Biorezonančná diagnostika - alternatívna technológia na vyšetrenie a liečbu | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Biorezonančná diagnostika – alternatívna technológia na vyšetrenie a liečbu

Na vykonanie diagnózy ľudského tela sa vyvinuli mnohé informačné techniky, ale všetky z nich predpokladajú určitý stupeň invázie tkanív a orgánov. Vplyv röntgenového zariadenia, ultrazvuku a iných zariadení má negatívny vplyv na pohodu, má vedľajšie účinky a kontraindikácie. Je možné uskutočniť štúdiu bez bolesti a ožarovania a získať spoľahlivý obraz o tejto chorobe? Odpoveďou na túto otázku bola biorezonančná diagnostika.

Biorezonančná diagnostika organizmu - vlastnosti metódy

Biorezonančná diagnostika - alternatívna technológia na vyšetrenie a liečbu

Diagnóza je základom liečby, preto dôležitú úlohu zohráva pri hľadaní účinných metód štúdia tela v medicíne. Experimentálne stanovená skutočnosť existencie informačného poľa okolo ľudského tela sa stala základom pre vývoj spôsobu diagnostiky biorezonázy.

Povaha ľudského bioplynu má vedecké vysvetlenie - vytvára sa elektromagnetickým žiarením na bunkovej úrovni. Pri registrácii boli vytvorené špeciálne zariadenia, ktoré umožňujú odhaliť všetky patologické zmeny v tele.

Ako sa vyšetrenie vykonáva?

Počítačová diagnostika pre pacienta je jednoduchá a bezbolestná. Na prsty na miestach akupunktúrnych bodov sú pripojené snímače zariadení. Sú napájané slabými elektromagnetickými osciláciami, vypočítanými pre frekvenciu pôvodcu ochorenia, ktorý sa musí skontrolovať. Počítačová databáza je vopred zaznamenaná približne 50 tisíc frekvencií, charakteristických pre rôzne mikroorganizmy. Ak je detegovaný patogén, vyslaný impulz vytvára rezonanciu fixovanú zariadením.

Každý ľudský systém má jedinečné fluktuácie, ktoré sa menia so zápalom a inými patologickými procesmi. Grafy negatívnych faktorov sú tiež prítomné v pamäti počítača. Vyrábajú sa s ohľadom na stupeň vývoja ochorenia. Analyzuje sa indikácia zariadenia, patologické zmeny alebo včasné predpoklady k nim.

Biorezonančná diagnostika - alternatívna technológia na vyšetrenie a liečbu

Ako doplnok k senzorom na prstoch používali akustické slúchadlá. Hardvérový a softvérový komplex hodnotí stav vnútorných orgánov, prácu hlavných systémov a odhaľuje prítomnosť parazitov.

Proces určenia pôvodcu ochorenia je analogický s vykonávaním laboratórnej analýzy, keď je mikroorganizmus určený mikroskopom. Iba v biorezonančnej diagnostike sa porovnáva frekvencia vibrácií, ktorá je jedinečná pre každý typ bunky.

Postup trvá 1,5 hodiny, hoci samotné skenovanie tela je 20 minút. Zvyšok času bude potrebný na analýzu výsledkov a na prípravu priebehu liečby alebo preventívnych opatrení.

Možnosti počítačovej skúšky

Skúmanie tela metódou čítania informácií o biopole umožňuje lekárovi určiť existujúce ochorenia a príčiny ich výskytu.

Metóda poskytuje široké možnosti:

 • Identifikácia ochorenia pred prejavom jeho príznakov;
 • Detekcia toxínov, ťažkých kovov a iných nebezpečných chemických prvkov;
 • prístroje odhadujú množstvo vitamínov, enzýmov a hormónov;
 • príležitosť spozorovať zlyhanie stavu nervového, endokrinného, ​​vizuálneho, imúnneho, močového moču a iných systémov;
 • stanovenie kvality výživy;
 • detekcia patologických procesov vo všetkých orgánoch;
 • presnú definíciu alergénov a umiestnenie parazitov.

Prečo si vybrať diagnostiku biorezonancie?

Biorezonančná diagnostika - alternatívna technológia na vyšetrenie a liečbu
  1. Počítačová štúdia môže identifikovať nebezpečné ochorenia už v počiatočnom štádiu, čo zabezpečuje úspešnosť ich liečby. Diagnóza je indikovaná na riziko dedičných ochorení.
  2.  Použitá metóda eliminuje zápalové procesy bez použitia antibiotík.
  3. Poruchy endokrinného systému sa obnovia bez použitia hormónov.
  4. Počítačový skríning nemá bezpečné analógie, je neškodný pre deti a starších ľudí.
  5. Skúška sa uskutočňuje bez špeciálnej prípravy a trvá trochu času.

