Čiernu farbu umyjeme z vlasov na vlastnú päsť: je to možné doma? | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Čiernu farbu umyjeme z vlasov na vlastnú päsť: je to možné doma?

Čierny odtieň vlasov nemôže byť nazývaný mauveton v najširšom zmysle slova. Ale on má dlho z módy a ženy, ktoré pred niekoľkými rokmi sa obrátili len k nemu, teraz súhlasia s tým, že je "ťažší" vzhľad a pridáva svojmu majiteľovi veku. Navyše, trend je teraz prirodzený, a preto sfarbenie v zozname salón služieb sú zodpovedajúce tie - bronzing, shatush, ombre ...

Prirodzenosť a prirodzenosť

Čiernu farbu umyjeme z vlasov na vlastnú päsť: je to možné doma?

Ženy po celom svete sa snažia osviežiť farbu vlasov, aby im poskytli obraz prírodných a "Young" Kúzlo.

Otázka, ako umývať čiernu farbu z vlasov, je preto naliehavejšia. Stojí za zmienku, že pigment umelých živíc je pomerne jedlý, čo znamená, že nie je tak ľahké odstrániť zo štruktúry vlasov.

Ak sa obrátite na svetlejšiu farbu - nič z tohto podniku nebude fungovať, pretože jedno farbivo neuľahčuje druhú farbu. Také sú kruté zákony farby.

Profesionálni majstri ponúkajú svojim klientom množstvo komplexných programov pre výstup z čiernej farby, ktoré tradične zahŕňajú umývanie, melioráciu alebo bronzovanie, povrchové tónovanie v pravom tieni.

Niektoré ženy sú neustále hľadajú spôsob, ktorý by im umožnil umyť živicový tón vlasov ľudovými prostriedkami. Samozrejme, je to pochopiteľné - umývanie doma je nielen rozpočtové, ale tiež nepoškodzuje vlasy. Napríklad mnohí ľudia radšej umývajú tmavú farbu vlasov olejmi. To nielen pomáha pri etochovaní nepríjemného pigmentu, ale tiež sa stará o vlasy.

Existujú však iné, agresívnejšie metódy odstraňovania čiernej farby z vlasov, medzi ktorými sú masky so sódom a umývanie s mydlom na pranie. Tieto postupy sú vhodné iba pre majiteľov hustých a hustých prsníkov, pretože sucho a vlasy vážne poškodzujú.

Eliminujte sami čierne farby

Čiernu farbu umyjeme z vlasov na vlastnú päsť: je to možné doma?

Keďže už sme pripravili materiály na procedúry salónov na umývanie vlasov z vlasov, dnes budeme hovoriť iba o ľudových prostriedkoch, ktoré vám pomôžu trochu zosvetliť tón.

Ako môžem umývať čiernu farbu doma? Po prvé, mali by ste sa zdržať pokušenia ísť do obchodu a kúpiť nezriedený prášok, ako je "Blondorana". Týmto sa nielenže nedosiahnete dostatočný odtieň prstencov, ale aj nemilosrdne ich spáliť.

Niektoré dievčatá, ktoré sa uchýlili k takýmto metódam, sú nútené kontaktovať kaderníctvo pre krátke účesy, pretože ich pramene nemôžu obnoviť nič, vrátane profesionálnych drahých prostriedkov. Preto nechodte k všetkým vážnym a snažte sa čo najšetrnejšie pristupovať k tejto problematike.

Samozrejme, také primitívne prostriedky ako olivový olej nepomôže úplne odstrániť čiernu farbu a poskytnúť vám prirodzený odtieň vlasov. Ale jemne zosvetlí váš prvotný tón na gaštan alebo čokoládu. Navyše výživné masti na báze oleja dodajú vlasom hlboké ošetrovanie a obnovu, ktoré zlepšia štruktúru vlasov a pripravia ich na prípadné následné zafarbenie.

