Kızların Kazançları: Finansal bağımsızlığı nasıl güvence altına alır? | pangudownloads.com
İş ve Kariyer

Kızların Kazançları: Finansal bağımsızlığı nasıl güvence altına alır?

Kendi gelirinize sahip olma isteğiniz, en azından kendinize iyi bir hayat sağlayabilirsiniz, ve daha iyisi - aile üyeleri için bile, cinsiyete bakılmaksızın bir insanın özüdür. Ancak geleneksel olarak, erkekler için iyi, yüksek ücretli işler bulmak daha kolaydır ve dahası, kızların geçmesi çok zor olan küreler vardır. 

zavreshenie mesleki eğitim para önce, çoğunlukla düşük vasıflı işgücü kazanılan, ailelerinden en azından kısmi mali bağımsızlık elde etmeye olanak sağlayan - ergenler yarı zamanlı çalışma, kafeterya kurye hizmeti ve ziyaretçilere yürüyen broşür ve köpeğin dağılımı çeşitli almaya 15-16 istekli yaşları.

Ancak bu şekilde bir apartman ya da araba kazanmak için işe yarama olasılığı düşüktür, alt-iş günlük harcamalar için bir cep parası kaynağı olarak görülmeli ve ondan çok fazla beklememelidir.

Kim bir kız için çok para kazanıyor?

Gelecekteki mesleğe karar vermek için hala 15-18 yaşlarında daha iyi. Tabii ki, her kişinin içinde derinlerde çok fazla ve aynı zamanda çok fazla şey kazanmak ister "Öldürülmek" işte.

Bu alan hangi ciddiyetle mücadele gerektiğini de önemlidir, gerçekten düzenlenen pozisyon nihayet oprotiveet kadar aksi emeğin verimliliği giderek azalacak, ilgilenen vardı.

Kızların Kazançları: Finansal bağımsızlığı nasıl güvence altına alır?

Parayı reddetme vakaları, ancak özellikle ilginç olmayan çalışmalar çok nadir değildir: Bir kişi "Yanık", Günlük baskı altında görevlerini yerine - Gerektiğinde sırf (örneğin, küçük bir çocuk veya özürlü ebeveyni satın ipotek daire için kredi ödemek zorundadır), ve en kısa sürede sıkıcı bir iş atmak için fırsat, öyle.

Neyse ki, bugün işgücü piyasasında çeşitli alanlardan uzmanlar aktarılıyor.

Ama gerçekten çok kazanmak ve aktif olarak kariyer yapmak istiyorsanız, umut verici ve hızlı gelişen bir küre seçin, örneğin:

 • BT;
 • muhasebe ve denetim;
 • Catering (organizasyon ve organizasyon desteği);
 • endüstriyel veya peyzaj tasarımı.

Yukarıdaki yönlerden birine doğru bir eğiliminiz varsa ve iyi bir kazanç elde etmek için geliştirme isteğiniz varsa, profesyonel zirveleri güvenle fırlatabilirsiniz. Yetenekli ve motive olmuş bir kız, yüksek ücretli bir programcı ve popüler bir tasarımcı olabilir. Elbette, belli bir pozisyona ve başarıya ulaşmak için birkaç yıl sürecek, ancak istikrarlı kazançlar zaten kariyere iyi bir başlangıç ​​olacaktır.

Kazanmak için boş zamanlarında ne yapmalı?

Boş zamanınızı işten ayırmak ve kişisel bütçenize ek bir katkı sağlamak istiyorsanız, bir hobisi bir gelir kaynağına dönüştürerek her zaman biraz para kazanabilirsiniz. Kanıtlanmış bir yöntem el yapımıdır, çünkü elle yapılan ilginç şeyler (ve bazen tek bir kopyada bile) her zaman bir eğilimdedir.

Belki de hobilerinizin listesinde düşünün:

 • Dekupaj;
 • telden örgü;
 • örgü veya tığ işi;
 • scrapbooking;
 • Quilling;
 • asmadan dokuma;
 • iç oyuncak üretimi.

Bir kerede büyük miktarda para kazanın, ancak aylık gelirlere biraz para eklemek mümkündür - kozmetik, seyahat, kıyafet almak veya bir daire için fatura ödemek. Ayrıca, artık yağmurlu bir akşamda ne yapması gerektiğini uzun süre düşünmek zorunda değilsiniz.

İnternette bir kız nasıl kazanılır?

ortalama insanın internet yaşamın ortaya çıkışı önemli ölçüde değişti ile: Şimdi her birimiz tematik web seminerleri gezen, eğitim almak için, daire çıkmadan alışveriş yapabilirsiniz ve ücretsiz sosyal ağlar ve farklı çevrimiçi anında haberciler aracılığıyla gerçek zamanlı olarak farklı ülkelerden insanlarla etkileşime.

Kızların Kazançları: Finansal bağımsızlığı nasıl güvence altına alır?

o nazik kullanıcılar tarafından sağlanan kaç interneti yapmak için yollar söylemek zor, ama en popüler olanlar zaten milyonlarca insan tarafından takdir edilmektedir: Buna ek olarak, varoluş sanal web, her malzeme faydaları elde edebilirsiniz.

Birisi göreceli olarak basit gelir kaynaklarından hoşlanıyor - erotik görüntülü sohbet (runetki.kom gibi), reklamları görüntüleme, tıklamalardaki kazançları.


Birisi internette daha sıkıntılı iş türleri seçiyor - anketleri doldurmak, yabancı belgeleri tercüme etmek, forumlarda makaleler ve yorumlar yazmak, elektronik para değişimi konusunda para kazanmak. Web sitelerini nasıl geliştireceğinizi biliyorsanız, akışa bir anlaşma yapın ve para kazanın.

Yeterince boş zamana sahip girişimci bir damarın sahipleri, online mağazalarını açmaları önerilir: eğer iş başarılı bir şekilde gelişecekse, sadece birkaç yıl içinde oldukça sağlam bir sermaye kazanabilirsiniz.

çevrimdışı işletim perakende satış aksine, çevrimiçi mağazalar (evin balkonunda düzenlenebilir erken dönemlerinde bir depo veya hemen müşteriye göndermeden, satıcılardan doğrudan ürünler sipariş) perakende alanı kiralamak gerekmez ve personelin büyük sayılar.

Bir satış elemanı, destek personeli ve sipariş işleme yöneticisinin işlevlerini birleştirerek, küçük bir çevrimiçi siteye tek bir kişi halinde hizmet vermek.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 3 = 3