Memeleri elastik ve güzel yapın | pangudownloads.com
Kadın sağlığı

Memeleri elastik ve güzel yapın

Göğüs bakımı erken olmayabilir, dekolte cildinin elastikiyetini ve gücünü kaybetmeden önce başlamalısınız.

Bir meme esnek nasıl yapılır?

Memeleri elastik ve güzel yapın

Her kız ve kadının ilk yardımcısıFiziksel eğitim, daha hassas, düzenli egzersizler. Bugün neredeyse her bayan, hem fitness merkezinde hem de evde performans gösterebilir.

Böyle bir önlem, gençliği ve güzelliği daha uzun süre korumanıza izin verecek, ama aynı zamanda büstü şeklini de biraz değiştirecek. Ama egzersiz seti günlük olmalı.

Sarkma derecesi

Göğsün ne kadar sarktığını belirlemek için altına bir fırça koymanız gerekir. Eğer meme bezleri birkaç parmakdan daha az örtüştüyse – bu ilk derece 2-4 – ikinci, tamamen – üçüncü.

Her durumda ne yapmalı?

  • Birinci derecede temel bir günlük bakım yapabilir, yani düzenli besleyici kremler uygulayabilir, kontrast duş alabilir, özel egzersizler yapabilirsiniz;
  • İkinci derece, sadece yukarıdaki önlemlere uyulmasını değil, aynı zamanda göğsü güçlendirmek için aktif konsantratların kullanılmasını da gerektirir. Sonucu görmek için yaklaşık 3 ay sürer;
  • İkinci derece durumunda, ev manipülasyonları sadece cildi daha pürüzsüz hale getirmeye ve nemlendirmeye yardımcı olur. Olumlu bir etki sadece donanım prosedürlerinden beklenebilir.

Kozmetik prosedürler

Memenin esnekliğini tekrardan sıradan soğuk suya yardımcı olur. Duş sırasında kan akışını iyileştirir, doku liflerini ve kan damarlarını daha elastik ve elastik yapar.

Her gün kontrast duş almak veya en azından dekolte bölgesini bir su akışıyla yıkamak gerekir. Ancak su prosedürlerine geçmeden önce hafif bir masaj yaptırmanız önerilir. İki eliyle dairesel hareketlerle, nipellerin etrafındaki deriyi gerdirin. Bu tür hareketler kan dolaşımını harekete geçirir.

Kontrast duşundan sonra, meme mutlaka uygun bir krem ​​ile yağlanır, çünkü çok hassastır ve nem kaybına tahammül etmez. Krem kullanımı ve besleyici bir losyon yerine.

iyi durumda sadece formu desteklemek için, ancak bütün vücudu soğuk su veya hafif bir douches dökme yardımcı olacaktır. İkinci durumda, önce sıcak suyla ve ardından soğuk suyla yıkarlar. İlk, cildi temizler gözenekleri, kas gevşeme ve ikinci açmaya yardımcı olur – bir uyarıcı etkiye, kan dolaşımını artırır ve kas tonusunu arttırır.

Özel araçları indirmeyin. Modern kozmetoloji, sarkık ve sarkık cildi sıkılaştıran, elastikiyetini yeniden kazandıran çok çeşitli özel balmumları, kremler, ovucular, jeller sunar.

Bir kadın, esnek ve önceden büyük göğüslerinin biraz sarkmaya başladığını fark ettiyse, süreç kontrast kompreslerle durdurulabilir. Sıcak ve soğuk losyonlar kontrast duşunda olduğu gibi aynı şekilde değişir. Ama sıcak suda bir tutam tuz ekleyin ve soğuk – birkaç damla limon suyu veya şarap sirkesi.

Küçük bir havlu sıcak suda ıslatılır, hafifçe sıkılır ve 30 saniye boyunca bastırılır. Bundan sonra, aynı soğuk su ile yapılır, ancak yaklaşık bir dakika tutun. Her sıkıştırmayı 10 kez tekrarlayın. Prosedürü tamamlayın soğuk olmalıdır.

masaj

Memeleri elastik ve güzel yapın

Bu yöntem en etkili olanlardan biridir. Güzelliğini korumak için elastik göğüsleri olan ve küçük bir asansöre ihtiyaç duyan kızlar olarak kullanılabilir. Bu sayede, lenflerin dışarı akışı yoğunlaşır, kan dolaşımını iyileştirir, metabolizma normalleşir.

Masajı son derece hassas olmalı, gayret etmeyin ve basıncın gücünü hesaplayın. Dekolte bölgesi cildinin çok yumuşak ve sert hareketlerin onu incitebileceği unutulmamalıdır. Hiçbir durumda presleme tekniklerini kullanmayın. Bu, peeling masajı için geçerlidir, çünkü meme bezlerinin kendilerine zarar verebilir.

