Kadın sağlığı

Neden ve kimin vajinayı azaltmak için bir operasyona ihtiyacı var?

Çoğu zaman kadınlar vajinanın esnekliğinin kaybı gibi hassas bir problemden şikayetçidir. Bu durum rahatsızlığa neden olur ve bir kadının cinsel yaşamının ve duygusal durumunun kalitesini olumsuz yönde etkiler. Doğumdan sonra pek çok kişi gerilir, bu yüzden bu soru çok önemlidir. Esneklik kaybı hem çocuğun görünümünden hem de yaşından sonra ortaya çıkar. Vajina uzanır, esnekliğini kaybeder. Ancak, bu sorunla mücadele etmek için çeşitli yöntemler vardır. Vajinanın daha yaşlı yaşta ve doğumdan sonra azaltılması oldukça mümkündür.

Ancak, bu sorunla mücadele etmek için çeşitli yöntemler vardır. Vajinanın daha yaşlı yaşta ve doğumdan sonra azaltılması oldukça mümkündür.

Esneklik nasıl düzeltilir?

Neden ve kimin vajinayı azaltmak için bir operasyona ihtiyacı var?

Hemen, plastik cerrahinin optimal yöntem olduğunu belirtmek gerekir. Modern farmakolojinin sunduğu tüm mumlar ve kremler hakkında aldanmayın. Bu tür ilaçlar elbette etkilidir, ancak kısa bir süre için kas spazmı neden olurlar.

Buna ek olarak, özel bir egzersiz seti kullanabilirsiniz, ancak bunlar sadece kadın kesinlikle sağlıklıysa uygun değildir, atrofi ve skar dokusu yoktur.

Plastik cerrahi klinikleri uzmanları, hastalarına tek etkili yöntem - güvenli ve hızlı cerrahi sunarlar.

Neden vajinanın boyutunu küçültün?

Normalde, kadın bedeninin bu kısmı elastik ve elastiktir, yeni bir ortağa uyum sağlar, neredeyse her büyüklükte kabul edebilir. Bir kural olarak, bir kural olarak, doğuştan anomalilerin varlığında, çocuğun doğuştan sonra doğal olarak ve yaşla birlikte, vücut boyunca kollajen eksikliği ile ilişkili doğal bir elastikiyet kaybı olduğunda ortaya çıkar.

Vajina kaslarının tonunu kaybetme tehlikesi nedir?

Neden ve kimin vajinayı azaltmak için bir operasyona ihtiyacı var?

Her şeyden önce, bu cinsel yaşam kalitesini etkiler. Bir kadın, bir partner gibi, tamamen ortadan kalkmak ya da yok olmak için cinsel bir arzuya sahip olabilir. Skar dokusu varlığında ilişki sırasında ağrılı duyular mevcut olabilir. Buna göre, bu ortaklar arasındaki ilişkiler üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir.

Gelecekte genişletilmiş vajina daha ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Örneğin, duvarlarında bir düşüş, kısmi veya tam kayıp, inkontinans olabilir.

Buna göre, kadınlar her türlü yöntemi arıyorlar, vücudun bu kısmının esnekliğini ve elastikiyetini ne kadar çabuk ve güvenli bir şekilde geri getiriyorlar.

Giriş ve vajinanın kendisini azaltmak için cerrahi

İlk yöntem, organ duvarlarının eksizyonu nedeniyle hacimde bir azalmadır. Kolposografi denir. Operasyon ön ve arka olabilir. Önemli bir kusuru düzeltmeniz gerekiyorsa, zayıflamış kasları geri yükleyin, ardından ön ve arka kolografi aynı anda gerçekleştirilir.

Cerrahi müdahale, vücudun bu kısmının esnekliğini yeniden kazandıracak güvenilir ve güvenli bir yöntemdir. Böylece yara izi yok ve dikişler sonunda çözülecek
bağımsız bir şekilde,.

Neden ve kimin vajinayı azaltmak için bir operasyona ihtiyacı var?

İkinci yöntem vajina girişini azaltmaktır. Bu seçenek genellikle doğumdan sonra kadın sağlığının yeniden düzenlenmesi gerektiğinde seçilir. Bu yöntem, vücut duvarları elastik ve elastik olan ve sadece girişi genişleten kadınlar için uygundur.

Bu tür cerrahi müdahale, ilk önce, girişin azaltılmasının vajinanın kendisinden daha kolay olduğu için tercih edilir. Buna göre, doktorlar bunu çok daha kolay yapar ve hasta iyileşme süresini daha iyi transfer eder. İkincisi uzun sürmez.

Gördüğümüz gibi, her vaka bireyseldir, bu nedenle sadece doktor hangi yöntemlerin tercih edildiğini anlatabilir.

Kegel vajinayı azaltmak için egzersiz yapar

Özellikle sık sık, doğumdan sonra kadınlarda rahatsızlık görülür. Bu cinsel ilişkiyi etkiler: eski duygular yok, sık sık arzu daha da güçlenir. Erkekler de, eşin girişinin daha özgür olduğunu fark edebilir.

Bu basit bir nedenden ötürü gerçekleşir: doğum süreci sırasında, perineal kaslar çok kuvvetli bir şekilde gerilir, daha sonra daha zayıf hale gelir. Vajinada bir azalmanın gerekli olabileceğini ve kaslarına takılmamışsa nullipar kadın olabileceğini belirtmek gerekir.

Neden ve kimin vajinayı azaltmak için bir operasyona ihtiyacı var?

