugelio veislių dydį.

Nepaisant to, kiekvienas iš mūsų žino, kaip sunku kartais pasirinkti marškinėlę, kuri atitiktų jūsų augintinį, nes šunys turi atskirų savybių.

Žmonės, kurie nenori ilgai apsipirkti šunų drabužių paieškoje, turi galimybę patys kurti drabužius.


Tai žymiai sumažins šuniui griežtai priklausomai nuo gyvūno dydžio įsigyjamo ir siuvimo patogų marškinėlių kainą. Galų gale, tikriausiai, visi bus labai malonu matyti jūsų augintinį madingai apsirengęs.

Pet marškinėliai

Ką reikės:

 • marškinėlių modelis;
 • smeigtukai;
 • siuvimo mašina;
 • sriegis;
 • žirklės;
 • trintukas.

Procedūra:

Kaip siuvinėti šuniui skirtą marškinėlę: madingas apranga jūsų augintinei
 1. Turėtumėte atlikti šuns dydžio matavimus (apykaklės ir krūtinės apimtis) ir pritaikykite modelį savo augintojui;
 2. Dėl modelio reikia nupjauti audinį, išpjauti dvi rankoves;
 3. Siūlus siūlus siūlus;
 4. Prireikus, prisiūkite rankoves ir dygsdinkite juos;
 5. Naudodamiesi siuvimo mašina, apdorokite drabužių šoninius kraštus;
 6. Ant kaklo galite siuvti minkštą apykaklę, kuri dekoruos šuns marškinius;
 7. Pasirinkdami, kaip sujungti savo šunų drabužius, geriau pasirinkti pirštų sagtis.

Gražus švarkelis gali būti megztas arba nertas, daugelis modelių ir modelių padės jums atlikti šią užduotį.

Tarp miniatiūrinių šunų vyrai labai dažnai renkasi žaislų terjerus. Šis mielas mažas šuo turi ploną vilną ir dažnai savininkas nori siuvinėti topiro terjero marškinėlę. Kartais jūs galite susipažinti su šiomis gražiais mergelėmis keisčiuose kepurėlių, nėrinių ir sukneles, žinoma, jis atrodo gražiai, bet ne visai funkcionalus. Kai siuvami drabužius, taip pat būtina rūpintis jo saugumu ir užtikrinti pagrindinį drabužių vaidmenį - apsaugą nuo drėgmės ir šalčio.

Daugelis šunų savininkų norėtų papuošti marškinėlius ir megztinius su madingais aksesuarais. Geriau nekomplikuoti šunų kostiumą, pridėti papildomų detalių, kad nebūtų nepatogus.

Kaip siuvinėti šuniui skirtą marškinėlę: madingas apranga jūsų augintinei

Pavyzdžiui, sudėtingos tvirtinimo detalės gali sukelti sužalojimų aktyvių žaidimų metu, dažnai problema yra žaibų dalykai, kuriuose įstrigę naminiai plaukai.

Renkantis drabužius šunims, įsitikinkite, kad visi jo elementai bus saugūs gyvūnui greito paleidimo ir lauko žaidimų metu. Šis dalykas neturėtų sustabdyti judesių, išspausti gyvūno kūną. Ypač modelis neturėtų sukelti skausmingų pojūčių.


Pasirinkite audinius, kurie yra atsparūs dažnai plovimui. Prisiminkite - visų pirma, šuniui skirti drabužiai turėtų būti patogūs ir šilti, o grožis jau antrinis.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 65 = 66