Piesky v tvare piesku: ako dosiahnuť a ušetriť dlhú dobu? | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Piesky v tvare piesku: ako dosiahnuť a ušetriť dlhú dobu?

Piesková farba vlasov sa stala skutočným trendom v móde a kozmetickom priemysle pred niekoľkými rokmi a nevykazuje svojim vedúcim pozíciám dodnes. Pravdepodobne je to kvôli tomu, že "páni stále dávajú prednosť blondínkam", ale prirodzené blond krásy sa každý rok zmenšujú. Je to spôsobené tým, že "tmavé" gény sú oveľa silnejšie ako "ľahké" gény. Áno, a prirodzené blondíny z nejakého dôvodu dávajú prednosť tmavým odtieňom kudrliniek, ktoré podľa ich názoru prefarbujú v živých farbách.

Aká je ťažkosť?

Získanie piesku nádych je veľmi ťažké, a doma na dosiahnutie požadovaného efektu je prakticky nerealistické. V každom prípade potrebujete pomoc kompetentného a skúseného stylistu-farbistora, ktorý vám môže ľahko odľahčiť vlasy "Straty", a tiež vybrať optimálne farby pre povrchové tonovanie.

Piesky v tvare piesku: ako dosiahnuť a ušetriť dlhú dobu?

Obzvlášť celý proces bude komplikovanejší, ak vaše vlasy budú prirodzene tmavé, alebo ste už dlho mali malú brunetku. Najjednoduchší spôsob získavania piesočnatej farby vlasov je spojený s predbežným melirovaniem, ktorý prekrýva požadovaný odtieň. To nepoškodzuje štruktúru mozgovej kôry príliš a zároveň poskytuje najľahší prirodzený účinok.

Luxusné vlasy boli vždy považované za subjekty ženskej hrdosti. Skutočne zdobia nejaký spravodlivý sex, ale len s jednou dôležitou podmienkou - musia byť zdravé. Dokonca aj v prípade, že vaše zámky dosahujú dĺžku do pása alebo zadku, je nepravdepodobné, že by mohlo vyzerať atraktívne, ak by ich špičky boli vyčerpané, nudné, krehké a bez života.

Preto, ak ste sa rozhodli pre radikálnu zmenu obrazu, má zmysel premýšľať o predbežnej príprave a "Doplnenie" vaše pramene pred farbením.

Vedzte, že akýkoľvek náter, bez ohľadu na to, aké drahé a profesionálne to môže byť, nejako poškodí vašu vlnu. Takže, mali by ste sa postarať o svoje pôvodné zdravie a následné zotavenie. Nevyrezávajte z ramena - ak teraz vaše zámky nie sú v najlepšom zdravotnom stave, riešte ich liečbu a pestujte. A až potom sa zmení ich odtieň od dobrého kaderníka.

Farba vlasov piesku: kto sa bude približovať, a kto nebude?

Piesky v tvare piesku: ako dosiahnuť a ušetriť dlhú dobu?

Kto naozaj chodí do piesku farebných vlasov - tak to sú prirodzené blondínky. Zistili, že sú ešte mäkšie, rafinovanejšie a vizuálne lákavé. Avšak aj keď ste zvyknutí byť žena s hnedými vlasmi alebo brunetka, blond odtiene môžu byť tiež pre vás prijateľné riešenie.

V skutočnosti sa pieskový nádych podobá lúčom slnka. Je to zlatá blondínka s poznámkami sotva rozpoznateľného chladu. Táto farba vlasov je ideálna pre dievčatá šľachtického vzhľadu - s bledou kožou, štíhlym, krehkým telom a veľkými jasnými očami. Ale často vyzerá harmonicky a na úplne opačných predstaviteľov - sexy opálené dámy s jasným vzhľadom a nezabudnuteľnými prvkami.

Farba piesku nie je márne populárna vo východnej Európe, pretože je typická a typická pre predstaviteľov slovanských koreňov. Preto vyzerá najkrajšie na tých ženách, ktoré majú určitý genotyp. Vyzerá zvlášť výhodne na dievčatách s ľahkou a ľahkými očami od prírody.

Ale, ako sme už uviedli, takýto kontrast môže byť atraktívny aj v tmavo očarilých krasochách. Ale kto presne nechodí taký odtieň vlasov, tak to sú predstavitelia Negroid alebo ázijské preteky. Aj keď v druhom prípade sa môžete pokúsiť získať tmavú farbu vlasov, a to bude celkom krásne, najmä ak je vzhľad dievčaťa z povahy jemná, rafinovaná a ženská.

Keďže je tento odtieň úplne prirodzený, vyznačuje sa "Age" univerzálnosť. Výhodne obnoví tvár zrelého dámy vo veku 40-45 rokov a zdôrazní vonkajšiu mladosť mladého človeka. Našťastie sa dnes po 40 rokoch pomaly, ale iste odchyľuje tendencia k farbeniu kudrliniek v neprirodzených farbách. Koniec koncov, je to prirodzený tón, aj keď sa získava umelými prostriedkami, naznačuje to, že žena nie je potrebná, aby opatrne maľovala šedé vlasy a maskovala ju s podivnými kričiacimi odtieňmi.

