Ako liečiť apatie s ľudovými prostriedkami | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Ako liečiť apatie s ľudovými prostriedkami

Život sa čas od času do rohu: ponechaný túžba nepríde pravda, poďakovanie od milovaný nepríde, šťastie otočí, zdá sa, že všade, kam sa navyše … trávi na takéto myšlienky mesiac alebo dva, možno zistíte, že neexistuje ani silu, ani motívy , Len ste predstihli apatie.

Ako liečiť apatie s ľudovými prostriedkami

Niektorí ľudia sa nikdy nezlomia, tak je jasný optimizmus a aktívna životná situácia v nich. Ale akýkoľvek silný, aj najsilnejší človek môže náhle vypatiť z ťažkého stresu. A fyzická strata síl, ktorá nevyhnutne sprevádza akýkoľvek stres alebo šok, ako háčkovanie vytiahne novú katastrofu – impotenciu ducha.

A aj keď človek našiel príčinu jeho problémov, odstránil prekážky na ceste k cieľu, zrazu môže prísť slezina, že je jednoducho nemožné pokračovať.

Apatia + depresia = strata vitality

Strata túžby robiť niečo je obzvlášť viditeľná v ženskej polovici ľudstva, pretože to je od nás, ženy, motivácia pre akúkoľvek činnosť. A ak žena nechce nič, vidíte, to je skutočný problém.

Ženy v apatii nemusia navštíviť kaderníctvo mesiace, nezaujímajú sa o zarastené korene, mastný lesk na vlasy, ostrí na upravené prsty. Depresívne náladové dievčatá sa zvyčajne chcú rozptýliť – robiť si poriadok, kúpiť si novú vec, ísť navštíviť priateľku, ale tu … Nechcem! Absolútne žiadna túžba robiť niečo pre seba, ale nielen pre seba, všeobecne pre niekoho.

Dôsledky depresie môžu byť odlišné – od unaveného vzhľadu, ktorý sa nedá opraviť žiadnym atramentom, až do straty práce a úzkych vzťahov s vašim milovaným. Ale apatia má nebezpečnú tendenciu k tomu, aby zdravie vyžarovalo silu z tela, vysušilo svaly a kosti, narušilo rytmus srdca a spôsobilo slabosť ciev. Koniec apatie je úplné vyčerpanie, až do kvapkadla v nemocnici.

Aby ste sa nedostali do takého stavu, pomôžte svojmu telu akonáhle cítite, že nič nechcete. Zatiaľ čo si vyčistite, vaše telo stratí svoje živiny a každý deň bude ťažšie obnoviť. Je to strašný stav, z ktorého sa musíte ihneď dostať von, kým nestratíte túžbu po jedle, vstanete z postele a ráno si zvyčajne otvoríte oči.

Liečenie apatie pomocou ľudových prostriedkov

Tradičná medicína takmer vždy robí stávku na posilnenie tela. Po stáročia ľudia verili, že akúkoľvek chorobu možno úspešne bojovať, ak sú vnútri vnútri – v zdravom tele bude zdravý (nie apatictický) duch. A skutočne, v stave ľahostajnosti zabúdame na jedenie a pitie, sa snaží dostať preč od smutné myšlienky nezdravé spôsoby (alkohol, cigarety a bezsenných nocí v prednej časti televízora alebo Internetu).

Ako liečiť apatie s ľudovými prostriedkami

To všetko nielen nepomôže, ale naozaj bráni vyskočiť z bolestného a nebezpečného stavu! Telo oslabuje a rastie tenké, fyzické sily zmiznú, srdce začne biť nepravidelne, dochádza k závratom, osoba sa už snaží udržať krok. Ak sa sťažujete miestnemu terapeutovi, riešením bude pravdepodobne priebeh vitamínov a všeobecný krvný test, ktorý neukazuje nič hrozné.

Dôvod je v mysli – a telo trpí. A ľahký upokojujúci kvapky alebo tablety (o nič vážne útlm v počiatočnej fáze apatia nie je vybitá) neprinesie úľavu, ale len znepokojujúce sen, po ktorom nechcete dostať z postele. Čo mám robiť?

Ak chcete zastaviť deštruktívny účinok apatia, je lepšie využívať ľudové lieky, ktoré boli našim predkom dobre známe, ale o ktorých vieme málo.

Zvýšenie ducha je ako zdvihnutie pacienta z lôžka. Je potrebné posilniť jedlo, všetko najčerstvejšie, najlepšie, správne varené. Všetky prostriedky môžu byť vyrobené sami, ale je lepšie, ak sa o to postará niekto iný, pretože apatia na vrchole utrpenia nemá dostatok sily na to, aby systematicky zlepšoval svoje zdravie.

Je škoda, ak v blízkosti nie je starostlivý blízky človek, ktorý by z neho urobil slabé ochorenie. Ale aj keď ste sami seba, nájdite silu a začnite liečbu sami – verte mi, od prvých krokov budete mať pocit, že môžete trochu viac!

