Prebúdzame si víziu v nás: učíme sa "kresliť" lícne kosti | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Prebúdzame si víziu v nás: učíme sa “kresliť” lícne kosti

Vytváranie tváre je základom základov akejkoľvek techniky kompetentného make-upu. S touto jednoduchou, ale skôr namáhavou akciou môžete dokonca dokončiť každý make-up "nyudovy", zámerne surové.

Chubby tváre už dlho opúšťajú výklenok moderných módnych trendov a krásy, ktoré sa na nás pozerajú z lesklých obalov, nevyhnutne majú trochu "Sunken", naznačené lícne kosti. A vyzerajú veľmi rafinované, sexy a atraktívne. Celebrity majú každú príležitosť na dosiahnutie tohto efektu pomocou plastickej chirurgie a estetickej kozmetológie.

A máte vo svojom arzenáli všetku potrebnú kozmetiku, ktorá môže vytvoriť takýto efekt čisto vizuálne. Prečo nevyužiť tieto výhody civilizácie a nezhodnotiť hollywoodske herečky bez pôsobivých materiálnych nákladov?

Bronzers, rouge, proof-readers

Prebúdzame si víziu v nás: učíme sa "kresliť" lícne kosti

Našťastie sú k dispozícii moderné kozmetické výrobky a každý z nás sa dnes môže cítiť ako skutočný profesionálny make-up umelca. "Ako zdôrazniť lícne kosti?" - to je otázka, ktorú kladie veľa žien na fórach, blogoch a webových stránkach venovaných kráse a módnym trendom.

Minimalistický makeup - je to skvelé, iba ak jeho konštantná aplikácia nie je spôsobená strachom, že sa priblížite k otvoru alebo bronzeru. Bohužiaľ, neschopnosť vybrať si odtiene a samotné výrobky nehreštia len začiatočníkmi, ale aj mnohými umelcami make-upu. Aby sa dekoratívna kozmetika vyzerala ako výnosná, mala by byť vhodne zvolená a použitá. To platí najmä pre sochárov tváre.

Rozhodnite sa pre seba - bude sa vám páčiť dievča s jasnými tehlami alebo lícnymi kosťami? Samozrejme, že nie.

A mali by ste to spraviť, aby ste neprestúpili s odtieňmi a primerane ste si vzali svoje prírodné údaje. V opačnom prípade, v dôsledku použitia make-upu, s dôrazom na lícne kosti, riskujete, že sa stanete prirodzeným klaunom.

Správne zdôraznené lícne kosti v poltónoch vyzerajú neutrálne a diskrétne, nespôsobujú túžbu umyť čo najskôr "Nositeľ" make-up. Ak súčasne profesionálne pracovali, dá sa podčiarknutie úplne ignorovať prijatím korigovanej línie pre prirodzený tieň.

Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť pri výbere bronzárov, sochárov a ružov - je to vaša vlastná pleť. Aký podtón je vaša pokožka? Je to ľahké a mierne ružové, alebo má výraznú zlatú notu? Ak chcete zvládnuť túto úlohu, vykonajte malý test. Preskúmajte žily na zadnej strane zápästia.

Prebúdzame si víziu v nás: učíme sa "kresliť" lícne kosti

U dievčat s chladným tónom sú fialové alebo modré, nositelia rovnakého teplého tónu pleti majú zelenkavé, tyrkysové alebo olivové nádoby. Ak tento krok nepomôže, pripojte k pokožke zlatý a strieborný reťazec.

Sledujte, ktorá z nich je menej kontrastná a výhodnejšia. Ak je zlatý, máte šťastie, že máte v teplom farebnom odtieni. Ak je striebro, ste živým príkladom aristokratickej estetiky.

Vychádzajúc z toho a je potrebné spoliehať sa na výber kozmetiky, najmä pre tvár.

"Cold" mladé dámy neschvaľujú žlté tónové krémy, zlaté bronzery a nasýtené hnedé čítačky. Nechajte to všetko "Teplá" priateľka. Vyberte si sami odtieň chladného, ​​šedivého, neutrálneho.

Bez ohľadu na farbu pleti a tónovanú pleť, mali by byť korektory na tvár nenápadné, bez váhy a ľahké. Vôbec nekupujte shimmerbronzery s veľkými lesklými prvkami, jedovatými tehlami a červenými korektormi.

Niekoľko rýchlych tipov, ako vybrať ten správny make-up

Čo je potrebné zvážiť, aby ste získali dokonalý make-up?

