Ako odstrániť farbivo z vlasov? | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Ako odstrániť farbivo z vlasov?

Neexistuje žiadne dievča, ktoré aspoň raz v živote nezmenilo farbu vlasov. Ale čo keď sa sfarbenie ukázalo ako neúspešné a nový obraz v zrkadle vyzerá hrozne? Nestrácajte paniku. Existuje dostatok profesionálnych a ľudových spôsobov umývania farby.

Ako odstrániť farbivo z vlasov?

Pranie salónov

Ak nie ste spokojní s novou farbou, prvá vec, ktorú môžete poradiť, je ísť do kaderníka. Tu rýchlo a okamžite vyčistite farbu akéhokoľvek odtieňa.

Ale ako sa majstri dostanú taký rýchly výsledok?

Likvidácia neúspešnej farby je spôsobená špeciálnou emulziou na odstránenie pretrvávajúcich farieb. Aplikuje sa na celú dĺžku vlasov a po chvíli sa umyje. 40 minút po procedúre môžete znova začať experimentovať s farbami.

Jedinou nevýhodou prania v salóne je vysoká pravdepodobnosť traumatizácie vlasov a pokožky hlavy.

Vezmite nádobu z emulzie a prečítajte si pokyny. V každom z nich je napísané, že sa v žiadnom prípade nedotknete obsahu holými rukami. To znamená, že pán použije výrobok iba v rukaviciach. A na tvoju hlavu, že nie je koža?

Aby ste ochránili vlasy pred poškodením, môžete použiť alternatívnu metódu. Existuje obrovské množstvo ľudových receptov, ktoré pomôžu napraviť dôsledky neúspešného experimentu s exteriérom doma.

Recepty ľudových prostriedkov

1. Vezmite 250 ml akéhokoľvek rastlinného oleja, napríklad olivového oleja a pridajte 30-40 g masla alebo margarínu. Výsledná zmes by mala byť zahriata na nízkej teplote, až kým sa maslo neroztopí. Dávajte pozor, aby zmes nebola príliš horúca. Aplikujte masku na celú hlavu a nechajte aspoň 2-3 hodiny, zabalené v froté uteráku alebo na klobúku. V ideálnom prípade - ponechajte ho na noc. Na umytie štruktúry je potrebné šampón pre mastné vlasy.

Ako odstrániť farbivo z vlasov?

2. Naneste kefír na hlavu a zabaľte ju na 1,5-2 hodiny. Potom opláchnite obvyklým spôsobom. Účinnosť tohto produktu je spôsobená skutočnosťou, že kyselina obsiahnutá vo fermentovaných mliečnych výrobkoch má negatívny vplyv na chemické zlúčeniny v farbe. Samozrejme, farba sa neodstráni okamžite. Súčasne je možné objasniť pol tónu alebo tónu. Táto maska ​​sa bude musieť opakovať niekoľkokrát.

3. Dôkladne opláchnite hlavu ekonomickým a lepším mydlom z dechtu a nechajte ho půl hodiny. Potom opláchnite teplou vodou bez použitia šampónu. Ak máte suchú pokožku, potom po takomto postupe by ste mali urobiť hydratačnú masku, pretože mydlo má sušiace vlastnosti.

4. Med by mal byť aplikovaný na vlasy a odišiel 9-10 hodín. Nemusíte ho zahrievať. Aby ste túto masku bez problémov umyli, vždy opláchnite vodou a pridajte 1,5 až 2 lyžice sódy pred aplikáciou. Princíp medu je trochu podobný peroxidu vodíka. Tento výrobok však pôsobí oveľa mäkšie. Navyše, po niekoľkých maskách, ktoré obsahujú med, uvidíte, že vaše zámky získali krásny zlatý odtieň.

Ako čistiť čierne

Farby tmavých odtieňov sú mimoriadne odolné. Obnovenie vašej prirodzenej farby pomáha vypaľovať sódu.

  • Recept # 1

Je potrebné vziať 100 g sódy, pridať trochu soli a rozpustiť prášok v pohári teplej vody.

Ako odstrániť farbivo z vlasov?

Výsledná kompozícia sa má aplikovať na vlasy, starostlivo izolovať a nechať 40 minút. Nedržte masku dlhšie ako hodinu!

Po ukončení procedúry musí byť hlava dôkladne opláchnutá.

  • Recept # 2

Zrieďte 80 g sódy v 0,5 litri teplej vody. Toto riešenie dôkladne namočte celú hlavu.

Po 20 minútach opláchnite normálnym šampónom. Opakujte postup.

Ako obnoviť vlasy po umývaní

Najjednoduchším spôsobom je domáca majonéza. Stačí ho rozotrieť do koreňov a po 2-3 týždňoch si všimnete absolútne úžasný výsledok.

Ak chcete vyhnúť sa všetkým komplikáciám a postupom uvedeným vyššie, starostlivo zvážte všetky výhody a nevýhody vašich zvolených spôsobov farbenia. A ešte lepšie, zmeniť farbu v kabíne, pretože dobrá profesionálna rada a vysoko kvalitná profesionálna farba - sú neoceniteľné!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

6 + 4 =