Krása a zdravie

Ako odstrániť vrásky na krku: jednoduché tipy na zachovanie mládeže

O veku ženy najprv nehovorí celá tvár, a nie jej oči, ale jemná oblasť krku a dekoltu. Prečo sa pokožka krku tak rýchlo zhorší a stane sa zložená? Ako odstrániť vrásky okolo krku a bojovať so zmenami, aby ste zostali mladí a krásni tak dlho, ako je to možné?

Contents

Príčiny skladania

Ako odstrániť vrásky na krku: jednoduché tipy na zachovanie mládeže

Milióny žien na celom svete trávia obrovské sumy peňazí na zachovanie krásy a mládeže, návštevy špecializovaných salónov a nákup drahých kozmetických prípravkov. Vo väčšine prípadov sa snažia udržiavať sviežosť a hladkosť tváre, nezabudnuteľné zapomínanie na jemný krk.

Ale v skutočnosti sa zóna dekoltu najprv vrásky a stáva sa chrumkavý, rozdávať skutočný vek hostesky. A zvyšky krému z vrások, dostal sa k nej po postupe starostlivosti o tvár, nešetrí situáciu. Môžem vrátiť mladosť na krk? Zistili sme, čo o tom myslí kozmetológovia.

Moderné kozmetičky sú si istí – vrásky na ľubovoľnej časti tela nemajú nič spoločné s dedičnosťou! Je to všetko o životnom štýle, strave a prítomnosti (alebo neprítomnosti) správnej starostlivosti o pleť. Na podporu tejto skutočnosti odborníci uvádzajú výsledky sociologického prieskumu, na ktorom sa zúčastnili ruské a francúzske ženy, keďže, ako je známe, dámy vo Francúzsku udržujú sviežosť omnoho dlhšie ako naši krajania.

Ukázalo sa, že francúzske dievčatá začínajú sledovať krk od veku 15 rokov, pretože sa strašne bojí stratiť svoju krásu a hladkosť pokožky. A v Rusku žena má túžbu hľadať finančné prostriedky zo starnutia len o 25-30 rokov, kedy sa prvé vrásky začínajú prejavovať.

Zároveň Rusi majú takmer 40 dôvodov, aby sa nestarali o seba, čo je poriadok väčší ako francúzske ženy. Lenivosť, zlé návyky, nedostatok dôvery k výrobcovi kozmetiky … by mali byť pridané k tejto nezdravej strave, držanie tela a nepozornosť spať na vysokej vankúše – to si ty a ochabnutý krk až 40 rokov!

  Bolesť v kolene

Stojí za zmienku skutočnosť, že krehký krk samotný má prvé rany veku. Koža v tejto zóne je prakticky bez mastnej vrstvy a obsahuje malé množstvo melanocytov, ktoré odolávajú škodlivému UV žiareniu. To vysvetľuje zvýšenú suchosť pokožky v oblasti dekoltu a zvrásnenie kože s nadmerným spálením. Toto miesto rýchlo ukazuje nedostatok výživy a zvlhčovania, ovplyvňuje dehydratáciu alebo nedostatočnú stravu.

Ale nie všetko je tak zlé, aby sa zabránilo procesom starnutia v oblasti krku a krku, pomôžu jednoduché metódy prevencie a odporúčania kozmetikov. V tomto prípade sa ženy nemusia uchýliť k radikálnym metódam, ako sú injekcie krásy alebo plastická chirurgia.

Tipy cosmetologists zachovať krásne zóny dekoltu

Odstráňte nepríjemné záhyby a účinok prehybného “goliera” na miernom krku pomôže jednoduchým pravidlám:

Ako odstrániť vrásky na krku: jednoduché tipy na zachovanie mládeže
 • Zbavte sa zlých návykov, ktoré negatívne ovplyvňujú pokožku zóny zlodejov. Patria sem zneužívanie alkoholu, fajčenie, časté návštevy solária alebo pláže v lete.
 • Na škodlivé povolania by sa malo prisudzovať a láska k čítaniu v polohe na sne, spať na príliš vysokých vankúšoch a zvyk na nakláňanie hlavy pri chôdzi alebo počas práce na počítači.
 • Nadmerná spotreba rýchlych sacharidov poškodzuje nielen krk, ale celú postavu, takže sa zdržiava od zhromaždení so sladkosťami a bunkami v práci.
 • Ak je to možné, vyvážte stravu a snažte sa dodržiavať režim. Rýchle občerstvenie a iné škodlivé potraviny budú musieť povedať nie!
 • Použite dostatočné množstvo kvapaliny – najmenej 1,5 litra za deň. Je to o čistej pitnej vode – čaj, šťavy, kompóty sa nepočítajú! Nezabudnite, že denná rýchlosť tekutiny sa líši v závislosti od životného štýlu, poveternostných podmienok a iných faktorov.
 • Pri nákupe nového agenta pre osobu nezabudnite kúpiť krém z vrások okolo krku a v oblasti dekoltu. Mal by to byť špecializovaný produkt navrhnutý špeciálne pre jemné zóny. V extrémnych prípadoch môžete použiť hydratačný krém na tvár.
 • Nezabudnite na gymnastiku a masáže! Oveľa účinnejšie tieto metódy fungujú ako prostriedok prevencie. Každý vie, že je jednoduchšie zabrániť problému, než ho vyriešiť.
  Falošné zakrivenie nohy: riešenie problému doma

Ako sa zbaviť vrások na krku doma

Špecialisti v oblasti kozmetológie vykonali výpočty – iba 12 minút denne strávených na krku, môžete sa zbaviť nechcených záhybov v tejto zóne.

