Ako sa naučiť krásne a rýchlo prepájať pleteniny s deťmi: tipy pre začiatočníkov | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Ako sa naučiť krásne a rýchlo prepájať pleteniny s deťmi: tipy pre začiatočníkov

Zdvihnete malú princeznú a chcete, aby jej kadečky boli vždy v dobrom stave, hlava je očistená pekne a úhľadne? Potom sa musíte naučiť previazať pletené deti. Pletené vlasy sú nielen hygienické, ale aj úžasne krásne, romantické a originálne, zvlášť keď zvládnete zručnosť vytvárania zložitých účesov.

Ale ako v každom podnikaní, musíte začať ovládaním najjednoduchších prvkov. Jedným z nich je klasický alebo ruský oplet. Technika jej spletenia je známa všetkým ženám. to je prvý účes, ktorý sa dievčatám učí v mladom veku, aby sa mohli o seba postarať.

Klasická Scythe

Aby ste to dosiahli, je potrebné pripraviť obyčajný plochý hrebeň a gumu.

Technika tkania:

Ako sa naučiť krásne a rýchlo prepájať pleteniny s deťmi: tipy pre začiatočníkov
 1. rozdeľte vlasy v rovnakých častiach na tri časti;
 2. Položte ľavý pás nad stredný prameň a potom umiestnite pravý prameň na hornú ľavú stranu (v tomto štádiu sa už stala priemerná);
 3. pokračujte v priesečníku praciek na koniec dĺžky. Upevnite koniec väzby gumovým pásom;
 4. v procese môžu byť tkané do stuhy stuhy alebo na konci pokládky zdobia ju luky alebo krásne vlasy.

Tieto vlasy môžu byť rýchlo opletené dieťa s dlhými a stredne dlhými vlasmi.

Ak urobíte dve takéto pigtails, účes bude viac roztomilý a dotýkať.

Francúzske plienky

Takéto tkanie - to je tiež známe pod menom "Spike" - ďalšia úroveň zložitosti. Hoci sa naučiť robiť to nie je oveľa zložitejšie ako zvyčajne, vyzerá to elegantnejšie a krásnejšie. Ak chcete tento pigtail tknúť dieťaťu krásne a rýchlo, je možné, ak sa zámky dostanú aspoň do ramien.

Vezmite tenký hrebeň s dlhým tenkým koncom (Chvost rýb), gumové pásy na upevnenie (vyzdvihnúť nenápadné), rozprašovač vody, vlasy na ozdobu a neviditeľnosť pri výbere výhybiek.

Technika splietania pletencov:

 1. jemne pokrčte dievčenskú hlavu a oddeľte hrebeň širokým reťazcom s čelo, rozdeľte ho rovnomerne na tri časti;
 2. presuňte tieto tri pramene medzi sebou raz, ako v tradičnom šľube (položte ľavý prameň na stredný a potom ten pravý na stredný);
 3. potom začať tkať rovnaký jednoduchý pás, ale zdvihnúť bočné pramene (to znamená, že rovnomerne dodať visieť z bokov na hlavné pramene tkanie);
 4. všetky vlasy sa prepletajú týmto spôsobom;
 5. keď sú všetky bočné pramene tkané, pokračujte v putovaní obvyklého opletu.

Môžete robiť rôzne typy pokladania "Spikelets". Napríklad nekrúť ani jednu, ale dve alebo viac klzákov súčasne, alebo vytvorte štýl neobvyklým rozchodom (od ucha k uchu okolo hlavy alebo cik-zag na hlave).

Ako sa naučiť krásne a rýchlo prepájať pleteniny s deťmi: tipy pre začiatočníkov

Styl bude vyzerať ako originálny, v ktorom je špička francúzskeho pleteného pleteného pleteného oblečenia klasickým spôsobom oblečená do účesu a je bodnutá neviditeľnými neviditeľnými.

Získate nezvyčajný objemový dizajn zdobený nádherným jednoduchým tkaničom - bude to vhodné v škole, v tanečnom, gymnastickom a športovom.

Ešte pôsobivejšie bude vyzerať účes vyhotovený týmto spôsobom: rozdeľte celé vlasy na 4 časti pomocou dvoch rezov krížom, opletu 4 "Spikelets" v každom z nich "Sektor" a pripojte ich na korunu v jednom koni.

Týmto spôsobom môžete položiť a krátke vlasy.

Výhodou špendlíka pred ostatnými účesmi je, že sa v ňom spoľahlivo zbierajú všetky malé chĺpky, takže vlasy vyzerajú čisto a vlasy nezasahujú do dieťaťa.

Opačný oplet

Toto tkanie je najčistejšou variáciou "Spikelets". Ak chcete vykonať to budete potrebovať rovnaké nástroje a príslušenstvo.

Technika tkania:

Opakujte všetky kroky tkania "Spikelets", Iba pramene neprechádzajú cez seba, ale zospodu.

