Aké choroby Borjomi zaobchádza? | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Aké choroby Borjomi zaobchádza?

Borjomi - skutočne legendárna minerálna voda, ktorej sa pripisujú takmer zázračné vlastnosti. Predpokladá sa, že pomáha zaobchádzať doslova so všetkým, počnúc bežnou zimou a končiac s otravou. Jeho popularita začala už dávno a nezhasne až dodnes, a to aj napriek množstvu moderných analógov a liekov farmácie. Čo vysvetľuje taký ohromujúci dopyt?

Kedy sa dá použiť?

Vodná bikarbonát sodný, ktorá je mesto Borjomi na 1 500 rokov, má nasledujúce údaje:

Aké choroby Borjomi zaobchádza?
 • dlhotrvajúca gastritída s akoukoľvek úrovňou kyslosti;
 • žalúdočné vredy;
 • ochorenia obličiek, pečene a žlčníka;
 • obezita;
 • diabetes a rôzne metabolické poruchy;
 • zápal urogenitálneho systému;
 • choroba "Ako žena";
 • choroby dýchacieho a nervového systému.

Zloženie vody je rozmanité a bohaté, čo robí samotnú vodu vhodnou na komplexné hojenie akéhokoľvek organizmu, predchádza vzniku črevných ochorení a všeobecne posilňuje imunitu. Zloženie liečivých vôd je Borjomi vyvážené a jedinečné, čo vám umožňuje piť ako bežnú stolovú vodu, ale nie každý deň, inak telo nedokáže odolávať takému vitamínu-minerálnemu "Útok".

Indikácie použitia minerálnej vody Borjomi môžu byť nasledovné:

 • Činnosť žalúdka je normálna: jeho vylučovací funkcia je optimalizovaná a hlien je aktívnejší;
 • Klesne sa úroveň kyslosti;
 • Karbonické kúpele založené na tejto vode majú prospech z ochorení srdcového svalu a krvných ciev: zvyšuje sa krvný obeh, zlepšuje sa kontraktilná činnosť myokardu, tlak v tepnách klesá a ľahšie sa prenáša fyzické zaťaženie;
 • Výhody Borjomi ovplyvňuje aj obličky: táto voda má schopnosť rozpúšťať a vylučovať uráty a kamene kyseliny močovej, ktorých priemer nepresahuje 0,7 cm.

Pravidlá používania

Ak chcete plne zažiť pozitívny vplyv minerálnej vody, musíte najprv vedieť, ako správne piť Borjomi. Musí sa ohriať na izbovú teplotu alebo vyhriať na vodnom kúpeli, piť len v teplej forme a pol hodiny pred jedlom. Objem každej porcie by nemal prekročiť 150 gramov a pomaly by sa mali opiť, ale vo veľkých džúsoch.

Používajte počas tehotenstva

Aké choroby Borjomi zaobchádza?

Od Borjomi - je voda s vysokým obsahom minerálov, jej výhody a poškodenie sa môžu líšiť v závislosti od charakteristík organizmu a jeho súčasného stavu.

Napríklad počas tehotenstva by sa nemalo zneužívať a samotní lekári odporúčajú, aby ste už denne nepilili sklo.

A všetko, pretože v podobnej tekutine obsahuje soli, na spracovanie, ktoré telo trávi veľa času a energie.

Borjomi pomáha zbaviť sa takých nepríjemných javov, ako je pálenie záhy a nevoľnosť, ktorá sa považuje za takmer štandardnú tehotenstvo. Aby ste predišli nadúvaniu, musíte uvoľniť oxid uhličitý z minerálnej vody.

A či je to možné pre deti?

Aké choroby Borjomi zaobchádza?

Je lepšie nedávať mladým tvorom Boržomího a všetko kvôli tej istej minerálnej kompozícii. Vo všeobecnosti lekári odporúčajú používať takúto vodu na zápchu a otravu potravou, zvýšenú sekrečnú aktivitu a ďalšie problémy s gastrointestinálnym traktom detí. Je to preto, lebo minerálna voda má mierne preháňadlo, čistiaci a diuretický účinok.

Navyše deti s diagnostikovanou abnormálnou funkciou žalúdka alebo systémami trávenia / odberu dostanú poukážky do sanatórií a zdravotníckych stredísk, kde je liečba založená na použití Borjomi.

Je zrejmé, že ju pijú pod prísnym lekárskym dohľadom, v malých porciách a nie viac ako trikrát denne. Aký typ gastritídy je viac dieťaťa, záleží pred alebo po jedle, aby sa minerálna voda. V domácom prostredí sa jeho objem vypočíta takto: 4 ml kvapaliny na každý kilogram hmotnosti.

Vdychovanie za studena

Borjomi je užitočný nielen na choroby gastrointestinálneho traktu, ale môže byť tiež použitý v terapii. Napríklad na odstránenie kašľa z nej musíte uvoľniť oxid uhličitý a potom ho zmiešať s teplým mliekom v pomere 1: 1.

Pri organizácii vdýchnutí sa z vody uvoľňuje aj voda, ktorá sama ohrieva až +50 stupňov. Potom cez kontajner je potrebné parné to, ako sa robí cez varené zemiaky.

Strata efekt

Aké choroby Borjomi zaobchádza?

Užitočné indikácie vody sa týkajú ľudí trpiacich obezitou. Potrebujú piť čo najviac takú minerálnu vodu, ktorá bude čistiť svoje telo toxínov a ovplyvňovať metabolizmus lipidov.

S cieľom znížiť hmotnosť môžete organizovať dni vykládky na Borjomi, alebo ho jednoducho piť v neobmedzených množstvách a predbežne uvoľniť oxid uhličitý. Skutočnosť, že táto stimuluje produkciu žalúdočnej šťavy a v dôsledku toho vyvoláva chuť do jedla. Je zrejmé, že nemôžete schudnúť len na minerálnej vode, ak nepodporujete jej činnosť fyzickou aktivitou a stravou.

Ale začatie ráno s pohárom Borjomi znamená pomôcť telu očistiť sa od toxínov.

Možné negatívne dôsledky

Nekontrolovaný príjem minerálnej vody je celkom schopný spôsobiť hmatateľné poškodenie ľudského tela. Môže sa prejaviť v podobe zhoršenia vyliečenej choroby, podkožia, problémov s tráviacim traktom, metabolických porúch atď. Borzhomi je zakázaný u pacientov s akútnym ochorením žalúdočných vredov alebo ulceróznou kolitídou, srdcovými patológiami s dekompenzáciou, helminthickými inváziami a chronickou dyzentériou.

Vykonajte samoliečbu na základe minerálnej vody a poraďte sa so svojím lekárom. Popíše všetky vlastnosti, ktoré Borjomi alebo Essentuki vlastní, poradia, že jeden z nich je vo vašom prípade lepší a vypracuje schému použitia.

A pamätajte: musíte sa naučiť, ako si vybrať skutočne originálny produkt, pretože Borjomi a essentuki sa dlho naučili kvalitatívne kováčať.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 36 = 38