Vodka s olejom podľa Ševčenkovej metódy proti rakovine | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Vodka s olejom podľa Ševčenkovej metódy proti rakovine

Nikolaj Viktorovič Ševčenko je vynálezca, inžinier, patentový odborník, biolog. Je známy tým, že vyvinul inovatívnu metódu liečby rakoviny založenú na príjme zmesi slnečnicového oleja a obyčajnej vodky.

Princíp metódy je založený na biochemických procesoch, ktoré sa vyskytujú v ľudskom tele po odobraní zmesi.

Vodka s rastlinným olejom, podľa Shevchenkovho spôsobu proti rakovine, recept

Nevyhnutné zložky:

Vodka s olejom podľa Ševčenkovej metódy proti rakovine
 • nerafinovaný rastlinný olej - 30-40 ml;
 • vodka 40% - 30-40 ml.

Zmes sa pripraví ľahko a rýchlo. Je potrebné miešať zložky v malej nádobe. Zatvorte pevne a po dobu piatich minút dobre zakryte.

Zmiešajte zmes okamžite, akonáhle sa varenie, vydychujte a pijte v jednej džbánke. Ak vytiahnete, obsah po niekoľkých minútach sa opäť rozloží na samostatné komponenty.

Ak ste prvýkrát začali používať metódu Shevchenko, náprava by mala byť pripravená v pomere 1: 1, neskôr môže dôjsť k zvýšeniu objemu komponentov. Liečba podľa metódy Ševčenka, založená na vodke s olejom, ako ju správne vykonať.

Táto technika vyžaduje dodržiavanie určitých pravidiel:

 • ráno, na obed a večer, nie viac ako trikrát denne;
 • používajte to prednostne v rovnakom čase, napríklad pri 7-00, 14-00, 21-00;
 • prostriedky s olejom sa užívajú pred jedlom počas 20 minút;
 • piť vodu alebo zabaviť nejaké jedlo nie je nutné, inak olej neabsorbuje do tela v plnom rozsahu;
 • dve hodiny pred prijatím zmesi je nežiaduce, a tiež do pol hodiny po;
 • Od okamihu prebudenia ráno až po prvý príjem lieku nemôžete piť nič. Môžete žuť niečo svetlé a len trochu tak, aby nedošlo k nevoľnosti pri užívaní lieku, ale neprehĺtajte.

Dĺžka trvania liečby podľa Shevchenkovho spôsobu založeného na vodke s olejom je 10 dní. Potom prestávka trvá 5 dní, a to znova. Po treťom desaťdňovom cykle musíte odpočívať niekoľko týždňov. Toto sa považuje za jeden úplný kurz.

Kurz liečby sa znova opakuje po prestávkach v závislosti od pohody pacienta, nie však menej ako 2-3 roky. Droga nie je návyková, ale môže byť použitá pred nástupom zotavenia, čo potvrdí onkológ.

Odborníci odporúčajú vykonať diagnostiku v intervaloch medzi užívaním ľudového lieku proti rakovine. Pacientovi sú pridelené rádiografické vyšetrenie, endoskopia, biopsia, izotopové vyšetrenie, ultrazvuk, počítačová tomografia, rozšírený krvný test.

Čo nemožno urobiť metódou Shevchenko?

Liečba rakoviny metódou Shevchenko vyžaduje aj súlad s viacerými zákazmi a obmedzeniami.

Vodka s olejom podľa Ševčenkovej metódy proti rakovine
 • Nepoužívajte iné metódy liečby paralelne.
 • Nekonzumujte alkohol (ani v iných balzamoch a tinktúrach), tabaku;
 • Nepoužívajte bylinky: celandín, aloe, badan, chaga, hemlock, jedy: kerozín, múka agarová, chlorid ortuťnatý, lieky: "Prednizolón", antineoplastické a chemoterapeutické činidlá;
 • Neznižujte dávkovanie lieku;
 • Liečba rakoviny močového mechúra metódou Shevchenka nezahŕňa použitie glukózy na intravenózne podanie. Môže to spôsobiť prudké zhoršenie stavu;
 • Je zakázané navštíviť saunu, saunu, horúce obklady;
 • Obmedzte konzumáciu zeleninových štiav, živočíšnych tukov, mäsa a mliečnych výrobkov, soľ, cukor.

Pri liečbe rakoviny žalúdka, pľúc a paralelného užívania ľudovej zmesi môžete užívať rôzne lieky proti bolesti s narkotikami, hypnotiká, diuretiká, upokojujúce lieky na srdce. Nezabudnite dodržiavať správnu, vyváženú stravu. Nemôžete hladovať a prejedať.

Na prevenciu rakoviny sa môže použiť zmes vodky a oleja Shevchenko.

