"Všeobecné čistenie" lymfatického systému: vylepšujeme telo na hlbokej úrovni | pangudownloads.com
Krása a zdravie

“Všeobecné čistenie” lymfatického systému: vylepšujeme telo na hlbokej úrovni

Čistenie čriev alebo pečene sú faktory, ktoré v každom rohu fúkajú odborníci na výživu a liečitelia a poskytujú svojim pacientom a čitateľom rady o zdravom životnom štýle. Napriek tomu, že lymfatická bunka je oveľa dôležitejšou súčasťou nášho tela, málo ľudí stále premýšľa nad normalizáciou.

Prečo je potrebné čistenie lymfy?

"Všeobecné čistenie" lymfatického systému: vylepšujeme telo na hlbokej úrovni

Lymfatický systém nám poskytuje nielen zdravú imunitu, ale tiež odstraňuje z nej už existujúce patogénne mikroorganizmy a toxíny. Osoba, ktorej lymfatický systém nefunguje správne, často chorí, trpí neustálymi ťažkosťami s opuchom a nadváhou.

Dokonca aj keď pravidelne čistí črevá, nemôže normalizovať stolici a metabolizmus, zbaviť sa plnosti a iných problémov spojených so všeobecným zdravím. Preto je čistenie lymfy a jej stimulácia prvým a najdôležitejším krokom na ceste k získaniu silného zdravia a dlhovekosti.

Olga Aleksejevna Butaková, slávny ruský lekár s tridsaťročnou skúsenosťou v oblasti rehabilitácie, ručnej a vykladacej stravovacej terapie, navrhol spôsob lymfatického čistenia doma. Pri pohľade na to samo o sebe môžete určite overiť účinnosť svojich vyvinutých metód podpory a jemného ošetrenia tela.

Podľa autorky techniky O.Butakovej samotnej je lymfatický systém druhom "odpadovej vody" tela. Prichádzajúc do lymfatických uzlín sú heterogénne baktérie spracované a zneškodnené, v súvislosti s ktorými nemôžu preniknúť do krvi kvôli ďalšej parazitizácii v tele. Ale je to možné len vtedy, ak samotná lymfa funguje s plnou silou.

Podobne ako všetky dôležité procesy v tele sa stav lymfy časom zhoršuje. Preto pravidelné monitorovanie jej práce je dôležitou etapou prevencie mnohých zdravotných problémov. Tu, ako je nemožné, je vhodná jednoduchá pravda - cenové vyjadrenie preventívnych opatrení je vždy nesmierne cenovo dostupnejšie a lacnejšie ako plnohodnotná komplexná liečba.

Než zvládnete túto metódu omladenia a posilnenia tela, ako čistiace lymfatické ľudové lieky, uvidíme, aký je lymfatický systém?

Čo vieme o lymfe?

Lymfa je medzibunková tekutina, ktorá neustále cirkuluje v našom tele. Jeho biochemickým a fyzickým zložením sa podobá krvi. Obsahuje aj niektoré zložky krvi, ktoré ľahko prenikajú cez steny krvných ciev. Význam tejto látky je neustále zásobovanie orgánmi a tkanivami živinami, ako aj odstránenie vírusov, mikróbov, baktérií a iných patogénnych prvkov z tela.

V tele dospelého zdravého človeka je približne 50 litrov medzibunkovej tekutiny. Malo by byť zrejmé, že 83% toxínov, jedov, trosiek a produktov rozpadu sa sústreďuje do lymfy. 7% z nich je v lymfatickom systéme, 7% je priamo v krvi a 3% prenikne do bunky, čo spôsobuje jeho zničenie a smrť.

Keď lymfa cirkuluje v zdravom režime, metabolické procesy v bunkách a tkanivách sú stimulované. Ak sa lymfatická drenáž spomalí trosením systému, uzly prestávajú vykonávať svoje kľúčové funkcie zamerané na očistenie a ochranu tela. Preto lieky určené na čistenie lymfy sú doslova nevyhnutné pre tých, ktorí trpia chronickými ochoreniami obličiek, pečene, pľúc a kardiovaskulárneho systému.

Nezabudnite, že bežné lieky užívané doma nemôžu priniesť požadovaný účinok. Osobitný kurz je dôležitý, každý komponent je zameraný na konkrétne ciele. A týmto cieľom je očistenie lymfy patentovanou metódou Butakova. Schéma prijímania všetkých určených prostriedkov by sa mala prísne dodržiavať v poradí, ktoré vyvinul lekár.

Odporúčame vám, aby ste sa starali o nájdenie a nákup všetkých liekov vopred - niektoré z nich nemusia byť dostupné v každej lekárni. Tiež by sa mali vopred uchovávať s kvalitnými sorbentmi - napríklad Enterosgel. Niektorí používajú bežné aktívne uhlie.

