Ako sa naučiť usmievať správne? | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Ako sa naučiť usmievať správne?

Krásny úsmev je cesta k úspechu. Ak má klient na výber, ku ktorému poradcovi pristupuje, nevyhnutne si vyberie priateľskú osobu. Aj v partnerstve s najväčšou pravdepodobnosťou vezmú niekoho, kto je pozitívny s ostatnými.

Vedieť, ako sa naučiť, ako sa smiať ľudia, môžete vybudovať úspešnú kariéru, získať dobrých priateľov a správnych ľudí, rýchlo nájsť spriaznenú dušu.

Môžete sa usmievať rôznymi spôsobmi - so zubami, len s očami, doplňujúc gestá tváre ... Ako zvládnuť potrebnú techniku, aby ste mali ľudí a cítili sa oslobodení?

Cvičenie pre úsmev

Ako sa naučiť usmievať a krásne sa usmievať?

Existujú všeobecné pokyny, ktoré vám pomôžu naučiť sa ovládať svaly tváre.

Ako sa naučiť usmievať správne?
  1. Po prvé, sú pery vtiahnuté do trubice - ako keby si hrajú s deťmi, zobrazujúc prasiatka. Deti ho zavolajú "Nyufik". "Nyufikom" musíte nakresliť číslo osem vo vzduchu niekoľkokrát.
  2. Ďalej musíte vypnúť jazyk a pevne ho zakryť perami - pohyb musí byť prinesený automatizmu.
  3. Ďalej sa musíte naučiť, ako vytvoriť nápad úsmevu zo zatvorených pier.
  4. Cvičenie na dýchanie. Vzduch sa vydychuje cez pretiahnuté uzavreté pery a prechádza cez "Nyufik" naopak, snaží sa to urobiť ticho.
  5. Pred zrkadlom sa snažte usmievať a niekoľkokrát stráviť na slizničnom jazyku - v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek.
  6. Pred zrkadlom sú pery zložené do úsmevu a snažia sa dosiahnuť automatickosť. Zároveň sa musíme zamerať na verziu, ktorá vyzerá najkrajšie.

Hlavným cieľom cvičení je naučiť sa vlastniť svaly a úsmev symetricky. Bohužiaľ to nie je vždy. Krutý úsmev vyzerá ironicky a často vyzerá ako grimasa.

Ako sa naučiť úsmev s očami?

Aby ste sa naučili krásne úsmev s očami, potrebujete:

  • zrkadlo;
  • dôvera, že sa všetko ukáže;
  • trpezlivosť.

Pred zrkadlom nemusíte vstať - je lepšie sedieť. Takže bude pohodlnejšie odpočívať. Hlava by mala byť mierne naklonená, znížiť bradu na hrudník a spomenúť si na niečo vtipné - prípad zo života alebo anekdota.

Akonáhle sa objaví pravá nálada, hneď sa zdvihne hlavou a pozrie sa do zrkadla a pokúsi sa spomenúť na výraz očí. Ako sú zoskrutkované, ktoré očné viečka sa zdvíhajú, či je vo vonkajších rohoch veľa malých vrások.

Ako sa naučiť usmievať správne?

Ďalej by ste mali opraviť svoje oči v tejto polohe a pokúsiť sa zopakovať výraz tváre bez akejkoľvek prípravy. Po celú dobu sa môžete usmiarknuť s vašimi perami, ale stále je potrebné pokúsiť sa ich tlačiť menej. Ďalším krokom je úplné zopakovanie pohybu očných tvárových svalov bez pomoci pier. Ak chcete zdokonaliť svoje zručnosti, je potrebné pre ostatných. Akonáhle sa všetko začne ukázať samo od seba, bude to okamžite jasné - všetci ľahko vstúpia do komunikácie.

Trochu tajomstvo: ak sa oči trochu švih, ukáže priateľský smiech pohľad.

Ak chcete, aby sa vaše oči zdalo väčšie, musíte nakloniť hlavu tak, aby očné viečka pokryli horné viečko.

