Veiksmingiausi būdai grįžti sniego balto atspalvio į dalykus | pangudownloads.com
Jaukus namas

Veiksmingiausi būdai grįžti sniego balto atspalvio į dalykus

Balta spalva, taip pat juoda, yra pagrindinė kiekvieno žmogaus drabužių spinta. Daugelis nepatinka šviesios spalvos drabužių, nes jų nepraktiškumas, tačiau kiekviena namų šeimininkė namuose gali rasti bent 1-2 baltų daiktų.

Taip pat yra moterų, kurios vertina sniego baltų daiktų grožį ir mielai vaikšto baltai kasdien. Tačiau vienintelis dalykas, kuris sustoja, yra tai, kad po trumpų kojinių, drabužių spalva tampa pilka purvina. Ir po kurio laiko viskas visiškai praeina net po plovimo, todėl reikia nusipirkti naują. Mokydami tinkamai plauti baltuosius daiktus, jums nebus sunku nešioti juos reguliariai.

Atsikratyti geltonumo

Veiksmingiausi būdai grįžti sniego balto atspalvio į dalykus

Skalbimo baltus drabužius - varginantis, kartais būtina ne tik plauti ir baliklio, todėl jie nepraranda savo pradinę spalvą.

Kai neseniai nupirko drabužius, lengva laikyti šviežią atspalvį, jei jis plaunamas specialiais milteliais. Tačiau baltos spalvos balti daiktai reikalauja sudėtingesnių procedūrų.

Šie drabužiai negėrę, jie turi būti periodiškai pašalinami iš spintelės ir vėdinami. Iš pasenusi dėmių atsiradimas padės išvengti amoniako, nes jis suminkština vandenį ir pašalina magnio reakciją, kuri suteikia gelsvą atspalvį.

Be to, medžiaga sugeba susidoroti su jau atsiradusiomis dėmėmis ir balinti audinį. Tirpalui sumaišykite 20 ml amoniako ir 5 litrų vandens.

Atsikratyti pilkos spalvos

Yra keletas būdų, kaip galima plauti baltuosius daiktus iš greyness, viskas priklauso nuo audinio tipo. Kojinės ir marškinėliai yra pagaminti iš patikimų medžiagų, atsparių sunaikinimui ir nusidėvėjimui. Šie drabužių spintos elementai balinami panašiu metodu: 10 litrų vandens ištirpinkite 2 šaukštus. šaukštelis boro rūgšties, 2 valandas nuleidžiant tirpalą. Tada turėsite išimti produktus ir plauti juos, kaip įprasta, su milteliais.

Norint grįžti ryškiai baltu tiuolio ir audinių iš gipūno atspalviu, kartu su vandenilio peroksidu reikės amoniako. Vienas šaukštas amoniako ir 2 šaukštai peroksido, praskiesto 10 litrų vandens, įdėti produktus ten, pusvalandį nuplaukite rankomis.

Tilių užuolaidoms taip pat yra puikus druskos tirpalas, kurį galima naudoti iškart po plovimo: praskieskite 3 šaukštus. šaukštus 5 litrais vandens, uždėkite užuolaidas ir stovėkite 15 minučių. Šiuo atveju druska nustatys balinimo ir krakmolo produkto rezultatą.

Balinimo tiulio tik druskų, pirmiausia turite pamerkti jį su muiluotu vandeniu per kelias valandas ir skalavimo pašalinti dulkes iš gaminių. Po to paruoškite druskos tirpalą (3-4 šaukštus 5 litrais vandens), uždėkite užuolaidas mažiausiai 3 valandas. Procedūros pabaigoje vėl nuplaukite ir gerai išplaukite.

Ką daryti su nuplautomis prekėmis?

Nuvalytos lininės medžiagos ir medvilniniai audiniai yra balinti, verdantys 40 minučių. Jei daiktas turi pilką atspalvį, užpilkite verdančiu vandeniu 1 valgomasis šaukštas. šaukšto peroksidas ir amoniakas. Tai padeda balinti terpentino produktus. Po to, kai nuplausi audeklą, leiskite tai 10 valandų gulėti tirpale (5 šaukštai terpentino vandens baseine). Siekiant išvengti plovimo drabužių, galite pridėti 2 šaukštus. Šios medžiagos šaukštai plaunant muilu.

Dėmių pašalinimas

Veiksmingiausi būdai grįžti sniego balto atspalvio į dalykus

Vaikščiojant gamtoje, vaikas ir jo tėvai rizikuoja užteršti drabužius. Dažniausiai jaunos mamos domisi, kaip jūs galite plauti žolę baltais daiktais, nes vaikai mėgsta žaisti gatvėje ir vaikščioti aplink žalią veją.

Išeiga yra labai paprasta: mirkymas dirvožemį užmirštas dėmiu audiniu, palaukite 10 minučių ir praskalaukite šaltu vandeniu iš čiaupo. Tada plaukite daiktą balinimo milteliais 30 ° C temperatūroje0C.

Išmesdami raudoną vyną į palaidinę, nedelsdami plaukite dėmę su muilu, tada nuplaukite vandeniu. Pažymėdami, kad santuokos nutraukimas vis dar egzistuoja, po 2 minučių praplaukite defektą su amoniaku.

Norėdami nuplauti kraują, pakeiskite pageidaujamą audinių plotą šalto vandens sraute, tada muilkite jį skystu skalbikliu (muilu arba šampūnu), plaukite ir praplaukite.