Samozrejme, hlboký krčný “reliéfy“Okamžite nenájde nikde. Ale zabrániť ich vzhľadu alebo znížiť intenzitu vrások je plne v moci každej ženy. Čo môžete urobiť za 12 minút?

gymnastika

Vykonajte jednoduché cvičenia, ktoré zvyšujú elasticitu a pružnosť v oblasti dekoltu, a to aj pri prestávkach pri práci. Nevyžadujú špeciálne fyzické zručnosti alebo špeciálne vybavenie, zatiaľ čo účinne pôsobia, takmer okamžite eliminujú bočné záhyby. Navyše pre tvár je taká gymnastika tiež užitočná.

Aby sa dosiahol stabilný a spoľahlivý účinok, cervikálna gymnastika by sa mala praktizovať aspoň 2-3krát týždenne:

Ako odstrániť vrásky na krku: jednoduché tipy na zachovanie mládeže
 • Nakloňte hlavu dozadu a oddýchnite. Držte sa v tejto polohe. Zatlačte dolný ret a pokúste sa ho pokryť horným okrajom. Pociťujte, ako sa svaly na krku rozťahujú a vrásky zmiznú. Vykonajte cvičenie 2-3 krát.
 • Gymnastika na krk, vynájdená balerínky. Položte si päste pod bradu, zatiaľ čo vaša hlava sa pokúša posunúť smerom nadol, ako keby vám dala odpor. Toto cvičenie pomáha posilniť svaly na krku a dolnej časti tváre.

masáž

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, získanie kvalitnej a účinnej masáže nemusí nutne špecializovať. Samo-masáž pre krk z vrások doma má tiež právo na existenciu.

Nechajte okamžite viditeľné výsledky, ale v priebehu času sa pokožka stáva pružnejšou a hladkou:

 • Zoberte si pohodlnú pozíciu – ležiace alebo polosežné. Je dôležité, aby krk nebol napätý.
 • Aplikujte na pokožku hydratačný krém alebo masážny olej.
 • Ľahko zahrejte pokožku jemne potiahnutím krku.
 • Strávte niekoľkokrát prsty od špičiek uší k hrudníku.
 • Chôdza na krku s prstami. Pohyby by mali byť klepaním.
 • Zdvihnite povrch dekoltu so zadnou časťou ruky.
 • Dávajte pozor na krk od chrbta.
  Zosvetlenie vlasov s medom

Pri vykonávaní nezávislej masáže je tiež dôležité dodržiavať zásadu “nepoškodiť”. Je potrebné vylúčiť akékoľvek opatrenia, ako sú štipce alebo aktívne trenie. Ak chcete dosiahnuť pozitívne výsledky a vyhnúť sa vážnemu poškodeniu, nemali by ste dovoliť bolestivé pocity a nepohodlie. Masáž by mala poskytnúť len príjemnú relaxáciu a pokoj.

masky

Ako odstrániť vrásky na krku: jednoduché tipy na zachovanie mládeže

Veľmi efektívna vyhladzovací vlastnosť spolu s masážou a gymnastikou má rôzne masky a zábaly vytvorené z výrobkov v chladničke podľa obľúbených receptov.

Prírodné zložky budú stáť oveľa menej ako krém na kozmetické účely. V tomto prípade sa pokožka vyhne pôsobeniu nebezpečných syntetických zlúčenín z priemyselných prostriedkov.

Existuje mnoho receptov, ale najobľúbenejšie je proteín “dimenzovanie“A masku na krk a krk z vrások banánov:

 • Pre masku banánov, kaša banán s pár kvapiek ľanu a ružových olejov. Aplikujte zmes na oblasť krku a nechajte niekoľko minút. Opláchnite teplou vodou.
 • Proteín je postup, ktorý sa vyžaduje najmenej raz za mesiac. Pomáha cerviku pamätať stav, keď bol elastický a napnutý. Použite svoj obľúbený hydratačný prostriedok a naneste na neho vaječný biely. Maska by mala byť bohatá! Počkajte, kým vyschne a spánok. Nie je potrebné umyť – bielkovina by sa mala oddeliť nezávisle.

Zóna krku a dekoltu je vizitkou dievčaťa a objektom chtíč pre mužov.

Je potrebné, aby pokožka bola v tejto zóne dostatočne dlho na to, aby zostala mladá a krásna čo najdlhšie. Pamätajte na tieto niekoľko jednoduchých domácich ošetrení a zabudnite na vrásky!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply