Jaukus namas

Garo mopas su dulkių siurbliu funkcija: keletas didelių gabaritų prietaisų viename kompaktiškame

Šiuolaikinis namo valymas kasmet vis daugiau ir daugiau kinta iš įprasto rankinio darbo į įdomų ir lengvą darbą. Ir visa tai dėka naujausių dalykėlių ir nuostabių buitinių prietaisų, todėl mūsų užduotis lengviau.

Šiandien yra daug laiko atimantis reikalas, kaip sausas ir drėgnas valymas grindų, nebėra problema - didelių gabaritų spragas, semtuvai ir šluotos, kibirai ir drėgnos šluostės nedelsiant išsiųstos atgal laiku ir keisti visa tai ateina tik vieną kompaktišką ir lengvai surinkimas - garo skuduru su dulkių siurbliu funkcija .

Kas tai yra ir kaip tai veikia?

Garo mopas su dulkių siurbliu funkcija: keletas didelių gabaritų prietaisų viename kompaktiškame

Garo mop-dulkių siurblys yra kompaktiškas ir lengvas vienetas, primenantis klasikinį mopą, kurį valdo viena ranka.

Ant ilgos rankenos yra fiksuotos vandens talpyklos ir dulkių surinkimas, o apačioje yra šepetys, skirtas plauti ir valyti paviršius. Jį sudaro purkštukas, skirtas dulkėms ir purvui dėti, o apvalus ilgis sukamasis šepetys garų ir plovimo paviršių padavimui.

Paprastai namo garo dulkių siurblyje yra įrengiamas ciklono filtras, kuris leidžia jums geriau išvalyti bet kokius paviršius nuo dulkių ir kitų teršalų, tokių kaip trupiniai, plaukai, gyvūnų vatai.

Be to, įrenginyje yra vandens rezervuaras, kuris kaitinant suteikia garą, reikalingą drėgnam valymui ir grindų dezinfekavimui. Paprastai tokie įrenginiai gali vienu metu valdyti abi ir įjungti tik sausą arba tik šlapią valymą.

Tačiau galimybė vienu metu naudotis dviem režimais žymiai sumažins laiko sąnaudas, nes pakanka vaikščioti ant grindų tik vieną kartą, ir ji bus aušinama ir nuplaunama.

Be to, tokie įrenginiai paprastai turi skirtingus garo tiekimo galios režimus, kurie turi būti pasirinkti atsižvelgiant į apdorojamus paviršius. Taigi, laminatu garų galia turėtų būti mažesnė nei plytelių ar keramogranita. Tokios funkcijos buvimas leis dangoms išlikti ilgiau.

Be to, nebijokite, kad nešvarus vanduo po plovimo bus sumaišytas su švariu vandeniu arba dulkės iš dulkių maišelio pateks į jį. Paprastai tokie dulkių siurbliai, kurių valymas garais, yra nepriklausomi nepriklausomi dulkių, purvo ir švaraus vandens rezervuarai. Tai reiškia, kad valymas bus geresnis ir švaresnis nei paprastas lukštas. Kai rankų plovimo grindys, mes paprastai nereikia keisti vandenį į kibirą po kiekvieno skalavimo audiniai, o tai reiškia, kad vanduo yra ne visada visiškai aišku, skirtingai nei vienas, kad yra į savo garo šluota bakas.

Kitas pliusas - specialaus papildomo šepetėlio, kuris tvirtinamas iškart po plovimo dalies, buvimas. Toks teptukas valo drėgmę, likusią nuo garo ir grindų išlieka praktiškai sausa po plovimo.

Koks skirtumas tarp garo šluostės ir dulkių siurbimo funkcijos iš kitų grindų valiklių

Šio mopo pagrindinis konkurentas, žinoma, yra plovimo dulkių siurblys. Tiesą sakant, jis atlieka tą patį darbą - jis renka šiukšles iš grindų ir valo paviršių. Ir vienoje, ir kitoje pasirinkimo pusėje yra gerbėjai, bet kas geriau - garo mopas ar plovimo dulkių siurblys?

Garo mopas su dulkių siurbliu funkcija: keletas didelių gabaritų prietaisų viename kompaktiškame

Renkantis agregatą verta galvoti apie savo tikslus ir jo veikimo sąlygas. Taigi, jei jūs turite kilimai ar naminiams gyvūnams, o gal tada ir daugiau daug, garo skuduru su dulkių siurbimo galimybe tiesiog negali susidoroti su visais dulkių ir traukdami plaukus. Šiuo atveju, taip pat, jei turite labai didelę valymo zoną, geriau duoti pirmenybę plovimo dulkių siurbliui. Jis taip pat tinka bendram valymui, o mopas yra geriau naudojamas kasdieniam švarumo palaikymui.

