Vysoké lícne kosti - "aristokratická" dôstojnosť ženského vzhľadu | pangudownloads.com
Krása a zdravie

Vysoké lícne kosti – “aristokratická” dôstojnosť ženského vzhľadu

Vysoké lícne kosti – znamenie aristokracie a len krásna rys ženskej tváre. Všimli ste si, že najnepríjemnejšie nuansy sú náš vzhľad atraktívne? Zdá sa, že lícne a tváre nie sú časťou tváre, ktorá vyniká rovnako ako mandľové oči, tenké nosy alebo zmyselné nafúknuté pery. Ale ona mu môže dať oveľa hmatateľnejšiu harmóniu ako všetky vyššie uvedené.

Prečo sú nudné ženy považované za atraktívne?

Vysoké lícne kosti - "aristokratická" dôstojnosť ženského vzhľadu

Jasne definované lícne kosti sú už dlho považované za krásu kánonu v modelingu. A najzaujímavejšie divy umenia sa vyznačujú aj touto vlastnosťou. Zoberte aspoň hlavný ideál dnešnej generácie – hollywoodskej herečky Angelina Jolie.

Dokonca aj v prípade, že nemáte rovnaké živé prírodné údaje, dnes môžete ľahko identifikovať lícne kosti pomocou korektorov, korektorov, bronzov a banalov. Stačí sa naučiť, ako tieto nástroje správne aplikovať a použiť špeciálne štetce, pretože tvárový sochárny ju premení na 100%!

Ak vám takúto funkciu získame geneticky, odporúčame vám ju nikdy skryť. Oválny, mierne uhlový tvar tváre, pravdepodobne, bude považovaný za najatraktívnejšie za každých okolností.

Vlastnosti štruktúry lícnych kostí: učíme sa a porovnávame

Existujú bežné známky vysokých lícnych kostí, ktoré môžete preskúmať a porovnať s vašimi tvárovými vlastnosťami. Takže vysoké lícne kosti pochádzajú z chrámov, postupne sa zužujú do dolnej časti tváre a zakrúcajú sa v očných kockách. Pri tomto type oválneho tvaru sa tvár zdá byť trochu užšia. Kostná časť lícnej kosti môže byť veľmi prominentná, alebo môže byť vyhladená, sotva vnímateľná.

Najčastejšie sa taká oválna tvár vyskytuje u predstaviteľov exotického vzhľadu, ale môže to byť súčasťou Európy. Príznaky vysokých lícnych kostí u žien sa často vyskytujú so srdcovým, oválnym a predĺženým typom tváre.

Vysoké lícne kosti - "aristokratická" dôstojnosť ženského vzhľadu

Ak je táto vlastnosť váš prípad, mali by ste vždy vyvážiť v optimálnej hmotnosti: nadmerné kilogramy môžu “usporiadať“Máte plné tváre, ktoré ľahko skrývajú dôležitú dôstojnosť tváre a silná chudoba, naopak, spôsobí, že tvár bude bolestivá a kostnatá.

Podobne je to situácia s korekciou objemu lícnych kostí. Je dôležité neprekonávať kontrast čiar rosacej, pretože to môže vytvoriť vizuálny efekt nadmernej chudoby. Červenanie a bronzovanie by mali čo najmenšie odtieňovať a opakovať kontúru lícnej kosti. A najlepší spôsob, ako urobiť kompetentný make-up osoby s vysokými lícnymi kosťami, je vytvoriť správny tvar obočia, opakujúc ich zákrut! V

Možno vás to prekvapí, ale tento trik je vedúcim umelcom v oblasti stylistov a make-upov. S cieľom priaznivo zdôrazniť uhlovosť obličejového oválneho oka sa obočím dostane zlomená forma a-la “dom“.

Hlavnou výhodou žien s touto funkciou je nedostatočná potreba jasného make-upu. Skôr, naopak, vysoké lícne kosti vyžadujú najviac neutrálny, zdržanlivý make-up. Obzvlášť dobré tu je červená farba, plne v súlade s vašou farbou. Ak chcete zistiť, aký je váš ideálny odtieň červenej farby, môžete sa jemne prilepiť na tvár a miesto sčervenania by ste mali spravidla pri výbere produktu.

Vysoké lícne kosti - "aristokratická" dôstojnosť ženského vzhľadu

Môžete tiež použiť bronz, najmä v lete. Berte do úvahy – bronzátory z tehálového odtieňa prakticky nikomu nechodia. A je lepšie zakúpiť smotanu, skôr ako drobivý alebo pečený produkt. Tento nástroj tiež neprispieva k trblietaniu – ponechajte ho na svietiace a suché zvýrazňovače.

Ideálnou možnosťou bude nákup odtieňov farebného taupe – šedo-hnedastý. Táto farba je vhodná pre takmer všetkých predstaviteľov európskeho vzhľadu, dokonale napodobňujúci odtieň prirodzeného odtiene.

Pri tvárnení tváre je však dôležité aplikovať samotné výrobky. Napríklad suché textúry sú lepšie odrezané širokými a plochými kefami vyrobenými z prírodného napätia a pre tekuté a krémové textúry bude nevyhnutný kozmetický mixér – špeciálna špongia na rovnomernú aplikáciu tónovej základne.

Ako nakresliť vysoké lícne kosti?

Ak ste už vybrali určitú červenú farbu, nezabudnite na ich nuansy, ktoré môžu poškodiť celý váš vzhľad:

 • Naneste ružičku namiesto rumu;
 • Aplikovať suché textúry priamo nad olejnatý základ;
 • Neoprávnené použitie príliš jasných, jasných, kontrastných odtieňov;
 • Nadmerne veľké množstvo použitia;
 • Nesprávne osadenie.

