Ako bezpečné je piercing ucha? | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Ako bezpečné je piercing ucha?

Vo vašom dome rastie mladá princezná, potom je tento materiál špeciálne pre vás. Starostlivá matka chce, aby jej dcéra bola zdravá a nevyzerala horšie ako ostatné. A dievčatá majú spravidla slabosť na šaty a ozdoby. A už od útleho veku je čas premýšľať o štandardných bižutériách - náušniciach.

Ich prítomnosť na malých ušiach nikomu neprekvapí, ale neprítomnosť je viditeľná.

Ako bezpečné je piercing ucha?

Dokonca aj malá bábovka s dudlíkom v ústach a zlatom v ušiach vzbudzuje obdivný vzhľad.

Vykonajte postup pre piercing ľahko. Ale ako telo reaguje na takú krásu, nie je známe.

Faktom je, že na ušnej laloku sú vizuálne body, ktoré zasiahnu, existuje šanca na zhoršenie zraku. Preto postup vyžaduje starostlivú prípravu a starostlivosť po piercingu. Navrhujeme, aby ste sa zoznámili s témou - ako sa starať o prepichnuté uši dieťaťa.

Vek nie je prekážkou

Podľa lekárov nevykonávajte punkciu pred 3 rokmi. Chrupavková štruktúra v tomto veku sa aktívne rozvíja a jej porušovanie je veľmi nežiaduce. Špecialisti salónov však s potešením pracujú na realizácii 6 mesiacov.

Jeden rok starý okamžite zabudne na otvory v ušiach a nebude ich oklamať. Ale porozumenie dievčaťu kvôli zvedavosti zvedavosti čoskoro poruší pravidlá starostlivosti, čo zvýši riziko infekcie baktériami a vyčerpaním kanála. Preto musia matky vedieť, ako sa starať o prepichnuté uši.

Rodičia, ktorí dievčatá prepichli v ranom veku, ľutujú. Hovorí sa, že čím skôr, tým lepšie. V školskom veku, aj keď ide o 1 triedu, má dieťa pocit strachu. V malom sa táto vôľa slabo prejavuje, napriek všetkému, čo ešte nerozumie, k tomu dochádza alebo sa stane.

Ako sa starať o prepichnuté uši

Rozhodnutie sa urobí - ideme na vyšetrenie lekárovi. To je predpoklad, ak chcete udržať dieťa zdravé.

Aké druhy lekárov prejdú:

 1. dermatológ;
 2. otolaryngologist;
 3. oculista.
Ako bezpečné je piercing ucha?

Najskôr skontrolujte zrak. Ak sa vyskytnú problémy - odchod do salónu sa musí odložiť až do úplného zotavenia.

Lor skontroluje uši a stav kože dermatológov. Je ešte lepšie podstúpiť úplné lekárske vyšetrenie.

Po vyšetrení starostlivo vyberte odborníka. Prečítajte si recenzie o salóne alebo konzultujte s priateľmi - kto, kde boli prepichnuté uši a či boli nepríjemné dôsledky.

Naučte sa od zamestnanca salónu - ako prepichnuté uši. Vyberte tie inštitúcie, v ktorých sa postup vykonáva pomocou tichých jednorazových pištolí. Opätovne použiteľné nástroje podliehajú slabému dezinfekcii, čo občas zvyšuje riziko infikovania.

Neprepichujte uši doma, samoučiaci bez diplomu nebudú zodpovední za dôsledky. Ak sú uši prepichnuté krivko - na opravu chyby je komplikované a môžu to urobiť len majstri.

Kontraindikácie pre piercing

Existujú choroby, pri ktorých je táto činnosť prísne zakázaná. Môže to spôsobiť vznik ďalších zdravotných problémov.

Požiadať o povolenie lekára, ak sú také ochorenia:

 1. reumatizmus;
 2. chronické ochorenia uší;
 3. ekzém;
 4. ťažké alergie;
 5. cystické akné;
 6. neurologické poruchy;
 7. diabetes mellitus;
 8. ochorenia krvi;
 9. kraniocerebrálne trauma.

Iba so súhlasom lekára ísť do kozmetického salónu. Takéto choroby sú naozaj nebezpečné. Napríklad s diabetes mellitus, rany a rezy sa liečia tvrdé a dlhé, počas ktorých baktérie voľne preniknú do kanálov a spôsobia vážnejšie následky. A s ochorením krvi vo všeobecnosti nemôžete nosiť náušnice - kov vylučuje stopové prvky a dostanú sa do krvi. Opäť vás varujeme - skontrolujte svoje zdravie.

Ako sa starať o uši prepichnuté pištoľou

Ako bezpečné je piercing ucha?

Je to hotové, teraz matky majú rozhodujúci moment - liečbu a náležitú starostlivosť. Pri prepichovaní pištole sa náušnica ihneď vloží. Je vyrobená z lekárskej zliatiny, nie je oxidovaná a nevykazuje hrdzu - to je plus.

Zmena týchto náuškov by nemala byť, kým sa rana úplne nezahojí. Nové šperky musia byť zlaté. Lepšie, ak sú to karafiáty - sú malé, elegantné a nedržia sa na oblečení. Odstrániť náušnice môže byť mesiac neskôr a nahradené tým, ktoré ste vybrali.

Nie je možné umývať hlavu a vodný kanálik vodou po dobu 5 dní.

Počas jedného mesiaca zrušte výlety vo vani, bazéne a iných verejných vodných procedúrach. Dievčenská hlava a posteľná bielizeň musia byť čisté.

Liečte lobulky správne a presne roztokmi alkoholu alebo peroxidom vodíka - denne až 4 krát denne.

Opäť sa radšej nedotýkajte boľavého miesta a nepohybujte náušnicou.

S presnými akciami dezinfekcie a starostlivosti sa poraďte s pánom kozmetického salónu. Často robia piercingy, takže tieto vedomosti sú pre nich povinné. Dodržujte pravidlá starostlivosti a uši vašeho dieťaťa sa liečia bez bolesti!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

20 − 18 =