Rohy pier sú mierne mierne zvýšené. Foto vám môže pomôcť vybrať uhol krásneho úsmevu.

Ako sa naučiť krásne úsmev so zubami?

Úsmev so zubami je otvorenejší. Možno dokázať, aj keď sú zuby ďaleko od ideálneho - v tomto prípade stačí ich pokryť ich perami.

Najprv sa usilujú o úsmev. Je potrebné pamätať "Nyufik", a snažte sa ich dostať na prst, ktorý sa zdvihne na pery, ale nedotýkajte sa ich - sú odložené na 2-3 cm. "Nyufika" svaly tváre sa uvoľňujú. Môžete byť prekvapení, ale vytvoria úsmev.

Uvoľňujúc si pery, musíte trochu otvoriť ústa. Toto je prvý krok úsmevu so zubami.

Potom sú spojené cvičenia z všeobecných odporúčaní. Keď jemne vydychujete cez pretiahnuté pery, dostanete ľahký úsmev so zubami. Ak sú zuby krásne - je potrebné otvoriť ústa trochu širšie.

Pri otvorení úst sa musíte uistiť, že ďasno nie je vystavené.

Aby ste sa dobre a krásne usmievali, musíte trénovať pred zrkadlom viac ako jeden deň. Nemusíte skepticky pokrčiť ramená - hollywoodske hviezdy venovali toto cvičenie veľa hodín.

Okrem toho strávili veľa času v kresle s zubným lekárom, opravovali skus, odstraňovali chyby a bieľali smalt. Len málo sa môže pochváliť darom prírody - snehovo bielym hladkým zubom a zmyselnými citlivými okrajmi.

Posledné - pery, ktoré sa nehanbia úsmevom v spoločnosti - výsledok práce kozmetičky a make-upu. Tí, ktorí nepovažujú za potrebné zmeniť tvar pier, by mali správne vybrať make-up.

Ako sa naučiť usmievať a užívať si život?

Ako sa naučiť usmievať správne?

Rozumieť tomu, ako si užívať život, je oveľa zložitejšie ako učiť sa rozťahovať ústa mechanickým úsmevom a vytvárať priateľský výraz.

Stačí sa usmievať - ​​trochu, potrebujete úsmev, aby ste boli úprimní, inak to bude vyzerať ako grimasa.

Stále napätá tvár nemôže byť zdobená úsmevom. Nezabudnite na oči - zlý alebo prázdny pohľad a všetka starostlivosť - a cvičenia pre pery pred zrkadlom - nie sú potrebné. Ak nie je žiadny spôsob prepnutia, musíte sa naučiť, ako pokryť očné viečka.

V žiadnom prípade by ste sa nemali pozerať a vyhýbať sa priamemu kontaktu názorov. V kombinácii s úsmevom, bude to vyzerať, akoby ste sa smiavali na vašom náprotivku.

Pre ostatných sa cítite pozitívne, musíte sa naučiť uľahčiť život. Nikto sa nedozvie správne činy, nebojte sa, ak sa niekto zmýli v očiach, neopovrhujte sa za svoje chyby.

Všetko už bolo hotové - je čas, aby sme sa neotáčali. Prečo sa sústrediť na nepríjemné?

Musíme žiť teraz, súčasnosť. Komunikovanie s osobou, nehľadajte v ňom chyby, nepamätáte si, čo ešte treba urobiť. Problémy sa musia riešiť, keď budú k dispozícii. Chcem pomôcť - pomôžete, nie, pokrčíte ramenami a jemne sa usmievate do očí, aby ste ukázali, že sa necítite ako negatívne, neodvracajte sa.

Vychutnajte si každú chvíľu života a nesnažte sa dosiahnuť budúcnosť.

Predtým, keď boli deti, všetci sa úprimne zasmiali - prečo sa nemuseli preniesť do pamäti v tomto krásnom čase? Potom bude úsmev úprimný a úprimný.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

28 − = 19