Dünya çapında bilinen jinekolog Arnold Kegel, birçok kadına yardım eden özel bir teknik geliştirdi. Kegel egzersizleri, kaslara elastikiyet ve elastikiyeti yeniden sağlamanıza ve aynı zamanda üriner inkontinanstan kurtulmanıza ve iç genitallerin inişini önlemenize yardımcı olur. Her durumda yardımcı olurlar.

Bu yöntemin büyük artı onun sadeliği. İlk olarak, bir kadın hangi kasların eğitilmesi gerektiğini hissetmelidir. Bunu yapmak için, idrar yaparken, idrar akışını gözleyin ve bu işlemde hangi kasların bulunduğunu belirleyin. Daha sonra idrarın dışına çıkmaya ve spor salonuna gitmeye çalışırlar.

Daraltma çalışmaları:

Neden ve kimin vajinayı azaltmak için bir operasyona ihtiyacı var?
 • Yavaş sıkıştırma. Kasları yavaşça germek ve gerginliği olabildiğince tutmak için gereklidir. Bundan sonra onlar sadece yavaşça dinlenirler;
 • Egzersiz "Kaldırma". İlk başta kaslar biraz geriliyor, 5'e kadar sayıyor, sonra rahatlıyor. Bundan sonra, süreç tekrarlanır, ancak daha güçlü gerilir, sonra tekrar gevşeyin. Kasları daha da sıkmak için yeterli güç olmadığında, limite kadar tekrarlayın. Bundan sonra, kas eğitimi ters sırada tekrarlanır;
 • Hızlı indirimler. Gerektiği kadar hızlı gerilmek ve rahatlamak gereklidir;
 • kovma. Bu egzersiz azami dikkatle yapılmalıdır. İlk olarak, doğum sırasında ya da dışkılama sırasında olduğu gibi, biraz podnatuzhitsya gerekir, sonra - rahatla;
 • Anüsü aynı anda kasılma ve dairesel kas hissetmek için geri çekin. Bu kasta ustalaşana kadar tekrar etmelisin. Vajina kısalması olup olmadığını belirlemek için, sıkıştırma hissi sağlamak için içine yuvarlak bir nesne veya 2 parmak sokabilirsiniz. Bu teknikte uzmanlaşan, çeşitli yaklaşımlarda her 30 saat boyunca 30 kez gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Vajina, hesaba 5'e çekilir ve sonra yavaşça rahatlatılır.

Benzer egzersizler her pozisyonda ve her yerde yapılabilir. Dışarıdan, hiçbir şey fark edilmeyecek. Benzer jimnastik 4 hafta boyunca gerçekleştirilir. Bu süreden sonra ilk sonuç görülecektir. Bununla birlikte, çok fazla hevesli olmayın, çünkü vajinanın çok dar hale gelmesine neden olabilirsiniz ve bu, her iki partner için de cinsel ilişki sırasında rahatsızlık yaratır.

Vajinayı azaltmak için krem, mum ve çubuk

Cinsel ilişkilerde rahatsızlığın giderilmesi, farmasötik araçlarla yapılabilir. Bunlar oldukça etkili, ancak kısa vadeli etkileri kısa vadeli.

Krem veya mum aşağıdaki yönlerde hareket eder:

Neden ve kimin vajinayı azaltmak için bir operasyona ihtiyacı var?
 1. Vajina duvarlarını azaltır;
 2. Erkeklerde orgazm uyarır;
 3. Frigiteyi ortadan kaldırır;
 4. Her iki eşin cinsel yaşamını iyileştirir;
 5. Cinsel alanda düzenlenmiş tutarsızlık;
 6. Doğum sonrası sonuçları ortadan kaldırır (vajinanın duvarlarını genişletir);
 7. Hoş olmayan kokuyu giderir;
 8. Rahmin daralmasını hızlandırır;
 9. Hücresel metabolizmayı uyarır;
 10. Vajinit, pelvik peritonit, serviks erozyonu, uzantıların iltihaplanmasını önler.

Vajina azaltmak için mumlar, kremler ve çubuklar nasıl kullanılır

Kural olarak, fonlar su prosedürlerinden önce kullanılır. Örneğin, vajinaya hafifçe batırılmış bir çubuk sokulur ve masaj yarım dakika boyunca rotasyonel hareketlerle yapılır ve daha sonra doğrudan su prosedürlerine doğru ilerler.

Neden ve kimin vajinayı azaltmak için bir operasyona ihtiyacı var?

Cheesy veya diğer excreta varsa, ürünü hemen uygulandıktan sonra kendinizi yıkayabilirsiniz. Stres veya kuruluk varsa, özel yağlayıcılar kullanmasına izin verilir.

Çeşitli hastalıklar, çubuklar ve benzeri ile tedavi edici olarak, günde iki kez kullanılarak kullanılır. Kursun süresi, kural olarak 7 prosedürü geçmez.

Hijyenik bir etkiyi korumak için, mumlar istendiğinde kullanılabilir, ancak her 3-4 günde bir kez daha sık kullanılamaz.

Bu gibi yollardan uzaklaşmayın, çünkü aşırı kas kasılmasına neden olabilirsiniz, bu da cinsel ilişki sırasında zorluklar doğuracaktır. Kuruluk veya aşırı kas kasılması olduğunda, yoğun bir yağlayıcı kullanın.

Bununla birlikte, bu tür her ilacın kullanım talimatları vardır, bu yüzden sadece ona odaklanmanız gerekir. Güvenli bir durum için, bu tür ilaçların nasıl ve ne zaman kullanılacağına karar vermek sizin için gerekli değildir, çünkü elverişsiz bir durumu ağırlaştırmak mümkündür.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

3 + 4 =