Palaimink dukrą prieš vestuves: nesikeičiančią santuokos tradiciją | pangudownloads.com
Jaukus namas

Palaimink dukrą prieš vestuves: nesikeičiančią santuokos tradiciją

Tėvų palaiminimas yra neatskiriama formalaus santuokos tarp vyro ir moters dalis. Ši tradicija yra labai seni, ją naudoja žmonės aplink pasaulį. Jaunavedžių palaiminimas tėvai duoda sutikimą savo vestuvėms, oficialiai tvirtina savo dukters pasirinkimą, parodo savo norą būti jaunavedžių parama ir parama.

Palaimink dukrą prieš vestuves: nesikeičiančią santuokos tradiciją

Įgyvendindama šį senovinį apeigą, mama nuoširdžiai nori, kad dukra gyvens ramybėje, harmonijoje ir laimiklyje su savo puse. Rusijos žmonės tiki, kad be šio niuansų laiminga santuoka iš principo neįmanoma, ir šis teiginys turi gana objektyvių, svarbių priežasčių.

Jei jaunuolio tėvai neturi tinkamos pagarbos ir pagarbos savo sužadėtiniui, mažai tikėtina, kad tokia sąjunga gali įvykti, bent jau esant sąlyčiui su nuolatiniais ryšiais su giminaičiais.

Išmintinga moteris, net jei ji nemėgsta dukros aistros, turėtų nusilenkti jai ir sutikti su sąjunga, nes kitaip ji rizikuoja būti ekstremali ir kalta dėl vaiko nelaimių “Asmeninė priekinė dalis”.

Kaip mama laimina savo dukterį prieš vestuves? Mūsų psichologijos požiūriu yra keli etapai. Senovėje Rusijoje palaiminimas buvo gauta net tada, kai žmogus atėjo į jaunikio namus su savo maištininkais. Šiandien, bet kokiose klasikinėse vestuvėse, palaiminimas suteikiamas po visų pirminių jauniklių testų “Dėl jėgos”, įskaitant išpirką. Jauno namuose jis tradiciškai laukia ne tik pati, bet ir savo motinos, kuri susitinka su jaunikiu ant slenksčio.

Kaip tinkamai duoti savo palaiminimą dėl ilgos santuokinės jūsų dukters gyvenimo?

Kai pasibaigs visi smagūs liudininkų išpirkos ir pasakojimai, o jaunikis jau priartėjo prie jūsų namų durų, turėtumėte visiškai atleisti vieną kambarį nuo nepažįstamų žmonių, įskaitant pamerges ir visus giminaičius.

Palaimink dukrą prieš vestuves: nesikeičiančią santuokos tradiciją

Jame gali būti tik jos krikštatėviai, ir jie taip pat gali priimti palaiminimo sakramentą kamerai, jei jaunavedžiai to nori. Nepažįstamiems neleidžiama apmąstyti šio ritualo.

Paplūdimio tėvai tradiciškai sutinka su jaunikiu su išsiuviniu rankšluosčiu, kepsnais ir piktograma. Šiems tikslams labiausiai tinkama piktograma bus Kazanės Dievo Motina arba Jėzus Kristus. Tuo tarpu jaunuolio tėvas turi tarnauti jo žmonos veidui, o ji turi stovėti rankšluosčiu, nes įprasta liestis su šventųjų vaizdais paltai rankomis.

Piktogramų parduotuvėse taip pat galite įsigyti parengtą rinkinį, skirtą palaiminti jaunimą ilgalaikei sąjungai. Dar geriau, jei namuose yra saugoma piktograma, kuri tradiciškai perduodama iš kartos į kartą. Tai bus geriausias įvykio sprendimas. Piktograma nukreipta į veidą jaunimui. Jauna pora tampa veidas tėvams. Tėvas ir mama sako savo žodžius ir pageidavimus, nepertraukdami ir papildydami vienas kito. Beje, šiam tikslui nereikia mokyti abstraktų kalbų ir tiradų. Svarbiausia, kad žodžiai turėtų būti nuoširdūs ir išeiti iš sielos gelmių.

Atsisveikinimas turėtų būti talpus, glaustas ir aiškus. Negalima purkšti kalbų pusvalandį. Tuomet tu tris kartus turėsi kirsti savo dukterį ir atnešti ją į piktogramą. Ji taip pat turi kirsti save ir pabučiuoti jos veidą.

Palaimink dukrą prieš vestuves: nesikeičiančią santuokos tradiciją

Panašus ritualas vyksta su savo sužadėtiniu. Kadangi nuo šiol jums yra ne tik praeina dukters pasirinkimas, bet ir žmogus, kuris lydės visą savo gyvenimą, bėdą ir džiaugsmą, sveikatą ir ligą, jaunystėje ir senatvėje. Teikiant palaiminimą, jūs ne tik “Atsikratyk” banalus ritualus, jūs išreiškiate savo sutikimą tuo, kad jūsų dukra yra paimta iš namų ir veda į naują šeimos gyvenimą.

Kokia piktograma palaiminti mano dukrą prieš vestuves, mes ją išardome.

Ir nepamirškite, kad jei po namų renginių vyks vestuviai, tuomet reikės paimti šias piktogramas su savimi į bažnyčią. Dabar pereikime prie “Praktinė dalis” tavo užduotis.

