Vodná manikúra - fantastické obrázky na nechty | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Vodná manikúra – fantastické obrázky na nechty

Vodná manikúra, nazýva sa tiež mramorový náter, vyzerá na nechty, ako najreálnejšie umelecké dielo. Mnohí veria, že kreslenie na nehty obrazy o osude odborníkov, ale napriek zjavnej zložitosti, môžete sa to naučiť sami. V tomto článku vám povieme, ako urobiť vodný manikúru doma. Technika aplikácie ohromujúcich vzorov dokáže zvládnuť absolútne každé dievča, bolo by to čas a túžba.

Najzaujímavejšia vec je, že umelecké zručnosti sú úplne zbytočné a voda urobí všetko pre vás. Ako? O tomto práve nižšie. 

Vodná manikúra: výhody a nevýhody

Vodná manikúra - fantastické obrázky na nechty

Premenlivá móda sa dostala k umeniu umenia. Až v poslednej dobe, sú všetky prieskumy verejnej mienky čerpal diskrétne francúzska manikúra, gél sa nanesie a lepené kamienky, a teraz sa stal populárny najmä dizajn s mramorovým efektom, ktorý dáva zmesi vo vode z niekoľkých farieb laku na nechty.

Voda ako skutočný umelca mieša farby vo fantastických vzorkách, vytvára skvelú krásu rozvodu a špirál. 

Výhody tejto techniky v nasledujúcom: po prvé, podobný dizajn je k dispozícii pre seba-aplikácie, a za druhé, otvára obrovskú rozlohu vašej fantázie a robí každé umenie jedinečné. Nakoniec nie je možné nakresliť dva nechty rovnako. 

Existujú aj nevýhody. Takáto manikúra trvá veľa času na prípravu predtým, než to urobíte, musíte vždy odstrániť kutikulu. Trvá to čas a prípravná fáza – zmiešanie farieb s vodou, no proces aplikácie je zaujímavý, ale časovo náročný. Materiály na mramorovom kryte tiež veľa. 

Čo potrebujete na vytvorenie vodnej manikúry?

Pre mramorovú manikúru budete potrebovať: 

  • Kapacita s vodou; 
  • Krém na ruky; 
  • Pomocné materiály: lepiaca páska a špáradlá; 
  • Tekutina na odstraňovanie laku; 
  • Bavlnené púčiky alebo disky; 
  • Bezfarebná základňa pre nechty; 
  • Viacfarebné laky. 

Ktoré laky by som mal použiť na vodnú manikúru?

Pre mramorové nechty si vyberajte len tekuté laky. Ak chcete použiť zahustený, najprv ju zriedite špeciálnym rozpúšťadlom. Nie je vhodný na vodnú manikúru a gélový lak, pretože sa nerozširuje po vode. 

Holografické laky však dokážu vytvoriť originálne vzory s účinkom skutočného mramorového náteru. Nezvyčajné umenie sa dosiahne, ak používate rôznofarebné laky s tepelným účinkom, pretože menia rozsah farieb od tepla. Môžete použiť niekoľko farieb naraz – dva alebo viac. Čím viac kontrastných farieb, tým efektívnejší je efekt. A aby boli laky úspornejšie, použite náradie s úzkym krkom. 

Ako urobiť vodnú manikúru?

Vodná manikúra - fantastické obrázky na nechty

Než začnete s nechtami, najprv ošetrujte a odstráňte kutikulu. Potom nechajte dosku na nechty pilníkom nechty a vytvorte krásny tvar.

Potom, čo všetky nechty sú pokryté bezfarebnou základňou alebo farbou laku, ktorá bude hlavnou v kvetinovom usporiadaní. 

Potom naneste na prsty tučný krém alebo nalepte kúsky škótky. Toto opatrenie je potrebné na pokrytie vzorov len s nechtami, nie úplne prstami. Snažte sa nechať krém na nechty, inak sa na ňom nezachová. 

