Krása a zdravie

“Variácia odtieňov”: ako neustále meniť tón zvlnenia s tonikom?

V žízni pre zmenu začíname my, ženy, s účesom. Existuje dokonca aj presvedčenie, že zmena vlasov, môžete zmeniť celý svoj život. O farbách vlasov prakticky zaručene odrážajú každého z nás. Avšak nie všetci sa môžu uchýliť k radikálnej maľbe pomocou priemyselných zlúčenín.

A možno toto je správne riešenie, a to najmä preto, že v modernej škále kaderníckych obchodov sú tuky - špeciálne prostriedky na krátkodobé zmeny farby vlasov doma. Pokiaľ ide o daný výrobok, existujú aj obzvlášť dôkladné otázky, napríklad: - či je možné, aby tehotné ženy farbili vlasový tonik?

Môže tonizujúce škvrny?

"Variácia odtieňov": ako neustále meniť tón zvlnenia s tonikom?

Samozrejme, zloženie tohto produktu je oveľa lepšie vo svojej mäkkosti a "Neškodný" ich analógov. Teoreticky je takáto možnosť možná. Neberieme však do úvahy tok vášho tehotenstva, jednotlivé fyziologické charakteristiky a sprievodné problémy.

Preto odporúčame, aby všetky tehotné ženy konzultovali s ošetrujúcim lekárom konkrétne otázky týkajúce sa toho, či môžu vykonať toto alebo toto opatrenie.

Tak, ako farbiť vlasy s tonikom?

Berte do úvahy - farbiace toniká pre vlasy nemôžu dlhšiu dobu meniť odtieň hlavy vlasov. Niektorí kaderníci navyše tvrdia, že po tonikácii je ťažké tonizovať vlasy štandardnými prostriedkami. Nechceme na vás klásť svoje úsudky alebo teoretické presvedčenie, ale iba vám povieme, ako tento nástroj použiť na farbenie kučier.

Zhromažďujeme "arzenál"

Predtým, ako začnete študovať pokyny na správne farbenie vlasov s tonikom, uistite sa, že máte k dispozícii všetky nástroje.

Na maľovanie budete potrebovať:

"Variácia odtieňov": ako neustále meniť tón zvlnenia s tonikom?
  • Plastová nádoba (v žiadnom prípade kovové, drevené riadky sa môžu použiť, ale sú nežiaduce z dôvodu možného poškodenia);
  • Zvyčajná špongia;
  • Štetec na distribúciu zloženia prameňov (lepší kaderník, ale môžete urobiť aj zubné, určite nové);
  • Hrebeň s riedkymi zubami, lepšie aj plastom;
  • Sponky do vlasov;
  • rukavice;
  • Šampón kvality;
  • Mäkký uterák.

Poradenstvo: vyberte správny tonik, primerane posúďte pôvodnú farbu vlasov. Samozrejme, ak ste horiace brunetka, alebo dokonca žena s hnedými vlasmi, nie je pre vás žiaden zmysel nakupovať perlový odtieň pre blondínky. Berte na vedomie - pomocou tonicu nemôžete radikálne zjasniť alebo stmaviť aktuálnu farbu vlasov!

Spôsob testovania

"Variácia odtieňov": ako neustále meniť tón zvlnenia s tonikom?

Ako správne farbiť vlasy s tonikom doma?

Po prvé, ako sme už povedali, mal by sa vybrať správny odtieň pigmentu. Zvyčajne sa tonikum vyberie tak, aby jeho farba bola 1-2 tmavšia a intenzívnejšia ako originál.

doslovne: tento prostriedok jasného sfarbenia nevyfarbuje tmavo-blond vlasy a gaštan "Nebude trvať" brunetka.

Opýtajte sa špecialistu na zvolené riešenie. Bude tiež brať do úvahy jednotlivé prvky štruktúry vašich kadeřníc, ich stav a "History" farbenie.

Kaderník vám tiež urobí verdikt, či bude možné tonizovať farbu vlasov farbou. Bez ohľadu na zvolenú farbu odstínového balzamu, uistite sa, že ste testovali na samostatnom prameňu, aby ste nezískali neočakávané výsledky.

Ak má prameň vlasov rovnakú farbu ako chcete - odvážne začnite maľovať celú hlavu.

Príprava tonika

Otvorte obal s výrobkom. Zvyčajne okrem najviac tónovaného balzamu obsahuje sondu fixačného šampónu, ako aj obnovu masky pre vlasové žiarovky s hlbokým účinkom. Opatrne si prečítajte pokyny. Pripravte si špongiu alebo kefu, svorky a ďalšie nástroje, ktoré sa môžu hodiť. Rozložte potrebné množstvo balzamu do plastovej nádoby. Pokryte podlahu v miestnosti, kde farbu urobíte, aby sa nečistil.

Moment pravdy: zafarbenie

"Variácia odtieňov": ako neustále meniť tón zvlnenia s tonikom?

Mierne namočte vlasy a vyčistite ich. Rozdeľte rozdelenie na dve rovnaké časti.

Naneste tonikum na prvú polovicu a potom na druhú.

Odstráňte farebné pramene z nedotknutých klipov. Po spracovaní celej hlavy hrebete vlasy štetkou.

Teraz musíte poraziť tonikum, kým nedosiahnete penu, akoby ste mali na hlave bežný šampón.

Odstránenie farbiaceho pigmentu je podľa anotácie výrobcu, berúc do úvahy požadovaný výsledok.

Zvyčajne to netrvá dlhšie ako pol hodiny.

Umývanie vlasov

Takže, keď je proces nanášania produktu dokončený, musí sa vymyť veľkým množstvom teplej vody. Uistite sa, či je transparentná. Ak oplachujete balzam až do konca, hrozí nebezpečenstvo, že začne ponechať nezaťažené stopy na oblečení a posteľnú bielizeň. Na konci procedúry sušte vlasy textíliou a sušič vlasov v chladnom režime.

Môžem farbiť vlasy s tonizujúcim tonikom? Samozrejme - áno. A čo viac, niektoré dámy doslova "Záchrany" od nežiaducich tónov získaných s tradičným odfarbením. blondínky "Hasenie" červená a žltá práve tonika.
Nechajte vaše zámky, prosím, svojou farbou, krásou, žiarou a zdravím! Buďte krásni!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

25 − 24 =