Ako sa zbaviť fúzov doma | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Ako sa zbaviť fúzov doma

Krásna a dobre upravená tvár je rovnomerný tón a hladká koža a vlhké pery a jasný obrys obočia. Ale často všetka starostlivosť neguje jeden problém - kníh dievčat. Nezáleží na tom, aký očarujúci úsmev, nemenný tieň nechcených chĺpkov nad horným perom stmavne existenciu mnohých dievčat a žien.

Ako sa zbaviť fúzov doma

Obzvlášť zraniteľné sú tieto dievčatá s jasným vzhľadom - prírodné brunetky, hnedožlté alebo sivé.

V skutočnosti je odpoveď hlavne na to, prečo dievčatá rastú fúzy, je vrodeným typom vzhľadu s počtom hormónov začlenených do génov a zvláštnosťami ich prejavu. Bez ohľadu na dôvod, aj keď má lekársky charakter (ako sa uvádza nižšie), antény dievčat sú zjavne úplne odstránené.

Ako dievča odstráni úponky domácimi postupmi

Čo robiť s dievčatami s úponkami v domácom prostredí "kozmetický salón"? Existuje veľa možností a každý má svoje vlastné výhody a nevýhody.

Myšlienka oholiť fúzy príde asi každý: very much pokušeniu rýchlo sa zbaviť neželaného ochlpenia, ako ako dievčatá pochádzajú z holennej kosti, podpazušia a slabín zóny niekedy.

goodies: účinok blesku a minimálne náklady. Ale ...

cons: Vlasy rastú strnisko a tenkú kožu na perách sa proste odolať takejto podráždenie - existuje zarastaniu chĺpkov, začervenanie, lúpanie, nehovoriac o tom, že existujú kusy z holiaceho strojčeka. Okrem toho metóda nie je vhodná ako trvalé opatrenie - antény rastú po niekoľkých dňoch.

Dobrá pinzeta pôsobí úžasne, pokiaľ ide o korekciu obočia, ale aby sa vyrovnala s tenkými, krehkými vlasmi nad perami, potrebujete skutočne profesionálny nástroj.

Pros: odstráni chĺpky ľubovoľnej dĺžky, účinok trvá dlho - až 4-5 týždňov.

Nevýhody: bolestivé (takmer nemožné zvyknúť), niekedy spôsobujú podráždenie a pri vstupe do infekcie v poškodenom folikulu - zápal a pupienky.

Je možné, aby dievčatá vytiahli svoje antény? Estheticians trvajú na tom, že nemožno uviesť nasledujúce dôvody: dráždi citlivú pokožku a rozbije smer rastu vlasov, prečo sa potom rastú trčia do rôznych smerov, ešte výraznejšie a nevzhľadné, než predtým.

V skutočnosti, ak ste niekedy voskovanie v salóne, možno ste si všimli, že kozmetičky sami používajú pinzety odstrániť chýbajúce vlasy, opraviť ich prácu. Z tohto dôvodu je použitie klieští je možné a potrebné, aj keď ste si vybrali iný spôsob, ako sa zbaviť fúzov, pinzety vhod, aby sa odstránili nedostatky v postupe.

Ako odstrániť chĺpky na tvári pomocou pinzety:

 • otrite dezinfekčné (alkoholové) ruky, pinzety a oblasť pokožky;
 • najskôr odstráňte najpozoruhodnejšie vlasy;
 • nechať vlákno pozdĺž línií pery, blízko nosnej dierky a v dute v strede horného okraja;
 • starostlivo odstráňte vlasy v blízkosti rohov v ústach;
 • dezinfikujte pokožku po niekoľkých hodinách, aplikujte trochu zmäkčujúci krém ľahkej textúry (očný krém Vám robí);
 • ťahá vlasy ostré, krátke a istý pohyb v smere rastu chĺpkov (v rôznych častiach vlasy rastú trochu v rôznych smeroch);
 • snažte sa nechať pokožku pretrhnúť alebo vlasový folikul uviazol v póre - úplne vytiahnite chĺpky.

Vlasy môžu byť nielen zbavené a oholené, ale tiež odstránené špeciálnymi depilačnými krémami.

Ako sa zbaviť fúzov doma

Budete potrebovať kozmetický krém na odstránenie chĺpkov, ktorý je vhodný na použitie na tvári.

Nikdy nepoužívajte depilátorový krém na telo na tvári! Jeho zloženie je príliš agresívne na ovplyvnenie citlivých oblastí - môžu sa vyskytnúť stopy, ako napríklad popáleniny, začervenanie alebo dokonca vyrážka.

