Jaukus namas

Kaip paimti pelę butą?

Maži pilki graužikai pasirinko butą, triukšmo naktį ir išvalo atsargas? Kaip sugauti pelę butą ir namo iš šio nekalto kaimyno? Yra daug būdų, kaip sugauti graužiklius, kai kurie iš jų yra labiau humaniški, kiti mažiau.

Žudomi pelių gaudymo būdai

Kaip paimti pelę butą?

Meškeriojimas yra vienas iš nežmoniškiausių būdų sugauti graužikų. Galite nusipirkti specializuotoje parduotuvėje. Tada, vadovaudamiesi instrukcijomis, turite sukonfigūruoti pelės žymeklį ir įdiegti jį toje vietoje, kur labiausiai tikėtina pelės išvaizda.

Gudrybės galite naudoti stiprų kvapo produktas: rūkyta dešra, naminių gyvūnėlių ėdalo arba žemės riešutų sviestas. Kai pelės kris, jums reikia gauti iš spąstų ir išmesti, ir tai yra geriau kasti miške, todėl, kad ji tada pagal populiarųjį įsitikinimu, buvo ne sapnas.

Galite nužudyti graužiką kitais būdais: į pelę pridėti nuodų maisto gabale. Tačiau prieš tai ji gali sugrįžti į savo nykštį ir rasti tai bus sunku.

Dėl to butas turės nemalonų pragaištingo lavono kvapą. Tai bus lengva surasti ant pelės kūno, tačiau tai užtruks šiek tiek laiko.

Jei namuose yra kačiukas ir jai neatsirado medžiotojo instinktas, tada neturėtų kilti problemų su pelėmis. Tačiau ne visos šiuolaikinės katės, vartojančios valgyti, ką savininkas duoda, norės medžioti. Šiuo atveju galite pakviesti namų ar kaimo kačių.

Jūs negalite įvykdyti, atleiskite

Jei nenorite nužudyti graužikų, yra būdų, kaip pagauti gyvą pele. Jūs turite paimti stiklą, 2-5 cm skersmens monetą ir masalą. Ant monetos turi būti įdėtas stiklas, turintį kraštą.

Kai graužikas ateina maistui, jis pasirodys monetos ir stiklas padengs jį, jis bus įstrigęs. Kad pele neuždegtų, pakeliant stiklą, reikia įdėti kartoną, tada greitai pasukti stiklą. Galite pasiimti "naminį gyvūnėlį" miške, geriausia toli nuo namų, kad jis negrįžtų.

Yra dar du humaniškesni būdai, kaip sugauti pelę su buteliu. Pirmajam, jums reikia stiklo butelio su saulėgrąžų aliejumi ir rulonu. Neapdoroto saulėgrąžų aliejaus kvapas yra labai patrauklus graužikams.

Kaip paimti pelę butą?

Sugauti jį, jums reikia įdėti butelį jų buveinių, tada įdėti vieną pusę kaklo linija, neapima jį visiškai, o kitas ant grindų. Pelė ant liniuotės pateks į butelį ir negalės išeiti iš jo.

Jūs turite naudoti stiklinį butelį garso litro ar daugiau, jums reikia aliejaus, tepinėlis ją graužikams nepavyko išeiti.

Jei norite sugauti pele, galite naudoti plastikinį butelį. Jis supjaustomas maždaug per pusę, paimamas iš apačios ir išpjauti šakeles. Tada jie yra sulenkti viduje, kad pelė galėtų lengvai patekti į spąstus, tačiau negalėjo išeiti. Lure tai padės kažką yummy: sūris, dešra ar sausas maistas.

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip pagauti pelę namie, yra spąstai, naudojami kibiru ir popieriniu rankšluosčiu. Būtina paimti kartono vamzdelį, iš vienos pusės jį išleisti, kad būtų užtikrintas stabilumas.

Padėkite ant stalo, kad didelė pusė vamzdžio pakabintų virš kibirą. Pabaigoje, kuris yra virš kibiras, padėkite masalą. Kai pele užlipa į vamzdį ieškant grobio ir artėja prie jauko, jis pateks į kibirą.

Norėdami, kad graužikas nepatektų iš kibiras, jį reikia nafta, be to, rekomenduojama naudoti didelį kibirą. Šis metodas yra geras, nes jį lengva atlikti. Nors žmogus yra svajone, pelė jau sugauta.

Užkirsti kelią graužikų išvaizdai namuose

Gydymasis pelėmis namuose nėra sudėtingas, bet tai geriau, kad jie net nebus rodomi. Apsaugokite graužikų butą, kad galėtumėte laikytis šių rekomendacijų:

  • reikia užplombuoti visus skylutes butą, padengti silikono klijavimo plyšius, nes PVA pelės gali valgyti ir valgyti;
  • be vandens, pele nebus išgyventi dvi savaites, todėl palikite indą su vandeniu per naktį atidaryti;
  • produktai turi būti uždaryti, gerai supakuoti, jei graužikai neleidžiama patekti į maistą, jis paliks namus.

Jei pelių rizika butuose yra didelė, verta pirkti specialų ultragarsinį repelerį.

Jis veikia nervų sistemą graužikų ir išveda juos nuo namų. Ramios dienos ir naktis be graužikų!

http://youtu.be/BKreHdKavwk

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

67 − = 65