Kaip rūpintis Etiopijos kardio namuose: taisyklės ir rekomendacijos | pangudownloads.com
Jaukus namas

Kaip rūpintis Etiopijos kardio namuose: taisyklės ir rekomendacijos

Etiopijos kala (calla aethiopica) yra vienas iš gražiausių žydinčių kambarinių augalų, priklausančių šeimos "Aroids". Gamtinė jo augimo aplinka yra pelkės Pietų Afrikos regionai.

Savybės ir klasės

Kaip rūpintis Etiopijos kardio namuose: taisyklės ir rekomendacijos

Kala Etiopija Yra daugiametis augalas su stiebo formos šakniastiebiu, bet priklauso žolių skaičiui. Bazinio lapai jos didelės, pasiekė 30-45 cm ilgio ir 20-25 cm pločio, iš skydliaukės lapų formos, širdies formos ne bazine Širdies-ietimi.

Lapai yra iškeltas dėl tiesioginių ilgų kotelių iš 15-30 cm aukščio ir apie žiedkotį aukštis priklauso nuo veislės ir gali svyruoti nuo 40 iki 150 cm. Koks turėtų būti iš augalų priežiūros į namus reguliariai žydi Calla ir malonus akiai su savo išvaizda?

Yra daug skalių rūšių, kurios gana sėkmingai auga namuose ir gali net veisti. Jie skiriasi vienas nuo kito lapų dydžiu ir gėlių bei lovatiesės spalva.

Tarp visų veislių galime paminėti populiariausią "Kalla" šeimos gėlių augintojų mėgėjams, tarp jų:

Kaip rūpintis Etiopijos kardio namuose: taisyklės ir rekomendacijos
  • "Žalioji deivė" - turi dviejų spalvų skardą, centrą "Kanalai" Gėlė yra balta, o jos išorinė šiek tiek pailga dalis yra žalia, sutampa su lapais;
  • "Pink Fog" - užuolaidos pagrindas ir rožinės spalvos gėlių ausis;
  • "Red Desire" - gėlė su balta skara ir raudona žiedynai;
  • "Baltas burės" - labiausiai paplitusi veislė, jos bruožas yra labai plati žiedynai.

Augantis Etiopijos kalas namie kaip puodynų augalas padarys jūsų interjerą patraukliu ir suteiks jums daug teigiamų emocijų, jei įvykdytos visos priežiūros taisyklės.

Priežiūra

Kaip rūpintis Etiopijos kardio namuose: taisyklės ir rekomendacijos

Etiopijos baltoji kala vidinėje kultūroje yra gana nepretenzingas gėlė, nes jai gerai jaustis labai mažai.

Taigi, norint reguliariai ir gausiai žydėti, taip pat ir gerovei, gėlių reikia ryškios, bet išsklaidytos 12-14 valandų apšvietimo, todėl žiemą reikės papildomo apšvietimo fitolampių pavidalu.

Įdėdami gėlę į butą, tai bus geriausia vieta vakarėliams ir rytiniams langams, tačiau pietinėje pusėje tai bus per karta ir reikės pritenyat nuo degimo saulės.

Optimali temperatūra žydėjimo metu ir poilsio metu yra 18-20 laipsnių, tačiau augmenijos pradžioje pageidautina ją sumažinti iki 16 ° C. Aštri temperatūros skirtumai ir grimzlės augalui yra griežtai draudžiami.

Kalbant apie drėkinimą, jis turėtų būti vidutinio aktyvumo augimo metu, o žydėjimo metu - gausu. Per šį laikotarpį žemė visada turėtų būti drėgnas, bet ne šlapias. Norint drėkinti, reikia naudoti minkštą, atsarginį vandenį. Be to, kad laistyti namuose, Etiopijos kalos turi būti šiltas kasdien "Dušas", nes tai labai svarbu dideliu drėgniu. Puodai gali būti dedami ant šlapio klodo arba šalia vandens talpyklos.

