"Moody Fruit" granat: hızlı ve sorunsuz bir şekilde nasıl temizlenir? | pangudownloads.com
Lezzetli yemek

“Moody Fruit” granat: hızlı ve sorunsuz bir şekilde nasıl temizlenir?

Nar, çoğu insanın haksız yere unutabildiği en yararlı ve lezzetli bir üründür. Vücuda olan değerine rağmen, onu nasıl almayı reddettikleri için satın almayı reddediyorlar.

Sonuçta, gevşek ve yoğun sarımsı-kırmızı bir cildin altında saklanan meyveler, basınçla patlar, yani bu meyveden normal mekanik yöntemle cildi çıkarmak oldukça zordur.

Her şey gerçekten çok mu zor?

"Moody Fruit" granat: hızlı ve sorunsuz bir şekilde nasıl temizlenir?

Ancak bu ürünün diyetine sadece bu nedenle dahil etmeyi reddetmeyin. Sonuçta, insan vücudu için çok yararlı ve değerli özellikler taşır. A, B, C ve E vitaminleri, iyot, demir, silikon, nadir organik asitler ve çok miktarda doğal antioksidanlar içerir. Ve ikincisi, bilindiği gibi, sadece serbest radikallerle değil, aynı zamanda karsinojenlerle, yani anti-kanser maddelerle de mücadele ediyor.

Bir el bombasını ne kadar çabuk temizlersin?

Kimse yok "Hayat hack", ilk bakışta, bu zor ile başa çıkmanıza yardımcı olacak, görev. Sonuçta, sadece kabuğu çıkarıldığını değil, aynı zamanda meyvelerin bozulmamış ve güzel kalmasını beklersiniz. Bunu temizlemenin yolları "Kaprisli" meyveler çeşitlidir ve bugün size bazılarını tanıtacağız.

Peki, el bombası düzgün ve doğru bir şekilde nasıl temizlenir?

Narın kabuktan temizlenmesi için kurallar

Ürünün nesnel besin değerine rağmen, pek çok insan, doğru beslenme ve sağlıklı yaşam tarzının savunucuları bile olsa, uzun ve özenli yaygaraya değmez. Ne de olsa, meyvelerin patladıkları ve çirkinleştikleri zaman meyvelerini kaybetmesi değil, normal temizlik işleminin elbiselerini ya da ev tekstilini yıkabiliyor olması. Gerçekten, el bombasını geleneksel bir şekilde temizlerseniz, temizlenmesi zor olan duvarlarda, kıyafetlerde veya mobilyalarda koyu kırmızı noktalar kalabilir.

Yani böyle olayları önlemek için el bombası düzgün temizlemek için nasıl? Yararlı bir meyveden cildi soymayı öğrenmek oldukça kolaydır ve zeki bir çocuk bile onunla baş edebilir. Hastanın ve prilovchitsya'nın olması yeterlidir, çünkü meyvelerin, meyve suyunun saçılmasıyla ya da temizlikten veya değerli sularından bir gram kaybetmeden, niteliksel olarak kesilmiş görünecektir.

"Moody Fruit" granat: hızlı ve sorunsuz bir şekilde nasıl temizlenir?

Hatırlamanız gereken ilk şey, bir mağazada veya pazarda bir el bombası seçmenin temel kuralıdır. Aşırı olgunlaşmamış veya olgunlaşmamış bir meyve alırsanız, temizliği ile ilgili sorun çok daha fazla olacaktır ve hatta çeşitli ince ayarlarla bile kolayca soyulmayabilirsiniz. Olgun bir narın derisi sarımsı, orta derecede kırılgan, yeterince ince olmalıdır - tek tek meyveler görülmelidir.

Belki de çok kuru ve kahverengimsi olur - korkmamalıdır, çünkü böyle bir işaret meyvenin olgunluğunu benzer şekilde gösterir.

Doğru ürünü zaten seçtiyseniz, yüksek kaliteli el bombası temizliği kurallarımızı kullanarak, temizlik işlemine dikkatlice devam edin.

1 numaralı yöntem

El bombası temizlemek ne kadar kolay:

"Moody Fruit" granat: hızlı ve sorunsuz bir şekilde nasıl temizlenir?
 • Bir nar kesmek için prosedür hazır olduğunuzda, sıcak akan su ile iyice durulayın, sabunla (ve hatta tercihen) yapabilirsiniz. Sadece meyve yüzeyini iyice yıkamayı unutmayın, böylece üzerinde hiçbir temizleyici kalmaz. Ve her durumda, bulaşık deterjanı gibi agresif çözümler kullanmayın;
 • Ürünü yıkadıktan sonra bir kağıt havlu veya waffle havlu ile kurulayın;
 • Kesilmemeye çalışarak meyvenin üst kısmını keskin bir bıçakla çıkarın. "Travmatize" cilt altındaki içerikler;
 • Üst kısım çıkarıldığında, tüm çekirdek meyvelerin saçılması şeklinde, yakutlara benzer şekilde görünür. Dikkatlice onlara bakmalısın. Bütün çekirdeğin ince film köprülerle ayrılan dört bölüme ayrıldığını göreceksiniz. Senin görevin bu jumperları kesmek;
 • Kesmeler, kameraların ve bunların arasındaki filmlerin yerini takip ederek yukarıdan aşağı doğru yapılmalıdır. Yavaşça ve yavaşça kesin, ama açıkça, bıçağın elinizde titremesi için yapmaya çalışın;
 • Bu basit görevle başa çıkabildiğiniz anda, meyveleri kolayca açarak, yaprakları bir çiçek gibi açmalısınız. Korkmamanız gereken bir karakteristik çatlak ile açılacaktır;
 • Önünde pratik olarak saf el bombası var. Artık her hazneyi güvenli bir şekilde bölebilir ve meyveleri bir kaseye dökerek, parmaklarınızın kabuğun dışına kolayca yapışmasını sağlayabilirsiniz.