Piesky v tvare piesku: ako dosiahnuť a ušetriť dlhú dobu?

Ak chcete uchýliť k sfarbeniu vlasov v piesočných, každý z vás môže, ak len na hlave nie je žltá alebo červená "Burnt" žinky. V princípe získať tento odtieň môže dokonca horiace brunetka, ktorá niekoľko rokov za sebou nemení svoju tradíciu na farbenie prameňov v živici alebo modro-čierna farba. Avšak v tomto prípade je to spravodlivé "Sweat" v hľadaní skutočne kompetentného a talentovaného kaderníka. Aj v tomto prípade bude potrebné vykonať predbežné pranie - odstránenie umelého čierneho pigmentu z kôry. Pre tento účel existujú špeciálne profesionálne zmesi.

Ak ste boli veľmi brunetovaní veľmi dlho, možno nebudete potrebovať jedno alebo dokonca dve umývacie procedúry. Po vypálení horľavého pigmentu a jeho úplnom vylúčení, majster vykoná šetrné sfarbenie prášku. Pomôže to napraviť efekt a zosúladiť výsledný tón (ktorý sa zvyčajne zmení na červenú farbu). A až potom sa uskutočnia manipulácie, bude možné hovoriť o tónovaní v piesku. A tu od kaderníka je to naozaj potrebné "Chemist" Presnosť tak, že ste sa nakoniec neukázali "Zelená". Mistrovia spravidla používajú na tento účel špeciálne "Hasiace" korektorov a mixtónov.

Trnitá cesta, aby ste získali prírodný pieskový nádych

Ak ste prirodzená blondínka, otázka, ako získať piesočnatú farbu vlasov, by sa nemala obávať a obťažovať vás. Na tieto účely sprievodca vykoná jednorazové tónovanie a okamžite dostanete to, čo chcete. A je celkom možné odstrániť šetrič bezammiachnaya farby, ktorá nepoškodí štruktúru vlasov.

Záležitosť sa stáva zložitejšou, ak ste brunetka. Zvlášť maľované.

V tomto prípade máte niekoľko alternatívnych možností na získanie požadovaného odtieňa vlasov:

Piesky v tvare piesku: ako dosiahnuť a ušetriť dlhú dobu?
  1. Jemné časté zvýraznenie + povrchové tonovanie (proces prebieha v niekoľkých fázach, možno budete potrebovať až 4 procedúry s určitými časovými intervalmi);
  2. Obmere, sfarbenie, bronzovanie alebo kalifornské zdôrazňuje (v tomto prípade, dotýkajte sa vlasov v dodatočnom tóne nestojí za to, je oveľa prijateľnejšie rásť kudrlinky a postupne rezať, a potom "Conjure" nad zmenou prirodzenej farby);
  3. Oplach + odfarbenie + konečné tónovanie (Najviac agresívne, ale aj najrýchlejší možnosť reinkarnácia Môžu tiež vyžadovať niekoľko ošetrení takisto stojí predovšetkým s ohľadom na vlasy - .. Ak sú pórovité povahy alebo sú poškodené, že je lepšie ísť do takej manipulácie).

Napriek skutočnosti, že brunetky v módnom piesku by mali venovať pozornosť iným tónom, ktoré sú bližšie k aktuálnemu. Napríklad, hnedovlasý muž sa nezdá príliš "Tmavý", a stres pre vlasy je minimálny. Mimochodom, brunetky sú všeobecne odporúčané tónovať korene 1-2 odtiene ľahšie postupne vyrovnať odtieň a pestovať prirodzené farby.

Cieľové výhody vlasov piesku

Ak hovoríme o výhodách farbenia v piesočnatom odtieni, stojí za to zdôrazniť:

Piesky v tvare piesku: ako dosiahnuť a ušetriť dlhú dobu?
  1. Prírodný odtieň;
  2. Perzistencia farby (prírodné tóny menej ako chytľavé umelé sú vystavené vymývaniu a vyblednutiu);
  3. Jemné metódy farbenia (v prípade, že ste prirodzene blondínka);
  4. Možnosť rastu "Natívne" tón;
  5. Nie je potrebné časté zafarbenie.

Okrem toho môžete používať prirodzené masky a odvarové prípravky na starostlivosť o vlasy, bez obáv o umývanie alebo zmenu umelého pigmentu.

Svetlé hnedé odtiene vždy obohacujú prírodnú krásu a zdôrazňujú jej dokonalosť.

Ak chcete nájsť bezchybne hladkú farbu piesku, nezapojujte sa do amatérskych aktivít, ale obráťte sa na príslušných špecialistov. Buďte brilantní!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 1 = 9