Dirvožemio sudėtis nėra ypač svarbi kala, svarbiausia, kad dirvožemis turėtų būti maistingas, drėgmės ir oro pralaidumas. Tai gali būti universalus neutralus gruntas žydinčių kambarinių augalų.

Kaip rūpintis Etiopijos kardio namuose: taisyklės ir rekomendacijos

Tiems, kurie nori savarankiškai gaminti dirvožemį, gėlių augintojai rekomenduoja įvežti vienodą kiekį durpių, lapų, durpių, humuso ir smėlio.

Augalas žydi nuo spalio iki gegužės. Gėlės turi ilgą žydėjimo laikotarpį, kuris gali trukti iki pusantro mėnesio. Perpjaunamų gėlių būklė labai ilgai stovi vandenyje - apie dvi savaites. Balandžio pabaigoje žydėjimas pradeda išnykti ir iki birželio jis visiškai sustoja. Per žydėjimą ir aktyvų augimą, gėlių reikia apvaisinti skystų trąšų tirpalu.

Tokiu atveju maistinių medžiagų mišinys turėtų būti pasirinktas teisingai. Taigi, kai kaklo žiedai, būtina skirti daugiau fosforo, o augimo fazėje - azotas.

Dauginimas ir transplantacija

Kaip rūpintis Etiopijos kardio namuose: taisyklės ir rekomendacijos

Nepriklausomai nuo to, kiek metų gėlė buvo pilna, reikia metinės transplantacijos. Padarykite tai geriausiai po poilsio laikotarpio pabaigos, ty liepos-rugpjūčio mėn. Gėlė turi būti pašalinta iš senojo substrato, išvalyta iš sausų lapų ir pasodinta į naują žemės mišinį. Svarbu užtikrinti, kad gėlių šaknies kaklelis nebūtų įterptas į dirvą.

Puodai turi būti parenkami nedideli, nes šaknys neturėtų būti pernelyg erdvios. Augalas daugina šoninių šakniastiebių šakų šaką kasmetine transplantacija. Tuo pačiu metu jauni atskiri procesai džiovinami 1-2 dienas ir tada pasodinami nedideliuose induose.

Augalas taip pat gali padauginti ir sėklą, todėl tik jie turi būti naujai surinkti, tačiau sėklos reprodukcija yra naudojama veisiant.

Sėjant sėklą dėžėse, jie yra montuojami ant lentynų. Siekiant maksimalios aktyvios sėklos daigumo, būtina išlaikyti temperatūrą kambario temperatūroje 20-22 ° C. Kai sėjinukai šiek tiek augs ir taps stipresni, galėsite pradėti lydeką. Po dviejų mėnesių po skerdimo jauni augalai persodinami į puodus. Besirūpinantis jaunas Etiopijos Calle slypi jos gausiai laistyti ir palaikyti optimalią temperatūrą 15-18 °.

Ligos ir kenkėjai

Kaip rūpintis Etiopijos kardio namuose: taisyklės ir rekomendacijos

Pagrindinė ligų, susijusių su Etiopijos kalis, priežastis - netinkama priežiūra. Dažniausias klaidas namų gėlių augintojams gausu laistyti poilsio laikotarpiu.

Be to, ligų priežastis dažnai yra augalo ir skersvėjų perviršis.

Jei augalas nebus žydėti, tada, greičiausiai, puodelis yra pernelyg trumpas arba augalas neturi šviesos. Neteisingai parinktos trąšos ir poilsio laikotarpio stoka taip pat gali sukelti gėlių nebuvimą.

Laimei, Etiopijos baltojo kalio labai retai kenkia kenkėjų, tačiau, jei taip atsitiks, greičiausiai "Neinvizuotas svečias" bus voratinklis. Pirmajame kenkėjų atsiradime augalas turi būti kruopščiai nuplaunamas šiltu dušu.

Teikiant Etiopijos klevą tinkamai rūpintis namuose, galite žaviuosi gėlėmis aštuonis mėnesius per metus.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 8