My sa umyje čierna farba z vlasových folk remedy

Čiernu farbu umyjeme z vlasov na vlastnú päsť: je to možné doma?
 1. Citrónové pyré. Nie každý vie, že akékoľvek ovocie alebo bobuľová kyselina sa môže stať domácou alternatívou k fyziologickým roztokom. Zvlášť dobre dokázané v tomto ohľade je citrónová šťava. Ak chcete odstrániť farbu z vlasov, je to možné nasledovným spôsobom: vyčistite citrón z kôry a oddeľte buničinu z citrusov do stavu pyré. Najlepšie je urobiť s kuchynským robotom. Potom výslednú kašu naneste po celej dĺžke kordov, zabalte ju fóliou a uterákom a nechajte v tomto stave asi pol hodiny. Potom opláchnite teplou vodou bez použitia šampónu. Po tomto postupe môžu vaše pramene rovnomerne odľahčiť asi pol tonu. Nie je však potrebné zapojiť sa do tohto postupu a stráviť výdavky iba raz za mesiac. Tiež sa neodporúča obmedzovať zloženie kyseliny na vlasoch - v tomto prípade riskujete alergickú reakciu, lupiny alebo silné podráždenie. Po procedúre je dôležité nasiaknuť vlasy akýmkoľvek základným rastlinným olejom;
 2. Sóda na pečenie. Bude pečať soda čierna farba? Nie naozaj. Ale je tiež schopný mierne odľahčiť vaše vlny po celej dĺžke. Musím povedať, že táto metóda nie je vhodná pre každého - jedlá sódy robia vlasy tuhým a suchým. Takže tento recept nepoužívajte, ak sú vo vašom prípade slabé, suché alebo poškodené. Pre odpudzovanie korozívneho pigmentu týmto banálnym produktom postupujte nasledovne. Vezmite si pohár sódy a zrieďte ju vodou až do stavu silnej kaše. Aplikujte po celej dĺžke vlasov štetkou alebo hrebeňom s riedkymi zubami. Zakryť hlavu polyetylénom a uterákom, namočiť 40 minút (ale nie dlhšie ako hodinu), potom dôkladne opláchnuť hlavu vodou a šampónom bez inzulínu. Tento postup je skvelý pre majiteľov mastnej pokožky hlavy;
 3. Kefír. Ďalším veľmi jemným spôsobom odstraňovača domácností je maska ​​založená na bežnom kefíre. Tento recept je veľmi jednoduchý: všetko, čo potrebujete, je aplikovať kefír, kysnuté mlieko alebo kvások s maximálnou tukovou hmotnosťou na kaderenie, vytvoriť skleníkový efekt hlavy a udržať 1-1,5 hodiny. Huby z kyslého mlieka aktívne zničia chemické zlúčeniny, ktoré tvoria farbivo, a potom sú jemne a bez vlasov "Straty";
 4. Domáce mydlo. Ak chcete umývať čierny náter z vlasov s dechtom alebo domácim mydlom, nestačí vykonať umývací postup. Je dôležité aplikovať mydlový roztok na vlhké vlasy a prebiť ho do hustej peny, po ktorej by sa mal uchovávať na hlave pol hodiny. Po ukončení procedúry je dôležité vytvoriť hydratačnú alebo výživnú masku a majitelia suchých a pórovitých vlasov by sa mali lepšie opustiť tento liek;
 5. Čiernu farbu umyjeme z vlasov na vlastnú päsť: je to možné doma?Med. Prirodzený medový kvet ovplyvňuje zámky ako peroxid vodíka, ale pôsobí oveľa jemnejšie. S pomocou tohto cenného produktu môžete nielen umyť nežiaduci odtieň, ale aj obnoviť vlasy. Za týmto účelom je potrebné navlhčiť vlasy a jemne sa na ne vzťahujú tekutého medu (ak je váš produkt je cukor, možno ho ľahko roztaví na parnom kúpeli, ale nie v mikrovlnnej rúre). Príliš veľa zabaliť hlavu, kým nie je potrebné. Nechajte med na kaderách na noc (7-10 hodín), potom dôkladne opláchnite vodou jemným šampónom alebo kondicionérom.

Ako vidíte, metódy umývania doma sú dosť jemné, ale niektoré z nich by ste nemali zneužívať. Ktorýkoľvek z uvedených produktov, ktorý rýchlo umyje farbu, môže rovnako rýchlo poškodiť vaše zámky.

Procedúry salónu

Nezabudnite, že vo vašom úsilí vám môžu pomôcť skúsení a kompetentní majstri.

Medzi službami pre opúšťanie živice alebo modro-čierny odtieň sú najpopulárnejšie:

Čiernu farbu umyjeme z vlasov na vlastnú päsť: je to možné doma?
 • Profesionálne umývanie so špeciálnou zmesou;
 • Odfarbenie (bielenie) a tonovanie;
 • Časté melírovanie.

Odporúčame vám, aby ste uprednostnili odvolanie sa voči odborníkom, najmä ak je súčasný stav vašich krojov neuspokojivý.

Vypláchnutie farby z obočia

A čo mám robiť, ak moje obočie zlyhalo? Koniec koncov, použitie agresívneho prania je tu nebezpečné nielen pre samotnú vegetáciu, ale pre oči ...

Ako správne umyť čiernu farbu z obočia:

Čiernu farbu umyjeme z vlasov na vlastnú päsť: je to možné doma?
 1. Vypustite bohatý vaty v každom oleji (optimálne namontujte slnečnicu, olivu, lopúch alebo koliesko). Masáž s masážnymi pohybmi na vlasy a pokožku. Robte to počas dňa (každých niekoľko hodín);
 2. Utrite oblasť obočia tampónom ponoreným do peroxidu vodíka 3%;
 3. Vložte do obočia obklady z vaty, namočenej v citrónovej šťave alebo koncentrovanej kyseline citrónovej. Namočte 15-20 minút. Zostaňte v horizontálnej polohe.

Ako môžete vidieť, aj keď si umývate čierny tón z kučier sám a nie je to ľahké, ale napriek tomu je to celkom možné.

Akcia! Ale nezabudnite na opatrnosť a nenechajte sa príliš uniesť. Buďte krásne a prirodzené!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

73 + = 82