Tai yra labai sunku nuplauti kokso iš drabužių, nes jame yra atsparūs dažai kartu su kofeino, ortofosfatu rūgšties ir anglies dioksido. Pabandykite naudoti acto: atneškite audinį šaltu vandeniu ir praskalauti problemos plotą, po to jį kepkite actu, palikite 15 minučių. Vėl pakartotinai nuplaukite daiktą tekančiu vandeniu, plaukite įprastu būdu. Vietoj acto galite naudoti dėmių valikliu "Vanish".

Kaip dar galiu plauti kolą nuo baltų daiktų, kai dėmė nepašalinama? Jei drabužiai pagaminti iš stiprių audinių, pabandykite naudoti baltųjų dervų, acetono arba tirpiklio. Medžiagą reikia naudoti 20 minučių, tada plauti drabužius kaip įprasta. Šis metodas netinka vilnai, aksciui ir šilkui.

Kai užteršiate audinį riebalais, pabandykite kuo greičiau surasti baltą kreidelę. Padėkite kreidę į miltelius ir įtrinkite į dėmę. Taigi, riebalai yra adsorbuojami, ir jis neturės laiko prasiskverbti į audinį. Objekto baltoji spalva taip pat padengs nešvarumus. Jei turite galimybę, nedelsdami nusiplaukite.

Poliruoti balti drabužiai

Veiksmingiausi būdai grįžti sniego balto atspalvio į dalykus

Kiekvienam iš mūsų akivaizdu, kad baltų atspalvių gaminiai turėtų būti nuplauti atskirai nuo spalvotų. Tačiau klausimas, kaip plauti dažytus baltus daiktus daugelį metų išlieka svarbus, nes gali įvykti nieko. Jei šis dalykas yra tik tiesiog išpilstomas, patartina nedelsiant jį išbandyti šaltame vandenyje, pridėjus daug skalbimo miltelių. Kitas pasirinkimas: pilkite baliklį į paprastą vandenį, vadovaudamiesi instrukcijomis, pamerkite į išblukusius baltus drabužius. Po 6 valandų gerai nuplaukite.

Pradinė skalbinių spalva padės atstatyti balinimą su balinančiomis medžiagomis. Paimkite penkių litrų puodą, įpilkite vandens, įpilkite 3 šaukšto. šaukštai ploviklio (skalbimo miltelių arba tarkuoto muilo), kuris turi balinimo poveikį. Kai tirpalas užvirsta, įdėkite į jį užpilą, leiskite jį užpilti 15 minučių. Po procedūros, jūs turite skalbti mašinoje kaip įprasta.

Skalbimas juodai baltu skalbiniu

Panašus drabužių atspalvis turėtų būti nuplautas rankomis, o ne stipriai sudrėkęs, arba rašomosios mašinėlės detaliu plovimo režimu. Vandens temperatūra neturi būti didesnė kaip 300C. Naudokite kokybiškus miltelius be balinimo poveikio. Norėdami išlaikyti ryškią, gražią spalvą, pridėti spalvų stabilizatorių, agentų, kurie neleidžia audiniams prarasti ryškumo ir užkirsti kelią dilimui. Jei nėra galimybės įsigyti lėšų parduotuvėje, galite patys išspręsti šią problemą: į skalavimo vandenį pridėti acto esencijos - 1 valgomasis šaukštas. šaukštas medžiagos vienam litrui vandens.

Jei jūs padarote klaidą plovimo, ir baltos gavo purvinas atspalvis, negalės sužinoti, kiek galima plauti prarastas juodai-balta dalykas:

  • paimkite dėmių valikliu Vanish, praskieskite vandeniu, pusvalandyje padėkite į drabužių tirpalą. Po procedūros gerai nuplaukite audinį;
  • Padaryti deguonies balinimo Purex ar OxiClean tirpalo: į baseiną su šaltu vandeniu, supilkite 20 g medžiagos, sumaišykite kompoziciją, pamirk juodus ir baltus daiktus. Per dieną nuimkite drabužius ir plaukite įprastu būdu;
  • Padarykite amoniako tirpalą, skalbiklį indams ir vandeniui. Sumaišykite visas sudedamąsias dalis lygiomis dalimis, įpilkite susidariusių juodai baltų išnykusių produktų mišinį ir palikite 40 minučių. Gerai nuplaukite.

Kaip rūpintis

Norint nebegali grįžti prie balinimo problemos, būtina atkreipti dėmesį į pagrindines baltųjų audinių skalbimo taisykles:

Veiksmingiausi būdai grįžti sniego balto atspalvio į dalykus
  • Niekada neplaukite balto skalbinių kartu su spalvotais, net jei jie yra šviesiai rausvos arba mėlynos spalvos. Tokios spalvos taip pat gali suteikti savo atspalvį;
  • linas ir medvilnė neturėtų būti dedama į rašomąja mašinėle kartu su medžiagomis, pvz., vilna ir sintetika, kad nebūtų pilkos spalvos;
  • medvilnę ir linas geriausiai nuplauti 60 ° C temperatūroje0 C. Norėdami didesnio poveikio skalbimo vandeniu, įdėkite 2 šaukštus. šaukštai druskos;
  • plovimo balta linija geriausia padaryti su milteliais su balinimo poveikiu, o po skalavimo pridėkite skystą baliklį.

Kaip matote, naudodamiesi paprastu patarimu, jūs galite grąžinti savo balto marškinėlio gyvenimą, tinkamai nuplauti ir pakabinti seną tulą ant lango. Tai reikės šiek tiek pastangų, bet tai verta!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

19 − = 16