Jaukus namas

Poretinės nėrinės storos kriaušės

Yra daug rūšių riebalų. Vienas iš populiariausių yra portulacea. Jis gali būti rastas pavadinimu crassula argentea - sidabrine pūga arba crassula ovata - avižos. Augalas priklauso Tolstojaus šeimai. Jos tėvynė yra Pietų Afrika. Tolstjanka yra didelė medžio tipo augalas su standiais, mėsingais, tamsiai žaliais lapais.

Žiedai mažose baltos arba rausvos gėlės. Tolstjanka yra labai populiari sultinga. Žmonės tai vadina "pinigų medis" Manoma, kad turint riebios moters namuose savininkas taip pritraukia klestėjimą.

Kruopštaus portugalo priežiūra

Poretinės nėrinės storos kriaušės

Šis augalas myli saulės spindulius, todėl jam bus patogiausia gyventi pietų languose. Tačiau nuo atviros saulės spindulių poveikio lapuose gali atsirasti nudegimų.

Tolstjanka, kaip ir kiti sukulentai, turi savybių, kurios kaupia ir reguliuoja skysčio lygį. Todėl neapsunkinkite laistymo, kitaip šaknys gali tiesiog pūsti.

Vanduo turi būti laistomas tik tada, kai žemė yra visiškai sausa. Bet riebalų džiovinimas yra tiesiog priešingas, o ne labai baisus. Žiemą laistymas turi būti ne dažniau kaip kartą per 2 savaites.

Optimali temperatūra yra nuo 15 iki 25 ° C. Transplantacija turi būti atliekama tik tuomet, kai šaknys jau yra stambios. Tuomet jūs turite ištraukti visą žemės vienkartinę ir persodinti į kitą puodą.

Rekomenduojamas grunto mišinys: 1 dalis dervas, 1 dalis lapų, 1 dalis durpių, 1 dalis smėlio. Maži augalai geresni, kai puodelyje yra keletas ūglių. Norėdami sukurti gražų krūmą, pageidautina, kad periodiškai nuimtų ūglių antgalius, formuojančius bagažą.

Reprodukcija

Jei bus tinkamai rūpintis riebia moteris, tai yra ne taip sunku atkurti augalų. Per sezoną jis padidėja keliais centimetrais. Tolstjanka reprodukuoja lapus ir auginius.

Kartais auginiai dar sėdi ant medžio, paleidžia oro šaknis. Kotelis ar lapelis turi būti šiek tiek džiovinti, tada įdėti į puodą, padengtą stiklaine ar plėvele.

Poretinės nėrinės storos kriaušės

Paprastai penimi daigai labai greitai. Po 1-2 savaičių galite išimti stiklainį.

Jei nespausdinsite augalo lūžių lapų, jie nukris į žemę ir įsikurs. Po to ataugą galima persodinti į kitą puodą. Pavasario speniliai pasirodo riebalų viršuje.

Kai jie pasiekia 8-10 centimetrų ilgio, jie gali būti pažeisti ir pasodinti. Norėdami tai padaryti, nuplėškite viršuje, pirmiausia šiek tiek džiovinkite ir tada pasodinkite į dirvą.

Galbūt riebalinių sėklų reprodukcija. Sėkla yra labai maža, todėl reikia specialaus dirvožemio, papildant lapų žemę ir smėlį. Supilkite sėklą į vagas storesniu sluoksniu. Tai būtina dėl silpno sėklos daigumo. Sėjant sėklą dirvožemyje, jis padengiamas plėveliu, kol jie tvyro.

Per šį laiką būtina kasdien purkšti dirvožemį vandeniu ir oru. Jei sėklos yra šviežios ir kokybiškos, po 7-14 dienų turėtų pasirodyti sodinukai. Jie neria, po to puodynė su augalais supakuota palankioje vietoje. Birželio pradžioje galėsite vėl neria.

Papildomas tręšimas

Kad pinigų medis kvepėtų, jį kartais reikia šerti. Trąšų panaudojimas geriausiai atliekamas nuo pavasario pabaigos iki vasaros vidurio. Tinkamos trąšos kaktusai ir sukulentams. Intensyvaus augimo metu augalas turi būti šeriamas kartą per 2-3 savaites. Jis gaminamas po laistymo drėgnoje dirvoje.

Auginimo sunkumai ir kenkėjai

Poretinės nėrinės storos kriaušės

Žiemą, kai kambaryje yra per aukšta temperatūra, lapai intensyviai krenta. Būtina sumažinti temperatūrą iki 25 laipsnių.

Per didelis laistymas lemia pagrindo ir augalo šakniastiebio skilimą. Jei drėgmės nepakanka, šaknys pradeda išdžiūti, lapai tampa padengti rudomis dėmėmis.

Atsiranda sutraukti, išdžiūvę plotai. Nepakankamas apšvietimas padeda traukti riebalų žmogų. Ant augalo atrodo per mažai lapai be baltos spalvos be įprasto blizgesio.

Kad pašalintumėte simptomus, jums reikia perpjauti puodą į lengvesnę vietą. Geriausia iš lango nuo pietryčių pusės.

Pirmiau aprašyti simptomai taip pat rodo, kad trūksta maistinių medžiagų. Todėl būtina reguliariai apvaisinti augalą. Jei lapai pradeda dengti spalvotomis dėmėmis, tai yra per daug saulės spindulių.

Raudonos spalvos atspalviai, suformuoti ant augalo, rodo jų mechaninį pažeidimą. Jei augalo lapai deformuojami, priežastis gali būti amarai. Jis pašalinamas su skalbinių muilo ar tabako tinktūros tirpalu.

Iš pirmo žvilgsnio nepretenzingas augalas reikalauja laikytis vandens temperatūros sąlygų kambario ir gero apšvietimo. Ir tada riebios moters malonumas su nuostabiu vaizdu ir namuose duos laimę ir gerovę.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

9 + 1 =