Prostriedky na hustotu vlasov: čo si vybrať | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Prostriedky na hustotu vlasov: čo si vybrať

Hlavným bohatstvom každej ženy je krásne hrubé vlasy. Ale čo keď príroda neodmenila vaše vlasy veľkým objemom? Samozrejme, aby sa vyrovnali sami. Aby ste to urobili, musíte sa starať o svoje zámky denne, neustále robiť rôzne výživné masky a správne ich hrebeň.

Ako vyriešiť problém?

Prostriedky na hustotu vlasov: čo si vybrať

Spôsoby, ako urobiť si vlasy hrubšími iba dvoma: buď zväčšíte hrúbku vlasov, alebo ich počet na hlave. Aj keď sa podarí spojiť tieto dve metódy, účinok bude úžasný. Zároveň však musíte kritizovať rôzne reklamy.

Koniec koncov, ak sľubujete, že jedna aplikácia prinesie vašu hlavu do poriadku, potom možno stojí za to hľadať špinavý trik. Spôsob účinku každého šampónu alebo balzamu by sa mal študovať zvlášť. Napríklad pomerne veľké množstvo prostriedkov na zvýšenie hustoty vlasov je účinných kvôli tomu, že kvôli rôznym chemickým reakciám sú všetky vločky chĺpkov zvýšené.

Ale bohužiaľ, v tomto prípade sa každý vlas stáva podobným kužeľu a je oveľa náchylnejší na škodlivý mechanický vplyv. Jednoducho povedané, vlasy s takouto štruktúrou sa rozpadnú oveľa rýchlejšie. 

Je tiež skeptický voči prostriedkom, ktoré obsahujú veľa silikónu. Samozrejme, s jej pomocou vám naozaj mierne zvýši hrúbku každého vlasu. Treba však mať na pamäti, že takéto nápravné opatrenia majú len dočasný účinok. A neustále používanie produktu na báze silikónu môže spôsobiť lupiny. A z toho sa tiež zbavíte dosť ťažko. 

Spôsoby zvýšenia vlasov na hlave

Z vedeckého hľadiska nie je možné zvýšiť množstvo vlasov na hlave, pretože naše gény obsahujú presný počet vlasových folikulov. Ale nenechajte sa rozčuľovať! Faktom je, že časť vlasov, ktoré vidíme v zrkadle každý deň, môže byť dosť ďaleko od plného objemu, ktorý sú naše vlasové folikuly schopné. Takže našou úlohou s vami je stimulovať rast každého vlasu na našej hlave. 

Na začiatok je potrebné pochopiť, prečo nie všetky vlasové folikuly sa podieľajú na vytváraní vlasov. Tu je, ako obvykle, v našom spôsobe života. Bohužiaľ, dnes vo svete okolo nás existuje pomerne veľa rôznych faktorov, ktoré majú negatívny vplyv na naše vlnenie.

A aby naše kudrlinky vyzerali úžasne, potrebujete:

  • Pokračovanie vo vedení zdravého životného štýlu. Takže nielenže uvediete svoju hlavu do poriadku, ale vylepšíte celý organizmus. Príjemným bonusom tohto spôsobu života bude zbavenie sa pár kilogramov navyše, zmiznutia akné, rovnako ako dobrej nálady každý deň;
  • Ďalší príjem vitamínov. Budú tiež mať pozitívny vplyv na celý organizmus;
  • Starostlivo sa starajte o vlasy. Nevyčerpajte zámky každodenným horúcim štýlom, neustálym používaním laku a iných štýlových techník. 

Ako môžete vidieť, skôr ako začnete hľadať efektívne prostriedky na hustotu vlasov, musíte sa naučiť, ako sa správne starať o vaše vlnenie. Dbajte na to, aby ste starostlivo prečítali pokyny na šampón, skryli ste žehliacu podložku, aby ste vlasy vyrovnali a začali zdravý životný štýl. 

Sú domáce opravné prostriedky pre hustotu vlasov

Samozrejme, každá dievča môže zavolať aspoň niekoľko dobrých moderných kozmetických výrobkov, ktoré sa budú starať o kučery. Ale ako sa naše prababičky dostali do takejto kozmetiky? A mali krásnu a hustú hlavu vlasov.

Ukazuje sa, že existuje veľa rôznych ľudových prostriedkov, ktoré môžu stimulovať rast každého vlasu nie horšie ako najdrahšie kozmetické. 

Prostriedky na hustotu vlasov: čo si vybrať

Jedna z najlepších ľudových liekov na hustotu vlasov môže byť považovaná za masku. Po prvé, to najčastejšie zahŕňa zložky, ktoré možno ľahko nájsť v chladničke od akejkoľvek domácnosti. Po druhé, absolútne nemusíte tráviť veľa času na to.