Ale správny krém s pokynmi "bude odstránená"Antény za 10 minút, bez bolesti a zvláštnej námahy.

goodies: nie bolestivé, rýchle, hladké.

cons: chĺpky rastú po týždni, ale aplikácia depilátorového krému je často nežiaduca z dôvodu možnej reakcie citlivej kože tváre.

Mnohé dievčatá, ktoré čelia problému antény, si chcú urobiť domáci odstraňovanie chĺpkov pomocou voskových prúžkov alebo cukru. A ak nie je problém s prvou metódou, potom druhá vyžaduje vysvetlenie.

Shugaring nie je taký bežný ako vosk, prakticky sa nepoužívajú v kozmetických salónoch, ale doma sa môžete ľahko uchýliť k tejto metóde.

Ak chcete odstrániť nežiaduce vlasy z tváre cukrom, postupujte podľa pokynov.:

 • Pripravte cukor hmotnosť: 2 polievkové lyžice kryštálového cukru mierne navlhčiť vodou a taveniny na ohni alebo v mikrovlnnej rúre na hnedý odtieň, a potom, za stáleho miešania, ochladzovanie výsledného karamel, zhromažďovať cesto v obale a cez to hniesť, až sa stane silná, ale mäkká;
 • dezinfikovať pokožku;
 • priložiť kus cukrovej hmoty na miesto odstránenie antén, podržte niekoľko sekúnd, odstrániť ostrý pohyb v smere rastu chĺpkov;
 • opakujte pohyby, kým nie sú odstránené všetky chĺpky;
 • odstráňte zvyšok karamelu vlhkým uterákom;
 • dezinfikujte a po niekoľkých hodinách hydratujte pokožku krémom.

Použitie zakúpiť v obchode po dobu epilačný vosk na tvári, s druhou východiskový bod, ale odstránenie zostatkovej vosk, suchý handru alebo s kvapkou kozmetických olejov (mandľový, kokosový orech, hrozna a m. P.).

goodies: hladká, hygienická, bez rezov, účinok trvá 4-6 týždňov.

cons: bolestivé, rovnako ako akékoľvek odstránenie chĺpkov, okrem toho, ak konať váhavo a nešikovne, môže spôsobiť podráždenie a pustulárnu vyrážku.

Pri výbere metódy podľa vašich predstáv si pamätajte, že nikdy nemôžete používať elektro-epilátory pre telo na tvári, sledovať vaše pocity a dodržiavať pravidlá aseptiky (dezinfikujte všetky nástroje a pokožku pred a po procedúrach).

Ako získať dievčenský fúzy s orechom

Ak chcete odstrániť prebytočné chĺpky na tvári, niektoré používajte čerstvý džús zo zeleného mäsového orecha. Vhodné zrelosť orechov dosah v septembri, oni odparené, čistí a používa pri liečbe rôznych domáce recepty kozmetológie.

Čerstvý tinktúra zo zeleného plášťa môže byť hnedé vlasy odtieň, aby sa 5 minút maska ​​pre posilnenie vlasov, alebo naopak, ako sa zbaviť nežiaduce vegetácie na tele, mazacie kože s čistým šťavy po dobu 20-30 minút.

Čerstvo vylisovaná šťava z vlašských orechov je veľmi aktívna a obsahuje veľa jódu. Musíte odstrániť fúzy počas obdobia, kedy môžete bezpečne prežiť tmavé škvrny z farbiaceho džúsu a zostať doma najmenej niekoľko dní. Táto metóda pomáha zbaviť sa problému najmenej šesť mesiacov.

Lekárske príčiny prebytočných vlasov

Ako sa zbaviť fúzov doma

Zvýšený rast vlasov nad horným okrajom a na brade v kombinácii s inými príznakmi môže informovať o hormonálnej poruche vášho tela. Avšak názor, že dievčatá s kustátmi sú nevyhnutne nezdravé, je nesprávne.

Zvyčajne sa choroby endokrinného a hormonálneho systému prejavujú oveľa vážnejšími príznakmi a nie je vhodné podozrievať na chorobu len na základe tmavých antén.

Jediný čas, kedy by ste mali vidieť lekára, ktorý sa sťažuje na prebytok vlasov na tvári, je nárast rastu knírekov, čo je pre váš vzhľad nezvyčajné (myslíme nápadný a takmer náhly vzhľad v 3-4 mesiacoch).

Takmer určite bol problém vyvolaný práve nárastom mužských hormónov, ktorých kompetentná korekcia pod vedením lekára pomáha v 99% prípadov.

Ak ste boli liečení kortizonom, hydrokortizonom, inými steroidnými liekmi, potom po ich odstránení sa rast vlasov vráti do normálu.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 2 = 1