Nalejte do nádoby, kde sa zriedi zmes pre umelej teplej vody a potom kvapkajte do stredu laku. Po rozptýlení kvapôčky klesáme na to isté miesto lak inej farby a tak ďalej, až kým vnútorný hlas a pocit krásy vás nepovie. Malo by sa pamätať na to, že základom farebnej kompozície bude najprv lak rozpustený vo vode. 

Vodná manikúra doma

Ďalej, vyzbrojený špáradlom, urobte rozvod na povrchu našej kompozície. Ak vás tento postup vykoná prvýkrát, stojí za to a bude obmedzený. Zložitejšie vzory budú k dispozícii neskôr so skúsenosťami. Rozvody sa vykonávajú počas 1 minúty a špáradlo je ponorené nie viac ako 5 mm. 

Potom môžete bezpečne ponoriť prst do vody. Zatiaľ čo lak nie je suchý, okamžite odstráňte jeho prebytok, a tiež použiť lesk, ak plánujete nechty umenie s nimi. Povlak suší dlhšie ako bežná manikúra, je to vlastnosť vody, takže musíte byť trpezliví. A pre väčšiu bezpečnosť sa odporúča, po vysušení, položiť na upevňovač nechtov. 

Po dokončení prvého nechtu zopakujte postup pre ostatné. Voda sa nemusí meniť, ale pozostatky farebného povlaku sa zbierajú z povrchu pomocou špáradla na to. 

Dôvody, prečo mramorové nechty nefungujú

Ak sú vzory na všetkých nechtoch rôzne, potom to nie je dôvod na zúfalstvo. Mramorové pokrytie je taká, ako by mala byť.

Jediná vec je, musí existovať jeden štýl a farebná škála, ale obraz sa môže líšiť:

  • Ak sa gélový lak namiesto rozpúšťania, zvlhčený vo vode, môžu existovať dva dôvody. Prvým dôvodom je, že voda je príliš horúca. Optimálne je prijímať vodu pri izbovej teplote na 40 stupňov Celzia. Druhým dôvodom je, že tento lak jednoducho nie je vhodný na aplikáciu vodnej manikúry. Zmeňte ho na iný a skúste to znova. 
  • Niekedy náter nefunguje, pretože keď aplikujete vzor, ​​dotýkate sa dna alebo steny kontajnera nechtom alebo nedávajte dostatok času na vyschnutie kompozície; 
  • Keď vzory nevykonávajú alebo nevystupujú mazané, skontrolujte špáradlo. Faktom je, že by mal mať čistý tip, takže ak používate ten istý, potom ho vyčistite vždy, keď urobíte ďalšiu dávku. Existujú ďalšie tajomstvá z mramoru. 

Ako urobiť vodnú manikúru: tajomstvá a nuansy

Vodná manikúra - fantastické obrázky na nechty

Zakaždým vyčistite špáradlo s rozpúšťadlom. Kontajner musí byť úzky a hlboký, aby tam mohol položiť prst, nedotýkajte sa ani stien ani dna a súčasne bol celý nehrdzavený do neho. 

Nepokúšajte sa vodné manikúru na všetky prsty, ale len v strede. Použite kontrasty: bielej a červenej farby alebo bielej a čiernej farby. Kryt s leskom pastelových odtieňov dáva podobnosť so skutočným mramorom. 

Najviac originálny mramorový náter vyzerá na nechty strednej dĺžky. Dlhé alebo krátke sa nezhodujú. 

Ako môžete vidieť mramorovú manikúru – je to krásna, jednoduchá, ale pracovná a jej vysokokvalitná aplikácia bude trvať veľa času. Ale ak sú splnené všetky kritériá aplikácie, je zaručený úžasný výsledok. A ak náhle prvýkrát nevyjde – nebojte sa, stačí držať tekutinu po ruke odstrániť lak. Úspešne ste dosiahli úspechy!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

2 + 1 =