Katılıyorum - tüm talimatlar basit ve anlaşılırdır, bu nedenle artık böyle bir değerli ve lezzetli bir meyve satın almayı reddetmeniz gerektiği anlamına gelir. "Pratikte yapılamaz" ve arıtmada olası sakıncalar.

2. yöntem

Nar'ı temizlemenin başka bir yolu var. Daha basittir, ancak bu durumda çok estetik bir sonuç beklenemez. Ancak, kendiniz tüketirseniz ve bunu ciddi bir masaya göndermezseniz, rahatsız edilmemelisiniz.

Narın deriden temizlenmesi için daha kolay bir yol:

 • Meyvesi ikiye böldükten sonra keskin keskin bir bıçakla keskin bir kesim yapın;
 • Aynı bıçağıyla, meyveleri beyaz damarlardan kolayca ayırarak buruşuk olmadıklarından emin olun;
 • Bir yemek kaşığı al;
 • Küçük meyveleri yerleştireceğiniz masaya bir kase veya başka bir kap yerleştirin;
 • Meyvelerin yarısını böğürtlen, böylece meyveleri "Staring" aşağı. Meyvenin yarısı plakanın tabanına yeterince yakın yerleştirilmelidir;
 • Kaşığın dışbükey tarafı ile, kabuğun üzerine eşit olarak dokunmaya başlayın, böylece meyveler bulaşıkları içine dökülür.

Böylece, narın arıtılmasıyla daha hızlı başa çıkacaksınız.

Nar temizlemenin herhangi bir çeşidinde, elinizle (parmaklar) meyveleri toplamak tavsiye edilmez. Böylece herhangi bir sonuç elde edemeyeceksiniz ve yine de patlayacaklar.

Nar temizledikten sonra tırnak ve el ile ilgili sorunlar

Nar çok yoğun ve doygun (isterseniz kostik) bir morumsu-kırmızı renk tonuna sahiptir. Tabii ki, bu çok meyve suyu ellerinizi ve tırnaklarınızı lekeleyebilir. Herhangi bir kız bu konuda endişe duyacaktır, çünkü fetal tedavi prosedüründen sonra onları temizlemek oldukça zordur ve burada sabunla yapılan her zamanki yıkama güçsüz olacaktır.

Narın ellerini nasıl ve nasıl temizleyeceksin?

Size iyi bir servis yapabilecek ilk şey aynı meyve suyu, ancak beyazlatma etkisine sahip.

"Moody Fruit" granat: hızlı ve sorunsuz bir şekilde nasıl temizlenir?

Konsantre taze sıkılmış limon suyu kullanmayı deneyin.

Süngerle ıslatın (bolca nemlendirin) ve cildi yoğun bir şekilde ovmaya başlayın. Ayrıca, nar çivi ile karartılmış ise, pamuk tomurcukları kullanabilir ve özenle temizleyebilirsiniz.

Bebek veya ev sabunu kullanın. Onları cildin lekeli bir alanıyla sabunlayın ve yumuşak bir sünger veya fırça ile masaj yapmaya başlayın.

Bu durumda, aşırı tahriş etmemek için aşırıya kaçmamak önemlidir. Sürtünme herhangi bir sonuç getirmezse, başka bir yönteme başvurmak daha iyidir, fakat cildi kaba madde ile işlemek için çok fazla uğraşmayın, bu işlemin daha hızlı veya daha iyi çalışmasını bekler.


Bitkisel yağ ayrıca nar lekelerini deriden de temizlemenize yardımcı olabilir. Doğru parçalara koyun ve parmaklarınızla sürtünmeye başlayın. Bu yöntem daha az travmatik, ancak daha fazla sabır gerektiriyor. Zeytinyağı ve tercihen doğal, ilk (soğuk) preslemenin kullanılması en iyisidir.

Etil alkol, lekeleri el ve tırnaklardan hızlı ve kolay bir şekilde çıkarabilen başka bir üründür. Ancak, kuru ve hassas cilt sahipleri, en azından eğer diğer seçeneklerden hiçbiri doğru sonucu getirmemiş gibi davranmalıdır. Pamuklu çubuk veya pamuklu bir bezi alkolle nemlendirin (bu arada, sadece etil değil, aynı zamanda salisilik alkol de kullanabilirsiniz) ve cildin kirli lekesini ovalayın.

Manipülasyonlar zorunlu olduktan sonra, sonraki soyulmayı önlemek için ellerinizi yağlı bir kremle yağlayın. Bu kural, yağlı veya normal cilt sahiplerine bile uzanır.

Kendinizi bu yararlı tedaviyi sadece temizlikle ilgili hayali sakıncalardan dolayı inkar etmeyin.

Basit talimatlarımızı takiben, el bombası tüketiminin bilinen tüm "yan etkilerini" kesinlikle önleyeceksiniz. Bu nedenle, ürünün kalitesi, doğallığı ve olgunluğundan eminseniz güvenle bir mağazada veya pazarda satın alın.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

7 + 2 =