Rýchlo premiešajte všetky potrebné komponenty, položte na hlavu a ďalší a pol a pol hodiny sa môžete bezpečne zaoberať svojimi záležitosťami. 

Masky na báze korenia alebo horčice sú veľmi populárne. V tomto prípade dochádza k rastu v dôsledku pomerne silnej stimulácie vlasových folikulov.

Ale ak sa rozhodnete použiť takýto nástroj, potom musíte jesť správne, aby vaše zámky mohli získať všetky potrebné živiny. V opačnom prípade jednoducho vypálite vašu pokožku. Príkladom takejto masky môže byť pepřová tinktúra.

Na jeho prípravu potrebujete trochu rastlinného oleja, jednu čerstvú korenistú papriku (uprednostňuje sa zelená, nie červená) a malá sklenená fľaša z tmavého skla. Tinktura na varenie by mala byť nasledovná: nakrájajte polkruhy horúceho papriky a vložte ich do fľaše.

Potom ho naplňte rastlinným olejom a položte ho na tmavé miesto po dobu dvoch až troch týždňov. Potom sa môže použiť podobná tinktúra. Postupujte takto: namažte tinktúru pokožky, zohrejte hlavu a nechajte improvizovanú masku na hodinu a pol.

Potom opatrne prepláchnite produkt z kordov teplou vodou. A ešte jeden tip: Neklaďte túto tinktúru po celej dĺžke vlasov. Takže ich môžete len vysušiť. A "slama"Na hlave ešte nikto nepriniesol potešenie. 

Najlepším prostriedkom pre hustotu vlasov sú éterické oleje. A v tomto prípade nemusíte stráviť niekoľko hodín na maske. Môžete jednoducho pridať do šampónu malé množstvo a umyť ho zmesou hlavy.

Pozor prosím! Pred pridaním esenciálneho oleja do šampónu si určite prečítajte jeho kompatibilitu s typom vlasov. Výhodou tejto metódy je, že je vynikajúca pre oba korene a konce vašich kadienok. Takže to je najlepší komplexný nástroj. 

Ľudové náplasti pre hustotu vlasov: neštandardné recepty

Ako ste už pochopili v názve tejto časti, teraz budeme hovoriť o zlepšení vlasov pomocou takých prvkov, ktoré by ste zvykli používať. Jedno z týchto liekov môže byť považované za kyselinu nikotínovú.

Pozor prosím! Nezamieňajte tento úžasný účinný prostriedok s nikotínom, na rozdiel od ktorého má kyselina veľmi pozitívny účinok na korene vlasov. Žiadny problém s akvizíciou tohto neobvyklého lieku, pretože si môžete kúpiť kyselinu nikotínovú v akejkoľvek lekárni.

Pre prípravu masky budete potrebovať dve ampulky kyseliny a jednu lyžicu šťavy z aloe. Všetky zložky je potrebné opatrne premiešať a nanášať na suchú alebo vlhkú hlavu na hodinu a pol. Potom opláchnite normálnou teplou vodou.

Stojí za to venovať pozornosť skutočnosti, že počas postupu sa môžete stretnúť s horúčavou alebo miernym pocitom pálenia. Ak sa však začne objavovať určité nepríjemné pocity, maska ​​sa musí ihneď vymyť, pretože sa dá pred spálením tolerovať. 

Stojí tiež za zmienku o maske piva a avokáda. Na jeho prípravu je potrebné zmiešať rozdrobené mäso jednej polovice malého avokáda a dve polievkové lyžice piva. Potom, čo všetky zložky dôkladne premiešame, opatrne naneste výslednú zmes na kade a nechajte ju na desať minút. Mimochodom, môžete použiť aj pivo ako kondicionér.

Prostriedky na hustotu vlasov: čo si vybrať

Nepokúšajte sa však použiť čistý penivý nápoj. Ak chcete priniesť zámky láskavosť, neškodiť, musíte miešať jednu pohár piva a tri poháre obyčajnej vody. A je to taký kondicionér, s ktorým sa môžete bez obáv stať. 

Ak chcete stimulovať rast vlasov, môžete použiť kiwi ovocie. Ak chcete získať masku, vyprať jeden malý, ale zrelé ovocie do kašľa. Pridajte trochu múky alebo škrobu, aby sa látka podobala kyslej smotane v konzistencii a aplikovala na vlasy asi pätnásť minút. Potom umyte vlasy ako obvykle. 

Ako môžete vidieť, môžete zvlhčovať. Hlavnou vecou je starostlivo vybrať prostriedky na hustotu vlasov, nezabudnite na správny spôsob života a trpezlivosť, pretože sotva vidíte výsledok v týždni. Veľa šťastia pre vás! 

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

3 + 6 =