Jaukus namas

Electroshwabra – kas tai yra?

Aš apie tave nežinau, bet dažnai girdėjau (netgi girdėjau) žodį "elektrovenik" kruopštaus, vadovaujančio žmogaus prasme, bet taip įnirtingai, kad visas jo kruopštumas prarastas veltui.

Electroshwabra - kas tai yra?

Kuo labiau tai buvo mano nustebimas, kai skelbimas labai dažnai prasidėjo nuo kitokio manieros, kad siūlė įsigyti elektrovilą arba, dar labiau juokingai, elektrošoką.

Pažiūrėkime, ar šis įrenginys yra tikrai naudinga ir kruopšta au pair? Po išsamaus recenzijų tyrimo pateiktas vaizdas.

Susipažinkite su elektriniu ragu

Kai susipažinau su tuo, prisipažįstau, naujos rūšies įtaisai tuoj pat suabejojo ​​man, kad elektros valymo priemonės yra smarkiai reklamuojamos ""tee-vie" parduotuvės"- reklamines programas, agresyviai siūlydama pirkti, nesikeldamos iš sofos"du už šešių kainą ir trečdalį kaip dovaną, paskambinkite dabar"

Asmeniškai aš (ir manau, jūs sutinkate su manimi) tokia prekyba išryškina tvirtą asociaciją su praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje (nusipelnė garsioji vardas)Kanados didmeninės bendrovės", Stebuklingi dulkių siurbliai Kirby ir kiti panašūs"žavesio"

Jei vakarų šalyse "parduotuvės ant sofos"- visiškai teisėtas ir civilizuotas prekybos rūšis, tada mes, jei kiltų problemų su prekėmis"iš televizoriaus"Galima skųstis vienodai sėkmingai televizijoje, paštu ar sporto salėje. Paprastai nėra pasitikėjimo.

Kitas nerimą keliantis dalykas yra tai, kad tarp tokių produktų tiekiančių įmonių praktiškai neįmanoma rasti gerai žinomų gamintojų pavadinimų. Taigi, labai tikėtina, kad jie gaus už savo pinigus produktus, kuriuos surinko Uncle Liao rūpestingos rankos, kurių kokybei, kaip sakoma, nereikia reklamos.

Be to, kaip mums pavyko išsiaiškinti, didžiulį pavadinimą "elektrinis valytuvas"Žiūrėkite kelis skirtingus įrenginius:

  • mopedas su elektriniu pavara;
  • elektrinis šepetys su garo generatoriu (elektriniu oru) arba be jo (elektrovenik);
  • mini dulkių siurblys.

Kalbėkime apie kiekvieną rūšį išsamiau.

ElectroMop

Nors šį įrenginį taip pat galima rasti pavadinimu "elektrinis valytuvas"Tai daugiau apie elektriką. Komplekta yra apvali mopsas (virvių ragelis) drėgnas valymas modulinėje rankenoje ir kibiras su specialiu verpimo mechanizmu su sukamajam būgnui. Paprastai būgną važiuoja pedalas, tačiau yra galimybė ir elektrinis pavaras.

Pastaroji įvairovė vadinama elektrine mopu su automatine nugaros sistema. Iš pirmo žvilgsnio sistema atrodo patraukliai, tačiau, vertinant peržiūras, mechanizmas nėra labai patikimas (nenuostabu, nes patikimas mechanizmas sukurs didelį ir sunkų kibirą) ir po kelių naudojimo dienų nepavyks.

Elektros pavara neprideda prie patikimumo mechanizmo, be to, ji numato papildomas problemas. Elektros energija šlapiam valymui atliekama iš baterijų, kurios, užuot teigęs 80, gali būti vos 8-10 išspaudimų. Tai reiškia, kad komplektas neužbaigia net vieno rimto valymo. Padarykite savo išvadas.

Electrobrush

Electroshwabra - kas tai yra?

Pagrindinė tokio automatinio šepetėlio versija yra horizontalus ašimis sukantis šepetys, kuris valo purvą į nuimamą bunkerį. Šepetukus valdo elektrinis variklis, baterijos.

Mechanizmas yra pritvirtintas prie rankenos vyrių, leidžiančių įsiskverbti į įvairias sunkiai pasiekiamas vietas. Tuo pačiu tikslu rankena taip pat gali sulenkti viduryje 90 laipsnių kampu.

Dėl kūrėjų garantijų prietaisas gali visiškai pakeisti dulkių siurblį, sunaudojantis daug mažiau energijos ir mažiau triukšmo. Tiesą sakant, mažo galingumo žaislas, kuris pakeičia visą dulkių siurblį, žinoma, negali, valymo kokybė palieka daug norimų rezultatų. Modernus dulkių siurblys sukuria šiek tiek daugiau triukšmo. Taigi, mano nuomone, elektrovenik - dalykas visiškai nenaudingas.

Elektrinis šepetys su garų generatoriumi arba elektrošoko garais yra, kaip rodo pavadinimas, įrenginys, kuris valymo metu leidžia valyti paviršių karštu garu. Tokiu atveju teptukas gali būti arba su diskine, arba be jo.

Pagrindinė pareiga - garas Paviršiaus sterilizavimas sunaikinant iki 95% galimų mikrobų. Na, funkcija yra naudinga, jei namuose yra slankiklio vaikas, kuris mėgsta žaisti ant kilimo, visais kitais atvejais - nusprendžia pats. Kalbant apie kitas funkcijas, tokias kaip drabužių ir užuolaidų "bekontaktinė lyginimas", atsižvelgiant į mažą prietaiso galią, jie yra praktiškai neįgyvendinami.

Mini dulkių siurblys

Pagal elektroviratoriaus arba elektros šilumokaičio pavadinimą taip pat gali būti akumuliatoriaus mini dulkių siurblys be maišelio su nuimama rankena. Tai jau gana rimtas prietaisas, kuris yra daugelio žinomų gamintojų serijoje. Paprastai įrenginys taip pat veikia su baterijomis.

Reikėtų pažymėti, kad įkrovos pakanka 10-15 minučių baterijos veikimo trukmei, todėl rimtai valyti prietaisas neveiks.

Electroshwabra - kas tai yra?

Labai įdomi electroplating iš Electrolux (ir jų pigesni analogai, pavyzdžiui, Zelmer), kur rankena yra pagaminta iš vieno gabalo su šarnyruoju turbo šepetėliu, varoma srautų iš dulkių siurblio sukimu. Pats dulkių siurblys gali būti atskirtas ir naudojamas atskirai, pavyzdžiui, išvalyti automobilio vidų.

Suformuotas purkštukas su šepečiu turi diodinį apšvietimą, kuris yra naudingas valant tamsius kampus.

Neigiama situacija yra ta, kad ji numato tik akumuliatoriaus darbą, o įkrovimas atliekamas naudojant pagrindinį stovą. Taigi pigus įrenginys gali būti tik greito valymo papildas. Be didelio dulkių siurblio negalite padaryti.

Atlikite išvadas ir įsigykite įrenginį, kuris gali suteikti jums realios naudos, o ne tik išvalyti piniginę!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 6 = 1