Mokytis vairuoti automobilį | pangudownloads.com
Jaukus namas

Mokytis vairuoti automobilį

Šiandien automobilis yra nepriklausomybė ir laisvė, komfortas ir prestižas, todėl net jei neturite automobilio, vis dar svajojat apie tai pirkti ir planuoti vairuotojo pažymėjimą.

Mokytis vairuoti automobilį

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad jei gera žmonijos dalis atsidurs už vairo, klausimas "kaip išmokti vairuoti greitai " yra paprasta ir lengva. Norint vairuoti automobilį, reikia ne tik žinoti judėjimo taisykles ir praktiškai juos taikyti, bet ir išmokti pajusti automobilį.

Žinoma, nesuvokdami automobilio judesio ir parkavimo įrenginio, jūs nesimokysite, bet svarbiausia, kad ramiai ir pasitikėtumėte raundu, o ne kiekvienas gali susidoroti su juo.

Jaudulys ir baimė

Pirmą kartą sėdėdamas už automobilio rato sėdi, be jaudulio negalima daryti, bet nervingumas ekstremaliose situacijose tik vilkina mokymosi procesą, todėl reikia nuraminti ir tikėti savo svajonėmis. Svarbiausia - ne bijoti pasisukti už vairo, ar bent jau apie tai nekalti.

Net jei kai kurie mokosi per mėnesį, baimė eiti į kelią vis dar prasideda nuo automobilio baimės. Nenaudokite savo baimės - negalėsite atsakyti į klausimą, kaip išmokti vairuoti automobilį.

Atminkite, kad baimė nepadeda valdyti automobilio, netrukdo valdyti automobilį, o baimė tiesiog pavarą vairuotoją pėsčiuju. Prieš vairuojant automobilį, prieš vairuojant, daugelis pradedančiųjų vairuotojų sako: "Aš išsigandau"

Tokia problema nėra psichologinė, o tik techninė, tai teigia asmuo: " ne žinoti kaip vairuoti automobilį, bet Galiu išmokti" Todėl stenkitės surasti kompetentingą instruktorių, kuris padės jums sužinoti, kaip valdyti savo automobilį, o jūsų baimė pasieks vieną pačią.

Mokymo metodo pasirinkimas

Mokytis vairavimo įgūdžių visada yra du būdai:

 • sunku - išmokti save vairuoti automobilį;
 • lengviau mokytis vairavimo mokykloje.

Visada yra galimybė paprašyti pagalbos iš vairuotojo - draugo ar giminaičio, vairuojančio vairą metų metus. Bet ar kas nors pradės dirbti su jumis nuolat? Sunkus klausimas, net jei jūs "leis valdyti"Jūs negausite žinių.

Labiausiai idealus variantas bus prašyti pagalbos iš privataus instruktoriaus, tačiau jūs gausite tokį mokymą "gana centas"Tačiau yra galimybė įgyti žinių ir vairavimo įgūdžių pagal atskirą programą.

O jei esate ateityje vairuotojas - auto-ponia, tuomet privatus instruktorius yra jūsų galimybė, nes vairavimo mokyklų mokymo procese neatsižvelgiama į moteriškojo pobūdžio impulsyvumą ir emocionalumą.

Jei planuojate gauti vairuotojo pažymėjimą, lengviausia pradėti mokymą vairavimo mokykloje: gausite žinių, o teisės bus lengviau. Vairavimas yra labai patogus: praeisite teorinį kursą, praktikitės su treniruokliu, o patyręs instruktorius mokys vairuoti. Dar daugiau, visos jūsų klasės rengiasi egzaminui, kad gautų teises.

Galite sužinoti, kaip vairuoti automobilį ir save, šiandien kaip automobilio vairuotojo vadovas galite naudoti vaizdo pamokas, kurios atsisiunčiamos iš interneto.

Mokytis vairuoti automobilį

Ir tu gali tai pabandykite save kaip vairuotoją naudoti autosimuliatorių, pavyzdžiui, "3D instruktorius" Žinoma, sužinokite, kaip vairuoti automobilį žaidimo pagalba neveikia, virtualus pasaulis išliks fantastinis.

Jūs negalėsite jausti greičio, įvertinti atstumą, rato eigą. Bet vis tiek, prisiminkite istoriją apie šešerių metų berniuką iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kuris vėlai mokėsi, pavogė automobilį iš savo tėvų? Jaunasis vairuotojas išmoko važiuoti prie kompiuterio, taigi nieko negaliu iš anksto paneigti, bet jūs vis dar turite pabandyti.

Bet net jei jau turėtumėte teisę į savo rankas ir savo žinias lygyje, neapsirenkite savimi, be nuolatinio mokymosi, šios žinios nieko nėra vertos ir teises reikės tik kelių policijai.

Kaip išmokti vairuoti ir valdyti pagrindines vairavimo taisykles

Didžiausia vairuotojo savirealizacijos galimybė gali būti pateikta rankiniu būdu. Žinoma, tai yra sunkiau kontroliuoti nei elektronika. Bet kokia mokymo plėtra. Jūsų rankos ir kojos dirba maksimaliai, galite pajusti kiekvieną mašinos judėjimą.

Tik važiuojant galėsite išmokti visko, ką turite teoriškai, ir dėl to jums nereikia kurti pernelyg didelių greičių, viskas yra net kvaila, nes tai vyksta keliaujant per jūsų keliones.