Prišli sme na to, ako presne vyzerajú vysoké lícne kosti, a ako sú ziskové tieňovať. A čo keby vám príroda nebola taká veľkorysá a nebola vám takým bohatstvom?

Pri volumetrickom modelovaní osoby môžete pomôcť:

Vysoké lícne kosti - "aristokratická" dôstojnosť ženského vzhľadu
 • Blush. Ako sme už povedali, mali by presne zodpovedať vášmu prirodzenému tónu pleti. Ešte lepšie, ak používate pokojné, univerzálne farby: kakao, béžová, čokoláda. Oranžová, tehla a ružová červenica sa odložia – nemôžu byť správne napravené. Takmer vo všetkých prípadoch, ak nie ste profesionálni a nie skutočná akupresúra, vytvoria na tvári ostré svetlé prúžky neprirodzenej, hrdzavej farby;
 • Bronzery. Môžu byť suché aj krémové. Farebná škála by mala byť zvolená podľa predchádzajúceho princípu – mala by byť teplá a trochu tlmená, bez jasných akcentov a veľkých lesklých častíc;
 • Voľný prášok. Ak sa rozhodnete opraviť s ich pomocou, výsledok bude najprirodzenejší a najkomplexnejší. Ale v takom prípade budete musieť kúpiť niekoľko nástrojov súčasne – prirodzený, svetlý a tmavý odtieň. Hlavná vec je, že všetky z nich nie sú jasné a znova zodpovedajú vašej podtónovej koži;
 • Korektory na krémy a zjemňovače. Najlepšia voľba pre praktické ženy. Ak nepoužívate drobivý prášok, v tomto prípade bude sochárstvo vykonané priamo na základni. Môžete to urobiť štetkou, špongiou a dokonca aj prstami. Je pravda, že v druhom prípade musíte tvrdo pracovať a správne “vyplniť svoju ruku”. Korektory so smotanovou štruktúrou musia byť nevyhnutne podstatne tmavšie ako vaša prirodzená tvár.

Prideľujeme lícne kosti: krok za krokom plán kreslenia kozmetiky

Ako môže “robiťVysoké lícne kosti? Práve táto otázka sa často pýta na ženy s mäkkou oválnou tvárou a plné tváre.

V skutočnosti nie je nič jednoduchšie zdôrazniť zygomatickú zónu:

Vysoké lícne kosti - "aristokratická" dôstojnosť ženského vzhľadu
 • Najprv, ak použijete takýto výrobok, naneste základ na podklad pod základňu;
 • Potom s mokrou špongiou alebo suchou kefkou zmiešajte tónovú základňu v celej oblasti tváre. Uistite sa, že náprava je položená rovnomerne a nezostávajú žiadne jasné hranice a rozvod;
 • Teraz vezmite vybraný nástroj, ktorý mal vykonať korekciu hlasitosti. Povedzme, že to bude bronzer alebo korektor. Najskôr zatmavte dutú oblasť pod lícnou kosťou. Je veľmi ľahké ju identifikovať – ​​je to miesto, kde sa stretáva horná a dolná čeľusť;
 • Nakreslite čiara z uší a nosa (pozor, nie do rohov ústia, a to na krídla nosa!). Dbajte na to, aby ste ho dôkladne odtienili, aby nevznikol vzhľad zhruba namaľovaného pásu. Vykonajte to pomocou ventilátora alebo trojrozmernej kefy;
 • Ak je váš základ dostatočne tučný, použite prášok. Ak sa bojíte tohto lieku, berúc do úvahy, že bude vizuálne suché a starnú vaše pokožka, vyskúšajte minerálne výrobky. Môžete tiež použiť transparentný prášok, ktorý pôsobí ako fixačka make-upu;
 • Denný make up netrpí podrobnou kresbou oblasti lícnych kostí. Vytvorte jemné, neutrálne a dokonale zatienené čiary. A vo večerných hodinách pridáte do vášho make-upu ešte väčšiu intenzitu, ale znova to zrejme nestojí za to preháňať;
 • Opravte svoje úsilie špeciálnym sprejom alebo neviditeľným práškom.

Ak robíte všetko správne, na tvári bude vyzerať len riasenka a lesk na pery. A minimálne množstvo kozmetiky, ako je známe, omladzuje vzhľad.

Na koho sa rovnať?

Ak chcete experimentovať s obrázkom, vezmite si príklad od tých, ktorí majú podobnú tvárovú štruktúru. Samozrejme, stojí za to byť rovnocenné hviezdam vo svete – s nimi pracujú len tie najlepšie štylistické a make-up umelci, čo znamená, že ich príklad je hodný imitácie.

Medzi hviezdami s vysokými lícnymi kosťami sú obzvlášť pozoruhodné:

Vysoké lícne kosti - "aristokratická" dôstojnosť ženského vzhľadu
 • Uma Thurman;
 • Angelina Jolie;
 • Keira Knightley;
 • Naomi Campbell;
 • Kim Kardashian;
 • Beyonce;
 • Juliana Moore;
 • Sandra Bullock;
 • Candice Swainpole;
 • Irina Sheiková.

Ako môžete vidieť, všetky majú rôzne typy, čo znamená, že teraz môžete nájsť samostatný obraz pre seba, ktorý našiel vynikajúci príklad. Buďte neodolateľný!

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

28 + = 38