Kontraindikácie:

 • duševné poruchy;
 • prvý trimestr gravidity;
 • nosiť kardiostimulátor;
 • akútny štádiu ochorenia;
 • vysoká teplota;
 • otvorená forma tuberkulózy.

Moderný spôsob odhaľovania parazitov

Laboratórna štúdia hlíst a iných parazitov sa uskutočňuje iba v čreve. Zatiaľ čo sa môžu rozšíriť do životne dôležitých orgánov: mozgu, srdca, pečene.

Prítomnosť parazitov sprevádza mnohé príznaky:

 • znížené imunitné funkcie;
 • zvýšená excitabilita;
 • anémia;
 • kožné vyrážky, ekzémy, žihľavka atď.
 • alergické reakcie.

Prístroje bioresonas ovplyvňujú parazity vo všetkých častiach tela a umožňujú terapeutickú terapiu. Elektromagnetické impulzy môžu zabíjať akúkoľvek formu parazita, bez otravy ľudského tela ako antihelmintických liekov. Konajú výlučne červami, ktoré potláčajú ich životné funkcie. Pod vplyvom určitej frekvencie sa zablokuje dýchanie a metabolizmus parazitov. Zbavenie sa hlístami vylučuje výskyt nových toxínov, povedie k celkovému zlepšeniu blahobytu.

Prístroje na výskum

Zariadenie na špecifický výskum sa vytvára v lekárskych inštitúciách. Najobľúbenejším vývojom boli zariadenia Oberon a Imedis.

Biorezonančná diagnostika - alternatívna technológia na vyšetrenie a liečbu

Tok informácií o ľudskom stave, čitateľný zariadeniami série Oberon, je spracovaný špeciálnym programom. Výsledky sa zobrazia na obrazovke počítača v pochopiteľnej grafickej podobe. Biorezonančná diagnostika Oberon a vyvinuté systémy na jeho báze, registrujú stav buniek a určujú ho frekvenčnými výkyvmi. S pomocou hardvéru a softvéru je možné odhaliť minimálne odchýlky od normy, ktoré nie sú k dispozícii na preskúmanie inými metódami.

Diagnostický komplex spoločnosti Imedis kombinoval úspechy v oblasti energetickej informačnej medicíny a počítačových technológií. Jeho fungovanie je založené na prijatí integrity ľudského tela, a preto umožňuje v krátkom čase vykonať úplný prieskum všetkých systémov podpory života.

Pomocou zariadenia Imedis:

 • testovanie vegetatívnej rezonancie;
 • terapia podľa metódy Voll;
 • testovanie liekov na rezonančnú kompatibilitu.

Pri používaní Imedisu lekár nehovorí s pacientom, ale s bunkami jeho tela, získal spoľahlivé informácie o ich stave.

Zariadenia Imedis a Oberon sú jedinečný ruský vývoj, v zahraničí neexistuje podobné vybavenie.

Biorezonančná liečba - liečenie bez drog

Biorezonančná diagnostika - alternatívna technológia na vyšetrenie a liečbu

Biorezonančná terapia (BRT) sa stala účinným nástrojom v boji proti chorobám a parazitom. Táto metóda zahŕňa reakciu elektromagnetických vĺn. Rezonancia vytvorená nástrojmi oslabuje patologické systémy a zvyšuje normálne vibrácie, ktoré sú vlastné prírode.

Jedinečná terapia je zameraná len na chorý orgán, nemá vplyv na zdravé časti tela. Pre pacienta je pripravený individuálny liečebný program. Zahŕňa vplyv biorezonančného zariadenia, odporúčania týkajúce sa výživy a životného štýlu.

Medzi výhody nosiča obrnených zbraní patria tieto faktory:

 • zmierňuje bolesť;
 • uľahčuje mobilizáciu prirodzených mechanizmov;
 • komplexná liečba poskytuje výrazný výsledok v prvých dňoch;
 • doba expozície je neobmedzená, nie je predávkovanie alebo komplikácie;
 • má negatívny účinok iba na konkrétny vírus alebo parazit;
 • prispieva k trvalému terapeutickému účinku pri chronických ochoreniach.

Použitie diagnostiky biorezonancie poskytuje presnú diagnózu v 85-90% prípadov a významne znižuje čas vyšetrenia. Aplikované vybavenie má všetky potrebné osvedčenia a lekári absolvujú povinné školenie predtým, ako pracujú s jedinečným vybavením.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

7 + 1 =