Kas Ar reikia kalbėti, kai dukra yra palaiminta ištekėti?

Palaimink dukrą prieš vestuves: nesikeičiančią santuokos tradiciją
  • Turėtum nuoširdžiai linkiu jauniems žmonėms laimės, meilės, harmonijos ir abipusės pagarbos. Stenkitės, kad tai nebūtų banaliausia kalba, bet vėlgi nesimoki pernelyg didelių tekstų ir ilgų monologų;
  • Pasakykite, kad leidžia dukra išskrenda iš šeimos lizdą, nes jie tiki savo būsimo sutuoktinio vientisumą (nepamirškite pasakyti, kad tai yra būtina, net jei tai ne jūsų skonį: bandyti susidoroti su jais ir suprasite, kad jūsų nuomonė išvyko jos sekundę planas, ir jis gali pasireikšti daugiau teigiamai nei anksčiau, kai pareigūnas liks statusą);
  • Žinoma, palaiminimą duoda ne tik jūsų pusė. Jaunuolio tėvai taip pat turėtų tiesiogiai dalyvauti šiame klausime. Tačiau jie susitinka su jaunais žmonėmis po registro įstaigos. Jų rankose turėtų būti Jėzaus Kristaus piktograma ir jie turėtų suteikti savo palaimą ramioje, uždaroje vietoje;
  • Jūsų gerus norus neturėtų paveikti tik jūsų dukra. Jei norite sveikatos, laimės, klestėjimo ir sėkmės, linkiuosi visko ir jaunikio;
  • Labai palaimintos ir iškilmingos kalbos momentu svarbu rimtai nusiteikti. Patartina nerodyti pernelyg didelių emocijų, kad nebūtų sutrikę nuotaka ir jaunikis. Jei nori verkti, tai padaryti kiek įmanoma švelniau, be isterijos ar pliūpsnių;
  • Šia proga pabandykite sukurti šventinę, šventinę ir šviesią atmosferą namuose.

Jei jūs, kaip motina, palydate nepatyrusią jauną porą iš savo namų, tada jaunikio motina susitinka jau pilnavertėmis jaunavedėmis. Jos žodžiai, visų pirma, turėtų būti nukreipti į naujai sukurtą dukterį. Ji turėtų pasakyti jai, kad jos malonu imtis savo šeimą ir linkime jai išminties ir kantrybės šeimos arenoje, ir išreiškė savo pasirengimą remti ir apsaugoti jį bet kokiu būdu. Galų gale, ji yra dabar žmona, yra namo simbolis ir židinio vartininką, būsimą motiną savo anūkams ir patikimą paramą savo sūnui. Motinystės žodžiai taip pat turėtų būti kuo sąžiningesni ir atviresni, bet nešališki, nenurodant nepatvirtinto sūnaus pasirinkimo.

Padėkite savo dukrai pasiruošti vestuvėms

Jei manote, kad tai oficialus palaiminimas “Visais būdais” yra tavo vienintelis tikslas, tu esi giliai klaidinga. Iš tiesų, palaikydamas ir palaimindamas savo mylimąjį dukrą, sekasi po to, kai jam pateiktas pasiūlymas. Stenkitės nekritikuoti savo sužadėtininko ir neduok jiems jokio atsisveikinimo patarimo, kaip kurti šeimos santykius nuo savo patirties ir išminties.

Palaimink dukrą prieš vestuves: nesikeičiančią santuokos tradiciją

Jei matote, kad jūsų vaikas yra labai susirūpinęs, palaikykite jį kuo aukščiau, kai tik pasirengsite. Galbūt jūs padarysite jai didelę malonę, jei priimsite kai kuriuos vestuvių renginius. Netrukus jūsų dukters gyvenime ateis ypatinga diena, kai ji amžinai paliks savo tėvo namus ir pradės kurti savo šeimą.

Leiskite jai atsipalaiduoti, galvoti, pasiruošti atostogoms. Padėkite jai pasiimti vestuvių suknelę – tai bus geriausias jūsų palaiminimas.

Pateikite patarimų, kaip greitai parinkti figūrą. Pažiūrėkite į gerą fotografą ir videografą skelbimams internete, jei tarp jauniklių ir jauniklių draugų nėra.

Bet nesiruošiuosi šventėms lipti pernelyg įžeidžiai ir atvirai – atlikk tik tai, ko prašoma. Negalima diktuoti būklės dukters ir nubausti pažvelgti į jos vestuvių suknelę, sakydama, kad jūsų laikais buvo visiškai kitokia. Šis teiginys, žinoma, yra tiesa, bet ne visi turėtų gyventi senų laikų konservatorių įstatymų.

Jei jūsų dukra nenori dėvėti puošybos pyrago, jums nereikia pasmerkti jos paprastam sarafanui graikų stiliaus. Kur geriau paimti elegantiškiausią ir elegantišką aprangą pagal savo asmenines skonio nuostatas. Būkite taktiški ir stenkitės nepažeisti savo mylimo dukters nuotaikos tokiu svarbiu ir svarbiu savo gyvenimo laikotarpiu.

Kaip palaiminti dukrą prieš vestuves? Svarbiausia, kad visi jūsų veiksmai, žodžiai ir veiksmai eina nuo širdies ir gerų ketinimų. Ir leisk savo vaikui surasti šiai santuokai nuoširdžiausio laimės!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 2 = 8

Adblock
detector