Krása a zdravie

Veľké čelo: či je potrebné ho skryť a akým spôsobom ho možno urobiť

Fyziognomia, ktorá skúma charakter človeka podľa tvárových vlastností a výrazov tváre, naznačuje pozitívnu hodnotu masívneho čelo človeka. Jeho prítomnosť svedčí o jeho mimoriadnych mentálnych schopnostiach, často hraničiacich s géniom, bohatou predstavivosťou, sklonom k ​​mnohým vedám.

Veľké čelo: či je potrebné ho skryť a akým spôsobom ho možno urobiť

Často sa takíto ľudia nazývajú hantivými, pretože majú silný zmysel pre sebadôveru. V stredoveku, aby sa čelná oblasť zdala byť širšia, ženy vytrhli vlasy na prednej strane hlavy.

K dnešnému dňu tento riadok prináša len nepríjemné pocity. Veľké čelo dievčaťa ju vníma nie ako znamenie svojej mysle, ale ako chybu, ktorá si vyžaduje odhalenie.

Môžete ho skryť niekoľkými spôsobmi:

 • prostredníctvom dekoratívnej kozmetiky;
 • so správne vybraným účesom;
 • ďalšie príslušenstvo.

Ako skryť veľké čelo s make-up

Prvá metóda maskovania tejto funkcie je najjednoduchšia, pretože nevyžaduje zásadné zmeny vo vzhľade, ako účes, je ľahko opravená v prípade neúspešného použitia make-upu. Hlavným prostriedkom na korekciu vzhľadu je prášok. Je dôležité, aby mala dve alebo tri odtiene tmavšie ako jej vlastná koža. Môžete tiež použiť bronzer.

Veľké čelo sa vyznačuje jeho šírkou, výškou a konvexnosťou. Každá z týchto funkcií vyžaduje špeciálnu kozmetickú činnosť.

Prášok sa nanáša špeciálnym štetcom nasledujúcimi spôsobmi:

 1. Ak chcete opraviť nadmernú výšku, bronzer zakryje jeho hornú časť.
 2. Pri nadmernom vydutie sa prášok nanáša na strednú časť čela.
 3. Šírka sa koriguje pomocou tmavého prášku, ktorý po stranách ošetruje čelnú oblasť hlavy.

Preto je jasné, že tmavý tón sa aplikuje na miesta, z ktorých je potrebné odviesť pozornosť. Je dôležité, aby sa make-up dobre zastrelil, inak sa chyba nebude zamaskovať, ale naopak, vynikne.

Obočie u žen s širokými ramenami by malo mať prirodzenú veľkosť a tvar. Príliš tenké čiary budú vizuálne ďalej zväčšovať túto vlastnosť, príliš široký - dôraz na jej pozornosť.

Veľké črepy

Najúčinnejším okamihom, keď maskuje masívny čelný priestor dievčaťa, je prítomnosť tresky. Okrem skrytia chyby urobí obraz zaujímavejší, ženský. Existujú rôzne odrody náramkov.

Zďaleka od každého z nich je schopný zdobiť veľké-browed dievča:

Veľké čelo: či je potrebné ho skryť a akým spôsobom ho možno urobiť
 1. Rovné rany. Tento typ je považovaný za klasický a preto vhodný pre mnoho žien. Dobre skrýva nielen veľkosť a tvar čela, ale aj iné nepríjemné nevýhody: akné, akné, jazvy. Rovné náramky môžu mať rôznu dĺžku, ale pre dievča s veľkou čelnou časťou tváre bude mať len predĺžená verzia (až po obočie).
 2. Asymetrické šikmé rany. Oni robia účes originál a odvrátiť pozornosť z rôznych výskytov chýb. Takéto zárezy sa dobre hodia na rôzne typy zrážok. Je dôležité, aby ste vlasy muflovali, inak sa účinok nedosiahne.

Pokiaľ ide o účes samotný, malo by sa s ním zaobchádzať aj s mimoriadnou opatrnosťou, ak má dievča veľké čelo. Stylistom sa odporúča, aby robili stredne dlhé účesy, ktoré by nevyhnutne zakryli uši. Optimálna možnosť je považovaná za účesy ako kaskáda, predĺžené námestie, fazuľa.