Tačiau yra didelis plovimo vienetas ir silpnos pusės, kurių nėra mažesnėje kolegėje. Pirma, dulkių siurblys yra labai gausus. Norėdami pradėti valyti, turite surinkti visas žarnas ir šepečius, nuvykti už buto nepatogus ir sunkus bakas.

Garo šepetėlių dulkių siurblys yra lengvas ir kompaktiškas ir tinka vienai rankai, kuri yra geresnė ir patogesnė dažnai ir greitai valyti.

Antra, plovimo dulkių siurblys palieka labai drėgnas grindis. Jis veikia purškimo vandens principu ir čiulpti jį, pragręždamas grindis teptuku. Natūralu, kad drėgmė išlieka ant paviršiaus. Garų apdorojimas taip pat išdžiūsta akimirksniu, o grindys beveik iš karto išdžiūvo, o tai yra labai svarbu, jei, pavyzdžiui, namuose yra mažų vaikų.

Be to, alternatyva gali būti garo šluostė su elektrine funkcija. Vietoj to, kad čiulpti dulkėse, ji turi šepečius, kurie nušlifuoja šiukšles iš savo kelio ir nurašo jį į specialų skyrių. Toks elektros skaitiklis turi visus garo mopo privalumus - lengvumas, kompaktiškumas, švarumas ir dezinfekavimas.

Tačiau "elektrovenik" taip pat atsargiai neišvaldo šiukšlių, kaip dulkių siurblys. Pavyzdžiui, jis gali tiesiog nesudaryti smulkių dulkių, o didelė šiukšlių bus "persekioti"Ant grindų. Vienintelis dalykas, kuris tampa patrauklesnis, - tai kaina. Žinoma, šluostė su šepetėliu yra daug pigesnė už ją, bet su dulkių siurbliu.

Privalumai ir trūkumai

Kaip ir bet kuri nauja technologija, vertikalus garų valiklis turi keletą privalumų ir trūkumų. Jų palyginimas paprastai padeda pasirinkti namų pagalbininką.

Tarp besąlyginių tokių įrenginių privalumų yra:

 • Grindų švara ir dezinfekcija be chemijos;
 • Prietaiso kompaktiškumas - vienas garo mopas pakeičia dulkių siurblį ir keletą kitų didelių gabaritų agregatų;
 • Po garų apdorojimo grindys beveik sausos, skirtingai nuo plovimo dulkių siurblio ar lako.
 • Valymo greitis - pirmiausia reikia nulūžti, o po to plauti tą pačią vietą.

Tačiau yra ir tokių vienetų trūkumų. Noriu patikėti, kad jie yra prieinami tik dėl to, kad toks prietaisas yra naujovė rinkoje. Laikui bėgant gamintojai sugebės tobulėti ir mes tiesiog mėgausimės valymu.

Taigi, trūkumai:

 • Maža įsiurbimo galia, kuri netinka dideliems užterštams arba aukšto krūvos kilimams;
 • Vieno žingsnio negalima valyti didelių plotų - turite išjungti įrenginį ir įpilti vandens.
 • Didelė įtaiso kaina.

Kaip pasirinkti

Šiandien rinkoje nėra tiek daug mopų su dulkių siurbimo funkcija, tačiau geriausi garo valymo įrenginiai turėtų turėti šias charakteristikas:

Garo mopas su dulkių siurbliu funkcija: keletas didelių gabaritų prietaisų viename kompaktiškame
 • Aukšta garo galia. Kuo didesnis, tuo greičiau ir geriau, kai grindys bus nuplaunami - keletą kartų nereikės keliauti per vieną vietą. Beje, kuo didesnė galia, tuo greičiau jūsų prietaisas bus pasirengęs dirbti. Silpnas šilumos vanduo 3 minutes, galingiausias tik 30 sekundžių. Gerai, kad galėtumėte perjungti maitinimą, kad galėtumėte plauti įvairius paviršius.
 • Galima naudoti skalbimo vandenį. Jei yra specialus filtras, galite išpilti vandenį tiesiai iš čiaupo. Priešingu atveju visada turėsite distiliuoto vandens. Tik ji nesuteiks druskos ir šarminių indų ir plokštelių, trukdančių tinkamai valdyti prietaisą.
 • Didelis vandens rezervuaro tūris. Kuo didesnis, tuo ilgiau galite valyti, neišjunkite prietaiso ir nepilkite vandens. Atitinkamai, tuo didesnė sritis, kurią galite pašalinti minimaliam laiko tarpui.
 • Kokybės filtras. Dažniausiai tai yra ciklonas arba aquafiltering, jie galingiausi ir geriausias švarūs kilimai, bet aquafiltering garantuoja, kad jums sutaupyti nuo mažyčių dulkių dalelių išleidimo į orą - viskas nusėda į vandenį.

Akivaizdu, kad pažanga padeda mums gyventi lengviau ir maloniau. Garo valytuvas padės sumažinti laiką ir pastangas išvalyti ir praleisti jį kažkur daugiau malonumo.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

9 + 1 =