Gél na riasy a obočie: čo je tento nástroj? | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Gél na riasy a obočie: čo je tento nástroj?

Dnes vo všetkých obchodoch s kozmetickými výrobkami existuje množstvo úprav, pomocou ktorých každá dievčina ľahko zdôrazní prírodné krásy a skryje nedostatky vo vzhľade.

Gél na riasy a obočie: čo je tento nástroj?

Medzi rôznorodosť dekoratívnej kozmetiky môže dokonca stratiť, pretože všetci majú rôzne náklady a môžu dosiahnuť rôzne výsledky.

Jeden z najmodernejších kozmetických výrobkov je gél na riasy a obočie. Hoci nie všetci členovia spravodlivého sexu chápu, ako ho správne používať a keď je to potrebné, v skutočnosti je to veľmi užitočný nástroj, s ktorým môžete rýchlo dať tvár do poriadku a výrazne sa meniť.

Prečo potrebujem gél na obočie a mihalnice?

V prevažnej väčšine prípadov sa takáto kozmetika používa na položenie nespoľahlivých vlasov. Aplikujú sa pred aplikáciou make-upu a prispievajú k tomu, že obočie a riasenky majú tvar, ktorý najlepšie vyhovuje tváre ich majiteľa.

Medzitým modelovanie tvaru obočia a cilia je ďaleko od jediného možného použitia takých kozmetických výrobkov s gélovou konzistenciou. Okrem toho môže byť gél použitý na posilnenie a aktiváciu rastu chĺpkov, ako aj nasýtenia ich vitamínov a iných užitočných látok.

Gél je aplikovaný na vlasy pred make-up, aby sa krásne ležať a dať im požadovaný tvar. Ak vaše rozkroky a riasky nepotrebujú ďalšiu podporu a ošetrenie, použite túto kozmetiku pred spaním. V takom prípade v noci gél nasýti vlasové folikuly potrebným množstvom vitamínov, čo podporí rast chĺpkov.

Ako si vybrať?

Aby nedošlo k sklamaniu pri nákupe, pri výbere takejto kozmetiky si dávajte pozor na jej zloženie. Takže medzi zložkami v žiadnom prípade nesmie byť alkohol, pretože musíte použiť gél v bezprostrednej blízkosti očí a v prípade výrobkov obsahujúcich alkohol to môže byť veľmi nebezpečné.

Okrem toho, ak ste vlastníkom precitlivenej pokožky, vyberte nápravu, pri ktorej sa uvádza, že je hypoalergénna. V opačnom prípade môže byť použitie takéhoto kozmetického výrobku zatienené výskytom ťažkej alergickej reakcie.

Veľmi dobre, ak zmes obsahuje D-panthenol alebo provitamín B5. Tieto zložky majú pozitívny vplyv na rast a celkový stav obočia a rias a navyše vyživujú a hydratujú jemnú pokožku.

Ktorý výrobca je lepší dať prednosť?

Vymenujme najpopulárnejšiu kozmetiku:

Gél na riasy a obočie: čo je tento nástroj?
  • najdostupnejším a najbežnejším liekom je gél na starostlivosť o riasy Art-Visage, ktorý sa používa namiesto riasenky na hlbokú výživu a posilnenie slabých vlasov. Tento produkt je taktiež skvelý pre modelovanie obočia, aj keď mnoho dievčat tvrdí, že neopravuje nezbedné vlasy príliš dobre;
  • "Blikajúce riasy" - gél na riasy s leskmi značky Avon vám umožňuje vytvoriť jasný a odvážny obraz. Pri každodennom používaní tento produkt nebude fungovať, ale pri príprave na párty alebo akúkoľvek inú slávnostnú udalosť, väčšina dievčat a žien dáva prednosť tomu. Po aplikácii očných viečok začnú svietiť, v dôsledku čoho sa obraz čestného pohlavia stáva tajomným a neobvykle atraktívnym;
  • fixačný gél Pupa Eyebrow Fixing Gel v obale sa zdá trochu lesklý, aj keď v skutočnosti je tento nástroj úplne transparentný. Výborne zaisťuje nezdvorilé chĺpky a dlhodobo udržiava tvar. Okrem toho je tento nástroj vybavený veľmi vhodným tenkým štetcom, vďaka čomu je možné ho použiť v absolútne ľubovoľných podmienkach. Spočiatku bol tento výrobok určený len na pokládanie obočia, ale mnoho dievčat sa ho snažilo aplikovať na riasenky a spokojní s výsledkom;
  • Lepidlo-gél na riasy Rámec pre slávu Lashes od Essenes možno pripísať tejto kategórii len kvôli konzistencii gélu. V skutočnosti je jeho účel úplne iný - tento nástroj sa používa na lepenie falošných rias a zvyčajne sa predáva kompletne s balíkom umelých chĺpkov. Nemá pozitívny vplyv na vlasové folikuly. Naopak, pravidelné používanie tohto kozmetického výrobku môže nepriaznivo ovplyvniť vzhľad a stav tváre čestného pohlavia;
  • Gél na riasy a obočie: čo je tento nástroj?zosilňujúci gél MAC Brow set má neuveriteľne príjemnú a jemnú konzistenciu, ktorá sa podobá krému. Výborne sa vyrovná s jeho úlohou a jedinou nevýhodou spravodlivého sexu je pomerne vysoká cena - malá fľaša tejto drogy dnes stojí asi 1200 ruských rubľov. Táto cena však naozaj zodpovedá kvalite. Tento gél sa používa na posilnenie rias, modelovanie obočia a poskytnutie správneho tvaru, rovnako ako kŕmenie vlasov po celej dĺžke;
  • Ďalším nástrojom je Vivienne Sabo Fixateur. Vyznačuje sa veľmi dobrou kvalitou a cenovo dostupnými nákladmi. Tento gél sa používa namiesto jatočného tela - v tomto prípade robí cibuľu dlhší a nafukovaný, a tiež na upevnenie dekoratívnej kozmetiky a upevnenie chĺpkov.

Vyskúšajte každý z uvedených produktov a vyberte ten, ktorý vám vyhovuje lepšie ako ostatní!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

2 + 7 =