Upozorňujeme, že tento postup by sa mal vykonať až po hlbokom očistení pečene a čriev.

Purifikácia lymfy podľa programov Butakova

Butakova program je navrhnutý na dva týždne. Každý deň budete musieť dodržiavať nasledujúce pravidlá:

"Všeobecné čistenie" lymfatického systému: vylepšujeme telo na hlbokej úrovni
 • Ráno rozpustite koreňovú tabletu sladkého drievka v teplej vode a pite výsledný roztok. Niektorí používajú pripravený sirup sladkého drievka na čistenie lymfy - v tomto prípade by ste mali dodržiavať pokyny a proporcie predpísané v anotácii k lieku. Sirupy alebo pilulky s liehovinou by sa mali užívať trikrát denne. Tí, ktorí trpia zvýšeným krvným tlakom, by mali znížiť príjem na dve tablety;
 • Ďalej sa odporúča piť pohár koralovej vody. Najlepšie je piť liehovinu;
 • Po 3 hodinách po prvých manipuláciách by sa mal prijať kvalitatívny a účinný sorbent. V tomto ohľade ideálne hnedé riasy. Zjednodušená verzia je Enterosgel. Táto fáza je nevyhnutná na to, aby toxické a toxické látky nevrátili do lymfatického systému;
 • Sorbent by sa mal znova užívať večer pred spaním. To znamená, že všetko je potrebné vykonať dvakrát denne. Pite opäť odporúčaná koralová voda;
 • Pre vyčistenie žlčových ciest je potrebné použiť artyčokové prípravky s nanoklávormi. Toto sa musí vykonať trikrát denne;
 • Ultimate je liek, ktorý podporí vaše telo a vykompenzuje všetky vitamíny stratené v dôsledku čistenia;
 • Liek Aktivin pomáha viazať a rýchlo odstraňovať toxické prvky;
 • Počas trvania liečby sa odporúča, aby sa probiotiká prijali na obnovenie a normalizáciu stavu prirodzenej črevnej mikroflóry.

Všetky manipulácie by sa mali vykonávať každý deň striktne v uvedenom poradí na 10 dní. Výsledkom čistenia lymfy s džúsom a Enterosgelom (alebo inými dobrými sorbentmi) bude, že budete mladší, svieži a budete cítiť oveľa pohodlnejšie z hľadiska zdravia.

Purifikácia lymfy Walkerom

Dr. Walker ponúka mierne odlišnú, jednoduchšiu a dostupnejšiu techniku. Skladá sa z týchto etáp:

 • Predmraziť vodu. Potom ho nechajte roztaviť na slnku. Vypustite taveninu z nádoby;
 • Mali by ste tiež pripraviť citrusovú šťavu (samozrejme čerstvo stlačená). Podiel grapefruitu a pomarančovej šťavy je 900 g, citrón je 200 g. Výsledná kvapalina sa rozpustí s celkovým množstvom vody z taveniny (2000 g).
 • Pred čistením pite roztok vody a Glauberovu soľ (polievková lyžica na pohár);
 • Vytvorte štandardný čistiaci klystýr (pre všetku vodu pridajte 1-2 lyžice lyžice na okysličovadlo, optimálne - jablkový jablkový ocot);
 • Intenzívne zahrejte telo tým, že sa budete horúcou kúpeľou;
 • Potom piť pohár predvarenej šťavy. Ďalej, počas dňa, piť ½ šálky nápoja, kým sa populácia skončí;
 • Opakujte 3 dni. Takéto čistenie by sa malo vykonávať nie častejšie ako raz za rok.

Najjednoduchší spôsob čistenia lymfy pomocou aktívneho uhlia je:

"Všeobecné čistenie" lymfatického systému: vylepšujeme telo na hlbokej úrovni
 • Aktivované uhlie (čierne) je účinné nielen pri čistení lymfatického systému, ale aj v celom organizme. Aby sa však dosiahli prijateľné výsledky, je dôležité dodržiavať potrebnú dennú dávku. Obsahuje 1 tablet liečiva na 10 kg hmotnosti. Preto ak vážime 70 kg, potrebujete 7 tabliet denne. Rozdeliť toto číslo na niekoľko recepcií;
 • Vezmite každú dávku sorbentu veľkým množstvom vody;
 • Dĺžka liečby je najmenej 3 týždne. Preto je dôležité dodržiavať racionálnu stravu, odmietať agresívne lieky a alkohol.

Kvalitné a kompetentné čistenie lymfy môže vytvoriť skutočné zázraky so zdravím a vzhľadom. Postupujte podľa našich jednoduchých odporúčaní a čoskoro sa zbavíte chronických ochorení, poskytnete svojmu tónu tón, zbavíte sa opuchnutých javov a dokonca aj nadváhu. Byť krásny a zdravý!

Previous PostNext Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

− 1 = 2