Účesy pre veľké čelo

Pre dievča, ktoré má veľkú čelnú plochu, budú nasledovať tieto strihové úpravy:

Veľké čelo: či je potrebné ho skryť a akým spôsobom ho možno urobiť
 1. "námestie"- univerzálna možnosť, vhodná pre takmer všetky ženy. Profesionálny kaderník pomôže vybrať typ tohto strihu, ktorý zodpovedá štýlu, vzhľadu, stavu vlasov klienta. Dievča Shirokoloboy musí byť pokryté vlasovými ušami. Preto je najvýhodnejšou odrodou pre ňu predĺžený strih. Dlhé pramene skrývajú nadmernú šírku čelnej plochy a nárazy - výška.
 2. "zornička"Znižuje vizuálne čelo vďaka prameňom v zodpovedajúcej časti hlavy. Zvlášť často tento typ účesu vyberajú dievčatá, ktoré milujú dlhé vlasy, pretože v tomto prípade si môžete vybrať ľubovoľnú dĺžku prameňov.
 3. "asymetria"- najnovší typ zrážok. Vyzerá to originálne, odvracia pozornosť od veľkých funkcií a štýlovo. Okrem toho je táto možnosť veľmi praktická, pretože nevyžaduje veľa času na kladenie. Jedinou nevýhodou takéhoto účesu je, že nie je vhodná pre ženy s tenkými a tenkými vlasmi.
 4. "bob"- strih, ktorý zostáva relevantný niekoľko desaťročí kvôli jeho neobvyklému a všestrannému. Dokonale padne s treskou, koriguje veľa nedostatkov vzhľadu a tvaru tváre. Tento účes je vhodný najmä pre tých, ktorí rastú vlasy.
 5. "kaskáda". U ľudí tento typ zrážky sa nazýva "rebrík"Pre hladký prechod dĺžky vlasov. Odporúča sa kombinovať kaskádu s predĺženým šikmým nárazom, aby ste upravili tvar celej tváre a jej jednotlivých vlastností. Zvlášť výhodná je kaskáda bacuľatých žien.

Neúspešné rozhodnutie pre majiteľov veľkých funkcií sú všetky druhy spánku: ďalej zvyšujú čelnú časť tváre a hlavu ako celok.

Ako skryť veľké čelo bez bang

Mnoho dievčat nepáči rany z rôznych dôvodov: niektorí sa domnievajú, že to nejde, aby ich vzhľad, niekto narušiť vlákna neustále padá na oči, a niektoré z nich len ťažko štýlu. Ale nedostatok schopnosti skryť veľké čelo týmto spôsobom by nemal byť ospravedlnením pre komplexy.

Stylisti odporúčajú ďalšie možnosti nastavenia tváre:

Veľké čelo: či je potrebné ho skryť a akým spôsobom ho možno urobiť
 1. Asymetrické rozdelenie. Zaujímavým riešením problému je šikmé rozdelenie, ktoré sa vykonáva rozdelením vlasov nerovnomerne na každej strane.
 2. Nízke účesy. Ak chcete odvrátiť pozornosť od veľkej čelnej časti tváre, môžete vytvoriť jednoduchý (nie príliš vysoký) chvost alebo opletenie šnurovania na stranu. Súčasne sa odporúča stylistom, aby ich urobili na opačnej strane od strany za originálnosť. Ďalšou zaujímavou cestou je tkať malý pigtail cez tvár. Vyzerá veľmi nezvyčajne, zatiaľ čo vizuálne znižuje veľkosť čelnej plochy.
 3. Špeciálne doplnky na vlasy, ktoré pomáhajú maskovať nedostatky tváre. Najmä veľké čelo možno ľahko skryť pod obväzom nad hlavou. Táto možnosť by umožnila okrem iného zdôrazniť svoju individualitu, pretože poskytuje priestor pre fantáziu: obväz môže byť rôzne umiestnené na hlave, vytvárať nové obrázky. Napríklad milovníci štýlu "Boho"Môžete viazať toto príslušenstvo a jemne ho premiestniť do obočia. Ďalšou možnosťou je viazať obväz s uzlom uprostred čelnej časti tváre, rovnako ako slobodná hippie dievča.

To sú spôsoby, ako skryť veľké čelo. Avšak pred tým, ako sa ponáhľate na potrebnú kozmetiku alebo nový kaderník, stojí za to zvážiť, či je to naozaj chyba? Koniec koncov, každý človek je jedinec a jeho tvár je to, čo ho robí zvláštnym.

Najchudobnejším v tomto prípade sú hviezdy s veľkým čelo, ktoré netrpia nedostatkom komplexov a nepovažujú za ich mínus problém. Môžete zavolať mnoho hviezdnych osobností, ktoré v skutočnosti sa snaží, aby zakryl masívne čelo: Angelina Jolie, Nicole Kidman, Rihanna a ďalších krásnych žien.

Správne zvolený styl a sebavedomie - to je všetko, čo potrebujete na vyriešenie problému s veľkými funkciami.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

+ 37 = 42