Sleep-grass: ako spať bez piluliek | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Sleep-grass: ako spať bez piluliek

Dobrý sen je celistvým postupom, ktorý zabezpečuje životne dôležitú činnosť tela. Neprítomnosť normálneho nočného odpočinku utlmuje mentálne schopnosti človeka, pamäť oslabuje, vzhľad sa stáva bolestivým.

Sleep-grass: ako spať bez piluliek

Počas spánku odpočívajte všetky orgány a najmä mozog, ktorý každodenne padá veľké zaťaženie. Oddych pomáha zmierniť nervové poruchy, stres a ťažké životné situácie.

Mnoho ľudí trpí nespavosťou. Veda nie je stále a ponúka z tohto stavu veľké množstvo finančných prostriedkov. Predtým, ako pijete upokojujúce tabletky na bylinky, skúste piť rôzne bylinné tinktúry na spánok, ktoré vám snáď pomôžu.

Ľudové opravné prostriedky

Zvážte niektoré ľudové prostriedky, ktoré pomôžu obnoviť zdravý spánok.

Jedným z najúčinnejších prostriedkov je 10% tinktúra pivonky, ktorá sa musí užívať pravidelne, konkrétne - trikrát denne po dobu 30 kvapiek.

Zelený čaj vám pomôže poskytnúť vám dobrý zdravý spánok. Má dobrý účinok na telo, urýchľuje metabolizmus, upokojuje, tóny a podporuje chudnutie. Ak budete piť zelený čaj dvakrát denne, vaše zdravie a pohoda sa čoskoro zlepšia. Pite tiež viac surovej vody a, ak je to možné, opustite čierny čaj.

Pomôže a zber bylín na normalizáciu spánku. Zloženie zberu: 50 gramov valerián koreň, 50 gramov chmeľových šištičiek, pridajte pohár vriacej vody a trvať niekoľko hodín.

Výborným liekom pre vaše telo je kúpeľ s ihličia a soľou. Pred spaním si posaďte na vankúš niekoľko kvapiek levanduľového oleja, spánok bude silný a vôňa levandule vás uklidní.

V lete vyzdobte svoj dom s fialkami, chryzantémami a inými upokojujúcimi bylinami a kvetmi, to dodá pohodlie do vašej izby a vy - dobrý spánok. Spánok v dobre vetranom apartmá s otvorenými oknami, zlepší výmenu plynu v miestnosti, naplní pľúca čistým vzduchom a poskytne vám hodiny bezstarostného odpočinku.

Hľadáte trávu snov

Sleep-grass alebo obyčajný homár je trvalka tráva, uvedené v červenej knihe. Tento liek má osobitné miesto medzi prírodnými spacími tabletkami.

Táto rastlina je obklopená mystickými príbehmi. Hovorí sa, že sa diabol bojí tejto trávy a uteká z nej 12 kilometrov. To je tiež veril, že táto bylinka zachráni zo zlého oka a znehodnotenie. Používanie farieb byliny vykonať rituály duchovného, ​​položiť kvet pod vankúš a čakajú prorocké sny.

Existuje niekoľko typov rastlín:

 • Popísaný. Výška rastliny môže dosiahnuť 50 centimetrov. Listy sú znížené. Kvety sú široko kampanulované. Kvitne posledné dva mesiace jari;
 • Pružina. Výška rastliny nie je väčšia ako 30 centimetrov. Kvety na vonkajšej strane sú svetlozelené a vo vnútri biele. Kvitne neskoro na jar;
 • Lugovoj. Výška 30 cm. Kvety sú lila. Kvitne v apríli;
 • Žltnutie. Tento druh lumbago dostal také meno, pretože kvety jeho žltej farby. Relatívne vysoký druh dosahuje výšku 50 centimetrov.

Existuje veľa druhov tejto rastliny. Kvety môžu byť zo všetkých odtieňov fialových a žltých kvetov. Môžete pestovať túto zázrakovú rastlinu sami. Potrebujete úrodnú pôdu od vody, pretože rastlina netoleruje nadmerné množstvo vlhkosti.

Sleep-grass: ako spať bez piluliek

Je lepšie položiť kvet na juhu, môžete na malom svahu, aby voda nebola. Rastlina je schopná tolerovať zimu, môže byť transplantovaná až v mladom veku. Semená rastlín lepšie v teplej pôde na jar.

Lumbago je ľudový prostriedok proti nespavosti. Táto rastlina pomôže s poruchami spánku pre dospelých aj pre deti. Liečivo je vynikajúci sedatívum. Tiež liečia tuberkulózu, bronchitídu, astmu, migrénu, reumatizmus, dnu.

Odvar z trávy uľahčuje pôrod a znižuje bolesť, ktorú žena vyskytla. Ak chcete urobiť odvar, nalejte niekoľko kvetov s pohárom vriacej vody a pijte ju chladené v lyžici každé dve hodiny.

Z lumbagu vo vodnom kúpeli sa pripraví tinktúra. Recept na tinktúry z porúch spánku: nalejte 5 kvetov lumbago s pohárom vriacej vody, trvať na 20 minút. Vezmite si tinktúru, ktorú potrebujete tri razy denne na jednu lyžicu. Ak vám táto dávka nepomôže, vezmite to každé dva hodiny na lyžicu.

tablety

Než začnete užívať lieky, nezabudnite vyhľadať lekársku pomoc. Nezabudnite, že každý liek má vedľajšie účinky, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú vaše telo. Pokúste sa najskôr kúpať, relaxovať, piť tinktúru, ale ak vám to nepomôže - poraďte sa s lekárom a pite lieky, ktoré určíte profesionálom.

Najprv uvádzame zoznam bezpečných prípravkov:

 • Melaxén je chemický spánkový hormón, nemá vplyv na mentálne schopnosti a pamäť;
 • Persen - možno považovať za národný prostriedok, pretože zloženie bylinných: mäta, citrónovníka, koreňa valeriánov;
 • Novopassit - podobne ako Persen v jeho zložení, ale obsahuje veľké množstvo bylín, je sedatívum.

Neužívajte nasledujúci zoznam liekov bez lekárskeho predpisu:

 • Lorazepam je liek proti stresu, pomáha bojovať proti depresii, upokojuje sa;
 • Fenobarbital - silný sedatív, tiež pomôže s epilepsiou;
 • Zopiclón - pomáha s chronickou nespavosťou a nervovým vzrušením vedúcim k duševným poruchám;
 • Zaleplon je navrhnutý špeciálne na boj s rekreačnými poruchami.
Sleep-grass: ako spať bez piluliek

Tablety - to je extrémny prípad, ak máte slabé porušenia, neponáhľajte sa uchýliť sa k ich pomoci. Ak nespíte kvôli depresii, pokúste sa zaobchádzať s niečím upokojujúcim, farbiť, začať pliesť, vyšívať alebo sa zapájať do inej šitie. Ak chcete znížiť stres, choďte do prírody s rodinou, odpočívajte, plávajte.

Použite tieto metódy na boj proti poruchám, ktoré budú prospešné pre telo, a nie len vrátiť sen. Zbavte sa depresie pomôže niektoré bláznivé konanie, ktoré môžu pomôcť vyhnúť negatívnym nahromadeným emóciám a otvoriť oči k pôžitku zo života.

Prihláste sa na tanec. Dobrým prostriedkom depresie a stresu je šport. Začnite chodiť ráno, zakúpte si predplatné do telocvične.

Možno je to jednoduché a príjemné akcie, ktoré vám vrátia lásku k životu a s ním zdravý a zdravý spánok! Tiché sny pre vás!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

40 + = 46