V arzenáli ľudovej medicíny od apatia zahŕňa výživné a stimulujúce potraviny. Kľúčom k úspechu je nepretržitý, pravidelný príjem týchto výrobkov do tela, ak chcete, hodinu. Takáto starostlivosť o telo pomáha ženám a mužom, ktorí trpia depresiami, v každom veku.

Cestoviny zo sušeného ovocia

Je to tak. Kúpite v sklade pol kilogramov hlavných druhov sušeného ovocia. Vhodné figy, datle, sušené banány, sušené slivky, sušené marhule, hrozienka nejaký druh (ak máte pálenie záhy, je najlepšie vziať ľahké hrozienka). V klasickom receptúre sa ingrediencie užívajú rovnomerne. Všetko sa rozomelie v mlynčeku na mäso alebo v miešačke, získa sa viskózna pasta.

Ak vôbec nejde o chuť do jedla, pridá sa k nej 1 citrón, koža sa skrúca cez mlynček na mäso a 1 šálka kahorov. Do tejto nádoby naplníme majonézové poháre a pošleme ich do chladničky. Z liečby apatia je: v dopoludňajších hodinách na prázdny žalúdok jesť 1 lyžicu pasty, potom počas dňa trikrát, a tak, až celá populácia skončí. Je to superzosilovač, existujú sily, je ľahšie dýchať a chcete žiť.

Nakladaný cesnak

Ako liečiť apatie s ľudovými prostriedkami

Silný stimulant celého organizmu, ako to napísal Hippokrates. Cesnak má schopnosť čistiť krv, stimulovať produkciu enzýmov, zabíjať mikróby a zmierňovať lokálne zápalové procesy.

Marinovať je potrebné zabezpečiť, aby pri konštantnom dlhodobom používaní neboli žiadne problémy so žalúdkom a črievami – je potrebné veľa jesť. Ale ak sú problémy s obličkami, vysokým krvným tlakom alebo otvoreným gastrointestinálnym vredom, potom tento recept nemožno použiť v žiadnom prípade!

Musíte vziať 300 g čerstvého cesnaku, sušené nebude robiť. Odlúpnite plevy a opláchnite studenou vodou. Vložte do plechoviek, najlepšie vysokú a úzku, s tesným uzáverom. V hrnci priniesť prvé príznaky varenia zmesi 1: 1 citrónovej šťavy a sójovej omáčky, nalejte túto marinádu na cesnak. Keď sa banky vychladnú, presuňte sa na chladné miesto (môžete v chladničke, ale nie pod +2 ° C).

Liečba je jednoduchá a chutná, najmä ak ju apatit miluje. Ráno na raňajky jesť niečo viskózne – aspoň pár lyžičiek ovsenej kaše naplniť žalúdok (ľudia nemajú raňajky, keď sú ľudia depresívni, ale musíte ich nútiť).

Jedzte s poslednou lyžicou hromadu nakladaného cesnaku. Po každom jedle, okrem mliečnych výrobkov, jesť na zube, ale nie viac ako 3 kusy za deň. Tento liek posilňuje, pomáha obnoviť črevo, zlepšuje rytmus srdca, odstraňuje toxíny a čarodejní lekári tvrdia, že aj zlé myšlienky sú odstránené.

Bylinkový čaj z nervového vyčerpania, apatia a depresie

Všetky vlastnosti liečivých rastlín nie je úplne známy lekárnikov, a niekedy možno nájsť v Travnik, že medicína uznáva jeden bylina majetok, a druhá, že nebolo preukázané, ale ľudia už dlho používajú ju od niektorých chorôb. A bylinkami z apatie – v tomto prípade, všimnete si, že to je obvyklý tráva zo žalúdka, ale majú pred sto rokmi boli ošetrené slabou vôľou a skľúčený.

Pripravte čajovú zmes:

  • Podzemná oddenka moru aureus – 1 diel;
  • bylina ľubovník bodkovaný – 1 diel;
  • farba lipy – 2 diely;
  • plody malín alebo jahôd suché – 0,5 dielu;
  • malé množstvo mletej škorice a kardamónu (jadro).
Ako liečiť apatie s ľudovými prostriedkami

Tea musia byť skladované v plátenom sáčku alebo cínu, varí s vriacou vodou vo veľkom hrnci alebo kanvicu (smaltované alebo sklo), kde bude vylúhovať 30 minút. Za jeden deň musíte medzi jedla piť tri poháre s cukrom, medom alebo cukrom.

Tento čaj odstraňuje toxíny z čriev, čistí krv, zvyšuje imunitu, dáva silu myslenia, posilňuje a stimuluje nervový systém. Môžete ich obnoviť do 2-3 týždňov pravidelného prijatia.

Ako viete, hlavnou vecou pri liečbe apatia a depresie je pravidelné, nepretržité a účelné úsilie. Túžba žiť a konať sa vracia tak postupne, ako je tomu v minulosti, neverte do zlých predsudkov, bojujte za svoje právo na zdravie a plný emočný život!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

19 + = 20

Adblock
detector