Ako urobiť biotagu obočie hennou? | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Ako urobiť biotagu obočie hennou?

Obočie sú veľmi dôležitou súčasťou tváre. Fuzzy, rozcuchané obočie spôsobujú zanedbanie vzhľadu, vyblednuté – vyzerajú nevýrazne.

V dopoludňajších hodinách nie je vždy dostatok času starostlivo vykonať make-up, ale chcete vždy vyzerat skvele. Ak používate pretrvávajúce farby na farbenie obočia a rias, môžete spať ďalšie minúty.

Ak sa o tom rozhodnete “Rozsiahle” postup, je potrebné myslieť, čím lepšie farby chĺpky obočia linky – s farbou alebo s hennou?

Farby budú trvať dlho, ale existujú nevýhody:

Ako urobiť biotagu obočie hennou?
 • Pretože jasnosť linky je vyjadrená, vzhľad bude ochladený;
 • Farba sa spotrebuje vnútri keratínovej tyčinky a ničí štruktúru vlasov;
 • doma nie je žiadúce použiť chemické látky – ak výsledok nespĺňa, je ťažké zbaviť sa zbytočnej farby.

Henna posilňuje vlasy, môžete vytvoriť požadovaný odtieň pomocou improvizovaných prostriedkov a odstrániť farbu – hlavne ihneď po aplikácii – je dosť jednoduchá. Preto zdôrazniť tvar obočia nezávisle, väčšina žien si ju vyberie.

Henna na farbenie obočia

Ženy v starovekom Egypte a moderné východe tento rastlinný prášok vyrobený z listov Lawsonia – ker vyskytujúci sa v arabskom svete a severnej Afrike – farbené vlasy, telo a používa na lekárske účely.

Prírodný prostriedok je úplne bezpečný a jedinou kontraindikáciou jeho použitia je individuálna intolerancia.

Môžem tónovať moje obočie s hennou vlasmi?

Alebo prostriedok na biotatuazhu – tzv. Procedúru na tmavnutie obočia – je špeciálne? Balenie henny na obočie je možné zakúpiť v obchode – v tomto prípade je balené v 50 gramoch – ale ak nie je žiadna takáto forma na predaj, môžete sa dostať s farbením na vlasy.

Pri výbere výrobku sa musíte starostlivo pozrieť na krajinu výroby. Indická tráva je jasnejšia a zanecháva výraznejšie línie, iránska tráva je mäkšia – to by sa malo brať do úvahy počas postupu. Niekedy sa na obale nachádza označenie “Mehendi” – to znamená, že farba je určená na kreslenie na tele.

Ak je prášok na vlasy vyrobený z dolných listov Lavonia, potom liečba pre telo je z horných listov. Farba padá lepšie, je jasnejšia a odolnejšia. Henna pre mihendi farbiace obočie, môžete, ale v tomto prípade bude potrebné upraviť procesný algoritmus – umyť skôr.

V súčasnosti sa prášok predáva v rôznych farbách. Farbivo tento kozmetický výrobok sa neodporúča. Obsahuje chemické zložky, ktoré môžu spôsobiť alergickú reakciu. Ak chcete poskytnúť správny odtieň farbivo bude pomôcť výrobky – silný čaj, káva, kakao, infúzie harmančeka, dubu alebo jedľa kôry.

Existujú nejaké nuansy pri práci s hennou?

Ženy, ktoré robia biotatuaz, by mali vedieť, že jediný čas, kedy si nestojí za to, že robíte sebarealizáciu – mesačný cyklus. V tejto dobe farba nespadá na vlasy, a ak je škvrny, konečný výsledok je ťažké predpovedať, pretože hormonálne zmeny, ktoré ovplyvňujú vlasy.

Ako urobiť biotagu obočie hennou?

Môžem farbiť obočie s hennou tehotná?

Prírodný prostriedok nemá negatívny vplyv na plod. Ak vôňa nedráždi, potom sa môžete bezpečne urobiť ešte atraktívnejším. Iba tehotné ženy by mali brať do úvahy – hormonálny stav môže zmeniť konečnú farbu, takže najprv musíte vyskúšať zloženie na samom konci obočia.

Napriek bezpečnosti postupu je pred vykonaním testu potrebné vykonať test na kožu a respiračné reakcie.

Za týmto účelom sa malý prášok riedi a aplikuje na predlaktie zvnútra alebo do časovej oblasti. Posledná aplikácia pomôže určiť farbu – farba má často individuálne vnímanie.

Ak po 24 hodinách, žiadne sčervenanie, žiadne opuchy na koži nevznikne, môžete začať biotatuazhu.

Ako doma maľovať obočie s hennou?

Aby nič neodvrátilo od postupu, mali by byť vopred pripravené všetky potrebné nástroje a komponenty.

Na stôl alebo na nočný stolík pred zrkadlom by mal ležať:

 • hena je lepšia ako iránska;
 • polovica citróna;
 • ďalšie zložky, ktoré dávajú farbivo správny odtieň – basma, káva, čajové lístky, harmanček, kakao atď .;
 • gumené rukavice;
 • utierky na stieranie farieb;
 • kontajner vyrobený z plexiskla, keramiky alebo potravinárskeho plastu;
 • kefa;
 • alkoholový roztok – nie silný;
 • kozmetická ceruzka;
 • fólie;
 • mastný krém.