Ak tento popis nie je úplne jasný, vyskúšajte krok za krokom: 

 1. na česanej hlave vyberte hrebeň s tenkým špičkou na čele s širokým vláknom vlasov, rozdeľte ho rovnomerne na tri časti;
 2. potom začať tkáčať obyčajný opletený, položiť pramene pod dnom: pravý prejde pod centrálny, potom ľavý - pod novým centrálnym;
 3. hneď za týmito dvoma krížmi začnite zdvihnúť pramene z bokov hlavy, pripevnite ich k hlavným zámkom a otočte ich zospodu;
 4. keď ste si vybrali všetky postranné vlasy vo vlasovej kozmetike, začali tkáčať jednoduchý oplet;
 5. Upevnite koniec pigtailu gumičkou.

Pletené a pletené výrobky

Táto verzia veľkolepého neobvyklého účesu pre dlhé vlasy je vhodná pre školu a záhradu. Vyzerá skvele na dospelých dievčatách. Tiež si môžete slobodne urobiť sami, nakupovať alebo pracovať.

Ovládanie pletení pomôže on-line technológie:

Ako sa naučiť krásne a rýchlo prepájať pleteniny s deťmi: tipy pre začiatočníkov
 1. zozbierajte všetky vlasy v koni na vrchole hlavy, oddeľte tenký prameň od neho a ešte sa ho nedotýkajte;
 2. Vlasy v chvoste sa splétajú s chrbtom (ako bolo popísané vyššie) a z každého z jeho spojov nechajte jeden prameň voľný. V dôsledku toho by ste mali dostať šplhanie s niekoľkými prameňmi, ktoré z neho vystupujú, ktoré sa použijú na skrúcanie postroja;
 3. fanúšikujte kosť s prstami, aby ste to zväčšili;
 4. fixujte koniec pigtailu s pásikom na vlasy;
 5. atď začnú krútiť škrtidlo: návrat do prameňov, ktoré ste opustili na začiatku chvosta, rozdeliť do dvoch častí, z ktorých každá Twist bičíka, prelína s prameňmi, ktoré trčia zo slín;
 6. takže dostanete turniquet spojený po celej dĺžke s kosou. Teraz fixujte špičku tkania pružným pásom a jemne prehýbajte spony - to bude príjemné, romantické.

Ako sa previazať pôvodné opradky pre krátke vlasy

Šitie krátkych vlasov sa líši len pri absencii dlhých chvostov, ktoré zostávajú v prípade dlhých kučeravých vlasov po pletení priliehajúcich nad povrch hlavy. Existujú však spôsoby, ktorými môžete splietnuť aj 10 cm dlhé pramene. Napríklad účes známy ako "Vodopád".

"Vodopád"

Toto je veľmi jednoduché tkanie.

Technika realizácie:

 1. urobte šikmé rozdelenie na česané zámky, vyberte malý prameň a rozdeľte ho na tri časti;
 2. začať normálne väzba: horný zámok umiestniť do stredu, potom nižšia taky na novom centre - presúva na protiľahlej sieťoviny od lúčenie chrámu a vzďaľuje smerom k šiji;
 3. potom sa prameň, ktorý by bol normálne vtlačený do opletení, nechal visieť, a pod ním vzal nový prúžok a vytvoril ďalšie klasické tkanie. V ďalšom kroku nechajte znova zavesené vlákno a tak prejdite po celej hlave.

Vodopád pozostáva z prameňov visiacich nadol, podobne ako klesajúce vodné toky.

Prechody chvostov sú živé a módne.

Ako sa naučiť krásne a rýchlo prepájať pleteniny s deťmi: tipy pre začiatočníkov

Pokúste sa rovnomerne rozdeliť dievčine na hladké riadky, ktoré sú vedené paralelne k čele celej hlavy.

Z prvého radu urobte rovnaké chvosty a pripevnite pruhy z mäkkej gumy v blízkosti koreňov. Potom rozdeľte výsledné chvosty a pridajte k nim vlny z druhého radu. Znova pripevnite elastickými pásikmi nové chvosty pod prvý rad gumičiek. Mali by ste získať skríning vo forme šachových buniek, na ktorých je položená mriežka strún.


Rohy v tejto mriežke sú dásne na podklade chvostov. Stačí stať cez tri rady chvostov tak, aby hlava mala veľmi elegantný vzhľad, najmä ak sa konce voľných chvostov posledného radu mierne zvlňujú.

Často si cvičíte a získavate ruky, nepochybne budete chcieť obrátiť hlavu milovanej dcéry na nádherné majstrovské diela kaderníckeho umenia.

A videl niekoľko majstrovských kurzov pre začiatočníkov o tom, ako sa naučiť pliesť vrkôčiky nezvyčajné dieťa, si jednoducho nemôže odolať, aby nedošlo k opakovaniu najkrajšie vidieť z myšlienky, a dokonca prísť s veľa ich vlastné. Vaša dievčina bude teraz najjemnejšou a originálnou dámou.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

9 + 1 =