Kaip pasirinkti geriausią dujinę viryklę: naudingi patarimai | pangudownloads.com
Jaukus namas

Kaip pasirinkti geriausią dujinę viryklę: naudingi patarimai

Virtuvės viryklė - būtinas maisto ruošimo asistentas. Įvairūs modeliai ir įrangos rūšys pasirinko buitinį prietaisą neramus ir atsakingas verslas. Klausimas, pagal kurį reikia nuspręsti, kuri plokštė yra geresnė, yra dujos arba elektra.

Dujų ar elektrinė viryklė - kas geriau?

Dujinės viryklės yra klasikinės rusų virtuvės, o elektrinės viryklės yra žingsnis į priekį dizaino ir funkcionalumo srityse. Nepaisant daugybės elektros viryklių privalumų, vartotojai skubiai atsisako naudoti įprastą techniką.

Kokie privalumai yra tokie:

Kaip pasirinkti geriausią dujinę viryklę: naudingi patarimai
 • Naudojant atvirą ugnį, galite greitai paruošti patiekalą ir tolygiai pašildyti.
 • Valgio gamybai nereikia pirkti specialių patiekalų.
 • Gaisro intensyvumas yra lengvai reguliuojamas.
 • Po uždarymo paviršius greitai atvėsina.
 • Platų funkcionalumo įrangos kaina yra daug mažesnė nei panašaus elektrinio modelio.

Vienintelis dujų krosnių trūkumas yra nedidelis saugos lygis. Yra gaisro pavojus dėl atviros liepsnos ar dujų sprogimo.

Elektrinė viryklė išsiskiria pagal stilingą dizainą, dažniausiai kaitvietę pakeičia plokščia stiklinė keraminė viryklė. Įrenginys turi daugybę įvairių patiekalų virimo būdų. Tarp trūkumų: aukštos kainos, reikia įdiegti galingą laidų.

Palyginimui, kuri plokštė yra pelningesnė, dujinė arba elektrinė, pirmoji galimybė užtikrina geriausią rezultatą. Dujų kaina yra daug mažesnė už elektros energiją. Taip pat būtina atsižvelgti į elektros energijos tiekimo nutraukimą ir įtampą, dėl kurios sugenda įranga.

Dujų viryklės pasirinkimo kriterijai

Buitiniai prietaisai yra nusipirkti ilgą laiką, todėl jo pasirinkimas reikalauja pasverto požiūrio.

Prieš perkant, apskaičiuojamos pagrindinės modelių charakteristikos:

Kaip pasirinkti geriausią dujinę viryklę: naudingi patarimai
 1. Matmenys - krosnių aukštis yra standartinis - 85 cm, o plotis pasirenkamas pagal virtuvės dydį. Yra modeliai nuo 30 iki 90 cm, bet kuriai patalpai yra optimali alternatyva.
 2. Degikliai - dažniausiai 4 skirtingo skersmens degikliai, bet jūs galite rasti variantą su 6 arba 5 degikliais. Galima naudoti kombinuotas plokštes, kuriose yra 2 dujiniai ir 2 elektriniai degikliai. Tai patogus formatas, suteikiantis energijos pasirinkimą ir galimybę gaminti maistą bet kurioje situacijoje.
 3. Plokščio tipas - įprasta džiovinimo dujinė viryklė buvo emalio. Ši medžiaga yra prieinama, tvirta, ilgai tarnauja. Jo minusas yra priežiūros sudėtingumas. Nerūdijantis plienas - metalinis paviršius atsparus mechaniniams ir cheminiams veiksniams. Tai lengviau valyti, nepažeisti ir nulupti. Stiklo keramika - paskutinis žodis plokščių projekte. Tai ne tik atrodo patraukli, bet ir yra patvari, karščiui atspari medžiaga. Toks paviršius turi būti laiku išvalytas, jis išvalomas iš karto po maisto ruošimo pabaigos.
 4. Orkaitė - tradiciškai orkaitėje esanti dujinė viryklė nebuvo labai efektyvi. Jame įrengtas tik žemesnis degiklis, netolygiai paskirstantis šilumą. Šiuolaikiniai modeliai turi daug funkcijų: konvekciją (priverstinį oro judėjimą), savaiminį valymą, grotelę ir laikmatį. Kepimo mėgėjai gali pasiimti modelį, kuriame yra orkaitėje įdėta patogi elektrinė orkaitė. Geriausių gamintojų technika aprūpinta dvigubu stiklu, dėl ko neįmanoma sudeginti. Orkaitės užrakto buvimas bus didelis pliusas šeimai su mažais vaikais. Gera orkaitė visada turi šviesą.
 5. Valdymo ir papildomos funkcijos - plokštė įjungiama dviem būdais: mechanine ir elektronine. Pirmas variantas yra labiau populiarus dėl jo paprastumo ir prieinamos kainos. Išplėstinė įrenginio funkcija apima:
  • Elektros uždegimas - šis metodas yra geresnis už naudojimąsi rungtynėmis, supaprastina procedūrą ir sumažina ugnies riziką;
  • Dujų kontrolė - sistema, kuri blokuoja dujų srautą liepsnos gesinimui;
  • laikmatis - pypsi nustatytu laiku.

