Jaukus namas

Kaip apšviesti dujinę orkaitę?

Norėdami suprasti maisto ruošimo pagrindus, pirmiausia turite išmokti paprastus dalykus, pavyzdžiui, apšildyti viryklę. Atsižvelgiant į tai, kad virtuvė gali būti visiškai skirtingų tipų kepimo paviršių ir orkaičių, kartais jauna šeimininkė kyla klausimas, kas turėtų būti daroma, kad "židinio švietė." Mes padėsime jums tai suprasti ir išvengti painiavos kitiems.

Krosnis ant dujų - kaip ją įjungti?

Dujinė viryklė yra gana paprasta naudoti, patikima ir patvari buitinė technika.

Tarybų šeimos kartos, kaip pagrindinis virimo būdas, išaugo kaip dujinė viryklė, nes daugelį metų nuo vaikystės susipažino su karštų dujų deginimo iš viryklės rungtynių malonumu.

Kaip apšviesti dujinę orkaitę?

Tiesą sakant, masės pasiskirstymą elektros viryklių tik tris dešimtmečius pradėjo mūsų šalyje atgal ir sutapo su didžiųjų miestų daugiabučių skydinių namų, kurie buvo įrengti su juo pagal nutylėjimą, elektros krosnių pastatuose. Jei atvykote iš tokio namuose, ir jūs žinote, kaip šviesos pažįstamą orkaite, bet jaučia baimę, kaip šviesos orkaitę svetimoje dujinė viryklė, tada čia mūsų trumpas, bet naudingas vadovas.

Pirmiausia reikia atidaryti orkaitės duris. Jei krosnyje yra patogus vidinis apšvietimas - įjunkite jį.

Paprastai dauguma tiek sovietinių, tiek šiuolaikinių importuotų plokščių apačioje, netoli jungties su durelėmis, turi mažą apskritą skylę.

Būtina suderinti šią angą, atidaryti dujų tiekimą tinkamu reguliatoriumi ant plokštelės ir palaukti 5-6 sekundes prieš užsidegimą. Jei dujų tiekimas yra geras, dujinė orkaitė turėtų būti šviesa. Tokiu būdu galima apšviesti tiek seną, tiek modernią dujinę orkaitę.

Dujų srauto valdymas

Tačiau kai kuriuose šiuolaikiniuose modeliuose yra funkcija kontroliuoti dujų tiekimą orkaitėje. Norėdami užsidegti tokią dujinę viryklę, 3 sekundes po uždegimo būtina laikyti dujų valdymo mygtuką orkaitėje priklausomai nuo modelio.

Jei to nepadarys, netgi po to, kai pasirodys rungtynės ir gaisras pasirodys orkaitėje, šis ugnis iš karto išeis. Kai tik norite apšviesti orkaitę, paspauskite šį mygtuką, kuris paprastai yra apvalus arba ovalus, ir yra kairėje plokštelės reguliatorių pusėje.

Kai kuriuose modeliuose grilis yra įjungtas tokiu pačiu būdu - viršutinis ugnis, kurį galima įjungti su arba be likusios orkaitės. Šių plokštelių kepimas naudojamas skrudinimui ant atviro ugnies ir dažnai tinka vištienai ar kiti mėsos patiekalai. Jei reikia, ruošdami konkretų patiekalą, pasitarkite su receptu.

Mažas dujų slėgis

Kaip žinote, didelio aukščio dujos nėra atliekamos, nes jos srautas nepasirodo per 5-6 aukštų vamzdžius. Tačiau taip atsitinka taip, kad mažo aukščio pastatuose ir netgi pirmame aukšte dujos yra tokios silpnos, kad labai sunku išgauti orkaitę iš rungtynių.

Kaip apšviesti dujinę orkaitę?

Patyrę namų šeimininkės šiuo tikslu naudoja spindulį - ilgą šakutę nuo šluotos, specialias ilgas rungtynes ​​ar iš laikraščio gamina popierinį žarijų.

Patarimai dėl šių atveju: jei ugnis iki į vamzdelį susukti popieriaus, sudrėkinkite savo galą, kuris bus jūsų rankose, kad būtų išvengta nudegimų (gaisro trauka per vamzdelį gali sulaužyti jums tiesiai į delną!).

Be to, atminkite, kad laikraštis degina labai protingai, taigi prasminga lėtai tiekti dujas, pirmiausia šiek tiek jį nuleisti, tada įdėkite į ugnį "Ray" iš laikraščio.

Kaip naudoti žiebtuvėlį?

Jei nėra tinkamų medžiagų uždegimui, nesijaudinkite, raskite bent jau įprastą cigarečių degiklį. Atrodo, kad jos liepsna yra per trumpa ir negali būti įdėta į orkaitės skylę. Bet iš tiesų galite vėl naudoti aukščiau aprašytą principą - išleisti dujas.

Būtinai būkite atsargūs, kad nepervažiuotumėtės, stebėkite kvapą, jei jis nukentėjo jūsų veidas - tai reiškia, kad dujos perėjo greitai ir jūs negalite apšviesti ugnies. Vėdinkite virtuvę 15 minučių ir pradėkite.

Su cigarečių žiebtuvu galite uždegti degiklius, tiesiog elgtis labai kruopščiai, smarkiai ištraukdami ranką nuo liepsnos.

Parduodant yra virtuvės krosnelėms skirtos specialios žiebtuvėlės - ant pjezo elemento, kreminio, benzino ar baterijų. Patvariausias tokio žiebtuvėlio modelis turi laidą, skirtą įkišti į lizdą. Toks dalykas truks jums daugelį metų.

Krosnis užsidega - kas toliau?

Kaip apšviesti dujinę orkaitę?

Nustatykite ugnies jėgą. Paprastai orkaitė iš anksto šildoma, kad išlygintumėte šilumą, bet jūs galite iš karto pagaminti ją, jei ją įjungsite kuo greičiau.

Lėtai kepimui šildymui užtruks 20 minučių, o tokio tipo virimo metu pasirenkate minimalų plytelių rankenėlę.

Daugelyje modelių yra vidinis termometras, kuris rodo krosnies kaitinimo laipsnį, paprastai įprastuose vienetuose nuo vieno iki penkių.


Šilumos laipsnis yra unikalus kiekvienam modeliui, nes atsakinga šeimininkė negali išsiversti be individualaus prisitaikymo prie jo orkaitės, nes mes pripažįstame "Troika" vienas modelis gali būti labai panašus į "Vienetas" kitoje ir su "Penkios" trečiajame.

Prieš kepdami kažką brangų, prisitaikyk prie savo orkaitės!

Ir pagaliau, ištraukdami gatavą patiekalą, nepamirškite išjungti dujų tiekimo. Jei reguliatoriai yra išjungtas ugnis toliau dega arba išgirsite dujų kvapą, nedelsdami kreipkitės į dujų tiekėją - pašalinti sugadinimo reikia nedelsiant ir padaryti, kad tai nepavyks, tik specialistai.

Įvaldęs techniką taip, kad dujinė viryklė operacija, kad galėtų šviesti orkaitę ir nustatykite ją savaip, galėsite suteikti laimingų akimirkų daug savo šeimai, naudojant įgūdžius rengti tiek kasdien ir skanūs patiekalai namų virtuvė.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

85 + = 87