Ako vrátiť natívnu farbu vlasov | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Ako vrátiť natívnu farbu vlasov

Veľmi často výsledok zafarbenia presahuje naše očakávania a dostaneme skôr kardinálne opačnú farbu než chcú. Ako opraviť kozmetickú chybu a vrátiť farbu vlasov. Toto sa bude diskutovať v našom dnešnom článku.

Ako vrátiť prirodzenú farbu

Ako vrátiť natívnu farbu vlasov

Čokoľvek poviete, ale ženy sú premenlivé tvorbu: že chcú radikálne zmeniť vzhľad a začať urýchlene, aby sa pokúsili módne odtiene na vlasy, naopak sa snaží obnoviť svoj pôvodný vzhľad a hľadajú prostriedky na jeho vykonanie.

Okrem toho moderné trendy popularizujú tému prírodných krás, takže veľké množstvo dám sa chce vrátiť k pôvodom pôvodného odtieňa vlasov. Aj keď nie je nezvyčajné, aby sa núdzová farba zmenila na núdzovú farbu, keď naozaj chcete vrátiť hodiny a vrátiť všetko tak, ako to bolo.

Veľa tém žien vyvoláva otázku, ako vrátiť prirodzenú farbu vlasov a ako ju urobiť najmenej traumatickým pre hlavu počutia.

Hneď povedneme, že vrátiť prirodzený odtieň na jeden deň – to je nemožné. Musíte mať trpezlivosť, bez ohľadu na to, ako si vyberiete. Okrem toho miera návratnosti spravidla závisí od vášho prirodzeného tónu a od toho, v ktorom sa práve nachádzate.

Skvelá možnosť pre tmavo vlasy

Nie je žiadnym tajomstvom, že premena z bruneta na blondínku je takmer nemožná. Predtým majstri ponúkli jedinú možnosť – odstrániť farbené vlasy a čakať, až kým nevyrastie svoje vlastné. Kadernícky priemysel však nestoja a moderné dievčatá dostali takú šancu.

Môžete použiť špeciálne umývanie, ktoré vám umožňuje odstrániť farbu s najmenšími stratami a tiež pomáhať rozhodnúť, ako rýchlo vrátiť farbu na sivé vlasy.

Postup je trochu pripomínajúci odfarbenie a je vykonávaný s použitím oxidu od 3 do 6%, v závislosti od hĺbky tónu. Okrem chválených výhod je potrebné poznamenať, že výrobok má pomerne ostrý a nepríjemný zápach.

Vypláchnutie vám umožňuje zosvetliť vlasy na 2-3 tóny. Ak vám výsledok nevyhovuje, môžete tento postup zopakovať o niekoľko dní.

Samozrejme, natívny tón takéhoto postupu sa nevrátite, takže kaderníci odporúčajú po určitom čase, aby urobili tónovanie farbou podobnou vašej prirodzenej, aby ste dosiahli hĺbku odtieňa. Medzi odbornými nástrojmi odporúčajú používať umývadlá Vella a Estel, ktoré sú v prijateľnej cenovej kategórii.

Možnosť pre blondínky a hlavice

Ak sa snažíte vrátiť prirodzený blond odtieň a teraz ste blondínka alebo červená, potom je dobrou voľbou maľba podobná tvojej vlastnej tóne. Môžete sa samozrejme pokúsiť vybrať správnu farbu a maľovať sa.

Ale keď používate blond tóny, často dochádza k situáciám, že vlasy získajú zelenkastý alebo karmínový odtieň. Preto odporúčame, aby ste sa dostali do rúk profesionálov, ktorí poznajú ich podnikanie. Navyše, použitie profesionálnej línie finančných prostriedkov umožní, aby vaše vlasy vyzerali lepšie upravené a poskytli im zdravý lesk.

Radikálny variant

Ako vrátiť natívnu farbu vlasov

Niekedy je najjednoduchším spôsobom odstrániť farbené vlasy a trpezlivo čakať, kým rastú. Ale daná možnosť v platnosti, aby si vybrali dámy, ktoré sa môžu chváliť rýchlosťou výšky vlasov, inak s krátkym účesom je potrebné ísť dlho. A rastie dlžka čepele musí byť takmer niekoľko rokov.

