Krása a zdravie

Ako sa hlas rozpadá?

Každá osoba svojou povahou má svoj vlastný osobný a jedinečný hlahol hlasu, ktorý sa spravidla nelíši. A to všetko preto, že ideál je sametový a nízky hlas, a nie tichý, pískaný, hlasný alebo príliš vysoký.

Je to skutočné?

Ako sa hlas rozpadá?

Ak je muž alebo žena a dospievajúci - tak zvlášť - veľmi zmätení o expresivite a zvuku svojho prejavu, nemožno sa vyhnúť množstvu zbytočných komplexov.

Je možné urobiť hlas pohodlnejším a lákavejším, jednoducho povedané, aby sa prelomil na potrebnú hranicu?

Ukázalo sa, že áno. Je to len taká činnosť, ktorá nie je ľahká a budete musieť na ňu stráviť veľa trpezlivosti a úsilia. Ste pripravení? Potom začneme! Zmena zvuku hlasových akordov sa dá porovnať s ladením gitarových strún.

Musíte ich počúvať, pokúšať sa zmeniť tón, dávať pozor a chrániť. Rovnako ako u hudobných nástrojov, s väzbami, mali by ste byť veľmi opatrní a vo vzťahu k nim nepoužívate radikálne alebo nebezpečné metódy "Nastavenia". Všetko si vyžaduje čas a je potrebné ho minúť na vykonávanie jednoduchých cvičení, odporúčaní a pravidiel, ako rozbiť vlastný hlas.

Nekonvenčné a sporné metódy

Pamätajte si: takmer všetky ľudové spôsoby, ako rýchlo zlomiť váš hlas, spôsobiť slušné poškodenie zdravia. Napríklad, niektorí sa snažia zmeniť tón aktívneho fajčenia alebo zneužívanie alkoholu, súčasne vedie k zhoršujúci stav jeho tráviaceho traktu, čo spôsobuje srdce, pečeň a cievne patológiu.

Ako sa hlas rozpadá?

Napriek tomu v niektorých prameňoch existuje taká rada: pri silnom mrazu je potrebné opiť sa priamo na ulici ľadovej vody, po ktorej je veľmi hlasné a dlhé, kedykoľvek kričať.

Nevieme, kto to pomohlo, ale podľa lekárskych znalostí, budú tieto taktiky viesť len k jednej veci - silný a nevratnému poškodeniu hlasiviek, čo zase vyvolávajú zdanie chrapľavým, kvákanie kašeľ alebo vo všeobecnom, ťažko rozoznateľné dialektu.

Osvedčené a neškodné spôsoby prerušenia hlasu

Najčastejšie a najbezpečnejšie možnosti, ako prerušiť svoj hlas, vyzerajte takto:

Ako sa hlas rozpadá?
  • Každý deň musíte spievať akúkoľvek samohlásku známym kľúčom. Najskôr sa to deje o 5-10 minút bez prerušenia, potom sa každý ďalší deň zníži tón a čas trvania sa predlžuje;
  • Stále môžete bzučať, hlavu ohnutú čo najbližšie k hrudníku. V tejto polohe dochádza k maximálnemu napätiu hlasiviek. Takéto povolanie sa vykonáva aj denne spolu s melódiami;
  • Je potrebné dbať na to, ako vzduch vstupuje do pľúc. Je potrebné, aby to robil cez nos a nie cez ústa, najmä ak je to otázka studenej sezóny. Týmto spôsobom bude možné vyhnúť sa hypotermii väzu, ich infekcii a možným alergickým reakciám;
  • Fikcia toho, ako môžete zlomiť hlas samotný, zahŕňa použitie mätového vývaru. To sa pripraví nasledujúcim spôsobom: v malej panve položil hrsť sušených alebo čerstvých listov, to všetko naplnené vriacou vodou a vylúhovať po dobu 12 minút pod zatvoreným vekom. Pitie sa odoberá v malých častiach, pred každým z ktorých sa spieva dlhá samohláska. Toto sa opakuje niekoľkokrát denne, kým sa nedosiahne požadovaný účinok;
  • Skúste to teraz "Mash" Voice, využívajúc služby profesionálneho vokálneho učiteľa. Samozrejme, nie je to drahé potešenie, ale výsledok stojí za to, rovnako ako bezpečnosť spôsobu, ako ju získať.

Intervencia lekárov

Ak dôjde k kritickému zrýchleniu tampónu, môžete kontaktovať lekárov. Pripravte sa na to, že príprava na operáciu, jej správanie, rehabilitačné obdobie a celoživotnú podporu väziva v zdravom a "Pracovné" bude vyžadovať veľa peňazí, času a úsilia od vás. Z tohto dôvodu je táto technika najčastejšie používaná spevákmi, hercami a inými verejnými osobnosťami. Jeho hlavnou výhodou je, že dosiahnutý účinok sa zachráni po celý život a Aesculapius "Nastaviť" väzbami pre potrebnú tonalizáciu.

Ako sa hlas rozpadá?

Okrem finančnej stránku problému, chirurgické hlas rozbitie nebezpečné, že podstúpil operáciu orgány stali extrémnu citlivosť a náchylnosť k infekciám, nachladnutí a ďalších negatívnych faktorov. Každá z nich môže vyvolať nielen zhoršenie tónu, ale aj úplnú hlúposť.

Z tohto dôvodu odborníci varujú každého vopred o možných katastrofálne následky a výzvy, ktoré napodiv neznižuje počet ľudí ochotných ísť cez ne.

To všetko - najbežnejšie metódy vlastnej korekcie hlasu doma. Ak neprinášajú žiadne viditeľné výhody, mali by ste sa obrátiť na špecialistu na hlasové služby. Určí stav hlasových povrazov a bude informovať o opatreniach, ktoré je potrebné vykonať v každom jednotlivom prípade. Jediná smutná vec je, že takí ľudia sú veľmi málo a prijímajú to najmä vo veľkých mestách. Je to len skutočnosť, že väčšina z nich poskytuje plateným odporúčaniam na Skype, alebo môžu sledovať svoje prednášky a semináre.

Milovať sami seba ako ty, oceniť to, čo ste venoval na Boha, a ak chcete niečo ešte zmeniť, urobte to opatrne a nepoužiteľný pod dohľadom a vedením odborníka. Krásna hudba pre vás!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

69 − = 66