Prebúdzame si víziu v nás: učíme sa "kresliť" lícne kosti
 • Nestrácajte. Profesionálna, poloprofesionálna a luxusná kozmetika nemôže byť lacná z dôvodu vysokých nákladov na suroviny. Ak vidíte bronzer na Estée Lauder Companies, ktorého cena môže zmiasť dokonca aj neskúsenému dámu pred vami je zaručené, že je falošný. Ukladanie rovnakých peňazí je nevhodné pri kúpe kozmetiky. Poznámka - môžete ju aplikovať na tvár, a ak sa rozhodnete kúpiť nápravné krém pre 50 rubľov, nebuďte prekvapení, následné šírenie akné, peeling a alergické reakcie;
 • Nestriekajte. Nesnažte sa kúpiť všetko naraz. Prečítajte si recenzie na internete, hodnoťte svatchi, rozhodnite sa, čo je pre vás nevyhnutné. Možno sa budete môcť dostať na sezónny alebo dovolenkový predaj, kde si môžete uchopiť "Chutná chvost" s veľkou zľavou, ale stále nie je potrebné získavať zrejme zbytočné veci;
 • Nebojte sa. Najmä výrobky so smotanovou textúrou. Samozrejme, s obvyklým suchým alebo lopty červenať oveľa ľahšie, ale napriek tomu by sa nemali báť nových produktov, zvlášť preto, že sú účinnejšie. Krémové textúry môžu vytvoriť svetlý efekt vzdušnosti na tvári a dokonale sa zmiešať.

Odporúčania na výber konkrétneho nástroja:

Prebúdzame si víziu v nás: učíme sa "kresliť" lícne kosti
 1. Bronzer by mal byť vybraný v takej farbe, že je o 1-1,5 tónu tmavší ako váš prirodzený tón pleti;
 2. Korektory by nemali svietiť. absolútne;
 3. Tón sčervenania by mal zodpovedať farbe vašej pokožky v okamihu, keď sa začervenate. Ľahko zatiahnite tvár a skontrolujte, akú farbu zobrazuje. Mala by byť vaša podpora pri výbere kozmetiky;
 4. Nezabudnite si zakúpiť niekoľko štetcov;
 5. Odporúča sa kúpiť krájací mixér - špeciálnu špongiu na aplikáciu kvapalných a pevných textúr, "Zbraň" každého make-up umelca.

Robiť správny make-up

Ako správne a prirodzene zdôrazňovať lícne kosti?

Prebúdzame si víziu v nás: učíme sa "kresliť" lícne kosti
 • Najskôr aplikujte obvyklý tónový alebo BB-krém s prstami, kefkou alebo špongiou. Dbajte na to, aby ste nezanechali žiadne škvrny, škvrny ani hranice.
 • Otvor si ústa a roztiahni svoje pery "Ryby". Nakreslite čiaru z najhlbšej dutiny v tvári do hornej časti ucha pomocou bronzeru alebo korektora. Môžete to urobiť inak. Pripevnite rukoväť kefy v smere od rohu ústia k ušnú. Tento riadok sa odporúča použiť;
 • Dôkladne potriasť bronzer s kefkou, prstami alebo špongiou;
 • Zostáva len zistiť, ako harmonicky zdôrazňovať lícne kosti. Za týmto účelom určite najviac konvexnú časť tváre. Aplikujte na ne kozmetický prípravok, ktorý zaostáva smerom k chrámu. Rady o aplikácii červenej farby: nepoužívajte veľa peňazí naraz. Pred použitím pretrepte kefu. Je lepšie aplikovať výrobok opakovane, ako okamžite zničiť dobrý make-up, preháňať blushers a ich intenzitu;
 • Nakoniec vezmite veľkú čistú kefu a odstráňte celý make-up von smerom k chrámom. Správne vykonané podmienky vám vytvoria vynikajúci ľahký make-up, ktorý sa dá nosiť ako v noci, tak večer.

Radikálnejšou variantou korekcie tváre je vizualizácia jasných lícnych kostí pomocou strihania. Účes - hlavné zvýraznenie v každom obraze, takže ak sa nebojíte experimentovať, hrajte si so štýlom. Medzi účesmi, ktoré zdôrazňujú lícne kosti, sa rozoznáva predĺžená fazuľa, roztrhaná kaskáda, rebrík, asymetria.

Aby ste správne spravovali svoj vlastný arzenál krásy, nemusí to byť profesionálny stylista alebo make-up artist. Stačí, aby ste dostali ruku", praktizujte sa na sebe - obľúbený a nájdite si svoj vlastný make-up, ktorý dokáže zdôrazniť čnosti a zmäkčiť zjavné chyby.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 5 = 2