Vedľajšie účinky pri používaní techniky Shevchenko

Vodka s olejom podľa Ševčenkovej metódy proti rakovine
 1. Výskyt bolesti. Bolestivé pocity môžu byť zaznamenané v miestach ohniska ochorenia, ako aj v miestach pooperačných adhézií, zlomenín, modrín, s kolikou v pečeni a obličkách, s výstupom z piesku alebo malých kameňov. Bolesť sa môže objaviť 2. až 5. deň po začiatku liečby. Môže byť silný, ale nakoniec sa stáva tolerantným, môže byť strnulý, spazmodický;
 2. Znížený výkon moču. Moč môže mať červený odtieň;
 3. Útoky na nevoľnosť, vracanie, pálenie záhy. Pri vracaní, ktoré trvá niekoľko dní v rade, má byť liek zastavený niekoľko dní. Ak je vracanie jednorazové, potom by mala byť zmes opitá po užití hlavného lieku, mala by trvať najmenej 4 hodiny. S nevoľnosťou môžete jesť kúsok citróna;
 4. Krvácanie. Z rozsiahlych nádorov sa dá pozorovať v deň 4 alebo v druhom desaťročí liečby. Zastavenie krvi pomôže injekčne "Menadion". Pokračujte v praní zmesi, pretože uhľovodíky v jej zložení sú schopné liečiť takéto rany;
 5. Znížená chuť do jedla. Energetická hodnota domáceho lieku je 1500-1800 kcal. Jedlo sa stráca dvakrát dlhšie;
 6. Slabosť. Slabosť sa vyskytuje v dôsledku oneskorenej glukózy v svalovom tkanive;
 7. Opuchy. Vyskytuje sa na miestach ohniska ochorenia, okolo nádorových útvarov, metastáz. Spravidla dochádza k opuchu počas prvých desaťročí zmesi. Je to spôsobené hormonálnymi úpravami a pomalým odberom tekutín.
 8. Tachykardia. Žily sa rozširujú a srdce sa začína biť čoraz častejšie;
 9. pocit "Lump" v krku. Takýto pocit vzniká v dôsledku zmeny zloženia krvi a práce prištítnych teliesok;
 10. Reakcia čreva. Kreslo sa stáva tekutým.

Princíp zmesi vodky a oleja

Podľa Ševčenka táto metóda pomáha pri liečení rakoviny pankreasu, žalúdka a pľúc. Môže byť použitý v každom veku, neexistujú žiadne kontraindikácie.

Liečivo so správnym použitím má pozitívny vplyv na telo pacienta. Rozširovanie metastáz a rast nádorov zaniká. Patologické neoplasmy sa rozpúšťajú. Stabilizuje hormonálnu rovnováhu, príde k bežnému metabolizmu vody a soli. Môže sa brať ako prevencia rakoviny raz denne v rovnakom rozvrhu. Počas prestávok sa účinok lieku nezastaví, ale pôsobí len s menšou silou.

Výsledky liečby

Vodka s olejom podľa Ševčenkovej metódy proti rakovine

Výsledok je viditeľný po 1-2 mesiacoch od začiatku užívania lieku. Najskôr môže byť hmotnosť kolísať. Srdcový sval získava dodatočnú výživu. Stav pacientov s ischémiou, aterosklerózou, stenocardiou, cukrovkou, osteoporózou sa výrazne zlepšil.

Pečeň je zbavená kongescie, ukladá sa cholesterol a bilirubín, vredy žalúdka, 12 dvanástnikového vredu sa uzdraví.

Tlak sa zníži, množstvo cholesterolu. Zmena zloženia krvi a cukru sa tiež mení. Krvácanie sa zastaví, krvné zrazeniny sa rozpúšťajú v cievach. Varikóza zmizne.

Názory lekárov na metódu Ševčenka

Mnohí špecialisti v oblasti medicíny, najmä onkológovia, negatívne hovoria o tejto technike. Kritizujú odmietnutie liečby použitím tradičnej medicíny vážne chorých ľudí, ktorých štádiá rakoviny sú posledné.

Dnes sa moderná medicína vyvíja veľmi rýchlo a mnohé lieky boli vynájdené na liečbu rakoviny rôznych orgánov, ktorá je v prvých fázach. Hlavná vec je začať liečbu choroby ihneď po jej zistení, inak šanca na zotavenie bude nízka.

Odborníci uznávajú, že v niektorých prípadoch môže mať táto technika pozitívny účinok. Toto je odmietanie fajčenia a konzumácie alkoholu, presvedčenie pacienta o jeho ozdravení. Avšak v ťažkých prípadoch vodka s maslom nepomôže.

Preto je na pacientovi, aby sa rozhodol, či má túto zmes užívať, alebo nie, stále stojí za to poradiť s lekárom a takisto zvážiť všetky výhody a nevýhody takéhoto lieku. Určiť a sledovať liečbu rakoviny by mal byť len špecialista v tejto oblasti - onkológ.

Je lepšie neodkladať a skontrolovať skúšku včas, potom bude šanca na oživenie oveľa väčšia. Akékoľvek prostriedky z ľudovej a netradičnej medicíny na liečbu nádorových ochorení a nádorov by sa mali používať až po ukončení liečebného cyklu predpísaného lekárom.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

1 + 9 =