Krása a zdravie

Farbenie vlasov v ružovej farbe

Dnes v móde prírodné odtiene vlasov, ale niektoré dievčatá chcú niečo svetlé a neobvyklé. Pokiaľ chcete radikálne zmeniť farbu kudrliniek a bohatú paletu prírodných odtieňoch blond, hnedé alebo zázvorom pre vás nezdá skvelý nápad, môžete maľovať svoje vlasy v módnej a populárnej ružovej farby.

Farbenie vlasov v ružovej farbe

V móde dnes, rôzne odtiene: účesy s intenzívnymi odtiene fialovej, mäkké a sladké pastely, popolavo ružovej farbenie vlasov - všetky koloristické odroda môže byť skvelý nápad vytvoriť štýlovú image.

Trend na farbenie vlasov v jasných farbách pre niekoľko sezón veľmi obľúbený u známych osobností zo sveta módy, hudby a filmu. Medzi farbami vyniká a dominuje trendový ružový odtieň, môže byť jasný alebo sfarbený. V poslednej dobe sa táto farba je milovaný celebrity, ako je Kim Kardashian - nevlastná sestra Kylie Jenner, americká herečka a tanečnica Julianne Hough a herečka Hilary Duff, ktorí za poslednú dobu, často zafarbené vlasy v pôvodných odtieňoch ružovej.

Ak sa rozhodnete farbiť vlasy v mierne ružovej farbe, musíte sa k tejto záležitosti dôkladne venovať z technického hľadiska. Zvlášť nie je ľahké, ak máte temné prírodné kučery - čierne alebo tmavo hnedé.

Osviežujúce vlasy

Najprv je potrebné, aby ste si vlasy vyžarovali. Ak chcete získať skutočne intenzívny odtieň ružovej farby, platí to aj pre iné nezvyčajné farby, vaše kadečky by mali byť dobre osvetlené.

Farbenie vlasov v ružovej farbe

Tonery (najčastejšie sa obracia k ich pomoci pri vytváraní takých farieb) pracujú najlepšie na bielených vlasoch a na prírodných je to oveľa horšie. Napriek tomu veľa závisí od farby (toner), existujú výnimky z pravidiel.

Osvetlenie ničí vlasy. Preto ich musíme najprv objasniť pozdĺž celej dĺžky a potom mesačne odľahčiť len rastúce korene. Ak neustále odľahčujete pramene pozdĺž celej dĺžky, môžu byť jednoducho "Spálená", byť krehké, zmätené a bude mať veľmi nevzhľadný vzhľad.

Odfarbenie môže mať rôzne výsledky - môže to byť červená, žltá, meď a iné odtiene. V každom prípade to stačí na farbenie kudrliniek v odvážnych šialených farbách, okrem modrej farby.

Tonovanie vlasov - Ako získať ružovú farbu

Tonovanie by sa malo vykonať okamžite po odfarbení, čo pomôže lepšie zachovať štruktúru prstencov.

Ak chcete získať ružovú farbu vlasov, môžeme použiť tonery:

Farbenie vlasov v ružovej farbe
  • La Riche;
  • Crazy Color odtieň Extreme Pinkissimo 42;
  • Chroma Silk;
  • Manická panika - odtieň Hot Hot Pink;
  • Ušľachtilá oceľ Stargazer UV ružová.

Ďalším riešením, ako farbiť vlasy v ružovej farbe, je farbiaca pena (Elysee, Venita).

Na predĺženie účinku tonizácie sa neodporúča umyť hlavu šampónom počas nasledujúcich dvoch dní - v tomto prípade farba trvá oveľa dlhšie.

Starostlivosť o farebné kučery

po tónovanie žiaduce tak málo, ako je to možné umyť si vlasy, pretože zakaždým, keď bude vymyť farieb. Používajú sa šampóny a kondicionéry na farebné kadeje, ktoré tento efekt minimalizujú. Môže byť tiež použitý na okyslenie roztoku (napr., Citrón), ktorá uzatvára pokožku, pričom sa farbivo vymýva pomalšie.

Bohužiaľ, farba sa často vymyje nerovnomerne. Ak ste zvolili ružovú farbu pre dlhé vlasy, po mesiaci na niektorých miestach môže byť farba menej intenzívna. Častejšie sa premyje v tresk, ktorý môže byť v blízkosti farbe blondi, zatiaľ čo zvyšok z dlhých vlákien zostávajú jasné.

Ak sa nechcete vrátiť k ružovej farbe, môžete prať pramene:

Farbenie vlasov v ružovej farbe
  • šampón na lupy - produkuje dobre farbu;
  • opláchnite kudrlinky so sódou;
  • aplikujte masku rozdrveného vitamínu C.

Všetky tieto metódy, bohužiaľ, robia veľmi suché pramene, takže je potrebné zabezpečiť, aby boli primerane navlhčené maskou a hydratačným kondicionérom.

Ak ste si vybrali ružovú farbu vlasov, nepochybne budete vyzerať veľmi jasne a originálne. Táto farba je obľúbená celebritami, filmovými a rozmanitými hviezdami, zástupcami rôznych subkultúr, čím vyjadruje svoju individualitu.

V závislosti od zvoleného odtieňa môžete pozrieť jemne dievčenskú, napríklad Barbie, alebo veľmi jasne, rýchlo a sexuálne.

V starostlivosti o tieto pramene sa zabúdať, že táto farba sa veľmi rýchlo vymyje a mala by byť zvolená šetriace šampóny a prostriedky pre starostlivosť o.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

36 + = 39