Krása a zdravie

Ropa olej: robíme krásne obočie!

Komunikujeme s osobou, najprv sa pozrieme na jeho tvár, vrátane obočia. Táto časť tváre môže úspešne napraviť akýkoľvek vzhľad k lepšiemu alebo ho pokaziť úplne.

Ropa olej: robíme krásne obočie!

Okrem neúspešného tvaru obočia, ktoré vyžadujú korekciu, ľahké obočie, ktoré je potrebné maľovať, mnoho dievčat si sťažuje, že majú zriedkavé obočie.

Medzi dostupnými a najdôležitejšími efektívnymi prostriedkami na riešenie tohto spoločného problému sa osvedčil olej z brukve na obočie. Ženy, ktoré testovali, tvrdia, že používanie lopúcha pravidelne na obočie, je možné posilniť prehnanosť obočia a stimulovať rast nových.

Čo robí lopúcha

Stojí za zmienku o prirodzenosti, a teda o neškodnosti lopuchového oleja. Nemôže poškodiť ľudské telo, pretože je to prírodný bioaktívny produkt. Obsahuje inulín, éterické oleje, beta-karotén, bioflavonoidy, vitamíny C, E, kremík, zinok, selén a mnoho ďalších stopových prvkov.

Vzhľadom na prítomnosť palmitových a stearových mastných kyselín, obočie prestane vypadávať, bude elastické a lesklé. Preto vedúci kozmetológovia hovoria, že pravidelné používanie lopúcha pomáha proti strate obočia, prispieva k urýchleniu ich rastu.

Antioxidačné a regeneračné vlastnosti lopuchového oleja robia zázračnú liečbu, ktorej výsledok je viditeľný za týždeň.
Na rozdiel od mnohých drahých inzerovaných liekov, ktoré veľmi často obsahujú hormóny, agent z lopúcha prináša nie dočasný, ale dlhotrvajúci a trvalý účinok.

Spôsoby použitia lopúcha na rast obočia

Na posilnenie a stimuláciu vlasových žiaroviek je veľmi dôležité, aby ste denne používali lopúch na obočie. Najlepšie je použiť na tento účel mäkkú kefu, použiť masážne pohyby, v tomto prípade ju aplikovať, súčasne stimulujete krvný obeh, čo je veľmi dobré pre posilnenie vlasovej žiarovky.

Pre dosiahnutie najlepšieho účinku odporúčame, aby ste pred použitím predhrievali trochu mastnú látku vo vodnom kúpeli. Stačí stačiť tekutinu do čajovej lyžičky a držať ju nad parou varnej kanvice alebo inej nádoby.

Aplikujte náplasť niekoľkokrát ľahko štetcom obočie v smere a proti smeru rastu vlasov. Jeho nadbytok, ak nejaký existuje, opatrne utrite bavlneným kotúčom. Najpohodlnejšie je vykonať tento lekársky postup pred spaním a ponechať nápravu na noc. Ráno nie je nutné umyť výrobok, stačí ho umyť, ako obvykle.

Počas niekoľkých dní si všimnete prvé výsledky - zmizne svrbenie a lúpanie, ao mesiac neskôr sa stanete vlastníkom dlhé, chlpaté, zdravé, dobre upravené obočie.

Aký lopúšok môžete použiť na posilnenie obočia?

Za veľmi prijateľnú cenu v čistej forme, nevyhnutne vo fľaši z tmavého skla, sa olej z bodliaka predáva v akejkoľvek, nie nevyhnutne homeopatickej, lekárni. Chystáte sa do kozmetického oddelenia obchodu, na regáloch ho nájdete vo farebnejšom balení, zvyčajne výrobcovia dodávajú ďalšie oleje (napríklad koliesko) a výťažky z bylín.

Pri nákupe výrobku sa uistite, že ste si pozreli dátum výroby a dátum vypršania platnosti. Ak je výrobok starší ako dva roky, potom stojí za to nájsť čerstvý produkt. Koniec koncov, starý olej nebude mať prospech vaše obočie, ale povedie k podráždeniu pokožky.

Recepty na báze lopúcha

Ropa olej: robíme krásne obočie!

Samozrejme, na stimuláciu rastu obočia môžete použiť čistý lopúch olej, a môžete pripraviť rôzne produkty na základe toho, čo zvýši pozitívny účinok. Hlavným pravidlom takýchto koktailov je, že by mali byť čerstvé (len varené), nemôžu byť vyrobené pre budúce použitie a skladované v chladničke.

Tu je niekoľko overených receptov:

  • Môžete pridať vitamín A do lopúcha zakúpením v lekárni alebo "dostať"Z improvizovaných produktov, napríklad mrkva. Orezajte malý kúsok zeleniny na strúhadle a vytlačte šťavu z nej. Po zmiešaní s hlavnou zložkou v rovnakých pomeroch;
  • Voľba, najmä pre tuhé a vyčnievajúce chĺpky, navrhujú kozmetológovia miešanie lopúcha a olivového oleja. Ďalej musíte ponoriť malý vatový tampón do výslednej kvapaliny, sedieť pohodlne na gauči a dať to na obočie na nie viac ako 10 minút. V tomto receptúre môže byť olivový základ nahradený broskýň alebo rakytníkom;
  • Ak zistíte, že vaše obočie sú menej často, musíte miešať v rovnomerných častiach lopúch, ricínom a mandľovým olejom a aplikovať ju štetcom, ako sme to povedali vyššie.
    Tento nástroj je vhodný aj na posilňovanie rias, ale je potrebné veľmi starostlivo aplikovať olejovú zmes bez toho, aby ste sa dostali do očí a nevyhnutne 2 hodiny pred spaním. Ak použijete zlúčeninu pred spaním, liek nebude mať čas absorbovať, a ráno sa zobudíte s červenými, podráždenými, vodnatými očami;
  • Na stimuláciu rastu obočia premiešajte 3 kvapky lopúcha s 3 kvapkami rumu (môžete brandy). Iba pri aplikácii buďte veľmi opatrní, ak sa dostanete do očí, zmes, v ktorej je alkohol prítomný, veľmi pečie.

Olej z obočia obočie

Ak je pre vás dôležité vytvoriť si prostriedok pre obočie z lopúch, potom to nie je tak ťažké.

Ak to chcete urobiť, potrebujete:

  • Olivový alebo slnečnicový olej (na základňu) - 100 gramov;
  • Rozdrvený koreň veľkého lopúcha (lopúch) je 40 gramov.
Ropa olej: robíme krásne obočie!

Je potrebné zmiešať olivový alebo slnečnicový olej s opatrne rozdrveným koreňom veľkého lopúcha a trvať desať dní v uzavretom kontajneri na tmavom mieste. Je potrebné naliať zmes do hrnca a variť na nízkej teplote po dobu 15 minút. Keď sa ochladí, musíte to napnúť!

Stojí za to dodať, že je veľmi zriedkavé, ale existujú prípady individuálnej neznášanlivosti na lopúch. Preto pred aplikáciou výrobku na obočie je potrebné ho otestovať napríklad na ramene.

To sú všetky triky používania a varenia! Ak chcete ozdobiť oči - obočie a riasy, vyzerať zdravo, máte po ruke lopuchový olej!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

6 + 2 =