Ak ste pripravení urobiť takéto obete, môžete bezpečne ísť do kaderníka. Iba ženy s krátkymi účesmi si môžu dovoliť takú slobodu. Ak je voľba “pod chlapcom“Je to pre vás neprijateľné, potom by ste sa nemali snažiť.

Tiež sú tieto podmienky vhodné pre tie dievčatá, ktoré nechcú dať viac farbenia vlasov, a nemajú inú možnosť ako pestovať vlasy.

Ďalšie možnosti

Tiež odborníci ponúkajú niekoľko možností, ako sa dostať von zo situácie:

 • Ak chcete vyzdvihnúť. To pomôže zriediť výslednú farbu a odvrátiť pozornosť od zarastených koreňov. A tiež je dobrá pomoc pre šedé zámky;
 • Ďalšími prostriedkami sú šampóny a pleťové vody, ktoré majú zvýšené umývacie vlastnosti a sú špeciálne navrhnuté na umývanie umelých pigmentov;
 • Časté umývanie vám umožňuje rýchlo sa zbaviť farby;
 • Dobrý výsledok dáva a umýva vlasy mydlom. Ale je vhodný len pre mastné a normálne vlasy a pre suché vlasy je nevhodný, pretože ich bude ešte suchý. Ak používate balzam v tomto prípade, vyberte hydratačný prostriedok;
 • Na objasnenie vlasov, odvar z harmančeka je dobrý. Je to dosť 3 lyžice kvetov, ktoré sú varené v 2 pohároch vody na 15 minút. Bujón sa používa ako leštiaci prostriedok;
 • Rovnaké vlastnosti umožňujú dosiahnuť používanie citrónovej šťavy;
 • Ak chcete dať ľahké vlasy mierne tmavý odtieň, potom môžete použiť vývar cibule plevy. Na to dosiahnete dostatok 50 gramov šupky, ktoré by mali byť varené 20 minút v pohári vody. Po vychladnutí zmesi sa musí filtrovať a môže sa použiť ako leštidlo;
 • Ak náhle po maľovaní vaše vlasy zmení na zelenú, zvyčajná rajčiaková šťava príde na pomoc, čo pomôže zbaviť sa negatívneho efektu.

Existuje množstvo ľudových receptov založených na maskách.

Tu sú niektoré z nich:

Ako vrátiť natívnu farbu vlasov
 • Použite medové masky, ktoré naznačujú hlboké čistiace vlastnosti. K tomu je potrebné aplikovať roztopený med po celej dĺžke, zabaliť hlavu plastovým vreckom a držať niekoľko hodín, a ak je to možné, potom v noci. Ráno opláchnite vlasy správne;
 • Dobrý efekt a má masku na kefír. Za týmto účelom použite kefír na vlasy, obalte hlavu celofánovým filmom a po 2-3 hodinách premiešajte šampón. Okrem čistiacich vlastností jogurt pomôže riešiť problém s lupinami, a takisto vám poskytne hodvábne a hladké vlasy;
 • Tiež účinná je maska ​​1 lyžice soli rozpustených v 15 polievkových lyžiciach sódy do stavu kaše. Zmes sa musí aplikovať bavlneným tampónom a nechať 40 minút. Po dôkladnom umytí. Ale táto možnosť je vhodná len pre tých, ktorí majú zdravé vlasy a silu;
 • Dobrý účinok tiež poskytuje masku s horčicou. 2 lyžice horčice zmiešané so sklenkou jogurtu a 2 žĺtkami. Táto zmes sa aplikuje na suché kučery a nechá sa stáť 1 hodinu. Potom je potrebné umyť hlavu šampónom a opláchnuť ju citrónovou šťavou;
 • Olejová maska ​​tiež pomáha. Na tieto účely môžete použiť mandľové, lopúcho, olivový alebo ľanový olej. Pre 1 postup, dosť 50 gramov, ktoré sú rovnomerne rozložené po celom vlasoch. Potom je hlava zabalená do polyetylénu av tomto stave trvá 3 hodiny. Po umývaní.

Dúfame, že naše odporúčania vám umožnia nájsť efektívny nástroj pre vaše vlasy a umožnia vám reinkarnáciu s najmenšími stratami v rovnakej farbe! Veľa šťastia a šťastia!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

80 − 79 =