Jaukus namas

Skalbimo mašina šokinėja, kai paspaudžiamas: kaip spręsti šią problemą?

Kiekviena namų šeimyna bando optimizuoti skalbimo procesą, todėl skalbimo mašina yra tinkama atsakinga. Bet kartais laimingas naujų technologijų savininkas yra nusivylęs - skalbimo mašina labai verpimo verpimo metu. Jei nėra matomų priežasčių, tai kažkas toks elgesys gali atrodyti normalus. Jei sutinkate, situacija tampa vis blogesnė. Ką daryti ir kokias priemones imtis, jei skalbimo mašina šokinėja paspaudus?

Šuolių priežastys gali skirtis, tačiau vibracija visada reiškia problemą. Jei nenorite veikti, net nauja technika gali išnykti amžinai.

Sunkios vibracijos sukimosi metu priežastys

Dažniausiai technologijos vibracija sukelia tokius veiksnius:

Skalbimo mašina šokinėja, kai paspaudžiamas: kaip spręsti šią problemą?
  • Nelygus paviršius, ant kurio stovi jūsų padėjėjas. Jei grindys pagamintos iš lentų ir lenkimo, vibracija padidės. Tas pats pasakytina apie netolygų paviršių. Pirmiausia patikrinkite mašinos kojas. Kartais jie atsukami, todėl mašina tampa nestabili. Norėdami išspręsti problemą, kiekvieną koją reikia užfiksuoti su užrakto veržle;
  • Amortizatorių gedimas. Jie naudojami tam, kad būtų išvengta keitimo bakelyje ir išvengta poveikio organizmui. Patikrinkite savo darbą lengvai: atidarykite mašinos duris, traukite ją link jus ir tada atleiskite. Jei jis pradeda svyruoti iš vienos pusės į kitą - juos reikia keisti. Plastikinės plokštės ar kitos dalys, kurios išsiskiria iš rezervuaro, gali būti sugadintos. Jei norite patys juos pakeisti, atjunkite amortizatorių, nuimdami jį nuo kalno. Po to galite įdiegti naujas dalis;
  • Problema su atsvarais. Jei tvirtinimas ar atsvaras atsilaisvino, skalbimo mašina šokinėja. Šie blokai yra gana sunkūs ir ilgaamžiai, tvirtinimas labiau tikėtina, kad žlugs;
  • Guoliai buvo susidėvėję. Jie gali suskaidyti nuo didelės drėgmės. Mašina pradės purtyti, o po to spaudžiant bus vibracija. Tokiu atveju jūs negalite naudoti mašinos - jei guolis "Skerskis", Kiti duomenys gali būti paveikti. Jei neturite patirties, nerekomenduojama to pakeisti patys;
  • Skalbimo mašina šokinėja, kai paspaudžiamas: kaip spręsti šią problemą?Jūs pamiršote pašalinti transportavimo varžtus. Jie įrengti visose naujose mašinose. Tai yra atsakymas į klausimą: "Kodėl naujoji skalbyklė verpimo metu šokinėja?". Tokie varžtai naudojami siekiant užtikrinti, kad būgnas būtų tvirtai pritvirtintas ir nebūtų pažeistas transportavimo metu. Pristatę įrangą namo, būtinai ją pašalinkite, neatsižvelgiant į tai, kokio modelio automobilis. Nustatytas būgnas vibruojasi labai stipriai, dėl ko susiduriama su sąrankų susidėvėjimu;
  • Nevienodas skalbinių paskirstymas būgne. Stenkitės viską tvarkingai suskaidyti - jei mašina vibruotų, tai buvo būtent tai.

Tai yra labiausiai paplitusios problemos, dėl kurių gali atsirasti gedimas. Atminkite, kad jei skalbyklė pradės verpti verpimo metu, ji gali ne tik sulaužyti, bet ir pakenkti aplinkiniams objektams. Visose jo vietose lenktynėse vyksta didelė apkrova. Palaipsniui pradės žlugti, o remontas gali būti brangus. Nepriklausomai nuo to, kodėl ji "Šokiai", esant sunkiausiems atvejams, jo neįmanoma iš naujo išgyventi.

Kodėl paskui verpimo metu skalbimo mašina šokinėja?

Skalbimo mašina šokinėja, kai paspaudžiamas: kaip spręsti šią problemą?

Rinkdamiesi viską, moterys ne visada pastebi, kad vienas modelis gali būti lengvesnis nei visi "Konkurentai". Jau pirmą kartą nuplaukite, šeimininkė mato, kad technika pradėjo praleisti net ir ant gumuoto kilimo. Šiuo atveju jūs turite tai išspręsti - padėsite kaučiuko klijus.

Patikrinkite kojas "Stiralki" ir nustatykite pagal lygį. Tepkite paviršių, kuris prilipo prie grindų klijais. Galite naudoti tik gumos klijus.

Nelieskite mašinos 24 valandas, o kai laikas baigsis, galite pradėti skalbti.

Jei gerai užsandarate kliją ir palaukite, kol ji bus visiškai sausa, net ir stipriai vibruojant jūsų padėjėjas nebus šokinėja ant vonios grindų.

Ką daryti, jei mašina šokinėja: naudingi patarimai

Prieš skambinant vedliui, pabandykite nustatyti sau šuolių priežastis. Pirmiausia patikrinkite grindis, ant kurių įrenginys stovi. Jis turi būti standus, monolitas. Jei grindys yra iš plokščių, galite pastatyti tvirtą pagrindą ant viršaus.

Patikrinkite kojų lygį. Naudojimo metu juos galima atsukti, todėl stabilumas yra sutrikęs. Kiekviena kojelė turi būti tikrinama atskirai, tada pakoreguota ir pritvirtinta spyruokle.

Skalbimo mašina šokinėja, kai paspaudžiamas: kaip spręsti šią problemą?

Jei per pirmuosius du etapus nematote jokių problemų, atkreipkite dėmesį į amortizatorius. Laikui bėgant, jie nusidėvi ir nesugeba. Norėdami juos apžiūrėti, turite nuimti nugarą arba priekinę sienelę. Atsukite kalną ir patikrinkite "Perkelti" - Jei šviesa yra, tai yra vibracija. Norėdami ištaisyti padėtį, pakeiskite amortizatorių.

Atsvarai yra pagaminti iš plastiko arba betono, jie tvirtinami varžtais. Betoninės detalės dažnai sukelia nepatogumus - jie trupa operacijos metu, atsiranda įtrūkimai. Jei varžtai atsilaisvins, tuomet reikia sustiprinti tvirtinimo detales.

Domininkės prieš perkant galvoja apie tai, kokia skalbyklė neperkels ir vibruos verpimo metu. Reikėtų suprasti, kad bet kuris būdas reikalauja kruopštaus tvarkymo. Kad mašina veiktų daugelį metų, turite teisingai įkelti skalbinius.

Jei atsiranda disbalansas, įrenginys atšoks.

Neiškraukite daiktų vienete ir neviršykite nurodyto svorio - to negalima padaryti. Be to, todėl skalbimo kokybė bus daug mažesnė.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

82 − 81 =