Je žiaduce, aby sa pred lakovaním urobil peeling s cieľom aktualizovať ošetrovanú oblasť, potom bude farba ležať rovnomerne. Po odlupovaní počkajte, kým nedôjde k podráždeniu kože, a odmasťujte vlasy roztokom alkoholu.

Prášok je rozpustený podľa pokynov vo vriacej vode, okyslením vody citrónovou šťavou – takže farba bude trvať dlhšie. Aby nedošlo k farbeniu pokožky, oblasť okolo je ošetrená tukovým krémom. Ale je to nežiaduce, je lepšie kontrolovať aplikáciu farbiva a otrite pruhy.

Každé obočie je starostlivo nakreslené s kozmetickou ceruzkou. Linku vyrovnajte špeciálnym štetcom. Musíte presne vedieť, kde nanášať farbu.

Ako správne znečistiť obočie hennou?

Ako urobiť biotagu obočie hennou?

Začnite s chvostami – sú paralelne spracované, potom centrálna časť a až potom hlavy umiestnené v blízkosti mosta nosa.

Čas expozície sa vyberá individuálne, ak sa sfarbenie ukáže ako príliš svetlé, kefír alebo citrónová šťava pomáha zbaviť sa intenzívneho odtieňa.

Po nanesení je línka pokrytá fóliou, takže prostriedok nevyschne, kým nevypustí farbu. Môžete použiť polyetylénový film, ale fólia udržuje teplo lepšie. S fóliou alebo fóliou je lepšie ležať, takže zmes netečie, v tomto okamihu môžete relaxovať, čítať niečo, sledovať film.

Správne vybrať ten správny tón, nemôže naraz, takže najprv je potrebné, aby sa na čiastočný úväzok, farbivo – dokrasit jednoduchšie, ako ísť s zvončeky a píšťalky na vašej tvári.

Umyte bez mydla. Odporúča sa odstrániť prebytočné bavlnené tampóny, aby nedošlo k rozmazaniu celej tváre.

Ako získať správnu farbu?

Čierna vyhovuje len horiace brunetky – všetko ostatné je žiaduce vybrať farbu ľahšiu ako vaše vlastné vlasy, takže tvár bude jemnejšia, ženská, vyzerajú teplejšie.

Ak chcete získať správny odtieň, musíte poznať nasledujúce tajomstvá:

 • Ak chcete získať zlatý odtieň, potom namiesto vody použite infúziu harmančeka.
 • Potrebujete tmavú farbu, takmer čiernu? Prášok je chovaný s kávou, 25 gramov farbiva / 1 čajová lyžička, varená vriacou vodou. Rovnaký odtieň sa prejaví – 1/2 – henna / basma.
 • Chcem tmavý gaštan – teplý náznak – robí mi čierny čaj a kvapka jódu kvapká na 25 g kompozície.
 • Rusko-červenkastý odtieň – henna s kakaom a kávou je kombinovaná 1/1 a naleje do vriacej vody.
 • Tmavo s ušľachtilým odlivom starého zlata – pridajte kvapku šafranu do zmesi – menej ako špička noža, ktorý sa varí 2 minúty.
 • Pre pokojné, dokonca aj hnedé odtiene, už existujúce éterické oleje sú pridané do už existujúcej kapusty – 25 gramov, každej 2 kvapiek čajovníka alebo levandule.
Ako urobiť biotagu obočie hennou?

Keď je biotáž úplne zvládnutá, môžete rozšíriť efekt farby s nasledujúcim receptom.

Henna a ďalšie prísady sú pečené vopred večer, ale nie s vodou, ale mierne zahriate s citrónovou šťavou a nechajte infuse na teplom tmavom mieste.

Zo spodného krytu s plastovým vreckom alebo s invertovaným podšálkom by mal byť návrat farbiacich komponentov maximálny. Ak sa riešenie ukázalo ako príliš hrubé, ráno sa opatrne uvedie do požadovaného stavu s vriacou vodou.

Ak sú obočie krehké, vlasy sú suché, potom sa namiesto citrónovej šťavy používa mandarinka alebo pomaranč – majú jemný účinok na organické tkanivá.

Farbenie s prírodným farbivom je absolútne bezpečné, živiny posilňujú štruktúru vlasov, stávajú sa jasnejšími, “Živý”, starať sa o ne je jednoduchšie.

Postup biotatuazh nie je komplikovaný, môže to byť vykonané nezávisle – najmä keď “Nabesh” hand.

Ak sa vám nepáči výsledok, všetko sa dá ľahko vyprať.

Rovnakým spôsobom môžete maľovať a riasy, ale mali by ste si to vopred pamätať – po nanesení farby oči budú musieť byť pochované asi hodinu a možno dlhšie, inak farbivo preletie.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 18 = 22

Adblock
detector