Geriausi dujų viryklių modeliai ir gamintojai

Visi dujinių viryklių modeliai yra trijų kategorijų:

 • Ekonominė klasė - praktiniai produktai už prieinamą kainą. Jie turi emalio dangą, dujų kontrolę orkaitėje, mechaninę kontrolę. Tarp segmentų lyderių yra "Gefest", "De Luxe", "Darina".
 • Komforto klasė - aukštos kokybės ir modernus dizainas. Tokie modeliai aprūpinti elektriniu uždegimu, dujų kontrole, grotelėmis, siūlomi skirtingais spalvotais variantais. Populiarūs gamintojai: Beco, Hanca, Indesit.
 • Aukščiausios klasės - brangūs modeliai turi pilną funkcionalumą ir originalų stilingą išvaizdą. Geriausios aukštos klasės prekės ženklai: "Gorenje", "Vetra", "Bosch".

Hood - tikslas ir savybės

Kaip pasirinkti geriausią dujinę viryklę: naudingi patarimai

Geriausia pasirinkti dujinę viryklę, pirmiausia atkreipkite dėmesį į įrenginio galią. Optimalus indikatorius turėtų būti lygus virtuvės tūris, padaugintas iš 6.

Prietaiso dydis yra svarbus, atsižvelgiant į jo parametrus, gaubtas turi būti maždaug lygus plokštei arba šiek tiek mažesnis. Atsižvelgiant į technologijos išvaizdą, keliami aukšti reikalavimai. Tai turėtų harmoningai tilpti į virtuvės interjerą.

Dažniausiai yra kupolo tipo gaubtas. Jie pritvirtinti tiesiai prie sienos, jei dujinė viryklė yra įmontuota kampe, tada pasirenkamas atitinkamas kampinio tipo gaubtas. Taip pat įrenginiai yra įmontuoti ir saloje.

Svarbus įrenginio aspektas yra filtrai. Išmetamosiose dujose yra dviejų tipų filtrai: anglis ir riebalai. Pirmasis tipas yra pageidautinas, nes jis gali absorbuoti kvapus. Darbo metu filtrą reikia keisti kas 8-12 mėnesių. Antrasis tipas yra pagamintas iš metalo ir padeda sugauti mažiausius riebalų daleles. Jūs galite pats išvalyti šį filtrą.

Reikėtų nepamiršti, kad bet koks gaubtas bus triukšmingas, bet galima pasirinkti modelį su mažiausiu decibelų lygiu.

Savybės Virtuvės apdaila su dujine virykle

Valgio metu darbas intensyviai veikia. Specialūs reikalavimai taikomi apdailos medžiagai. Jo pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant montuojamą krosnį. Kokio tipo prijuostė gaminti su dujine virykle? Reikėtų pažymėti, kad apdaila bus labai karšta netoli atviros liepsnos. Maisto ruošimui ir indų plovimo vandeniui jis gaus lašus riebalų.

Tarp praktinių ir stilingų sprendimų:

Kaip pasirinkti geriausią dujinę viryklę: naudingi patarimai
 • keraminės plytelės;
 • natūralus arba dirbtinis akmuo;
 • mozaika;
 • reljefiniai plieniniai plytelės.

Kainų, praktiškumo ir išvaizdos santykis virtuvėms su dujomis naudojamomis keraminėmis plytelėmis yra geresnis už kitas galimybes. Stilingas dizainas bus grūdinto stiklo prijuostė. Tai yra patvari medžiaga, turinti daugybę dekoravimo dizaino sprendimų. Prieš pasirinkdami šią apdailos versiją verta įvertinti savo pasiryžimą reguliariai plovinti ir padengti stiklo paviršių.

Renkantis dujinę viryklę, neturėtumėte pasitikėti išoriniu įspūdžiu, geriau ištirti įrangos savybes, pažvelgti į orkaitę, išbandyti, kaip grotelės juda. Objektyvus gamintojų įvertinimas gali būti laikomas paprastų pirkėjų apžvalgomis, jei jų butas puikiai tinka, tuomet neturėsite problemų.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 75 = 84