Etkili ve aynı zamanda basit yöntemlerden biri hidro-veya aquamassage, yani su jeti muamelesidir. Böyle bir egzersiz, göğüsleri destekleyen kasları güçlendirmenize izin verir. Hidromasajın sabahları günde veya haftada en az 3-4 kez yapılması önerilir.

Aquamassage tekniği oldukça basittir: önceden belirlenmiş bir kafa ile bir su akışı belirli bir alana yönlendirilir. İkincisi çok zayıf olmamalı, çünkü bir etkisi olmayacak, ya da sakınmayacak kadar güçlü olmayacaktır.

Böyle bir olay için, herhangi bir sıcaklığın suyu kullanılabilir. Jetler yukarı yönde daire içine alınmıştır. Her iki tarafta 10 tekrar yapmalısınız. İnterkostal boşluk ve göğsün altında, hareketler daha yoğun olmalı, çünkü bu bölgelerden büstün yüksekliğine bağlıdır.

Bir masaj yaparken, bu bölgedeki nipellere ve deriye dokunmamalıdır, çünkü bu bölgede cilt en hassas ve hassastır. Yakındaki alanların hidromasajı daha yoğun olmalı ve daha fazla baskıya sahip olmalıdır. Seansın süresi 8 ila 10 dakika arasında değişir.

Masaj bittikten sonra, formları düzeltmek için balmumları veya diğer yöntemler iyice ovulur ve uygulanır.

Elastik memelere asılmayın, masaj saçılmış jet yapabilirsiniz. Dekolte bölgesini kavrarken, kaburgalardan ve omuzlara kadar dairesel hareketlerden oluşur. Ancak böyle bir prosedür, fark edilebilir bir sonuç elde etmek için 15-20 dakika sürmelidir. Ondan sonra, duş altında durulanması tavsiye edilir, ve sonra, bir havlu ile cildi ıslattıktan sonra, bir kozmetik uygulayın.

Bir başka popüler masaj türü “deniz“. Bunun için denize gitmek gerekli değildir, deniz tuzu alıp banyoya dökmek yeterlidir. Litre başına ortalama 100 gr suya ihtiyaç vardır. Bu tür su prosedürlerini uygularken, vücudunuzu suya hafifçe masaj yapmalısınız, ancak baskı yapmadan.

Önemli küçük şeyler

Herhangi bir bakım da küçük ama önemli nüansları içerir.

Ayrıca cilt üzerinde bir etki yapabilir, sıkılığı, elastikiyeti ve pürüzsüzlüğünü korurlar:

Memeleri elastik ve güzel yapın
  • İyi seçilmiş bir sütyen böyle küçük bir detayı ifade eder. Daha büyük boyutta olan iç çamaşırlar çok sıkı olacak kadar zararlı olacaktır. o büyükse, düzgün desteklemek ve sarkmaya meme bezlerinin izin verir ve sutyen normal kan dolaşımını engelleyecek çok küçük olamaz;
  • İlk olarak bir sutyen takmak için büyük göğüsleri olan kız ve kadınlar gerekir. Destek olmadan, cilt gerecek. Eğer büst küçükse, bu alıştırmanın gerekli olduğu durumlar haricinde isteğe bağlı bir ölçüdür;
  • tenis, koşu, aerobik, binicilik gibi ani hareketler, dahil olanlar sporları yapabileceğiniz elastik sutyen kullanma. Böyle bir ürünün varlığı olmadan, cilt strese maruz kalacaktır ve normalden çok daha güçlü gerilecektir;
  • Bir mayo olmadan güneşlenmeyin. Herkes ultraviyole ışınlarının cilt üzerinde kötü bir etkiye sahip olduğunu bilir. Güneş yanığı sevenler son derece ihtiyatlı olmalı;
  • Duruş ve kilo ile önemli bir rol oynar. Bir kadın hızlı bir şekilde kilo verdiğinde, daha önce güzel olan elastik göğüsleri hemen yağ asılmasının önemli bir kısmını kaybederek asılır. Çok hızlı kilo alımı sadece şekle zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda çatlakların ortaya çıkmasına da neden olur. Duruşa gelince, sırtın düzleştirilmesi ve düzeltilmiş omuzlar yükün bir kısmını alacaktır, bu yüzden göğüs kasları çok fazla acı çekmeyecektir.

Ev tarifleri

Doğaçlama ürünlerden evde, sadece yüz için değil, aynı zamanda dekolte bölgesi için de maxi yapabilirsiniz. Güzelliği ve sağlığı koruyun süzme peynir, zeytinyağı, ekşi krema, limon, salatalık, yumurta, çilek, süt, patates, bal gibi ürünler yardımcı olacaktır. Mağazalarda hazır ürünler satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki kuralları gözlemleyerek ve bunları günlük olarak hayata geçirirken, kendiniz ve partnerinizi elastik büstü ile uzun süre memnun edeceksiniz.

Previous PostNext Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 51 = 59