Krása a zdravie

Hladká koža na nohách: tipy a rady, ako dosiahnuť

Hladká pokožka nôh a celého tela - nie je to sen niekedy ženy? Avšak v niektorých je šupinatá, podráždená a dokonca pokrytá pupienkami spôsobenými vrodenými vlasmi do tkanív. Ako urobiť to krásne a lesklé bez použitia služieb salónov?

Príprava na odstránenie chĺpkov

Je zrejmé, že hladkosť nohy by sa nemala povedať, ak nie je včasná epilácia.

Hladká koža na nohách: tipy a rady, ako dosiahnuť

Je to však z toho, ako správne odstránite chĺpky, a konečný výsledok a počet mužských očí smerujúcich k vám bude závisieť. Po prvé, je potrebné mať na pamäti, že väčšina procedúr s kožou sa vykonáva iba po tom, čo je rasparivaniya.

To umožňuje otvoriť póry, zmäkčiť chĺpky a uľahčiť ich odstránenie. Po tom, čo odborníci odporúčajú odhaliť odlupovanie tela - odlupovanie abrazívnymi látkami.

Môžete použiť nástroj na uloženie, napríklad čistiaci prostriedok na telo alebo sprchový gél s mikročasticami, alebo ešte lepšie pripraviť takúto kompozíciu doma.

Ako môžete urobiť pokožku nôh hladkými a lesklými?

  • Odstráňte mŕtve bunky z povrchu pokožky, vystavujete mladú, čerstvú pokožku, známy sprchový gél zmiešaný s morskou soľou vám pomôže;
  • Ak je vaša pokožka nadmerne suchá a neustále vločkovaná, pridajte soľ k nejakému rastlinnému oleju a najlepšie olivy, mandle alebo broskyne;
  • Neotrite do tela, ošetrujte jeho povrch týmto keramickým maslom a vykonajte masážny pohyb zospodu. Úlohu exfoliátora môže vykonávať bežná masážna huba z mahra alebo loofah;
  • Nebuďte príliš horliví kefkou a príliš intenzívne si potričte pokožku, najmä v citlivých oblastiach, napríklad na stehnách, inak sa nemôžete vyhnúť začervenaniu. Ale na lakťoch, podpätkoch a kolenách sa môžete viac sústrediť.

Hladké nohy prijaté doma, potrebuje dobrý holenie holiaci strojček a holiace gél. Pokiaľ ide o zariadenie, ale teraz na trhu možno nájsť veľa holenie príslušenstvo, špeciálne určené pre ženy, ktoré majú viac nožov navyše špeciálny antibakteriálny prúžok, ktorý zabraňuje podráždeniu a sklzu stroja.

Ak sa vám nepodarilo získať epilačný krém, použite gél na holenie vášho mladého muža, alebo v extrémnych prípadoch vezmite si balzam na vlasy, ale nie mydlo, ktoré preháňa pokožku.

epilácia

Hladká koža na nohách: tipy a rady, ako dosiahnuť

Vlasové chĺpky je možné odstrániť pomocou holiaceho strojčeka, ako aj špeciálneho elektrického prístroja
zariadenie - depilátor. Posledná z nich má niekoľko výhod, vrátane neprítomnosti nových vlasov v priebehu 14 dní, ale existuje jedna významná nevýhoda - bolestivosť postupu, ako aj odstránenie vegetácie voskom.

Preto fanúšikovia nemajú žiadne kratšie holenie, je dobré, že po tomto postupe si môžete pokožku na nohách hladko ako dieťa.

Samozrejme, iba ak budete oholiť vegetáciu proti jej rastu. Toto však často spôsobuje podráždenie tela.

Ale je ľahké bojovať a nebude to ani potrebné, ak nezabudnete ošetriť telo po holení s utišujúcim mliekom. Ako môžete vyčistiť pokožku nohy? Neukladajte krém, veľkoryso pokrývajte povrch tela a ak je vaša pokožka veľmi suchá, je rozumné kupovať olej. Ak chcete, aby vaše nohy vizuálne štíhle, použite nie bežné mlieko, ale s účinkom spálenia. Je lepšie, ak výrobok postupne znečistí pokožku, pretože keď používate sprej na opaľovanie, existuje riziko jeho nerovného pokrytia, čo znamená, že budete vyzerať ako bodkovaný leopard.

Ako dosiahnuť plynulosť chodidiel

Ako urobiť hladké nohy na tejto stránke?

Mnohé ženy čelia trhlín a stopám na nohách, pretože nevedia, čo sa dá urobiť v tomto prípade. Príčiny takýchto javov môžu byť veľmi rôznorodé, od nesprávnej hygieny až po opotrebovanie nekvalitnej obuvi.

V každom prípade by sa mala kože päty pravidelne starať o pedikúru a venovať pozornosť nielen nechty, ale aj koži.

Hladká koža na nohách: tipy a rady, ako dosiahnuť

Predám pemzu, alebo ešte lepšie, špeciálnu obojstrannú kefu, z ktorej jedna strana odstraňuje vrchnú vrstvu a druhú leštu pokožku.

Aby ste dosiahli hladkosť svojich podpätkov doma, nikdy nepoužívajte holiaci strojček, pretože obnovená vrstva epitelu bude oveľa silnejšia ako predchádzajúca a vždy bude pre vás ťažšie vrátiť pokožku zdravý vzhľad.

Nezanedbávajte nočné kúpele a krémy na nohy a vyčistite ich na suchú, nepatrnú nohu.

Ak máte starať o svoje nohy pravidelne, rozmaznávanie im krémy, pleťové vody a ďalších zariadení pre starostlivosť, výsledkom bude, aby som tak povedal, je tu, a vy môžete byť hrdí na svoje krásne nohy a ukázať im, aby ostatní, bez strachu na sebe krátke sukne, šortky a šaty. Veľa šťastia!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

94 − = 86