Nepriklausomai nuo to, ką išmokote iš instruktoriaus, taigi jūs neturite dirbti vairavimo mokyklos svetainėje, jei kasdien nepasikartosite, tai niekada nebus jūsų vairavimo įgūdžiai. Be to, jei po kelių klasių turite viską, ką reikia išsiaiškinti, tai nereiškia, kad jūs išmokote tai padaryti.

Prieš pradedant automatiškai valdyti įgūdžius, o ne galvoti apie kiekvieną posūkį, tai gali užtrukti metus ar du.

Svarbiausias valdymo dalykas yra mokytis, kaip stabdyti, judėti, sumaniai "laikyti" automobilį ant posūkių ir be šokinėjimo pereiti prie pavarų dėžės.

Labai svarbu, kad jūs mokytumėte jausti kiekvieną judėjimą. Todėl, kai artės prie posūkio - stenkitės treniruotis kiekvieną kartą, kai kojos, reikia sustoti taip, kad nebūtų net minties apie mažiausią kaklą automobilio.

Jums reikia tik perjungti stabdymo mechanizmus ir kiekvieną išvykimą į miestą, kiekvieną stabdymą paversti pratimais. Taigi, jūs vystote save vairuojant ir po dvejų metų pajusite save kaip laisvą tvirtą meistriškumą.

Vairavimo technika

Visi jūsų veiksmai, susiję su valdymo organais, bus nurodomi vairavimo technika. Visiškai visi vairuotojo veiksmai gali būti tik dviejų variantų: teisingai ir neteisingai, trečioji nebus.

Svarbiausia nuspręsti, kokia yra teisinga vairavimo technika, ir ji susideda iš įgūdžių, kurie turėtų būti sukurti visiems pradedantiesiems vairuotojams:

 1. Teisingas nusileidimas ratu. Nuo to, kaip bus sureguliuotas jūsų kėdė, priklausys nuo kritinės situacijos sukūrimo. Svarbiausia, kad vairuotojas visada galėtų atlikti veiksmus su pedalais ir vairaračiu. Taigi, norėdami jaustis patogiai automobilio sėdynėje, turite atlikti šiuos veiksmus:
 • Rasti sau optimalų atstumą nuo vairaračio iki sėdynės;
 • Laikykite vairą ramioje padėtyje ir niekada nenaudokite jo kaip parama;
 • Kairiosios kojos padėtis darbe su sankaba: praktiškai ištiesinta, kai kojos pasiekia sankabą;
 • Dešinės kojos padėtis yra stabdys, o kojos yra grindų dangtis. Taigi, jūs galėsite greitai reaguoti į stresinę situaciją;
 • Jums reikia prisitaikyti taip, kad kojos būtų mažiau lenkiamos keliuose, todėl reakcija į pokyčius kelyje spartės;
 • Įstatykite sėdynę taip, kad matytumėte maksimalų kelio vaizdą.
 • Diržas nėra panacėja, tačiau daug vairuotojų daug kartų išgelbėjo;
 1. Vairo rotacijos technologija. Šiandien galios vairavimo metodas gali būti rastas tik traktoriuje, o instruktorius, mokantis šį sukimą, tikriausiai ilgai dirbo sunkvežimiuose. Šiuolaikinis automobilis yra sukimasis su perėmimu, viena ranka su ranka, be riedėjimo. Tik tokie manevrai yra verti modernios mašinos;
 2. Pedalo veikimas. Yra tik trys iš jų: dujų, stabdžių, sankabos. Jums reikia valdyti pirmuosius du. Priklausomai nuo to, kaip sklandžiai pradėsite judėjimą, perjungsite įrankius ir nustosite, jūsų judantis būdas bus profesionalus;
 3. Stabdymas yra menas. Tokiu atveju seka "Davy ir paspauskite"Nesvarbu Iš sustojimo įgūdžių priklausys jūsų automobilio išvaizda, jūsų nervai ir kartais netgi gyvenimas.

Pirmojo vairuotojo patarimai

Mokytis vairuoti automobilį
 • Nesitikėkite, kad mokysite vairuoti tik klasėje. Tik savarankiška vairavimo praktika taps jums patyrusiu vairuotoju;
 • Nepažeiskite saugos diržo;
 • Nežinote apie grįžimą, geriau apsisukti, veidrodžiai ne visada gali pateikti gerą apžvalgą;
 • Važiuodami rūku, be priekinių žibintų naudokite priekinius žibintus;
 • Bloga vizija visada yra pasitikėjimo vairuojant stoka, taigi privaloma dėvėti akinius;
 • Kelionės metu nelieskite, taigi išjunkite telefoną arba persiųskite vibracijos įspėjimą.

Jei norite vairuoti automobilį, pabandykite valdyti savo emocijas, tik tam, kad galėtumėte rasti sprendimus tam tikrose situacijose. Tinkamas valdymas ne visada priklauso nuo vairuotojo lyties, bet priklauso nuo prigimties, taigi kai kurie nėra pasirengę šiam vaidmeniui ir vis dar lieka kaip keleivis.

Būtinai pagirkite save už savo sėkmę, bet net vairuotojo meistriškumo metu vystosi tik vienas, kuris, mėgaudamasis bet kokia pažanga savaime, iš karto ieško trūkumų, kuriuos reikia dirbti.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 75 = 76